mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 17:02 
 
@up

Chociazby Dark Eden, dla przykladu :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:06 
 
Sam grałem w Tibie ładny rok i uważam że to beznadziejny MMORPG :wink:
Chociaż tak jak napisał Khoga są gorsze.
I co do wypowiedzi elder_trolla ....stary moge wiedzieć jakim cudem chcesz nabić 40-50 lv w 2-3 miechy!?!
To troche nierealne chyba że.....Grasz po 16 godzin dziennie.
BTW. Tibia robi się coraz gorsza,z każdym nowym Updatem,a pozatym
nie zapominajmy że obowiązuje PACC :roll:
Już lepsiejszy jest ładniutki Runescapik :P

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 20:27 
 
Kaban napisał(a):
Sam grałem w Tibie ładny rok i uważam że to beznadziejny MMORPG :wink:
Chociaż tak jak napisał Khoga są gorsze.
I co do wypowiedzi elder_trolla ....stary moge wiedzieć jakim cudem chcesz nabić 40-50 lv w 2-3 miechy!?!
To troche nierealne chyba że.....Grasz po 16 godzin dziennie.
BTW. Tibia robi się coraz gorsza,z każdym nowym Updatem,a pozatym
nie zapominajmy że obowiązuje PACC :roll:
Już lepsiejszy jest ładniutki Runescapik :P

mysle ze sie mylisz 2-3 miechy mozna nabic wiekszy level niz 40-50 lvl tylko to zalezy od postaci knightem/palladynem w taki czas mozna nabic cos kolo 70 lvl lub tez wiekszego wystararczy najpierw zrobic sobie skille kolo 70 i jazda na lvlelowanie a co do nowych updatow to robi sie gorsza dla FACC
a dla PACCow tylko ulepszaja jest w tym jakas logika :wink: :)


Posty: 8
Dołączył(a): 29.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:34 
 
Dokładnie. Cipsoft sie robi coraz bardziej pazerny i to jest jeden z wielu powodów przez jaki ostatecznie skończyłem z Tibią. Innym jest to że dotarło do mnie jak ta gra absorbuje czas. Zarwałem przez nią nawet kilka nocek- teraz mi się chce śmiać jak pomyśle że nie wysypiałem się przez taką prymitywną gierę. Ale dopiero jak mi ukradli konto to zrezygnowałem na dobre.


_________________
Co by tu napisać...?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:43 
 
Gotn a jednak uważam że ty się mylisz.70 lv jest bardzo ciężko nabić w szczególności Knightem. A pozatym sorry ale dużo nie zwojujesz ze skillami 70 :wink: Powyżej 40 lv I Knight i Palek powinni mieć minimum 80 skillla.
A skille powyżej 70 rosną niezwykle wolno.
Jedyny wyjątek to jest Sorcerer z premium account. Jemu będzie łatwo nabić level 30 bo mało nOObów ma pacc.
A z 30 to Fire elementale i pk :wink: /joke

BTW. Gotn jaki masz level i nick w grze :wink:

@Down
Ehh dobra zostawie to bez komentarza :wink:


Ostatnio edytowano 7 gru 2005, 17:41 przez Kaban, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 22:04 
 
Kaban napisał(a):
Gotn a jednak uważam że ty się mylisz.70 lv jest bardzo ciężko nabić w szczególności Knightem. A pozatym sorry ale dużo nie zwojujesz ze skillami 70 :wink: Powyżej 40 lv I Knight i Palek powinni mieć minimum 80 skillla.
A skille powyżej 70 rosną niezwykle wolno.
Jedyny wyjątek to jest Sorcerer z premium account. Jemu będzie łatwo nabić level 30 bo mało nOObów ma pacc.
A z 30 to Fire elementale i pk :wink: /joke

BTW. Gotn jaki masz level i nick w grze :wink:


a miales kiedys knighta ze skillami 70? :wink:
takie skille w zupelnosci wystarczaja do 70 levelu a jesli sadzisz ze trudno jest nabic 70 lvl knightem to uwazam ze sie grubo mylisz (metoda jest taka nie stoisz przed depo 2h tylko expisz) jeszcze trzeba wiedziec na jakie expowisko isc itp. co do mojego lvlelu to nie ma tu duzego znaczenia bo moja wlasna postac miala 23 lvl maks ;p ale wspolpracowalem z kolegami z kawiarenki internetowej (sprawa wygladala tak oni stawiali mi na caly dzien a ja im lvlele robilem ;p wtedy jeszcze mi sie podobala ta gra bo od tego sie zaczela moja przygoda z "mmorpg") aha przypomnialo mi sie ze knightem najprosciej sie nabija lvlele
The End? :-?


