mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2004, 15:24 
Cytuj  
nie, czemu? ugadamy sie o określonej porze w okreslonym miejscu. Uzyje na sobie acid swamp i zbije moje hp do minimum. Wtedy mógłbyś mnie zabić.


Posty: 1
Dołączył(a): 13.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2004, 18:20 
Cytuj  
Witam
Chciałbym ogłosić, że powstało pierwsze polskie forum poświęcone grze Dark Eden. Trwają również prace nad utworzeniem polskiej gildi.
Więcej info na forum:
http://www.forum-de.prv.pl


Posty: 3
Dołączył(a): 14.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 19:23 
Cytuj  
Mam proble kiedy odpalam gre ta resetuje mi kompa, nProtect łonczy sie bez problemu i potem reset. Jak wyłoncze nProtect to gra sie uruchamia ale wyskakuje błond nProtect i wychodzi do windowsa :(
Help

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2004, 19:59 
Cytuj  
Chyba znowu zaczne grac w DE :oops: Albo nie, napewno zaczne grac :evil:


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 06:26 
Cytuj  
A wez wylacz firewalla moze


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 08:33 
Cytuj  
:P jak ktoś umie to niech zrobi forum dla wampirów, bo =pXn= zapomniał dodać, że jego jest monotematyczne i dotyczy tylko slayerow

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 10:21 
Cytuj  
zamiast się rozmieniać na 10 000 różnych for każde z 2-3 użytkownikami, piszcie lepiej do Fergeroda - niech wam tutaj zrobi dział. To chyba nie jest duży problem nawet jak ludzie przestaną tam pisać po kilku dniach/miesiącach. A tutaj przynajmniej wszyscy będziecie w kupie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 10:52 
Cytuj  
mareczku.....


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 7
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 11:49 
Cytuj  
pavelm napisał(a):
Mam proble kiedy odpalam gre ta resetuje mi kompa, nProtect łonczy sie bez problemu i potem reset. Jak wyłoncze nProtect to gra sie uruchamia ale wyskakuje błond nProtect i wychodzi do windowsa :(
Help


A jaki masz windows? Pewnie XP. Najprawdopodobniej zagniezdzil ci sie wirus i juz sobie raczej nie pograsz :P Mi np opera czesto restartowala windowsa i nic nie pomoglo. A gdy DE nie chcialo sie uruchomic, tez nic nie pomoglo :P Ale mam tera z win98 i wszysstko dziala :) Zainstaluj jeszcze raz gre w innym miejscu, jesli nie pomoze to doinstaluj win98. powodzenia.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 11:56 
Cytuj  
----===WILEKA WIOSENA PRZECENA===----SPRZEDAM SZATY DLA VAMPOW ===-----po wiencej informacji prosze kierowac na moje gg===-----


Posty: 7
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 12:04 
Cytuj  
Sory ze jeden pod drugim, ale to na zupel nei inny temat.

Co powiecie na stworzenie polskiej strony o DE? Jak by byla odpowiednio zrobiona, z pewnoscia zostala by podpieta pod jakis wiekszy portal o grach online.
Przyczynilo by sie to m.in. do zwiekszenia zainteresowania gra Polakow, badz co badz na razie w dosc nielicznej grupie wystepujacych w DE.

Czy bylby ktos z was zainteresowany? Jesli chodzi o mnie, moglbym sie podjac stworzenia szaty graficznej, a potrzebowal bym kogos od PHP.

Poza tym chetnych do redagowania strony, artykuly, itp.

Jesli macie jakies uwagi, sugestie, pomysly, piszcie.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2004, 17:02 
Cytuj  
Zamiast zrzędzić napiszcie w dziale opinie jak chcilibyśce żeby wygladały działy dla wampirów. Myśle że jeden lub kilka działów na mmorp.pl to zbyt mało jak na grę taką jak DarkEden. Nawet jeśli forum nie wzbudzi zainteresowania bedzie dalej funkcjonowało ze względu Gildię. Forum istnieje kilka dni więc powinniście pomóc nam w jego rozbudowie... czekamy na propozycje.


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 11:50 
Cytuj  
Po tylu latach nareszcie sie doczekalem...
Po tylu sciagnietych Mb nareszcie sie doczekalem...
Po tylu g..nianych gierkach, ktore nie wiadomo po co instalowalem nareszcie sie doczekalem...

