mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:04 
 
A ja naprawde chcialbym sie wreszcie przekonac do EVE.

Robilem z 5 podejsc - zawsze sie zalamywalem nuda.

Z drugiej strony ogladalem high-end content u kolezki co w EVE gra 100 lat... giev.

No ale jakim cudem ja przebrne przez 3 miesiace to nie wiem, jeszcze za to placac.

Niestety ale pozostaje WAR + trial FF k3k.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:06 
 
@Up ja nawet po roku gry nie widziałem end-game w EVE :S za mało punktów żeby mnie przyjeli do jakiegoś konkretnego corpa..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:06 
 
bre napisał(a):
Rozumiem, ze gros ludzi piszacych na WA w topicach o sprzecie to albo ludzie ktorzy nie potrafia ustawic odpowiednio swojej maszyny, albo wow-boye szukajacy dziury w calym ?

Troszeczkie sie panowie zapedziliscie w kozi rog.

P.S.

Jezeli chcecie to sam zapodam filmiki jak wyglada sprawa performance na moim sprzecie. Naprawde wszystkie te problemy nie sa wyssane z palca.


dokładnie, ponad 80stron i tony wyświetleń w jednym tylko topic'u. Ale najgorsze jest to, że devsi też idą w zaparte i udają, że problemu nie ma :s

Cytuj:
Originally Posted by James_EAMythic View Post
It really is very few people, I'm not going to lie about these kinds of things.

If it was a big problem I'd come out and say it

I don't experience it personally, and I play at work and at home. We've had very few reports from those saying they do.

As I've said we're looking into any possible causes for why some might be having these issues. Once we find what the problem is and how to fix it we'll be able to look at getting a fix up in game.

Thanks all!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:07 
 
No to dzieki, teraz to juz w ogole :e

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:07 
 
Cytuj:
A ja naprawde chcialbym sie wreszcie przekonac do EVE.

IMO lepiej czekac na Jumpgate Evolution albo StarTrek Online. Szczegolnie ten drugi wyglada obiecujaco.
w EVE nigdy mnie juz nie przekona sposob kierowania okretem i poruszania sie po kosmosie :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:09 
 
albo graja latami w tibie pozniej na piratach WoWa az w koncu rodzice w wakacje kupuja mu oryginalke - po czym dowiaduje sie ze wychodzi WAR - wpdada w panike ze ludzie przestana grac w WoW (a on wreszcie po tylu latach ma swojego WOW!!111) no i lazi taki i spamuje jaki to WAR chujowy
ale nie martw sie bartus - WAR to nie dla graczy PvE wiec spokojnie mozesz sobie zabijac dziki w durotar (czy jak to tam bylo)

Bloodleaf napisał(a):
Tylko widzisz mendol do ciebie wciąż nie dociera że inni maja problemy z klientem to że ty ich nie masz to super ale na tobie się wszechświat nie kończy , u mnie w gildii dużo ludzi ma problemy , jest to też na pewno winą serwerów ponieważ na innym na którym mam alty żadnych problemów nie mam , więc skończ gadać gierka jest 100% si pod tym względem a 99,9% z nas się nie zna na konfiguracji PC tylko ty.

Ja już pisałem nie jednokrotnie że do WoW nie mam zamiaru wracać bo już mam go serdecznie dość , wolę sobie w single player pograć ale jeżeli WAR nie poprawią to tu też miejsca nie zagrzeję.

stary ta gra ma miesiac
jak sam piszesz nie jestes jedyny - wiec napewno nad tym pracuja
wszystko wymaga czasu - poprawki tez - to nie jest pstryk i zrobione
jak by zrobili pstryk i puscili pacza to mialbys jak w AoC jeden bug naprawiony a na jgo mejsce 10 nowych
jak nie macie cierpliwosci idzcie sobie pograc w single/WoWa albo na spacer
szkoda waszych nerwow

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:11 
 
iniside napisał(a):
Naprawde wam sie musi nudzic ze odpowiadac na te jaskinowe zaczepki bartusia.


a co to znaczy "jaskinowe"??


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:13 
 
@Lufanga ja o tym wiem że ma miesiąc i nadal czekam w ankiecie nawet zaznaczałem że wykupuję następny pre-paid , wkurzają mnie tylko ludzie pokroju mendola którzy uważają że skoro u nich gra chodzi ok to reszta się nie zna na PC/ma zjebany sprzęt/ect.

