mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 15:56 
 
Moze cos od siebie napisze...

Polimorfie na prawde zjebaliscie, niech nie bedzie chociaz widac imiona maga, jesli nie mozna zwiekszyc sily czaru. Bo to jest naprawde bezsenssss!

Druga sprawa to magiczne bronie - wymogi INT przesadzone "troszke" - tak o 10.

Trzecia sprawa to to ze znalazlem chainmal tunic of defence i mi daje o 4 AR mniej niz normalna tunica, nie oferujac przy tym zadnych innych bonusow (chyba ze o nich nie wiem)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:12 
 
i jeszcze jedno: juz pirotess mial umierac na CM, az tu nagle sobie wylogowal i zgadnijcie co... jest OFF i NIE MOGE GO SIEKNAC! tosz to jeszcze wiekszy bezsens od tej zjebanej polimorfi!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:16 
 
Cytuj:
2002-01-04 15:38, Taunis napisał:
Szary wlasnie przyznales sie ze z dobrego czaru nad kturym pracowali ludzie tworzac ultime zrobiles cos bezsesownego > chyba dumny jestes co?? Mi sie jeszcze cos takiego nie przytrafilo.


Owszem przytrafilo ci sie, z fajnej gry jaka jest uo robisz wynarke klasy Q3 (nie majac nic do Q3). Tu nie uniwersytet Raistlin tu trzeba myslec.

Cytuj:
Wiec gratulacje oby tak dalej. Najlepiej niech jeszcze mag z 1 % magery czaruje se tak jak by mial 100%. No u alchemika tak prawie jest. Moze robic wszystkie miksturki. Fakt ze nie zawsze mu sie uda.


A jak czesto mu sie uda?
To ze dana miksturka jest na rozpisce, nie znaczy ze sie udaje...

Cytuj:
I uwazasz ze nie jest mozliwe znalesc czaru blade spirit po kilku dniach grania??? Czemu? Jak juz zyskalem ten czar reszte zapelnilem bez problemu.


I nie protestowales tak zarliwie jak w wypadku polimorfii ze blade spirit jest zbyt silny i nawet smok, jest dla niego betka. No to jestes ok.

Cytuj:
A ze dalo sie kupowac tak wiele czarow w sklepie to nie moja wina tylko wasza. A wmawiasz mi to jak to ja bym byl za to odpowiedzialny. Chcesz zebym szukal bugow?? Dobrze zrob mnie GM-em to poszukam. Ale czytalem ze nie potrzebujecie GM-ow wiec czemu pretesje do graczy ze sobie nie radzicie?


Wlasnie nie potrzebujemy takich GM'ow jakim Ty bys byl. Zrobcie cos... byle bylo latwiej... a tu jest dziura... to ja sie pobawie...

Cytuj:
Zreszta czemu sprzedaz czarow do 8 kregu w sklepie ma byc bugiem skoro sa one i tak bezsesowne jak to mowiles.....Jestem pewien ze wielu ludzi mnie poprze a przynajmniej magikow.


Nie, to ze czary osmego kregu sa bezsensowne to mowiles i mowisz Ty. Czyzbys mial lekkie rozdwojenie jazni?

Cytuj:
Zobacz ilu jest ich na tym serwie.... Moze z powodu ich tak malej ilosci nie obchodza cie czary z wyzszych kregow bo zadko kto takie ma.

Zbyt wielu niestety takie ma.

Cytuj:
Wogule caly swiat jest nastawiony bardziej dla wojow niz magow. Dowodem moze byc brak magicznych rzeczy dla magow.......same miecze , zbroje .......No jedyne rzeczy dla magow to rozdzki ale one sa bezuzyteczne.....

No fakt jak sie tak "szybko" kompletuje ksiege z zakleciami... po 150 goldow, to faktycznie nie za bardzo mozna juz czegokolwiek szukac. ;->

Cytuj:
A na formulazu Buga odnosnie smokow nie zglosilem na forum bo pisalem tam juz kilka razy podawalem mojego maila i nie uzyskiwalem odpowiedzi wiec nie wiedzialem czy wogule cos dochodzi.


