mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 15:28 
Cytuj  
miłośnik elfów jak zwykle pisze na temat

Nie ma co przedwcześnie na podstawie dostępnego materiału przewidywać porażki, bo zapowiedzi twórców gry są obiecujące. Do wydania gry jeszcze trochę czasu, niebawem na pewno pojawią się wiadomości od osób testujących. Testerzy mają zawsze duże doświadczenie więc opinie będą miarodajne. Moim zdaniem jest szansa na sukces.


_________________
O.o

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 00:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Przestan starac sie wjechac na shadhuna, nie dosc ze robisz to strasznie kiepsko to chyba wszystkim na forum sie juz to znudzilo.


shadhun zamiast prosic o ~mediacje robaczka, mozesz przeciez wyslac PM do mnie

roball napisał(a):
otworzyc okno? moze podac most? :/


moglbys samemu skorzystac z tej rady...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 08:50 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
roball napisał(a):
Przestan starac sie wjechac na shadhuna, nie dosc ze robisz to strasznie kiepsko to chyba wszystkim na forum sie juz to znudzilo.


shadhun zamiast prosic o ~mediacje robaczka, mozesz przeciez wyslac PM do mnie

roball napisał(a):
otworzyc okno? moze podac most? :/


moglbys samemu skorzystac z tej rady...


Moglbys nauczyc sie korzystac z opcji PM.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 15:32 
Cytuj  
MagPS napisał(a):


shadhun zamiast prosic o ~mediacje robaczka, mozesz przeciez wyslac PM do mnie



Może wyda ci się to dziwne ale żałosność twoich wypowiedzi jest tak duża że roball wypowiedział się spontanicznie. A pmów do ciebie wysyłać nie będe, wole popatrzeć jak pogrążasz się publicznie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 15:51 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
MagPS napisał(a):


shadhun zamiast prosic o ~mediacje robaczka, mozesz przeciez wyslac PM do mnie



Może wyda ci się to dziwne ale żałosność twoich wypowiedzi jest tak duża że roball wypowiedział się spontanicznie. A pmów do ciebie wysyłać nie będe, wole popatrzeć jak pogrążasz się publicznie.


mam gdzies pitolenie robaczka,a poki co, sam sie osmieszasz shadhujku


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 19:03 
Cytuj  
Jak dla mnie to ty(MAgps) zrobiles z siebie idiote w tym temacie :|
Dalej nie wyjasniles jak na podstawie filmiku pvp kreconego z kamerki gdzie nic nie widac oceniles ze ta gra to "grind fest + PvE"

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2007, 08:29 
Cytuj  
Warhammer Online: Age of Reckoning Updated Q&A - The Warrior Priest Class and the Empire Faction


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 26.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 20:30 
Cytuj  
No nie ... Widzialem kiedys filmik z gry, ale po samych skrenach to poprostu jakby ktos wzial silnik graficzny wowa i strzelil na nim Warhamera praktycznie identyczna kreska. Nie dziwie sie ludzia ,ze to ich pierwsza mysl. Znow bedziemy mieli bajecznie kolorowego Mmo na podobe wowa osobiscie nie lubie tego typu grafy w grach no ale moze chociaz walka bedzie jakas inna niz w Wow bo tam to jeden wielki bajzel wszystko wokolo skacze i stara sie trafic a gdzie wary maja przerabane na starcie bo zanim podbiegna do kolesia to juz jakies hokus pokus magiczne buum ich zalatwi na odleglosc. Ja dla mnie do tej pory nie do pobicia pvp jest w GW takiego balansu jeszcze nie znalazlem w zadnej grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2007, 20:33 
Cytuj  
Jagar napisał(a):
No nie ... Widzialem kiedys filmik z gry, ale po samych skrenach to poprostu jakby ktos wzial silnik graficzny wowa i strzelil na nim Warhamera praktycznie identyczna kreska. Nie dziwie sie ludzia ,ze to ich pierwsza mysl. Znow bedziemy mieli bajecznie kolorowego Mmo na podobe wowa osobiscie nie lubie tego typu grafy w grach no ale moze chociaz walka bedzie jakas inna niz w Wow bo tam to jeden wielki bajzel wszystko wokolo skacze i stara sie trafic a gdzie wary maja przerabane na starcie bo zanim podbiegna do kolesia to juz jakies hokus pokus magiczne buum ich zalatwi na odleglosc. Ja dla mnie do tej pory nie do pobicia pvp jest w GW takiego balansu jeszcze nie znalazlem w zadnej grze.

Kwestia gustu. Jak dla mnie to albo ma taka grafe jak ma teraz.. Albo wykorzystuje DX10 i ma grafe jak Age Of Conan. W pierwszym wypadku male wymagania i fajny klimat, w drugim wymagania wieksze ale za to bardzooooo ladna grafika.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 17:29 
Cytuj  
Już są nowe Podcasty i filmiki Paula Barnetta.

Zaległe z marca (przynajmniej wcześniej ich nie widziałem :) ).

