mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:18 
 
4?
polecam pograc jednak we who :-)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:18 
 
Dobra gra mmorpg to taka, ktora ma klimat a nie jest tylko papka dla mas.
Tu nie chodzi o to, ze robi sie gry dla kasy, ale o to ze Blizzard robi gry TYLKO dla kasy i dla przyglupich graczy.

To tak samo jak z filmami , robia przylupiego Batmana dla przygluich odbiorcow i kosza kase na nich. A duzo bardziej inteligentne filmy maja mniejsza widownie ale przynajmniej ich nigdy nie zapomnisz.

Batmana obejrzysz i zapomnisz.

W WoWa pograsz i zapomnisz.

Ale zagraj w takiego np Everquesta czy SWG to zobaczysz co to klimat i prawdziwa gra mmorpg.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:20 
 
Shadhun napisał(a):
Jak dla mnie to 4 klasy są a nie 8. Prawie jak Tibia ;D


Obvious troll is obvious.

20 klas po usunieciu tych 4. Wiekszosc (nie wszystkie) to mirrory, wiec mozna zalozyc ze 10 unikalnych mechanik ( w rzeczywistosci ~14). Znasz sie na WHO jak na AoC :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:21 
 
Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:38 
 
Osobnicy twierdzący że w pierwszym dniu premiery WHO powinien być bez bugów i z contentem wystarczającym żeby jakiś nolife się nie nudził na rok naprzód, działa na rzecz wiadomych i wrogich sił.

Burn the heretic.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:43 
 
Ja cały czas porównuje do WoW-a, ja jako semi-hardcore player miałem cały czas co robić w wowie przez 2 lata, czasem było to nudniejsze, czasem ciekawsze, ale nie było czegos takiego że nie ma co robić.

Nie liczy się też tak bardzo ilośś contentu na starcie, co szybkośc jego dodawania.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:44 
 
Sytuacja się rozwija i wszystko zanosi się na to że te brakujące 4 klasy nie pojawią się wogóle w grze, a stolice pozostałych ras poza szkicami i artworkami wogóle nie istnieją.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:46 
 
Pojawią sie w dodatku, spokojnie ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:48 
 
no ja grajac w wowa mialem zabawe na 4 miesiace.
czemu? bo PVE mnie nudzi. chcesz pve to idz grac w aoc/lotro/ddo/vg shadhun tylko przestan smecic tutaj i porownywac who do wow'a.
bylismy juz na tym etapie i go zakonczylismy.
powtorze po raz 7.
nie porownuj gry PVE do gry opartej na RVR bo jak widac o tym drugim nie masz zielonego pojecia.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:58 
 
Nie chce grać pve, gdybym chciał to bym poszedł grać w aoc/lotro/ddo/vg.

Mam jedyne nadzieje (chociaż już coraz mniejsze) że WAR nie będzie grą na pare miesięcy, jak gadaliśmy kiedyś o grach to mówiłeś że Tobie średnio gra daje fun na pare miesięcy, co więcej taki stan rzeczy ci odpowiada.

Mi nie, ja lubie gry przy których można spędzić pare lat. Dlatego wspominałem o ilości contentu, który dla mnie nie jest niepokojąco niski, mimo że tak jak Ty świetnie bawie się grając (co prawda okzazjonalnie) w bete WHO.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 21:10 
 
Zanzi napisał(a):
Dobra gra mmorpg to taka, ktora ma klimat a nie jest tylko papka dla mas.
Tu nie chodzi o to, ze robi sie gry dla kasy, ale o to ze Blizzard robi gry TYLKO dla kasy i dla przyglupich graczy.

To tak samo jak z filmami , robia przylupiego Batmana dla przygluich odbiorcow i kosza kase na nich. A duzo bardziej inteligentne filmy maja mniejsza widownie ale przynajmniej ich nigdy nie zapomnisz.

Batmana obejrzysz i zapomnisz.

W WoWa pograsz i zapomnisz.

Ale zagraj w takiego np Everquesta czy SWG to zobaczysz co to klimat i prawdziwa gra mmorpg.