A dostales odpowiedz ze nie doszlo?

Cytuj:
Wolalem bezposrednio powiadomic przy okazji napotkanego GM-a. To wszystko mam nadzieje ze to przemyslisz i ze nie bedziesz chcial sie klucic ze mna tylko posluchasz glosu wiekszosci.........Aha i dziwnym trafem nie moge wejsc na forum.......po tych klutniach z Toba..........wiec wysle to za mnie moj ziom Taunis elo.


A za brak Twojej umiejetnosci zalogowania sie to nie moge niestety reczyc, nic nie robilem w kierunku uniemozliwienia Ci tego, a tego typu zdaje sie miales na mysli oskrazenie. Jesli tak prosze o ladne przepraszam.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:51 
 
panowie GMy, mam nadzieje ze bierzecie powaznie to vo mowie teraz. bo wypisuje bledy z gry!

Drake ma 300gp i kilka klejnotow - a zabic jest go masakrycznie trudno!
gazer zabija jednym czarem - bezsens!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 16:52 
 
dlaczego bezsens?
jak sie drake rznelo jak barana to bylo dobrze?
A... zatruj go.. w koncu to prosty czar i zniszczony przezemnie... ;->
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-01-04 16:53 ]</font>

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:01 
 
Oj Szerszen!!!!!!!!!!!! Jak zwykle ominales szerokim lukiem temat polimorphi. Dobra to ja mowilem ze 8 krag oprucz demona jest bez sensu ale Ty przyznales ze polimorphia z 7 kregu jest bez sensu. A skoro jest bez sensu a Ty jestes GM-em to czemu nie zrobisz aby miala sens??? Wiem ze draze ten temat ale jak cos jest do dupy to lepiej to zmienic... A do pana Hangara czy jak on tam mial. Chlopcze gram w ultime juz dlllllllluuuuuuugo i nie potrzebuje zadnych rad. A odnosnie magii to nie chce zeby byla silniejsza tylko zeby kazde zaklecie mialo sens!!!!!! A jesli uwazasz ze nie umiem grac wejdz i zmierz sie ze mna .....
PS: Szerszen ja tylko prosze o Czary z sensem a nie o ulatwienie mi czegokolwiek. A skoro sa to czary wysokopoziomowe to powinny miec chyba jakas moc no nie?? Ale sie zasensilem hihihi I przepraszam ze posadzilem cie o bana :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:05 
 
Aha i pytanie odnosnie Invisibility. Czy ono ma buga ze nie znikam czy tak ma byc? I nie zapomnij o pytaniu powyzszym odnosnie SENSU i POLIMORPHI :>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:09 
 
i Szerszeniu jak mozesz, odpowiedz na wszystkie moje watpliwosci, ktore wypisalem wyzej :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:17 
 
Odnosnie sensu i polimorfi... to ci powiedzialem... polimorfia jest dla magikow co chca wystepowac w cyrku... - probowales jej uzyc np... z incognito?

Odnosnie Hergara to sie od niego odczep i raczej pomoz Taunisowi "tym najprostszym ze wszystkich i spartolonym" czarem trucia poradzic sobie z gazerem :wink: - mysle ze pomoc maga mu sie moze przyda bo inteligencji to on ma jako postac tyle co kot naplakal (o czym swiadczy tez jego post o zmniejszeniu wymagan dla magicznych broni). A ty przy okazji potrenujesz sobie magery ;-P

A teraz konkrety a propo 8 kregu:

Earthquake dziala przyzwoicie.

Zabaw sie teraz w maga u PK bez Resurrection - faktycznie nie mialo sensu poki stal krzyz przy cmentarzu w britain

Co chcesz od Vortexa... bangla i szaleje - lepiej niz Blade Spirit

Wszelkie summonowane Elementale tez sa niczego sobie, chyba w sumie Demon jest nieco slabszy...

