mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:06 
 
srodkowy_olek napisał(a):
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.

Kiepska prowokacja.

czyj to alt btw ?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:08 
 
A ja wlasnie bylem na wycieczce w Altdorfie i kto jeszcze nie byl temu goraco polecam. Miasto wbija w ziemie klimatem i wykonaniem. Jak napisal ktos na WA porownujac je ze Stormwindem to tak jak porownac dawny Londyn z zamkiem z klockow Lego. Caly SW ma wielkosc 1/4 Altdorfu. A do tego bedzie sie tam toczyc ogromne bitwy... brawo Mythic i tyle w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:10 
 
simo napisał(a):
A ja wlasnie bylem na wycieczce w Altdorfie i kto jeszcze nie byl temu goraco polecam. Miasto wbija w ziemie klimatem i wykonaniem. Jak napisalm ktos na WA porownujac je ze Stormwindem to tak jak porownac dawny Londyn z zamkiem z klockow Lego. Caly SW ma wielkosc 1/4 Altdorfu. A do tego bedzie sie tam toczyc ogromne bitwy... brawo Mythic i tyle w temacie.

Miastow gejow.
Inevitable City ftw

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:17 
 
:lol: Warhammer to nie WoW, Order to nie Alliance.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:25 
 
iniside napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.

Kiepska prowokacja.

czyj to alt btw ?



Sobie wypraszam, nie jestem zadnym altem. Druga sprawa to taka, ze to nie jest prowokacja, tylko irytacja faktem, ze grafika jest kiepska ;p Chcialbym zeby byla lepsza - w znaczeniu: bardziej dopracowana, konfigurowalna, etc. bo naprawde nie chce mi sie juz latac po arenach/raidach w wowie.
Lepsza grafika = wiecej ludzi, wiecej kasy, wieksza motywacja do rozbudowy gry. Tymczasie minie z miesiac retiala, poprzechodzi wam zauroczenie "klimatem" i tez pewnie zaczniecie zauwazac te elementy ktore zostaly skopane.

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:26 
 
Ale fakt faktem, Inevitable City tez robi spore wrazenie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:29 
 
To activate your game key, visit: http://www.fileplanet.com/betas/who_key_auth.aspx

Your game key is: 2HXF3-9KA6C-66UXM-UVEZU-WK6ZY

Your game key is: 2JV8J-C6P46-PAFX5-6JRXS-X95YZ

Your game key is: 2JZX8-QDFSB-5N5T2-CUC6N-KMZH4

Your game key is: 2MFXP-P2D42-NQDWX-CZXQ8-RMMX9

Your game key is: 2P7PR-ERHUQ-K7A8P-MJEND-HRR3S

us ver.


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:30 
 
Co do ch...?! Od popoludnia gralem ib, z 6 nabilem do 9 lvl i na pq greeny dwa fajne wylosowalem.
Godzine temu wywalilo mnie do pulpitu to sobie zrobilem przerwe, wchodze teraz a tutaj... 6 lvl i pusty plecak! :-?


_________________
Duh, winning

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:32 
 
srodkowy_olek napisał(a):
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.

Kiepska prowokacja.

czyj to alt btw ?[/quote]


Sobie wypraszam, nie jestem zadnym altem. Druga sprawa to taka, ze to nie jest prowokacja, tylko irytacja faktem, ze grafika jest kiepska ;p Chcialbym zeby byla lepsza - w znaczeniu: bardziej dopracowana, konfigurowalna, etc. bo naprawde nie chce mi sie juz latac po arenach/raidach w wowie.
Lepsza grafika = wiecej ludzi, wiecej kasy, wieksza motywacja do rozbudowy gry. Tymczasie minie z miesiac retiala, poprzechodzi wam zauroczenie "klimatem" i tez pewnie zaczniecie zauwazac te elementy ktore zostaly skopane.[/quote]



Wole dobra gre z cienka grafa niz gowno w ladnej oprawie (AoC np...)
Mi ta grafa pasuje bo zerga 40 vs 40 na jednym ekranie nic nie byloby w stanie pociagnac ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:34 
 
srodkowy_olek napisał(a):
a ja w koncu wyczailem o co chodzi z ta grafika.
- bylem pewny ze gdzies juz widzialem taka animacje i detale srodowiska, tylko nie moglem sobie przypomniec gdzie. Zerkalem po kolei wszystkie mmo w jakie grywam i nic...az w koncu trafilem do pracy, odpalilem laptopa i wowa, gdzie wszystkie opcje grafiki sa na "low" - no i w koncu: MAM!
najwyzsze ustawienia who = najnizsze z wow.

no nic, pozostaje sie cieszyc ze to nie grafika w stylu uo.