Wkurzają mnie też stwierdzenia ala "idźcie sobie pograć w WoWa" dlaczego nie będę się powtarzać.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 10:14 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:13 
 
Mendol napisał(a):
przykro mi, ze macie 2 fpsy, ze macie problemy z lagiem, z bugami, z grywalnoscia. mam nadzieje, ze zanim mythic poprawi performance na tyle, ze zacznie wam dzialac dobrze to juz odechce sie wam grac.

Jak to mawiają na Ukrainie - I couldnt agree more. Nota bene - wczoraj skanselowałem recurrent subscribtion w WoW. Tekst przy ankiecie mnie powalił. Piszę że wynoszę się do innej gry - Warhammer a tu tekścik "Interesting... Very Interesting..." Lol.
bartek_b napisał(a):
zanim naprawią to gra niestety umrzę bo będzie WOTLK i będziesz sam sobie siedział w WAR bez lagów ze 100 FPS

Fail - będzie siedział np ze mną i z qumplami z mojej gildii. A tym co polecą farmić asap 80 lvl + nowy gear + rep + nowe ability - krzyżyk na drogę. Have fun boys...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:14 
 
no ja naprawde sie ciesze, ze mam takiego farta (calkiem serio :))
problemow z wydajnoscia nie mam, gram na serwerze, ktory dziala non stop, nie ma problemow z wydajnoscia.
za miesiac polowa ludzi odejdzie z wara, pojdzie sobie grac w wow'a czy aoc.
jednak nadal zostanie tylu graczy zeby zapewnic rozrywke w war'ze na najblizsze pare lat.
i niestety musze sie zgodzic z lufanga bo dobrze napisal.
dodam do tego, ze skoro war przysparza wam tyle stresu to po co probujecie w niego grac i przekonac np. mnie, ze wszystko jest zjebane? :-)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:14 
 
Lufanga napisał(a):
albo graja latami w tibie pozniej na piratach WoWa az w koncu rodzice w wakacje kupuja mu oryginalke - po czym dowiaduje sie ze wychodzi WAR - wpdada w panike ze ludzie przestana grac w WoW (a on wreszcie po tylu latach ma swojego WOW!!111) no i lazi taki i spamuje jaki to WAR chujowy
ale nie martw sie bartus - WAR to nie dla graczy PvE wiec spokojnie mozesz sobie zabijac dziki w durotar (czy jak to tam bylo)

Bloodleaf napisał(a):
Tylko widzisz mendol do ciebie wciąż nie dociera że inni maja problemy z klientem to że ty ich nie masz to super ale na tobie się wszechświat nie kończy , u mnie w gildii dużo ludzi ma problemy , jest to też na pewno winą serwerów ponieważ na innym na którym mam alty żadnych problemów nie mam , więc skończ gadać gierka jest 100% si pod tym względem a 99,9% z nas się nie zna na konfiguracji PC tylko ty.

Ja już pisałem nie jednokrotnie że do WoW nie mam zamiaru wracać bo już mam go serdecznie dość , wolę sobie w single player pograć ale jeżeli WAR nie poprawią to tu też miejsca nie zagrzeję.

stary ta gra ma miesiac
jak sam piszesz nie jestes jedyny - wiec napewno nad tym pracuja
wszystko wymaga czasu - poprawki tez - to nie jest pstryk i zrobione
jak by zrobili pstryk i puscili pacza to mialbys jak w AoC jeden bug naprawiony a na jgo mejsce 10 nowych
jak nie macie cierpliwosci idzcie sobie pograc w single/WoWa albo na spacer
szkoda waszych nerwow


jakbyś się wczoraj zalogował do WOW to byś zobaczył jak wygląda world pvp...
ale jak pisałem wcześniej nie wzrusza mnie to jakoś...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:16 
 
Mendol napisał(a):
l.
dodam do tego, ze skoro war przysparza wam tyle stresu to po co probujecie w niego grac i przekonac np. mnie, ze wszystko jest zjebane? :-)


A dlaczego ty starasz się nas przekonać na siłę że wszytko jest ok?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:18 
 
bo u mnie jest i wielu innych :-)
i nie staram, tylko odpowiadam na wasze zarzuty, ze gra jest spierdolona.
oczywiscie, ze nie jest idealna ale wiekszosc nie ma takich problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:35 
 
bartek_b napisał(a):

jakbyś się wczoraj zalogował do WOW to byś zobaczył jak wygląda world pvp...


