mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 19:15 
Cytuj  
Cytuj:
jest do sporej optymalizacji.

IMo kompletnej wymiany. Wyjdzie taniej, niz proby zoptymalizowanie.
Cytuj:
Jesli chodzi o pve to wole instancje 5 man z wow bardziej niz pq z wara. Nawet nie ma tu czego porownywac.

a ja wole Dungeony z DDO.
Co nie zmienia faktu ze PQ sa fajne. IDzie, stoisz w miejscu i masz exp. A jak wpadniesz warbanda, to najdluzszym etapem PQ jest jego reset.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:05 
Cytuj  
dzis poprostu wyszedlem z siebie , zobaczcie screena , i tak przez pol mapy biegalem ....

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 20:56 
Cytuj  
Cytuj:
- mass pvp
- komfortowa gra w mass pvp na slaby kompie
- instancje pve/pvp nie sa podstawa gry
- PQ, genialny pomysl na pve
- brak zobowiazujacych rzeczy w grze, wolnosc wyboru co mozna w danej chwili robic, nie musze starac sie o grupe/raid, nie musze sie dostosowywac do resetu, regulaminu, ustalen co kiedy i gdzie mozna robic
- budowanie postaci ciekawie zrobione i co sprawdza sie w samej grze
- balans klas w grupie swietnie dopracowany
- system gildii, bardzo dobrze zrobione UI, lvlowanie, nagrody,
- brak panicznego fixowania/patchowania gry i szamotania sie z balansem klas



Hmm sorry ale:

1-jaka kurwa komfortowa gra w mas PvP na słabym kompie!To jak losowanie w lotto a nie optymalizacja!
2-Okej nie są ale stan w jakim są obecnie jest żałosny(2x ppl instance robione w 3-4 osoby?!)
3-PQ to może i pomysł fajny ale realizacja fatalna...Dość powiedzieć że Mythic zbanował kilku playerów którzy nabijali fast exp na PQ stosując AoE combo...A każde PQ jest nudne jak flaki z olejem i racją jest że pierwszy lepszy inst w WoW czy Lotro jest lepszy...Idea ok ale po prostu gorzej z wykonaniem
4-Wolność wyboru - czytaj:PvP lub ....PvP/RvR z czego z PUGIEM zazwyczaj gówno ugrasz , zbyt dużo zależy od rozkładu klas w danym SC np bo bez healerów ni chuja zdziałasz , taksamo bez DPS .Jak chcę nabić expa to chce mieć na to większy wpływ niż to że trafił mi się chujowy PUG i dostanę 10:500
5-Bardzo ciekawie zrobiona , zwłaszcza że niektóre taktyki/skille są wręcz chujowe albo klasa lustrzana ma je o wiele lepsze NP jeden tank jest bardziej Tankiem od drugiego ...

6-Co do tego balansu w grupie to tutaj się mogę zgodzić ;)
7-Taa szczególnie zbugowany tupy że nie można było ludzi z gildi wywalać , robić sojuszy albo niektóre "rewardy" za rank w gildi nieopisane
8-ciężko balansować klasy jak jest xxx innych ważniejszych rzeczy


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:01 
Cytuj  
Zerg:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fajnie tak sie miazdzy destro w kilkadziesiat osob. :D Mimo tego i tak byla spora grupka osob, ktora czekala na trylionowe scenario (potem tacy ludzie beda mowic ze WAR to nuda byla).
Silnik sprawuja sie znosnie, caly czas mialem kilkanascie fpsow (przy ustawieniach na full). Super plynnosc to nie jest, ale pokaz slajdow tez nie.

<3 WAR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
.Dość powiedzieć że Mythic zbanował kilku playerów którzy nabijali fast exp na PQ stosując AoE combo...


A swistak siedzi i zawija w te sreberka :) Opowiedz jeszcze jakas bajke.


