mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 15:50 
Cytuj  
Script error detected at line 375.
Source line: rs.open query, lin2world_conn, 1, 1
Description: ODBC driver does not support the requested properties.

i na L13 też nie założe konta X_x Może by mi ktoś założył :] :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 15:50 
Cytuj  
strona z regiem czasem nie dziala ale raz dziennie musi dzialac najlepiej rano lub poznym wieczorem wtedy GM jest online i wszytsko chodzi. L13 teraz dziala ok, koles byl po prostu w szpitalu i server zaczal sie sypac troche..
btw. wie ktos co dropuje a itemki?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:03 
Cytuj  
Czy w ogóle są jakieś servy do C2, gdzie działają questy, są duale, itp?
Szukam, szukam i... no właśnie - ciężko!

Do C1 jeszcze coś by się znalazło, ale do C2 ??
Jeżeli ktoś ma takie dane i/lub sprawdził dany serv to prosze napisać.

Z góry dzięki,
pozdrawiam.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2005, 23:12 
Cytuj  
Trzeba bylo czytac posty wczesniejsze. Jedynym serwerkiem z dzialajacymi dualami i pierdolami z c2 jest Extreme. Linka znajdziesz wczesniej


_________________
Obrazek

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 01:11 
Cytuj  
Po pierwsze była mowa że extreme padł...
Po drugie nie działały na nim wszystkie questy, sprawdzałem extreme jakiś czas temu. Bodajże po drugim wipeoucie dałem sobie spokój, w końcu ile można :|

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 09:12 
Cytuj  
Extreme nie padl. A co do wipeoutow to sie z toba zgodze, tez z tego powodu odszedlem. Nie ma innych serwerow pod c2 gdzie wszystko dziala. Moze wkrotce na l13 cos nowego sie pojawi.
P.S. Wie ktos czemu na l13 byl ostatnio pier****ny wipe? Juz sie zniechecilem i chyba przestane grac w L2 :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 10:14 
Cytuj  
Szukałem jakiegoś fajnego serverka, ale wiekszosc ma REGOFF`a albo wipe`y =P Ściągam narazie klienta c1 i sie zobaczy :] Gra ktos na BnB? Pozostaje jeszcze noobwars, ale jak wszedlem do downloadu, to tamten klient sciagal sie z zawrotną szybkością 6kB/s więc dalem spokuj :] Ale czy wystarczy spatchowac c1 tym patchem który oni tam dali i gra? Jeszcze jest sprawa rozmiaru klienta... Każdy jest inny :D teraz ściągam klienta, który zajmuje 1,4gb... ale niektóre mają po 1 gb albo 1,5gb... różnica kompresji? :wtf:

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 18:33 
Cytuj  
OGÓLNIE JEST KIEPSKO!
Sprawdzałem sobie po kolei servy C2 z poniższej listy.
http://l2.hopzone.net/index.php?lnk=view 2/3 z nich nie działa po prostu! Albo mam tak napieprzone w zainstalowanym kliencie, albo większość tych shardów działa bez update'u klienta (goły C2). Mogę na palcach jednej ręki policzyć servy na które logowałem się bez probelmu i kombinowania :-(.
Przy tym należałoby wspomnieć że:
1. Znakomita większość servów do C2 ma niemiłosiernie wysokie rate'y (50-100)
2. Działają w dziwnych porach jak dla nas, a wipeouty i resy przychodzą jak grom z jasnego nieba :|

Przykład: zalogowałem się na serv Impossible, jest ok - sprawdzam co działa i po ok. 10min. dostaje DC! No nic, zdaża się - myślę! Wchodzę ponownie i ECHO! Jakby server kosmici porwali... Tego samego wieczora, zalogowałem się jeszcze raz i niestety kosmici nie oddali mojego konta razem z servem.
W miare fajnie było na Extreme... Niestety do czasu.

Lineage2 ogólnie mi się podoba. Ale bardzo zniechęcają mnie w/w problemy :-( tak bardzo, że rozważam rozstanie się z tym tytułem... Szkoda że mam mało czasu na mmo, możnaby wykupić konto na porządnym servie (czyt. globalu).

Czy u was to podobnie wygląda?
Pozdrawiam...

EDIT:
A propos L13 - to po 2godzinnym czarowaniu, wreszcie udało mi się zalogować :/ Nie wiem jak u was, ale ja musiałem kobinować częściowo z oryginalnymi plikami a częściowo z patcha - no ale jest OK. Jeżeli ten serv mnie rozczaruje to jestem w stanie stwierdzić że pominę w planach Lineage na next m-ce...

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 21:05 
Cytuj  
Gwaratnuje ci że serwer cie rozczaruje.Na L13 były już 3 wipeouty,masa lagów i cieżko zliczyć ile DC dziennie.Z tego co sie orientuje serwer kończy swoją działalność 15 kwietnia.Do tego dochodzi GM i jego administracja serwerem o której nie będe sie wypowiadała bo musiałbym użyć wielu niecenzuralnych słów.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 22:34 
Cytuj  
Właśnie widze teraz jak wygląda dokładnie sprawa na L13. Jednym słowem porażka! Zagrałem dzisiaj tak na poważnie koło 4-5 godzin, zaliczyłem 7x DC i teraz serv jest DOWN! Jak można wczuć się w gre, kiedy człowiek dostaje urzędowe DC co 30 minut?
Jedno jest dobre - ludzie wydają się normalni, nawet polacy :-)

Septi, poleć mi jakiś server - co?
Pozdrawiam...