A ile Ty masz Raistlin magery tak przy okazji... i ile masz Evaluatin Int... - bo to dosc wazne zwlaszcza przy czarowanianiu PvP


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:25 
 
Szerszeniu - gazera zabic nie problem, ale jak ma sie pecha to smierc przed dobiegnieciem do niego, niestety jest faktem :sad: po jednym czarze :sad:

Co do magicznych broni, to jesli suma statow ma wynoscic 225, to dla woja najoptymalniejsza jest 100/100/25 - przynajmniej wedlog mnie. oczywiscie mozna obnizyc dex do 90 a sile do 85 - ale co to za wojownik???

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:27 
 
Ehh nie moge ci tak tu przy wszystkich powiedziec ile mam czego . Mozesz sam obaczyc :smile:. A odnosnie uzywania incognito gdy sie przemienie w cosik powoduje odmiane w czlowieka o innym imienu. Poza tym czary typu stone wall strasznie krutko dzialaja. I dla jasnosci . Smoka nie zabilem bladem jednym. Tylko kilkoma. A energy vortex naprawde jest SILNYYYYY ale nie atakuje nikogo nieraz. Mozna kolo niego chodzic sobie spokojnie. Fakt nieraz zaatakuje 1 istote. A elementale naprawde sa slabe chyba ze cos zmieniles. Apperiance swordsmen z 30 sily pokona na 100% wather elementala fire tesz. Troszke lepszy jest earth i air. Ale najlepszy byl jak pamietam Demonek.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:27 
 
Raistlin.
napisz gdzie i ile grales w UO.
interesuje mnie to ze wzgledu na twoje zdanie o dzialaniu niektorych czarow.
Taunis tez moze sie dopisac.
jezeli grales iles tam na CL, to lepiej nie pisz... nic wiecej...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:34 
 
Cytuj:
2002-01-04 17:27, Raistlin Majere napisał:
Ehh nie moge ci tak tu przy wszystkich powiedziec ile mam czego . Mozesz sam obaczyc :smile:. A odnosnie uzywania incognito gdy sie przemienie w cosik powoduje odmiane w czlowieka o innym imienu.


A incognito a potem polimorfia?

Cytuj:
Poza tym czary typu stone wall strasznie krutko dzialaja. I dla jasnosci . Smoka nie zabilem bladem jednym. Tylko kilkoma. A energy vortex naprawde jest SILNYYYYY ale nie atakuje nikogo nieraz. Mozna kolo niego chodzic sobie spokojnie. Fakt nieraz zaatakuje 1 istote. A elementale naprawde sa slabe chyba ze cos zmieniles. Apperiance swordsmen z 30 sily pokona na 100% wather elementala fire tesz. Troszke lepszy jest earth i air. Ale najlepszy byl jak pamietam Demonek.


Raistlin... kiedy ty ostatnio rzucales czary 8 kregu.... bo chyba dosc dawno temu... - takie odnosze wrazenie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 17:39 
 
Raist a ty juz nie piernicz o alchemikach dobra. Bo ja ze skilem 65% w alchemi nie zrobilem ani jednego DP. A przy greater wychodzi mi co 10, lacznie z tym ze nie moge robic Gheali bo mam za czesty fail wiec jest ok. A DP nie probowalem robic i nie ma sensu tego robic bo chyba nie ma nikogo kto ma mastera w poisoningu a z moim skilem poisoning to jeszcze dluuuuugo nie bede mogl uzyc tej trutki. Fakt ze pojawiaja sie czasem ludzie mowiacy ze truja DP za 200 gp orez ale czys ty widzial u nich DP ??????
Bo ja jesli sie dochrapie GM alchemi i trucia to minimum DP za 1 k bede nakladal. Jesli wogole bede na tym zarabial.
Anastepna sprawa co do produkcji DP vs Mag i jego magery. Jedyna bariera w stosowaniu cxaru z danego kregu jest nie znajomosc magery tylko ilos many dostepnej dla maga bo przeciez kazdy mag moze probowac zucic czar z 8 kregu majac magery na 3 tylko ze statystycznie wyjdzie mu jeden raz na 49 prob wiec sie odczep od alchemikow - zreszta nie wiem czy dostrzegasz pewna ironie w tym co piszesz ze wymieniasz tylko te bugi ktore osobiscie ci preszkadzaja. A tak propo magicznej broni u licha to na uo.stratisc jest info ze w liczu mozna znalesc bron magiczna i jest to zgodne z sytulacja na SC ale ze generator liczb losowych jest dokumentnie skopany w SC to juz chyba nie wina MG a tworcoww NOX-a. Notabene jest tak skopany ze mozna majac kartke i dlugopis przewidziec kiedy bedzie faill a kiedy nie.
I powiem wiecej ja nie nazekam ze byly scrole do 8 kregu w sklepie. Bo nie wszystkie byly i bardzo dobrze. A i uwaga do Szerszenia - mnie osobiscie wydawalo sie ze blade spirits dzialaja jak nalezy - tzn zabijaja potworki a nie lataja w kolko i robia zamieszanie.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 18:22 
 
