mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 10:29 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
I czy solowanie jest tam mozliwe, czy jest nadal tak jak w eq 2?


Solowanie zawsze bylo, jest i bedzie nie tyle "mozliwe w VG" co raczej jest PODSTAWA nabijania XP w VG :).
Warto jednak pomyslec o wyborze takiej klasy, ktora sie soluje latwiej niz innymi.
Topowymi klasami do solowania sa kleryk, shaman, necro - te klasy nie dosc ze latwo sobie radza z mobami 3dot (a to pozwala robic solo quest przewidziane dla "small group") to jeszcze ekwipunek nie wplywa tak drastycznie na ich mozliwosci jak przy innych klasach.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 12:20 
Cytuj  
A co jezeli chodzi o zaludnienie serwerów?
Slyszalem ze z populacja w VG dosyc kiepsko.
Zastanawiam sie nad zainwestowaniem w ta gre ( wymiana sprzetu - ale to w sumie swoja droga). Gralem dlugo w WoW i nie wiem czy ta gra spelni moje oczekiwania. Czy ktos z was przeniosl sie z innego mmorpg i jest zadowolony z VG?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 16:13 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
A co jezeli chodzi o zaludnienie serwerów?
Slyszalem ze z populacja w VG dosyc kiepsko.
Zastanawiam sie nad zainwestowaniem w ta gre ( wymiana sprzetu - ale to w sumie swoja droga). Gralem dlugo w WoW i nie wiem czy ta gra spelni moje oczekiwania. Czy ktos z was przeniosl sie z innego mmorpg i jest zadowolony z VG?
]

Wszyscy czekaja na polaczenie serwerow, wiec jak sie domyslasz z populacja nie jest za ciekawie.
VG ma duze mozliwosci, ale sposob realizacji niektorych pomyslow nie jest najlepszy, mimo to wydaje sie ciekawa propozycja, nawet po przejsciu z wowa.


_________________
@polygamia

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 16:28 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
VG ma duze mozliwosci, ale sposob realizacji niektorych pomyslow nie jest najlepszy, mimo to wydaje sie ciekawa propozycja, nawet po przejsciu z wowa.


Sam przechodziles?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 16:39 
Cytuj  
oprocz tych klas co napisal Karol dodalbym psioniste , ma mnostwo zabawek do trzymania w szachu addow , i pare funskilli- jak mc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 22:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
oprocz tych klas co napisal Karol dodalbym psioniste , ma mnostwo zabawek do trzymania w szachu addow , i pare funskilli- jak mc


alda wiem ze trailowales cale 2 tygodnie :) ale jak gralem to dmg psi byl smiechu warty.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 09:07 
Cytuj  
kilka slow od gracza grajacego tak jak ty zamierzasz raciku ;)

po pierwsze takze gralem w eq2. i pierwsze co sie rzuca w oczy - a z czym sie nie wiem czemu ludzie zgodzic nie chca - vanguard wydaje sie gra prostsza. prostsza, latwiejsza - taka bardziej lajtowa. jest wiele uproszczen w stosunku do eq2. a rzeczy bardziej skomplikowanych jest niewiele. bawie sie w dyplomacje, jest fajnie ale w gruncie rzeczy sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa.

co do solowania - zaczalem grac w royal legionie, ale nie podpasilo mi pvp i przenieslismy sie w 2 osoby na galenie pve i jest ok. solowanie jest (narazie dopiero 25 lvl) bardzo mile i jak najbardziej dostepne (aczkolwiek w eq2 tez do 25 lvla spokojnie sie wlasnie solowalo). samemu bez problemu (no dobra problem byl z ostatnim bossem w weapon quescie) zrobilem urt armor questy i weapon questa. wczoraj wieczorem w sumie dosc latwo wysolowalem moba 29*** (na jak moiwlem 25 lvlu... aczkolwiek znajomy necro radzi sobie jeszcze lepiej). oczywiscie gram najbardziej noobowa ;) klasa klrerykiem, ale w koncu gram dla siebue, gram sam wiec sie tym nie przejmuje. nie naleze do gilidii, nie gram w grupach (choc chce zaliczyc tk wiec pewno bede zmuszony.... zreszta tk to w tym rejonie najbardziej 'zaludnione' miejsce i tam znalezc grupe to zaden problem), troche biedy klepie - kaski starcza mi w zasadzie tylko na nowy equipment i ubranie do diplomacji. ale jesli na to starcza to zle nie jest. z racji ilosci graczy kuleje troche gielda. z tego co slysze niestety ciagle sa problemy z gold sellerami.

