mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 13:40 
Cytuj  
Witam

Ja zaczolem przygode z WHO jakies 4 dni temu. Dlugo sie zastanawialem and kupnem z obawy przed kolejnym AoC. ZAmowilem i .. tu zonq nie bylo s klepie nie raczyli o tym napisac stracilem znowu tydzien ... bylem bliski rezygnacji jednak odwiedzilem MM i okazalo sie ze mieli przechwila dostawe.

Rejestracaja - tu mialem maly probem bo od memetu zalozenia acc + resjestracji keya minelo okolo 5-10 minut zanim w systemie moj login zostal rozpoznany.

Patchowanie - sciagalo mi okolo 100 MB jakies 5 minut.

----------------------------------------------------------------------------------

Moja pierwsza postacia byl Marauder. Dobilem nim 14 lvl w PVE oraz 12 w PVP. Bardzoe przyjemnie mi sie nim gra. Ale po wbicie 14 lvl jakos sie znudzilem nie wiem czemu i zaczolem probowac all klasy jakie daje gra.

Zaczolem od Orderu - gralem BW/RP/SM/ENG ( lvl do 10). W sumie jedyny caster jaki podoba mi sie w tej grze to BW ale postanowilem ze bede gral destro.

Co do klas destro - ogolnie nie podoba mi sie zaden z ranged dps (magia) a dark elfy to juz wogule. Robilem postac zrobilem na sile z 3-4 lvl i kasowalem. Dluzsza chwilem zatrzymalem sie przy greenskin - BlackOrk (lvl 10) i lvl obecnie Shamana ( lvl 11 pve 10 lvl pvp).

Ogolnie w calej grze podobaja mi sie tylko 2 klasy Marauder + Shaman ( BW jest overpower ale to order).

-------------------------------------------------------------------------------------

Co do rozgrywki

Zwykle q wiadomo nie trza sie rozpisywac.

PQ - ciekawe rozwiazanie, bicie " repa" by zdobyc jakies tam nagrody + kilowanie na koncu bosa.

PvP - BG - te z tier1 mi sie podobaja te z tier2 juz nie. Moze dlatego ze destro dostaje ciagle wpierdol w t2 ^^. Zobaczymy jeszcze

PvP - outdore - mi sie podoba - jak jeszcze uda sie trafic na jakies ogarniete party mozna ciekawie bawic sie z orderem.
-------------------------------------------------------------------------------------


Podsumowanie :

Plusy:

- nowosc , cos innego niz WoW, nie powtorzyl sie conan
- lvl na pvp
- bardzo ladna grafika, kazda z nacji ma swoj osobny klimat. Interakcje z NPC, drugi plan, odglosy super zrobione
- ciekawe pomyslane trade skile - mozna poeksperymentowac

Minusy:

- Narazie nie widze jakis duzych, moze cd na niektorych skilach (da sie odpalic 2 x po sobie mimo iz jest cd)
- Problem z teksturami - niekiedy przy wchodzeniu do pomieszczen zamiast do nich trafialem an dach :]
- BW - nerf that bicz:] ( raz mialem bg z 5 BW - poprostu sajgon)

Porownujac WHO do WoW. Dlamnie WHO nei zastapi WoW-a, gra jest dobra ale czegos jej brakuje. Dla mnie jest fajnym odskocznikiem jednak wole swiat wowa, tamto pvp,pve.

Mam jednak nadzieje ze WHO bedize sie rozwijal dalej by robil prawdziwa konkurencje dal WoWa, dzieki temu moze cos sie zmieni w niektorych aspektach na lepsze

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:13 
Cytuj  
ooo ciekawa sprawa w tej grze, przypomne - nastawionej na pvp - jest ....
-10% na kazdym zejsciu do woundsow ;]

az dziw mnie bierze, ze naprzyklad carmack nie wpadl na taki system w ..swoich grach nastawionych na pvp. Musi sobie teraz biedak w brode pluc ;]

to ma jakis sens? ograniczanie pvp w grze pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:19 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
-10% na kazdym zejsciu do woundsow ;]

Po zgonie PvE moze? + mozna to wyleczyc za psie pieniądze u healera obok którego się resujemy.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:25 
Cytuj  
y po pvp tez ;]
wlasnie biegalem z -30%

ale, gdy pisze ten text na drugim monitorze widze ze jakis noobek mnie dopadl na afk, to zaraz sprawdze czy healer to potrafi zciagnac.

ale tak czy inaczej, po co robic cos co:
1) przeszkadza w pvpowaniu - jakas kara za to, ze sie zginelo podczas walk - no kto by pomysl, ze w czasie walk ludzie gina.
2)jesli jest to zdejmowalne rownie latwo jak "łapalne" to ..juz w ogole bez sensu. Zrobili tylko po to, zeby sobie w biegu kliknac na healera_ cool

Edit.
tak, healer potrafi to usunac, dzieki.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:29 
Cytuj  
Znaczy gra jest biedna bo masz w pvp debuffa na 2 minuty za to ze giniesz jak zarzynany baran? Wiesz ze w RVR to mija zanim dobrze wybiegniesz z warcamp?

Ale to oczywiscie wina Mythica ze jestes niekumaty;]

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:34 
Cytuj  
Przeczysz sam sobie chlopcze, ale to juz pare lat temu ci mowilem na innym forum, to powiem i tutaj ;]
jak moze to mijac skoro zlapalem 30% ?
gdyby mijalo to mialbym 3x po -10% - right ?

jestes zajebiscie kumaty poprostu.

I tak, uwazam, ze jesli jest to gra nastawiona na pvp to wszelkie debuffy sa glupota.
Pewnie myth zrobil to na zasadzie :
eee-chlopaki, tam w grach X i Y ..sa debuffy po smierci, zrobmy tez!