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 21:54 
Cytuj  
Huragan jak będe w domu to ci pokaże topic na forum WA - ma całkiem sporo stron + meili z Mythica :) .To był ban na 3 dni tak w ogóle .A bajki to ci może mama/tata opowiada :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:13 
Cytuj  
Ok łap Huragan! I może innym też się to przyda :)


http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=150549


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok łap Huragan! I może innym też się to przyda :)

http://www.warhammeralliance.com/forums ... p?t=150549


gdybys zabolku przeczytal ten topic w calosci to bys zrozumial dlaczego dostali bana. Nie dostali go za AOE grinding tylko za exploitowanie :)
Wykorzystywali znany jeszcze z bety bug w grze, ze po kliknieciu w pilar summonuja sie jaszczurki. Klikajac w ten pilar co chwila masz mase mobow i mozesz na nich robic AoE grind. To jest bug, a wykorzystanie buga jest exploitem. Wykorzystujac tego buga mozesz nabijac 300k expa na godzine.

i dlatego dostali bana na 3 dni, a nie za to ze robili AoE grinding :)

wykorzystanie buga w grze jest exploitem, przeczytaj tutaj http://help.warhammeronline.com/cgi-bin ... _topview=1


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 23:47 
Cytuj  
To nie był do końca exploit , klikali na kolumny i tyle :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 01:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
1-jaka kurwa komfortowa gra w mas PvP na słabym kompie!To jak losowanie w lotto a nie optymalizacja!
2-Okej nie są ale stan w jakim są obecnie jest żałosny(2x ppl instance robione w 3-4 osoby?!)
3-PQ to może i pomysł fajny ale realizacja fatalna...Dość powiedzieć że Mythic zbanował kilku playerów którzy nabijali fast exp na PQ stosując AoE combo...A każde PQ jest nudne jak flaki z olejem i racją jest że pierwszy lepszy inst w WoW czy Lotro jest lepszy...Idea ok ale po prostu gorzej z wykonaniem
4-Wolność wyboru - czytaj:PvP lub ....PvP/RvR z czego z PUGIEM zazwyczaj gówno ugrasz , zbyt dużo zależy od rozkładu klas w danym SC np bo bez healerów ni chuja zdziałasz , taksamo bez DPS .Jak chcę nabić expa to chce mieć na to większy wpływ niż to że trafił mi się chujowy PUG i dostanę 10:500
5-Bardzo ciekawie zrobiona , zwłaszcza że niektóre taktyki/skille są wręcz chujowe albo klasa lustrzana ma je o wiele lepsze NP jeden tank jest bardziej Tankiem od drugiego ...
6-Co do tego balansu w grupie to tutaj się mogę zgodzić ;)
7-Taa szczególnie zbugowany tupy że nie można było ludzi z gildi wywalać , robić sojuszy albo niektóre "rewardy" za rank w gildi nieopisane
8-ciężko balansować klasy jak jest xxx innych ważniejszych rzeczy


1. Pisalem ze jak masz FARTA to na slabym kompie z 8600gt grasz komfortowo, zaznaczylem ze klient gry swiruje i czesto wywala sie na dobrym sprzecie, a chodzi ladnie na slabym.
2. Wiekszosci to nie interesuje, moga zamknac calkowicie i placzu nie bedzie.
3. Wyssane z palca opowiesci, a PQ to od lat jeden z lepszych pomyslow, tym razem mythic opatentowal to i blizz bedzie musial sporo sie naglowic by zrobic cos podobnego :)
4. Nie nabijam expa, nie koksam, gram w gildii, jak gram z pugami/randomami to tylko dlatego ze jest to pewna atrakcja i czesto zmuszaja mnie do tego godziny mojej gry, wlasnie jestem po akcji odbijania 4 keepow i bylo calkiem przyjemnie.
Mam wybor ze moge sobie robic questy, PQ, mam Tome of Knowledge z zarabistymi Achiewemnetami i cala reszta unlockow, mam scenariosy, RvR jako zwykle napieprzanie sie, zdobywanie keepow, a dalej fortecy i batalie w stolicy i co najwazniejsze nie musze tydzien wczesniej sie przygotowywac do tego lub zbiera dkp, siedziec caly wieczor itd itp.
5. Caly smaczek w tym ze klasy maja pewna roznorodnosc i nie ma 100% mirrorow miedzy order i destro.
6. no
7. Natychmiast napisali jak rozwiazac problem i podali liste potrzebnych komend, jednak jest to partactwo.
8. Cale szczescie ze nie bawia sie w "balans", ktory jest zrobiony bardzo dobrze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:38 
Cytuj  
Trza skomentować... ;)
zaboleq napisał(a):
1-jaka kurwa komfortowa gra w mas PvP na słabym kompie!To jak losowanie w lotto a nie optymalizacja!