Duzo bardziej inteligentne filmy. To znaczy te w ktorych jakas biedna obdarta jugoslawianska dziewczyne pierdolna walec drogowy i wszyscy na tym rycza.
Bo to chyba jedyne filmy jakie sie podobaja krytyka.
WoWa gralem i nie zapomnialem. Tzn. ze obalam twoja teorie. Ludzie graja w StarCrafta, Diablo i Warcrafta i kazdy je pamietam. Ida twoim tokiem myslenia Total Annihilation bylo chujowe bo nikt o nim nie pamieta :<, poza paroma nerdo-zgredami (ehh chyba sam sobie pojechalem bo TA pamietam i mam ).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 21:13 
 
Oni to tak specjalnie, teraz pisza ze nie bedzie 4 klas, ludzie beda marudzic, a w dniu premiery... bah macie wszystkie klasy ! :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 22:45 
 
shad badzmy szczerzy. nie ma gier na lata. te czasy byly i juz nie wroca.
a szukanie idealu to jak szukanie idealnej kobiety.
do konca zycia bedziesz sam.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 22:49 
 
Mendol napisał(a):
nie ma gier na lata. te czasy byly i juz nie wroca.


Gdybyś lubił pve to mógłbyś grac w wowa tak długo aż nie wyszedłby wow2 :D


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 23:05 
 
problem w tym ze ja i wielu moich znajomych wychowalo sie na 'pve' w single player grach.
teraz srednio mnie juz pociaga zabijanie miliona rozowych stworkow, czy nie wiem jak trudnych, duzych i kolorowych bossow w wowie.
sorry ale nie jestem juz na tym etapie zeby podniecac sie, jak polowa tego forum, nowym zajebistym pve eventem w wowie.
bo jak zawsze jeden znajdzie metode, potem wystarczy vent i bezmyslne powtarzanie tych samych czynnosci. nie wymaga to wiele zaangazowania ani myslenia.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 17:23 
 
Guild Beta Server Status: UP

Focus Test Server Status: DOWN

Patcher: UP

Client Download: UP

o/


_________________
Obrazek

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 10:17 
 
Mendol napisał(a):
problem w tym ze ja i wielu moich znajomych wychowalo sie na 'pve' w single player grach.
teraz srednio mnie juz pociaga zabijanie miliona rozowych stworkow, czy nie wiem jak trudnych, duzych i kolorowych bossow w wowie.
sorry ale nie jestem juz na tym etapie zeby podniecac sie, jak polowa tego forum, nowym zajebistym pve eventem w wowie.
bo jak zawsze jeden znajdzie metode, potem wystarczy vent i bezmyslne powtarzanie tych samych czynnosci. nie wymaga to wiele zaangazowania ani myslenia.


Tia :) oczywiscie nikt nie musi myslec i nikt nic nie musi robic. To dlaczego 90% gildii nie potrafilo zabic kael-a w TK a 80% Vashj ? Bo było to walenie schematu ?
Od kiedy to pvp wymaga wiele myslenia, masz skille które sie używa, albo wejdzie albo bedzie resist albo dodge. Trudno. Wiele gier w pvp wymaga dobrego sprzętu, może nie jest on tak istotny w AOC ale też nie oszukujmy się że meele klasa jest w stanie zabic np. priesta of mitra czy innego healera ( oczywiscie jesli oboje ogarniaja gre a nie priest jest afk ) :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 10:27 
 
Jak to sie ma do postu mendola? :F

AoC vs. WoW, kon juz na was czeka.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 10:43 
 
who to nie jest aoc ani wow.
proponuje Araye zapoznac sie z gra a potem wrocic.
ew. zostan przy wowie i jego zajebiscie trudnym, wymagajacym pve.
bo w sumie masz racje skoro 90% gildii nie potrafi zabic moba to na pewno zostal on zrobiony lepiej niz walka z zywym czlowiekiem.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 11:00 
 
goki napisał(a):
Guild Beta Server Status: UP

Focus Test Server Status: DOWN

Patcher: UP

Client Download: UP

o/


A ktos juz dostal beta invite na gildie?


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.