mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:17 
 
Porownujecie WoW z WAR i opieracie sie na okresie lvlowania postaci, a przeciez lvlowanie w WoW teraz to jest jakies dwa tygodnie, no moze jak ktos gra malo to miesiac, a w WAR "lvlowanie" to conajmniej pol roku dla kogos kto gra sporo.
Piszecie jak to fajnie w WoW mozna sie mscic na kims i jest outdoor pvp, ale przeciez 99% ludzi siedzi w stolicach pod npcem do aren lub na bg, ewentualnie pare razy w tygodniu dostajesz summon do insta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:18 
 
tbh bez wycieczek - shad i vercin, macie srednie pojecie o tym jak wyglada war calosciowo. nie odkryliscie polowy mozliwosci a narzekacie :-)
czekacie az cos sie 'samo zrobi'. wystarczy odrobina inicjatywy.

w wowi'e tez rzadko zdarzali sie gracze, ktorzy rozpoczynali zadyme.
trzeba bylo im w tym z reguly delikatnie 'pomoc'.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:20 
 
no ale ja wyraznie napsailem ze pisze o czasach kiedy wow byl na tym etapie co war teraz- nowa ekscytujaca gra .Zgadzam sie ze przez areny/bg gra i pvp poszlo w zlym kierunku. To samo z latajacymi mountami itp.
No ale jak sie toczy piane to pewnie ciezko czytac ze zrozumieniem

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:21 
 
Cytuj:
, a w WAR "lvlowanie" to conajmniej pol roku dla kogos kto gra sporo.


Aha czyli pod pojęciem 'levelowanie' pojmujesz też czas potrzebny na wbicie RR 80 czy co ? Bo to równie dobrze można by powiedzieć że leveluje sie w wow-ie do momentu wbicia 2000 arena rating :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:22 
 
ale to nie ma nic wspolnego z toczeniem piany.
tak samo w wow'ie jak i war'ze trzeba bylo 'zapoczatkowac' pewien ciag zdarzen aby uzyskac satyfakcjonujacy wynik koncowy - open pvp.
tylko, ze o ile w wow'ie wiekszosc graczy koncentrowala sie na pve, to w war'ze wyglada to ciut inaczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:29 
 
Shadhun napisał(a):
Aha czyli pod pojęciem 'levelowanie' pojmujesz też czas potrzebny na wbicie RR 80 czy co ? Bo to równie dobrze można by powiedzieć że leveluje sie w wow-ie do momentu wbicia 2000 arena rating :D


Chyba oczywiste ze to "lvlowanie" w WAR ma na celu 80 rr, a 2000 arena rating w WoW kosztuje 2k golda, czyli 29,99zl na allegro.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:35 
 
po co ta kłótnia i tak war wgniata wowa :P wow to never ending gniot :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:43 
 
Cytuj:
Chyba oczywiste ze to "lvlowanie" w WAR ma na celu 80 rr,


Aha czyli jakby było 200 lvli RR to byłby kolejny plus dla WAR-a ? Dla mnie od 40 ranku to endgame, ale nazywaj to sobie jak tam chcesz.


Cytuj:
a 2000 arena rating w WoW kosztuje 2k golda, czyli 29,99zl na allegro.


No jak sie jest tak żałosnym żeby trzeba było z tego korzystać, to pewnie.

Zresztą argument z dupy bo pewnie 80 RR też będzie można kupić u chińczyków.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 12:43 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:43 
 
embe napisał(a):
Chyba oczywiste ze to "lvlowanie" w WAR ma na celu 80 rr, a 2000 arena rating w WoW kosztuje 2k golda, czyli 29,99zl na allegro.

Riposta dnia.
Tak w temacie to mogliby lepiej zaprojektowac zony w war, zeby bylo wiecej punktow styku order-destro. Niby sa questy dla obu frakcji w tej samej zonie, ale zazwyczaj tereny sie nie pokrywaja i sa rozdzielone gorami itp. Wogole failem z mojej strony byl wybor servera core. :< Straszne zubozenie rozgrywki. Zupelnie nie ma po co wracac do t1 czy t2, wiec to byl biedny argument. Przywiazalem sie do mojego bw i jestem tolerowany w gildii wiec chyba tak musi zostac.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:45 
 
Cytuj:
Wogole failem z mojej strony byl wybor servera core. :<


Też to mówiłem Tomugeenowi jednak 'omg i tak nikt sie nie bije na open pvp'.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 16 paź 2008, 12:45 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:45 
 
eee torek troche przesadzasz. w empire to krotki spacerek po polu i jestes u destro :-)
u dwarfikow jest generalnie duzo gor, wiec i przejsc malo ;-)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:46 
 
Mendol napisał(a):
jest tylko jeden malutki problem vercin, a moze nawet dwa w moim przypadku.
a. grafika - sorry wyglad wow'a odrzuca mnie juz w tej chwili.
b. w war'e naprawde pvp mozna robic od pierwszego levelu, gear tez zdobywa sie za pvp i to bez potrzeby siedzenia i farmowania punkcikow non stop.