Posty: 4
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 12:13 
 
Nie kazdy potrzebuje grafiki 5d, Michaela Jacksona w tle i spolecznosci z mensy. Lepsze takie 2d, niz "3d" z RuneScape. Nie lubie jak ktos narzuca mi czego mam sluchac w trakcie gry, dlatego wole puscic cos z WinAmpa. Co do community - zawsze mozna wziac jakas ekipe, wejsc na serwer i obracac sie we wlasnym towarzystwie. Tutaj widac sami progamerzy, ktorzy dostaja szalu przy stracie paru monet z plecaka. Niedawno zaczalem grac na swiecie nonpvp i nie narzekam. Questy w grze sa naprawde roznorodne, jedne bardzo trudne inne mniej. Nie zawsze ograniczaja sie tylko do zabicia xxx i wyjecia yyy ze skrzyni. Po kupnie konta premiowanego zyskuje sie dostep do nowych czarow, ubran, lokacji itp. (nie wierze, ze nie wyluskasz 20 euro. Zamiast isc na bro mozna schowac do skarbonki). Gra jest lekka i przyjemna. Owszem, ma niedociagniecia, ale czy wow jest idealny? Najwazniejsze jest zeby nie zwracac uwagi na strate skilla, smierc itp. Jesli nie bedziesz sie tym w ogole przejmowal zobaczysz, ze ta gra nie jest wcale taka zla.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 15:01 
 
Cytuj:
Najwazniejsze jest zeby nie zwracac uwagi na strate skilla, smierc itp. Jesli nie bedziesz sie tym w ogole przejmowal zobaczysz, ze ta gra nie jest wcale taka zla.

siedzie 5 godzin zeby zrobic jakis dobry skill a potem mam sie nie przejmowac jak mi spadnie po smierci?

Cytuj:
Zamiast isc na bro mozna schowac do skarbonki

jesli dobrze mysle a chyba tak mi sie wydaje to chodzi ci o piwo?
wstyd jak mozna tak myslec wydaje mi sie ze ty nic nie robisz oprocz grania w tibie i "skladania do skarboni" tego co zaoszczedzisz na jedzieniu i piciu

i na koniec ciekawostka wczoraj shakowali mojego kumpla mial 104 lvl
i teraz jest jakies 700 zl w plecy (podobno go jeszcze zjechali do rookgardu ale troche mu nie wierze :P) koles sie wogole nie przejal tym i teraz gra dalej czy to juz choroba? oczywiscie moze to byc wyjatkowy przypadek :evil:


Posty: 4
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 15:30 
 
Cytuj:
siedzie 5 godzin zeby zrobic jakis dobry skill a potem mam sie nie przejmowac jak mi spadnie po smierci?

Tak (ktorej czesci cytowanego zdania nie zrozumiales?).
Cytuj:
jesli dobrze mysle a chyba tak mi sie wydaje to chodzi ci o piwo?
wstyd jak mozna tak myslec wydaje mi sie ze ty nic nie robisz oprocz grania w tibie i "skladania do skarboni" tego co zaoszczedzisz na jedzieniu i piciu

Masz racje, tak dlugo mnie znasz, ze mozesz mowic o mnie jakbysmy sie znali od podstawowki.
Cytuj:
i na koniec ciekawostka wczoraj shakowali mojego kumpla mial 104 lvl
i teraz jest jakies 700 zl w plecy (podobno go jeszcze zjechali do rookgardu ale troche mu nie wierze ) koles sie wogole nie przejal tym i teraz gra dalej czy to juz choroba?