Tyle, ze nie wzieli pod uwage, ze tam spelnia to inna funkcje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:45 
Cytuj  
W czym masz problem? Zaraz po respawnie masz obok siebie healera ktory moze to wyleczyc za drobne.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 22:50 
Cytuj  
tak tak, juz to kolega postow kilka wyzej zauwazyl.

tylko ja sie pytam po co toto ustrojstwo jest?
skoro "wystarczy kliknac na healera" a tak w ogole "mija zanim zdarzy sie wlaczyc"

to moze jeszcze niech dodadza (posmiertnie) ze postac chodzi tylem do przodu, ale to wystarczy kliknac na mijanego po drodze ksiedza
ze postac ma odwrocone kolory - tu wystarczy kliknac na dzbanek mleka
ah no i ze imie zmienia sie na "huba" -ale to wystarczy kliknac na drzwi mijanego po drodze szpitala psychiatrycznego.

a wsio w warcampie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 23:28 
Cytuj  
To taka samboliczna kara.

Widze olek koncza ci sie argumenty i czepiasz sie jakis glupot.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 00:36 
Cytuj  
srodkowy poprostu nam tlumaczy ze WAR jest do dupy i ze zaczynajac gre w nim popelniamy blad, cale szczescie ze sa na swiecie tacy ludzie jak on.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 01:13 
Cytuj  
hehe:) TA już zniżył się do takiego poziomu, że nawet nie ma skali ^^ teraz to 1 skill shooter :) do lawy ^^
Na szczęście ludzie zaczęli grać inne SC ^^ i to dużo bardziej ciekawe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 06:03 
Cytuj  
Yeee , elfowy T3 SC rządzi :) ale...

Tor Anrocs FTW!!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 06:36 
Cytuj  
granie w "golfa" na TA jest fajne ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 07:08 
Cytuj  
Środkowy mam OGROMNĄ nadzieję że jak ci się skończy darmowy miesiąc to pójdziesz sobie jak najdalej od WAR i nie sądzę aby ktokolwiek za tobą tęsknił bo takiego ....... ( wstaw sobie co chcesz ) to dawno tu nie widziałem.


A wracając do tematu Temple of Isha jest świetnym SC , fajne by było gdyby ludzie też grali inne sc bo niektórych nigdy nie widziałem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 09:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
To taka samboliczna kara.

Widze olek koncza ci sie argumenty i czepiasz sie jakis glupot.


To nie mial byc argument
argumenty sa za czyms lub przeciwko czemus lub....itd itp.

to bylo pytanie.
po co ta, jak dobrze zauwazyles, glupota jest dodana.


Bloodleaf, poluzuj gumke w majtkach bo Cie w tvn pokaza, w reportazu zatytulowanym
"dostal wylewu czytajac forum gry komputerowej"

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 09:21 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
I tak, uwazam, ze jesli jest to gra nastawiona na pvp to wszelkie debuffy sa glupota.


UO z najlepszym systemem pvp mialo "zajebisty duzy debuff" (do czasu az go nie zepsuto :/). Po smierci, bez swoich rzeczy wogole nic nie znaczyles - i tak, w grze pvp sie to sprawdzalo

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 09:30 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
I tak, uwazam, ze jesli jest to gra nastawiona na pvp to wszelkie debuffy sa glupota.


UO z najlepszym systemem pvp mialo "zajebisty duzy debuff" (do czasu az go nie zepsuto :/). Po smierci, bez swoich rzeczy wogole nic nie znaczyles - i tak, w grze pvp sie to sprawdzalo


yea, o ile dobrze pamietam, bo notatek sobie z tego nie robie, to do uo po raz pierwszy zalogowalem sie ponad 10 lat temu. Wiem jakie tam byly stosowane rozwiazania.
W pewnym okresie bylo to fajne rozwiazanie, nikt z tego problemu nie robil, ludzie sie dobrze bawili. Tyle, ze byly to inne czasy i inna gra.
..choc nie wszyscy, bo pare osob ktore sie tu wypowiadaja, potrafilo latac duchem za swoim oprawca i kurwic na niego ile wlezie, ze zarabal im sprzet ;]
Teraz dorosli i udzielaja dobrych rad ;] a mi sie smiac chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 09:59 
Cytuj  
Ja ten alt ojca pojdzie grac w DFO, to go bede tam gankowal ile wlezie. I pewnie bedzie tam plakal, ze mu sprzet ukradli i dlaczego to takie chujowe i wogole :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 10:11 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
Bloodleaf, poluzuj gumke w majtkach bo Cie w tvn pokaza, w reportazu zatytulowanym
"dostal wylewu czytajac forum gry komputerowej"


Twoja wypowiedź kompletnie niczym mnie nie zaskoczyła , mógłbyś zmienić płytę bo ta już jest bardzo zdarta.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2008, 10:19 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
Bloodleaf, poluzuj gumke w majtkach bo Cie w tvn pokaza, w reportazu zatytulowanym
"dostal wylewu czytajac forum gry komputerowej"


Twoja wypowiedź kompletnie niczym mnie nie zaskoczyła , mógłbyś zmienić płytę bo ta już jest bardzo zdarta.


w takim razie, sherlocku, ta tez cie nie zaskoczy:
zdarta czy nie /care

Cytuj:
Ja ten alt ojca pojdzie grac w DFO, to go bede tam gankowal ile wlezie. I pewnie bedzie tam plakal, ze mu sprzet ukradli i dlaczego to takie chujowe i wogole :<.


Porobiles jakies idiotyczne zalozenia, prawdziwosci ktorych udowodnic nie potrafisz, potem sie do nich ustosunkowales - tak sie jarajac cala sytuacja, ze az literki z podniecenia pogubiles. Jestem wzruszony - ponownie. ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.