Ciekawe, jedym się gra OK.. innym nie... dziwne to troszkę dość. Niewątpliwie pod tym kątem gra wymaga dopracowania bo nawet na mocnych sprzętach potrafi się przyciąć, ale kurna - gra ma miesiąc... pogadamy po pół roku.
zaboleq napisał(a):
2-Okej nie są ale stan w jakim są obecnie jest żałosny(2x ppl instance robione w 3-4 osoby?!)

Ale chyba Twoim zdaniem "żałosny". Bo moim już nie. Jaki 2 ppl instance? Jakie 3-4 osoby? Dżizas...
zaboleq napisał(a):
3-PQ to może i pomysł fajny ale realizacja fatalna...Dość powiedzieć że Mythic zbanował kilku playerów którzy nabijali fast exp na PQ stosując AoE combo...A każde PQ jest nudne jak flaki z olejem i racją jest że pierwszy lepszy inst w WoW czy Lotro jest lepszy...Idea ok ale po prostu gorzej z wykonaniem

O tym banowaniu to już zostało udowodnione że nie masz racji. A to że pierwszy lepszy inst w WoW jest lepszy to znów jest "Twoje" zdanie a nie fakt. Co więcej powiem że odwrotnie - inst w WoW to fajny pomysł ale wykonanie fatalne. W WAR, jak się ma chęć na lepszy loot i trudniejsze zadanie to dołączasz sie do grupy i lejesz a w WoW... LFG LFM LFG LFM... itd. Odnośnie nudności PQ to znów "Twoje" zdanie a nie fakt. Z drugiej jednak strony nie można nie zauważyć że wszystkie insty w WoW sprowadzają się dokładnie do łażenie i lania elit podobnie jak łażenie i lanie championów w WAR. Niemniej jak piszesz "pierwszy lepszy inst w WoW jest lepszy". Jak to się zwało? WoW Funboy?
zaboleq napisał(a):
4-Wolność wyboru - czytaj:PvP lub ....PvP/RvR z czego z PUGIEM zazwyczaj gówno ugrasz , zbyt dużo zależy od rozkładu klas w danym SC np bo bez healerów ni chuja zdziałasz , taksamo bez DPS .Jak chcę nabić expa to chce mieć na to większy wpływ niż to że trafił mi się chujowy PUG i dostanę 10:500

Co za stuprocentowo bezsensowny i żałosny bełkot. Jakkolwiek nie wiem jak mógłbym odnieść się do tego zdania ale jakoś się postaram. OK masz PvP albo RvR albo Keepy albo później stolice. I co nie ma wyboru? A jeszcze - przecież możesz tego nie robić jak Cię nudzi. Rozumiem że Twój "brak wyboru" odnosi sie do braku aren? Ja szczerze powiem że nie wiem co jeszcze możnaby dodać do palety owego wyboru. Jak dla mnie jest git i dokładnie to o czym Mythic mówił że będzie. A jak nie masz healerów ani dpsu w teamie (rozumiem że tanków również brak) to chyba oczywiste że się przegrywa... czy nie? Tylko że te sytuacje nie przydażają się tylko po jednej stronie. Jeśli zaś non stop trafiają Ci się słabe pugi i non stop przegrywacie to chyba wybrałeś realm dla retardów. Pytanie dlaczego...
zaboleq napisał(a):
5-Bardzo ciekawie zrobiona , zwłaszcza że niektóre taktyki/skille są wręcz chujowe albo klasa lustrzana ma je o wiele lepsze NP jeden tank jest bardziej Tankiem od drugiego ...
6-Co do tego balansu w grupie to tutaj się mogę zgodzić ;)