a jak sie gra ? dobrze. za 10 lvli powiem czy lepiej niz w eq2 ;) czego mi najbardziej brakuje ? chyba tytulow - tj sa ale z tego co sie orientuje albo za kaske albo za dyplomacje - tak czy siak nie zwraca sie na nie uwagi bo z faktu iz kamere mozna ustawic daaaaleko za charem, a nazwy nad graczami maleja nad ich glowami wraz z odlegloscia po prostu ich nie widac (podobnie jak nazw graczy) - uwazam to za duzy blad gry. w eq2 po prostu widzialo sie z kim ma sie do czynienia (w glowie mi utkwilo jak spotkalem pierwszego sir ;) a kiedy sam zrobilem barona to chyba niewielu ich bylo oprocz mnie, spelnilem tym jeden z moich celow gry ;) - oczywiscie o suffixach juz nawet nie wspominam, ale samo zrobienie np jade tigera to byla ciezka kromka chleba)
co mi sie najbardziej podoba ? jak by to ujac filmowo - lizanie sie po fiu...ch. spotkanie z pplem konczy sie baaaardzo czesto tym ze stajecie naprzeciw siebie i wzjamnie sie buffujecie. zawsze mnie to smieszy ;) ale jest sympatyczne i wiele mowi o graczach (srednia wieku zdaje sie byc podobna do eq2, albo nawet wyzsza imho)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 10:32 
Cytuj  
LoveBeer napisał(a):
czego mi najbardziej brakuje ? chyba tytulow - tj sa ale z tego co sie orientuje albo za kaske albo za dyplomacje


Tytuly masz za harvesting, crafting, dyplomacje i specyficzne questy (np. linia Bounty Hunter, Starspark etc).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 10:43 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Aldatha napisał(a):
oprocz tych klas co napisal Karol dodalbym psioniste , ma mnostwo zabawek do trzymania w szachu addow , i pare funskilli- jak mc


alda wiem ze trailowales cale 2 tygodnie :) ale jak gralem to dmg psi byl smiechu warty.


HEHE , racja 2 tyg niezlego fun , mialem zamiar wrocic po upgradzie hardu ale niestety wyszlo jak wyszlo z vg

najlepsze pvp mialem na 7 levelu nekrosem , gracze nie mieli jeszcze zgietego gearu i skilli , no i moglem bic kazdego ffa pvp > all


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 12:20 
Cytuj  
LoveBeer napisał(a):
kilka slow od gracza grajacego tak jak ty zamierzasz raciku ;)

po pierwsze takze gralem w eq2. i pierwsze co sie rzuca w oczy - a z czym sie nie wiem czemu ludzie zgodzic nie chca - vanguard wydaje sie gra prostsza. prostsza, latwiejsza - taka bardziej lajtowa. jest wiele uproszczen w stosunku do eq2. a rzeczy bardziej skomplikowanych jest niewiele. bawie sie w dyplomacje, jest fajnie ale w gruncie rzeczy sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa.

co do solowania - zaczalem grac w royal legionie, ale nie podpasilo mi pvp i przenieslismy sie w 2 osoby na galenie pve i jest ok. solowanie jest (narazie dopiero 25 lvl) bardzo mile i jak najbardziej dostepne (aczkolwiek w eq2 tez do 25 lvla spokojnie sie wlasnie solowalo). samemu bez problemu (no dobra problem byl z ostatnim bossem w weapon quescie) zrobilem urt armor questy i weapon questa. wczoraj wieczorem w sumie dosc latwo wysolowalem moba 29*** (na jak moiwlem 25 lvlu... aczkolwiek znajomy necro radzi sobie jeszcze lepiej). oczywiscie gram najbardziej noobowa ;) klasa klrerykiem, ale w koncu gram dla siebue, gram sam wiec sie tym nie przejmuje. nie naleze do gilidii, nie gram w grupach (choc chce zaliczyc tk wiec pewno bede zmuszony.... zreszta tk to w tym rejonie najbardziej 'zaludnione' miejsce i tam znalezc grupe to zaden problem), troche biedy klepie - kaski starcza mi w zasadzie tylko na nowy equipment i ubranie do diplomacji. ale jesli na to starcza to zle nie jest. z racji ilosci graczy kuleje troche gielda. z tego co slysze niestety ciagle sa problemy z gold sellerami.