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2005, 22:53 
Cytuj  
Taa i przy okazji może zarzuc jakimś serverem C1, bo one mi się wydają takie... stabilniejsze? Jak narazie znam hell spawn`a, ale może macie jakieś wypróbowane servery, na którym gracie, i które nie są strasznie zalagowane ?

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 00:28 
Cytuj  
A propos C1, to ja grałem cały czas na Ultimaro. Nie miałem problemu z lagami, ani DC... Questy działają, itemki na swoim miejscu, moby też - jednym słowem porządny serv.
Stan Ultimaro znam z lutego, ile się pozmieniało? mogę tylko zgadywać...

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 06:41 
Cytuj  
l13 ma pasc w okolicach 15
z servow c2 to nic niema, dziala jeszcze extreme i global
z c1 to mozna zobaczyc: http://66.49.167.167/Dragon/
"ADDED SKILL TO LVL 74.
ADDED B SETS BOUNCE POINTS.
ADDED DRAWF CREATION SKILL TO 8
ADDED WEIGHT LIMIT SKILL TO ALL CLASS TO LVL 2
INCREASED WEIGHT LIMIT.
STRIDER IS COMING SOON TOO
20x/ 25x/ 22x/ 20x/ 45x/ Fully working C1 quest ALL 1st and 2nd CLASS TRANSFER ITEMS IN GIRAN AND GLUDIO All D-B (WEAPONS AND ARMOR IN SHOP) 2 DUAL XEON 3.0 4GB SRV 100Mbps"
ps na extreme ma byc reg on


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 08:23 
Cytuj  
Z l13v przenosze sie na enigme i wszystkim polecam. Sa skille z c2 przyjazna zaloga, 3 maszynki, dziala praktycznie 24/7


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 08:25 
Cytuj  
Wiem ze to moze nie bardzo w temacie ale komus sie moze przyd ai dzieki temu moze ktos zacznie grac w platnego L2.

Na oficjalnej stronie Lineage 2 NCSoft poinformował o możliwości zaproszenia przyjaciela (opcja dla gejów ) lub przyjaciółki/znajomego do gry.

Wraz z marcowym newsletterem każdy z Nas (Ci co placa za L2) dostanie promocyjny kod seryjny umożliwiający wypróbowanie gry przez 30 dni.

Jak komus sie znudzil darmowy L2 a chcialby sprobowac w platnym to moze sprobowac w dziale o l2 popytac o taki 'przyjacielksi' cdkey..

ja powinieniem miec 2 lub 3 ..jesli bede mial 3 to 2'ma moge kogos obdarowac.

Jest duza szansa na to ze dzieki temu cdkeyowi ktos chcacy zaczac grac w platnego l2 zaoszczedzi 15-20-30$ na kupnie gry..ponoc ma wystarczyc dalesze oplacanie abonamentu by moc grac.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 11:01 
Cytuj  
No to super Poziomka...
Nieczęsto zaglądam do działu Lineage2, ale może nawet przy moim nieczęstym graniu wypadałoby pograć na oficjalnych serverach :-)
Jak do tej pory to grałem z płatnych tylko w WoW przez 2 m-ce kiedy qmpel odstąpił mi konto z powodu wyjazdu. Podobało mi się.
Zresztą, nie od dzisiaj wiadomo że płatne servery oferują nieporównalnie więcej niż ich darmowe shardy!

Jeżeli będzie taka możliwość to ładnie poprosze kogoś o tego CD-KEYa

Pozdrawiam.

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 11:11 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Z l13v przenosze sie na enigme i wszystkim polecam. Sa skille z c2 przyjazna zaloga, 3 maszynki, dziala praktycznie 24/7


Sniegu, czy to jest serv C2, czy C1 ???
Jeżeli C2 to czy robić full update i potem patchować?
Jeżeli to jest C1, to pewnie działa na standardzie bez update'u, tylko z tym patchem ze stronki enigmy...
Tak coś mi się wydaje że to jednak C1 :| Nie ma czegoś porządnego z C2?

O kurde, sorki za double post :|

*

Posty: 189
Dołączył(a): 6.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 22:37 
Cytuj  
Wydaje mi się, że nie. Wszystkie padają. Ja narazie szukam tylko C1. Właściwie to już gram na HS :]

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 22:50 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Sniegu napisał(a):
Z l13v przenosze sie na enigme i wszystkim polecam. Sa skille z c2 przyjazna zaloga, 3 maszynki, dziala praktycznie 24/7


Sniegu, czy to jest serv C2, czy C1 ???
Jeżeli C2 to czy robić full update i potem patchować?
Jeżeli to jest C1, to pewnie działa na standardzie bez update'u, tylko z tym patchem ze stronki enigmy...
Tak coś mi się wydaje że to jednak C1 :| Nie ma czegoś porządnego z C2?

O kurde, sorki za double post :|

To jest serv pod c1, nic sie nie updateuje tylko patcha wystarczy wgrac. Jednak sobie nie pogram bo moja instalka do L2 jest jebnieta i gra mi sie wywala :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 09:51 
Cytuj  
Ludziska, podajcie jakis serw gdzie graja ludzie i to duzo ludzi !!! W koncu sciagalem gre MMORPG a na polowie serwow zywej duszy nie widac.... Jedynie na HellSpawnie... Rate'y wszystko na 3 bodajze.... Ale nie samym hellspawnem czlowiek zyje i chcialbym tez poprobowac na innych :)


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.