A co? Ma sobie podciac zyly? Pochlastac sie? Wlasnie o tym mowilem w pierwszym poscie. Nie przejmowac sie, a jakos to bedzie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 15:40 
 
Obi'v napisał(a):
Shaver napisał(a):
bardziej ambitne produkcje takie jak Wow


keke ~~


rotfl SW:G player keke~~

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 09:35 
 
Cytuj:
Tak (ktorej czesci cytowanego zdania nie zrozumiales?).

o co ci chodzi? chcialem tylko zwrocic uwage na strate czasu przy tym
skillowaniu moze sie nie przejmujesz jak zginiesz i stracisz 2 lvl i skille na ktore ciezko pracowales ale mi to nie jest obojetne i wydaje mi sie ze wiekszosci ludzi tez nie
Cytuj:
Masz racje, tak dlugo mnie znasz, ze mozesz mowic o mnie jakbysmy sie znali od podstawowki.

moze nie zrozumiales ale ja poprostu postawilem diagnoze po twoim wczesniejszym poscie i nie uwazam zebym cie w jakis sposob obrazil to nawet nie byla ocena
Cytuj:
A co? Ma sobie podciac zyly? Pochlastac sie? Wlasnie o tym mowilem w pierwszym poscie. Nie przejmowac sie, a jakos to bedzie.

a co? ma grac dalej i sie dac znowu shakowac za 3 miesiace i stracic wszystko co juz odrobil?a z ciebie taki luzak nie przejmowac sie i jakos to bedzie? postaw sie w jego sytuacji wyobraz sobie ze masz ten 104 lvl i co by ci nie bylo przykro jak by ktos rozpiepszyl twoja miesieczna prace?
ja bym przynajmiej przestal w to grac
tak przyokazji ktory masz lvl na tym swoim swiecie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 10:24 
 
Rzexnik zacznij się wypowiadać jak pograsz w Tibie przynajmniej pare miesięcy.
A widze że ty masz pewnie 10 lv i tobie to wali czy Ci spadnie lv.
A wiedze o skillach to pewnie ze stronki tibia.org.pl wytrzasnąłeś.
O stary dla ciebie 20 euro to mało?Wyłuskać to sobie można na ulicy albo do mamy.
A co do tego 104 lv. Racje ma Gotn. Grać po stracie wszystkich rzeczy i doiświadczenia to choroba.Albo koleś jest jeszcze dzieciakiem i mało wart jest dla niego czas. A przy graniu w Tibie marnuje życie.
:roll:

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 13:02 
 
Cytuj:
Albo koleś jest jeszcze dzieciakiem i mało wart jest dla niego czas. A przy graniu w Tibie marnuje życie.


koles ma 17 lat wiec chyba nie jest dzieciakiem
co do marnowania zycia to sie z toba zgadzam koles chyba jest niespejniony w zyciu :wink:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 13:12 
 
Gotn bez wycieczek osobistych, trzymac sie tematu.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 15:15 
 
I jak update?? Podoba wam sie? Bo mi nawet nawet. Na poczatku sie wkurzylem, ze nie moge sorciem na 24 lvlu robic hmm :D ale potem jak poznalem wandy bylo zajebiscie, moge wreszcie spokojnie sobie na cyce chodzic :P


_________________
Jak ja bym chcial, zeby mi sie chialo jak mi sie nie chce :D

*

Posty: 115
Dołączył(a): 22.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 20:50 
 
UPDATE SUX!!!
Plusy :
+ mana regeneruje sie u Knighta co 6s o 2pkt
+ sa rozdzki
+ nowa "lepsza" grafa
+ nowy "lepszy" system oswietlenia

Minusy :
- do zrobienia HMM potrzeba 280 many a do UH 400 ... czyli 4x wiecej
- zwiekszono wymahania na czary ... NAWET DLA KNIGHTA ...


Kto mnie poprze?

pozdro


_________________
Sig?! :roll: A CO TO?!


Ostatnio edytowano 15 gru 2005, 17:11 przez Godzio13, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:06 
 
a sa soul points dla wszystkich czarow?
bardzo mi sie podobaja te wandy ale to za malo jak dla mnie zeby zaczac grac znowu :-?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:09 
 
@up

Eeee... to chyba dobrze, ze knight nie moze czarowac... a ze poprzeczke mu zwiekszyli jest IMO tylko plusem.

SvD.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 22:19 
 
Może ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi różdżkami?
Bo nie bardzo wiem o co chodzi a ani tibia.com,tibia.org.pl,tibia.pl nie działają mi(przypadek?)
Pozdrawiam

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 23:47 
 
wsadzasz rozdzke w lape zaznaczasz potworka i to sobie strzela :P
masz rozne ataki ogien, trucizna, lod (chyba)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.