A czy widzisz że jedna odpowiedź przeczy drugiej? Klasy się między sobą różnią - owszem, ale tak to jest pomyślane że jest balans w grupie... to gra grupowa a nie solo.
zaboleq napisał(a):
7-Taa szczególnie zbugowany tupy że nie można było ludzi z gildi wywalać , robić sojuszy albo niektóre "rewardy" za rank w gildi nieopisane

Ale już można. Gra ma miesiąc ffs.
zaboleq napisał(a):
8-ciężko balansować klasy jak jest xxx innych ważniejszych rzeczy

Eee i znów przeczysz sam sobie. Por. odp 6

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:51 
Cytuj  
Jedna z "warbandowych" instacjii może byc "solowana" przez jedno party , nawet 3-4 osoby :) .Po co dawać w grze coś co jest słabe ?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:53 
Cytuj  
Po to, ze podczas beta-testow nikt nie narzekal na dany feature.

Trudnosc gry jest fixowana na bierzaco.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:57 
Cytuj  
óstawa.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 09:59 
Cytuj  
Tak wiem, od X lat robie ten blad, w tym wyrazie, za kazdym razem i tylko Word mnie czasami ratuje chociaz ostatnio i ten dziad przestal mi podpowiadac, ze powinno byc bieZaco.

Co nie zmienia faktu Cypis, ze fajnie masz pod kopula.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:00 
Cytuj  
Jak kogos jaraja instancje to chyba gry pomylil (w tym sie specjalizuje WoW, LOTRO tez ma calkiem fajne).

Mysle, ze Mythic dodal instancje na takiej zasadzie jak SE PvP w FFXI (zeby nie gadali, ze nie ma). Naprawde sie dziwie, ze ktos z tego korzysta w grze gdzie fun jest zupelnie w czym innym.

Ludzie naprawde wybierajcie gry takie jak lubicie, mniej potem bedzie placzu. Lubicie PvP grajcie tam gdzie celem jest pvp, lubicie zbierac itemki bijac moby grajcie tam gdzie sie fajnie zbiera itemki.

Lubicie i jedno i drugie to grajcie w dwie gry naraz, a nie oczekujcie, ze jakas gra trafi we wszystkie gusta naraz, bo nie trafi, pewnych rzeczy nie da sie sensownie polaczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:02 
Cytuj  
Dokladnie tak.

W instancji bylem raz z bratem. Jest to instance w Altdorf dla lvl chyba 11-13. Zrobilismy ja we dwoch w 25 min. bedac na lvl 14 :<

W ogole ktos je robi? Szczerze watpie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dokladnie tak.

W instancji bylem raz z bratem. Jest to instance w Altdorf dla lvl chyba 11-13. Zrobilismy ja we dwoch w 25 min. bedac na lvl 14 :<

W ogole ktos je robi? Szczerze watpie.

Ja razem bylem w jakims inscie w Inv City. 3 razy wipneliismy na ostatnim bosie.
Potem jescze w Gundabad bylem ale szybko sie wszystkim znudzilo i kazdy poszedl tluc pvp.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:17 
Cytuj  
Nie no żeby nie było WAR mi się podoba ale narazie odstawiłem go na jakiś czas aż fixną to co razi w oczy ;) - bardzo liczę na tą grę i 3mam kciuki .Nawet prepaida kupiłem :D...Chyba że wyjdzie TCoS i wtedy się zobaczy .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2008, 10:21 
Cytuj  
ta tez ja zrobilismy raz ociec. mi podobal sie klimat jaki stworzyli.
naprawde fajnie to wygladalo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.