MMORPG, ktory laczy w sobie wszystkie najlepsze cechy innych:
-grywalnosc z Diablo2,
-klimat jak z Silent Hilla,
-pare skladnikow do spelli(mily acz drobny dodatek) z UO,
-gra ktora z miejsca tworzy dwie frakcje graczy co umozliwia rzeczywista konkurencje, a nie durne Diablo - podobne P-Killin' Tego Jeszcze nie bylo

Jesli ktos z tego textu zrobi reklame tej gry to tym lepiej, bo gierka jest zaje-fajna... Bije wszelkie rekordy...
Gram 2 dni (+2 noce bo mnie wciagnelo) i juz z czywstym sumieniem moge skasowac diabelka i pozegnac DreamMasters'ow UO...

Jedyne co mozna gierce zarzucic to maly swiat, wiecie moze czy sa w planie jakies powiekszenia, nowe mapy swiata czy cos takiego?

P.S. Czy cos sie traci na uczeniu sie wszystkiego co sie w danej chwili da (skille/spelle)? Bo jak widze posty typu "czego nalezy sie uczyc" to mi to zapachnialo wolniejszym awansem or someth...

P.S.2. Jak mozna zdobyc Grade'y i co to jest? Jak odblokowac zakladke Grade2???


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 12:26 
Cytuj  
też to ściągnąłem i nawet zainstalowałem i uruchomiłem.
Nie będę komentował bo nie chce prowokować flamów :lol:
Roball nie pisz, że uruchamiełeś ten wysoce klimatyczny i "zajefajny" twór?


Posty: 7
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 18:55 
Cytuj  
Z tymi skillami rzeczywiscie moze byc jakis haczyk. Bo co to za sens przy awansach koniecznosci udania sie do npc by nauczyc sie skilla za free, tym bardziej ze inni nie oferuja tego za kase. Jesli by byl jakis limit skilli ktore mozna sie nauczyc to rozumiem, ale limitu o ile mi wiadomo nie ma, wiec to tylko strata czasu, moze cos w tym jest?

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 19:23 
Cytuj  
Ja tam gralem w to 2 tygodnie. Ogolnie zle toto nie jest, ale lvling pozniej zaczyna nudzic. Jak na free mmorpg to dostaje 4+ :O


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 56
Dołączył(a): 4.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 21:38 
Cytuj  
Cytuj:
-gra ktora z miejsca tworzy dwie frakcje graczy co umozliwia rzeczywista konkurencje, a nie durne Diablo - podobne P-Killin' Tego Jeszcze nie bylo
Było, było np HB to ma, RYL tez. Jest masa gier gdzie to jest.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 07:49 
Cytuj  
mi ta muzyczka co leci na początku się strasznie podoba... Co to w ogóle za utwór? Szkoda, że nie leci cały czas wtedy bym sobie w to trochę popykał :oops:


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 08:57 
Cytuj  
Wznowie pytanie nr.2 :D

Jak zdobywa sie Garde'y i co to jest oraz jak odblokowac zakladke Grade2?

Od czego zalezy trafienie czarem (tzn. czar kulki kwasu czy cos takiego sie udaje ale nie trafia)??

Jak mozna zrobic misje? Bo jest tam jeden taki co pyta o wykonane misje i pozwala je odwolac, ale opcji "wziecia" misji nie zauwazylem...


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...


Posty: 5
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2004, 17:08 
Cytuj  
Garde'y zdobywa sie poprzez zabijanie lepszych od siebie slayerow.
nie ma (chyba) czegos takiego jak "trafienie czarem" poprostu ci wyszedl albo nie. int ma na to wplyw.
z ta misja jest dobre pytanko- wydaje mi sie ze wchodzac na teren niedostepny dla nie pk (np bathory lair)- to co sie otwiera raz na godzine i tylko przez 5 min mozna wejsc ale nogol nie dojdziesz do drzwi jesli nie masz 3 kumpli ze soba i wszyscy min 100lev- zabijasz tam jakis bosoow lub cos i dostajesz np Topaz lub inne artefakty i u goscia stwierdzasz ze questa wykonales i on ci cos daje w zamian, ale to jest moja hipoteza bo jak powiedzialem nie da sie wejsc na te tereny- raz mi sie udalo ale to mnie w srodku odrazu cos ubilo (moze wyboch bo mialem laga)

zapytam tutaj bo niechce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi iz gra jest fajna i takie tam a chcialbym wiedziec czy istanieje juz jakas polska gildia?:]

pozdro


_________________
to ze jestem swirem, nie znaczy ze jestem glupi!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.