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2007, 13:47 
Cytuj  
Na dzień dzisiejszy Warhammer i Age of conan zapowiadają się bardzo ciekawie,na 100% kupie jedną z nich i może kiedyś kiedyś quitne wow'a dla jednej z nich,troszeczke bardziej skłaniam sie w strone AoC.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:14 
Cytuj  
http://www.warhammeronline.com/english/ ... trate.html

calkiem jak w wow ;-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:25 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie przejmuj się. Tu ludzie tak lubią. Większość starych bywalców kojarzy mi sie ze sflaczałymi starcami którym już nie staje więc krytykują każdą nową kobiete ze coś z nią nie tak. No i oczywiście po nocach śnią o swojej pierwszej kobiecie, idealnej (UO).Z zazdrością patrzą na tych którzy są jeszcze zdatni, na tych dla których wystarczy kawałek zdrowej pupy do szczęścia. Wszak to oznaka niedojrzałości ;) No i nasi staruszkowie żyją jeszcze nadzieją że kiedyś zamoczą, jeszcze nie wiedzą że ten dzień nigdy nie nadejdzie, a jak nadejdzie to okaże się że i tym razem zwis nie chce drgnąć (DFO).


cos w tym jest :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:32 
Cytuj  
Nie wiedzialem ze mapa Warhammera wyglada praktycznie jak mapa swiata ;p

Anyway, z tego co widze to BG to bedzie podstawa zeby kontrolowac kazdy zone. Super world pvp kurwo :] Taki wow, tylko ze zmusza ludzi do grindu BG, a dodupne druzyny po naszej stronie podcinaja nasza galaz.. ratunku.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 09:38 
Cytuj  
ta , lorld piwajpi z dupy , w AoC tez nie bedzie lepsze , punkciki blood money - WoW (c)honor anyone ? :)

szad staruchy maja po prostu porownanie , miedzy posuwaniem zgrabnej ladnej laski (UO) a wyszminkowanych raszpl (wiekszosc mmogow na rynku obecnie) , jak ktos jechal na recznym cale zycie to nie doceni magii :]

niestety staruchy sami juz nie sa mlodzieniaszkami i musza sie zadowolic coraz czesciej rapszlami jesli nie chca jechac na recznym :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2007, 10:07 
Cytuj  
ale o co wam chodzi, znowu cos opuscilem?
nestor moze uwazaj na slowa proponuje.
imo moze to byc ciekawe rozwiazanie, wszystko zalezy od tego jak rozwiaza walke w pvp ale moze bedzie git :-)
taka mam nadzieje przynajmniej.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
http://www.warhammeronline.com/english/media/podcast/files/pp_TypesofRvR_bitrate.html

calkiem jak w wow ;-)

Znacznie lepiej. Jedyny minus to "npece" dla wyrownania sil.

Z tego co da sie wyczytac na stronce i fansitach WAR bedzie sporym zagrozeniem dla wowa - nie ma grindu, sa punkty za PvP. Sa BG, World PvP, Insta PvP, Odrobina PvE(trafilem na info ze "blue wall" bedzie do kupienia w grze.) Bez grindu epixow, z prawie ciaglymPvP, z zapleczem lore,Za samo bycie Warhamcem (pierwszy system RPG w Polsce).
Fakt ,wyglada jak WoW, ale nie ten radosny, aliancki.Blizej mu do hordy, co jest calkiem niezlym rozwiazaniem. A zieloni wygladaja znacznie lepiej niz orki z WoWa. Wybor rpg jest tez znacznie szerszy - 4 profesje dla kazdej z 4 stron konfliktu - a kazda troche inna. Moim zdaniem Tworcy WARa poszli na sciaganie z WoWa i GW - i chwala im za to.Byleby nie zrobili kolejnego Heroica "Mam level, ze mnie smok nie tknie". No i szkoda ze Pan Zmian, a nie Khorne

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 19:59 
Cytuj  
omg... brak pve ?!
Chyba przesadzili dajac tylko namiastke pve, a zamiast open pvp zbieranie punkcikow, zeby im to bokiem nie wyszlo bo na samych maniakach rp nie pociagna :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 20:15 
Cytuj  
PvE ma niby byc obecne, ale, z zapowiedzi, ma bardziej przypominac GW(poboczne w stos. do PvP i nie niezbedne do levelowania) Pojawiaja sie tez NPC wspomagajacy.Ta gra ma opierac sie na PvP - ale nie gankowaniu, tylko strategi i taktyce. Ciekawe co z tego wyjdzie.IMO WoW powoli sie przejada, WAR moze byc godnym nastepca .

Ale...D&D Storm byl jednym wielkim syfem. Niby piekna podstawa, niby ladne grafy,voice chat, skile, no normalnie super. A wyszlo g...Oby z WARem nie bylo tak samo. (choc porownanie promo filmikow WAR iWoW wypada na korzysc WAR, jest nadzieja ;))

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2007, 21:23 
Cytuj  
Kurcze no, a tak liczylem ze WH bedzie godnym nstepca WoW-a, specjalnie nie czytalem i nie ogladalem wszystkiego na temat gry, a tu takie zaskoczenie, ehhhh... no to trzeba zaczac powaznie grac w Vanguarda bo nie ma co czekac :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.