Buhahahaha. Idiota.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 22:53 
 
srodkowy_olek napisał(a):
Druga sprawa to taka, ze to nie jest prowokacja, tylko irytacja faktem, ze grafika jest kiepska ;p Chcialbym zeby byla lepsza - w znaczeniu: bardziej dopracowana, konfigurowalna, etc


Wtedy RvR w takiej skali jakiej ma mieć to miejsce nie byłoby możliwe, bo oglądałbyś pokaz slajdów. Sam narzekam na grafike, ale po jakimś czasie się przyzwyczajam.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:37 
 
Gdyby ktos mial dodatkowy kluczyk to poprosze na priv, dzieki :)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:40 
 
iniside napisał(a):
Miastow gejow.
Inevitable City ftw


Gejów? Prawdziwe, mocne, rynsztokowe, średniowieczne miasto. A Bright Wizard College to klasa sama w sobie. ;)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 23:41 
 
ustawienia graficzne wlaczenie AA itp mozna ale tylko poprzez drv gpu ,narazie.
Pozatym wszystkie opcje graficzne dopiero bede w retail wersji.
trza byc debilem ,zeby nie poszukac info o grafie oficjalnego i pierdolic jakies bzdury ze wow ma lepsza.
jak sie ma 12 lat i jest sie cofnietym w rozwoju to taki jest efekt, glupi fanboy wow a>

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 00:07 
 
czuje sie taki dotkniety bedac nazwanym glupim fanboyem wowa przez goscia z ksywa warhameron ;]
usmialem sie jak szynszyla.

a wracajac do tematu

high who vs low wow

niewiem jak wam, ale mi sie kojarzy.

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 00:39 
 
srodkowy_olek napisał(a):
czuje sie taki dotkniety bedac nazwanym glupim fanboyem wowa przez goscia z ksywa warhameron ;]
usmialem sie jak szynszyla.

a wracajac do tematu

high who vs low wow

niewiem jak wam, ale mi sie kojarzy.

Obrazek

Pucharek z którego właśnie popijam sobie wino jest większy niż ta parodia screena :P.

Trolle => That way.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 05:16 
 
problem w tym ze wlasnie mi kolego przyznales racje,
stwierdziles ze z screenem jest cos nie tak - nie zakwestionowales tego, ze obraz postaci jest podobny.
A ze screenem wszystko w porzadku, jeden zrobiony w wyzszej rozdzielczosci (2x) - na wszystkich suwakach w gore, wow zas ma wszystkie suwaki w dol. Wybrana jest podobna odleglosc od ukazanych mobkow - taka na jakiejs zazwyczaj przewija sie najwiecej postaci podczas gry - bo przeciez nie stoi sie z nosem przycisnietym do kazdego przechodnia.

krotko mowiac, dziekuje.

Ps. jak chcesz miec wiekszy to odpal se painta i przezuc do 4000x2000, ja nie widze potrzeby robienia screena tekstur "nieba" zeby pokazac jak wygladaja postacie.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 06:11 
 
heh ale porownanie :D

screen malutki nic na nim prawie nie widac ... wybrales 2 nudne ujecia zeby pokazac co?

popa na to:
Obrazek

zeby docenic grafe wara trzeba popatrzec na zlozonosc elementow otoczenia

w wowie inna rzecz jest warta uwagi - styl grafy - komiks

zauwarz tez , ze wow jest juz 4 lata na rynku wyszedl dodatek kompletnie poprawiajacy grafe no i caly czas patchuja , optymalizuja kod , gdzie war jest w powierakach dopiero.

poczekaj do premiery i wtedy oceniaj jak tak ci na grafie zalezy (pozatym jak wow wyszedl to pamietam przy wchodzeniu do miasta mialo sie ok 10fps - a tu plynie wszystko bo bardziej gracza zalezy na grywalnosci z duza iloscia akcji na ekranie)

nie powinno sie porownywac grafy tych gier to jak porownywac bladynke i brunetke , jedni lubia takie inni takie.

zreszta po co ja to pisze (trza isc spac:P)


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:01 
 
srodkowy_olek napisał(a):
krotko mowiac, dziekuje.


My też dziękujemy, możesz wyjść.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:03 
 
reassor napisał(a):
zauwarzj
powierakach
bladynke


Weź sobie zainstaluj FF i włącz sprawdzanie pisowni.

WTF is powieraki?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.