a jak sie gra ? dobrze. za 10 lvli powiem czy lepiej niz w eq2 ;) czego mi najbardziej brakuje ? chyba tytulow - tj sa ale z tego co sie orientuje albo za kaske albo za dyplomacje - tak czy siak nie zwraca sie na nie uwagi bo z faktu iz kamere mozna ustawic daaaaleko za charem, a nazwy nad graczami maleja nad ich glowami wraz z odlegloscia po prostu ich nie widac (podobnie jak nazw graczy) - uwazam to za duzy blad gry. w eq2 po prostu widzialo sie z kim ma sie do czynienia (w glowie mi utkwilo jak spotkalem pierwszego sir ;) a kiedy sam zrobilem barona to chyba niewielu ich bylo oprocz mnie, spelnilem tym jeden z moich celow gry ;) - oczywiscie o suffixach juz nawet nie wspominam, ale samo zrobienie np jade tigera to byla ciezka kromka chleba)
co mi sie najbardziej podoba ? jak by to ujac filmowo - lizanie sie po fiu...ch. spotkanie z pplem konczy sie baaaardzo czesto tym ze stajecie naprzeciw siebie i wzjamnie sie buffujecie. zawsze mnie to smieszy ;) ale jest sympatyczne i wiele mowi o graczach (srednia wieku zdaje sie byc podobna do eq2, albo nawet wyzsza imho)


No coz, aktualnie znajduje sie w UK i z latwoscia moge dostac wersje pudelkowa. Ale zanim zagram to czeka mnie upregade kompa i jezeli juz to kupowalbym gre na zapas. Poczekamy do merge, jak na razie to zostaje przy WoW.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 15:46 
Cytuj  
Ktoś jeszcze wytrwał przy Vanie?

Skończyłem zabawę na początku lipca jeszcze przed połączeniem serwerów. Ostatnio zastanawiam się czy nie zafundować sobie małego powrotu na miesiąc.
Gdyby ktoś z grających mógł co nieco powiedzieć byłbym zobowiązany.

Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja na dziś
Czy liczba graczy się zwiększyła?
Jak wygląda sprawa z bugami i pathami?
Jak radzicie sobie z różnymi strefami czasowymi?
Czy w końcu rozwinęło się jakieś przyzwoite pvp (miały być twierdze do zdobywania) czy amerykanie całkowicie dobili Vana?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 17:01 
Cytuj  
Cytuj:
amerykanie całkowicie dobili Vana


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:15 
Cytuj  
Dobra. Ma ktoś jakiegoś fixa, na to ze nie widac napisó nad łbami mbów/graczy/npc ? Bo jak rok temu odplałem Vanguard to tez tak było -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:28 
Cytuj  
click "n" ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:52 
Cytuj  
albo - opcje- video i zaznacz "show names"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:55 
Cytuj  
Hehe, zdziwisz sie ile "bugow" to nasza nie wiedza o grze, a czasami poznanie samych ustawien rozwiazuje wiele problemow :)
Sa tez "bugi" zwiazane z questami, a wystarczy czasami dobrze przeczytac opis :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 16:08 
Cytuj  
Przykro mi to nie pomaga. Poprostu kiedy patrze pod zlym kontem, napisy sie magicznie rozplywaja -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 16:19 
Cytuj  
No to moze zabawa z driverami, warto sciagnac najnowsze 171.12 nvidia bo daja w vanguardzie jakies 10-25% wiecej fps, serio !!


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 12:19 
Cytuj  
Niedawno instalowalem Vanguard na nowo i nie moge go uruchomic .Nie moze mi znalesc d3dx9_31.dll czy mozna to dociagnac z jakiegos innego zrodla. Jesli jest to male to moze ktos by mi to podeslal mciron20@@hotmail.com

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 14:13 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
Niedawno instalowalem Vanguard na nowo i nie moge go uruchomic .Nie moze mi znalesc d3dx9_31.dll czy mozna to dociagnac z jakiegos innego zrodla. Jesli jest to male to moze ktos by mi to podeslal mciron20@@hotmail.com


Heh, wystarczy użyć Google'a, szczególnie jeśli używasz Visty i masz kłopot z bibliotekami DX-a

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dx9_31

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 455 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.