haha

Nawet najwieksi wowtwardziele nie probuja wmowic, ze w wow istnieje sensowne pvp. Gralem - widzialem. Dosc fajne sa przypadkowe potyczki 2vs3, 3vs3, ale zdarzaja sie niestety rzadko. To juz czesciej trafia sie jakis maly zerg na outpost przeciwnej frakcji, gina gracze, potem npce, a po 5 min. nie ma po tym sladu. Cala taka akcja nie ma wplywu kompletnie na nic. Naprawde wielki fun.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:42 
 
mrynar napisał(a):
bartek_b napisał(a):

jakbyś się wczoraj zalogował do WOW to byś zobaczył jak wygląda world pvp...


haha

Nawet najwieksi wowtwardziele nie probuja wmowic, ze w wow istnieje sensowne pvp. Gralem - widzialem. Dosc fajne sa przypadkowe potyczki 2vs3, 3vs3, ale zdarzaja sie niestety rzadko. To juz czesciej trafia sie jakis maly zerg na outpost przeciwnej frakcji, gina gracze, potem npce, a po 5 min. nie ma po tym sladu. Cala taka akcja nie ma wplywu kompletnie na nic. Naprawde wielki fun.

jak już pisałem było graczy od ch...i ciut ciut

na wyspie się tlukli wszyscy

ale...

nie wzruszyło mnie...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:47 
 
mrynar napisał(a):
bartek_b napisał(a):

jakbyś się wczoraj zalogował do WOW to byś zobaczył jak wygląda world pvp...


haha

Nawet najwieksi wowtwardziele nie probuja wmowic, ze w wow istnieje sensowne pvp. Gralem - widzialem. Dosc fajne sa przypadkowe potyczki 2vs3, 3vs3, ale zdarzaja sie niestety rzadko. To juz czesciej trafia sie jakis maly zerg na outpost przeciwnej frakcji, gina gracze, potem npce, a po 5 min. nie ma po tym sladu. Cala taka akcja nie ma wplywu kompletnie na nic. Naprawde wielki fun.


No wiesz trudno, żeby w grze pve z elementami pvp było więcej pvp niż w grze dedykowanej tego typu rozgrywce - war. :) Takie dziwne zdanie wyszło, ale chyba wiadomo o co chodzi, co nie zmienia faktu, że mechanika i gameplay pvp w wow jest 100x lepszy niż w war, chodzi o potencjał.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:49 
 
jeheh uwielbiam wypowiedzi ludzi, ktorzy nie grali w war'a ale wiedza, ze mechanika i gameplay jest gorszy od wow.
serio atherius nie wyglupiaj sie :-)

w war'ze trzeba myslec jak sie gra. w wow'ie trzeba szybko klikac :-)


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 10:50 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:50 
 
Mendol napisał(a):
jeheh uwielbiam wypowiedzi ludzi, ktorzy nie grali w war'a ale wiedza, ze mechanika i gameplay jest gorszy od wow.
serio atherius nie wyglupiaj sie :-)


Fakt nie grałem, ale oglądałem vidsy i czytałem opinie ludzi, którzy grali i w to i w to, to jakieś minimalne podstawy mam do tego, aby tak twierdzić. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:52 
 
nie, nie masz.
bo skoro wedlug was (wow'iczow) ja nie mam prawa wypowiadac sie o wowie, bo gralem w niego 4 lata temu to tak samo ty nie masz podstaw zeby sie wypowiadac :-)

tak czy siak dla mnie sa zupelnie inne. a ocena, ktora lepsza, ktora gorsza zawsze pozostanie po stronie gracza.

problem polega tylko na tym, ze ludzie zjebani przez wow'a w duzej czesci, nie biora war'a pod uwage jako calosc. pogra koles 5 leveli i marudzi.

wez pod uwage, ze osoby, ktore dlugo graly w wow'a, teraz graja w war'a sa w stanie rozroznic te dwie produkcje. do kazdej z nich jest potrzebny inny system.
'skopiowanie' mechaniki wow'a do war'a, rozpierdoliloby cala gre.
war = balans grupowy a nie usilowanie zbalansowania 1vs1, czego od momentu premiery nie udalo sie w wow'ie osiagnac

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:54 
 
Dobra, skończcie pierdolić.

Moja teza : Łatwiej (ze względu na dobry engine, na dobrą mechanike, na pieniądze i doświadczenie firmy) było by blizzowi podciągniąć PvP w wowie na jakiś znośny poziom niż Mythicowi zrobić to samo z PvE w WARZE, kwestia czy którakolwiek z firm będzie tego próbowała czy tylko będą mydlić oczy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.