TOLL --> czlowieq, widze ze ty wielki OSIowiec, masz nas maluczkich, za niegodnych wypowiadania sie w kwesti UO... Moze i masz racje, ze wiemy mniej, duzo mniej od ciebie, ale zachowanie twoje (no moze twoje najmniej) i innych grajacych za abonament jest conajmniej smieszne. Bo czesto - naprawde czesto, czytam/slysze texty w stylu: "Jak masz zamiar grac na darmowych shardach, to lepiej wracaj do Diablo" - i tylko sie z takich ludzi smieje :smile: naprawde :smile:. Od poczatku wrzesnia (tu odpowiadam na twoje pytanie) gram na darmowych shardach, i mam z tego OGROMNA radosc. Co do CL to nie wiem czemu mam nie mowic, bo uwazam ten serwer za kawal dobrej, choc ortodoksyjnej roboty i wiaze nadzieje z jego ponownym powstaniem. Gralem na nim troszke i nauczylem sie inaczej odbierac UO - w ten sposob o jakim Ty i inni OSIowcy nie macie zielonego pojecia... Moze troszeczke odbieglem od twojego pytania, ale od dawna mi to na watrobie lezalo...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 18:52 
 
Wiadomosc dla Tolla. Graem w ultime od poczatku GO.........przez SC i troche na CL. A czary znam dobrze i polimorphia zawsze zmieniala staty tylko aby w cos pozadnego sie zamienic trzeba bylo miec DUZOOO magery . No dobra jusz nie mecze tej polimorphi. Ale incognito a potem zamiana w stworka jakiegos tesz nie dziala. Poza tym dzisiaj wezwalem elementa i jakos nie jest silniejszy..... Poza elementalami i invisibility no i moze tym incognito gdy jest sie juz czyms nie ludzkim wszystkie czary sa oka

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 18:56 
 
hmmm
panie Raist mowisz ze grasz strasznie dlugo......
ciekawe co to oznacza wlasciwie??
eh ja nie dyskutuje czy czar polimorfia jest przydatna czy nie :smile:
chodzi mi o twoje wypociny na temat walki mag vs woj
wiec w tym temacie chyba nie masz doswiadczenia albo sie na tym nieznasz (pewnie to drugie) :grin:
bo jak mi mowisz ze traktujesz woja flamestrike to az mi sie smiac chce
ten czar nie sluzy do pkowania zabiera ci duzooooo many a damage ma porownywalny z eboltem (ebolt jest chyba 2 razy tanszy :smile: )
wiec moim zdaniem wybor jest jedyny......
pomysl nad kombosami (to takie zestawionka czarow rzucanych jeden po drugim dla pognebienia przeciwnika :grin: )
a co do naszego pojedynku to spoko......
tylko kurde jakos nie gram na SC tylko OSI.... :smile:
i jakbys mogl to nie przekrecaj mojego imionka
wielki i szlachetny magu (drwina/ironia) skresl co chcesz :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:32 
 
Ee to combo to jak sie robi ?
Hmm makro z kolejnymi czarami ?

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:33 
 
hmm, jak grasz na OSI to niezawiele wiesz o realiach SC kotq, wiec sie nie wypowiadaj...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:34 
 
Herag, hergart czy jak ci tam Miśku kocham wypowiedzi osob ktore nie graja na SC a sie wtracaja :wink:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.