oczywiscie, ze na poczatku w wowie bylo 'open' pvp (z lagami jak chuj), byly walki, kampienie respawnow itd itd. ale mimo wszystko szanse w duzej mierze zalezaly od tego w co byles 'ubrany'. i nie sadze zeby do tej chwili to sie akurat zmienilo.

mythic dal mi produkt, ktory mnie zadowala i mi sie podoba.
nie mam wiec ochoty powracac do czegos, co jest 'naprawiane' i 'poprawiane' w produkcji blizzarda. bo biorac pod uwage, ze blizzard po 4 latach skopiuje pomysly, ktore juz dzialaja w war'ze to mysle, ze za rok w warhammerze bedzie tylko lepiej.
a poza tym podoba mi sie.


ty jesteś chyba zakochany w WAR, idź sobie 1 lewelową postacią na scenario i baw się 1 skillem, a i niech cię zmiecie 10 lewelowy ktokolwiek
a no i sprzęt jest jak zawsze bardzo ważny więc
to że się tak wyrażą na twoim poziomie


NIE PIERDOL GŁUPOT JUŻ


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:46 
 
embe napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Aha czyli pod pojęciem 'levelowanie' pojmujesz też czas potrzebny na wbicie RR 80 czy co ? Bo to równie dobrze można by powiedzieć że leveluje sie w wow-ie do momentu wbicia 2000 arena rating :D


Chyba oczywiste ze to "lvlowanie" w WAR ma na celu 80 rr, a 2000 arena rating w WoW kosztuje 2k golda, czyli 29,99zl na allegro.


Sprzedawanie arena points i ratingu juz dawno zostalo fixniete. Tutaj koronny argument Mendola - nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz zielonego pojecia.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:46 
 
gram na open rvr ale do order nie ma po co chodzić bo to cieniasy i zawsze wpierdziel dostają :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:51 
 
embe napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Aha czyli pod pojęciem 'levelowanie' pojmujesz też czas potrzebny na wbicie RR 80 czy co ? Bo to równie dobrze można by powiedzieć że leveluje sie w wow-ie do momentu wbicia 2000 arena rating :D


Chyba oczywiste ze to "lvlowanie" w WAR ma na celu 80 rr, a 2000 arena rating w WoW kosztuje 2k golda, czyli 29,99zl na allegro.


chyba stary nie wiesz co piszesz...

napisałbym żebyś pomyślał ale...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:52 
 
dark_lord napisał(a):
gram na open rvr ale do order nie ma po co chodzić bo to cieniasy i zawsze wpierdziel dostają :)


ja też gram na open i mam już 2 postaci ok 20 rank i parę koło 10 i nigdy nie spotkałem jeszcze żadnego destro...

niezłe open/world pvp


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:53 
 
Vercin napisał(a):
Noi nie mozna tepic idiotow to ma byc zaleta:D? Jak w wow zalazl mi a skore jakis idiota to pozniej mialem wiele okazji w kolejncy lokacjach zeby sie zemscic a tak to moge go juz nigdy nie spotkac:D

Pamietam jak plakales zeby ci pomoc w feralas, bo cie gankowal victorinox, nie graj takiego twardziela teraz!~


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:54 
 
Mendol napisał(a):
eee torek troche przesadzasz. w empire to krotki spacerek po polu i jestes u destro :-)
u dwarfikow jest generalnie duzo gor, wiec i przejsc malo ;-)

Ale wez elfow np. Praktycznie oprocz zony rvr to w avelorn i saphire levelowanie jest zupelnie odseparowane. Poza tym na core sie bic nie chca zazwyczaj. :/


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 33
Dołączył(a): 8.10.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:55 
 
bartek_b napisał(a):
idź sobie 1 lewelową postacią na scenario i baw się 1 skillem, a i niech cię zmiecie 10 lewelowy ktokolwiek
a no i sprzęt jest jak zawsze bardzo ważny więc
to że się tak wyrażą na twoim poziomie


już przynajmniej wiadomo co cie tak zniechęciło do WARa, poprostu dostałeś łomot na scenario lol

grałem scenario od 1 lvlu i zdarzało mi się zabijać 10tki czy 11tki mające 2 czy 3 poziom i dwa skille na krzyż, już większą różnicę odczułem pomiędzy postaciami t2/t3

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 12:57 
 
tarranth napisał(a):
bartek_b napisał(a):
idź sobie 1 lewelową postacią na scenario i baw się 1 skillem, a i niech cię zmiecie 10 lewelowy ktokolwiek
a no i sprzęt jest jak zawsze bardzo ważny więc
to że się tak wyrażą na twoim poziomie


już przynajmniej wiadomo co cie tak zniechęciło do WARa, poprostu dostałeś łomot na scenario lol

grałem scenario od 1 lvlu i zdarzało mi się zabijać 10tki czy 11tki mające 2 czy 3 poziom i dwa skille na krzyż, już większą różnicę odczułem pomiędzy postaciami t2/t3


zabić?

chyba śmiechem,

jak zobaczyli 1 lvl postać to pękli

a zabiłeś chyba jak grupa: ty + 10 levelowcy

nie chrzań


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.