mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2004, 18:20 
Cytuj  
Necroshian Deamon napisał(a):
A zeby nie zabraklo wam materialu do odpowiedzi to mam pare pytan:

-zawsze jak zmieniam sie w nietoperka to mnie odmienia z powrotem (marnuje skrzydelko chlip zuzywa mi 2k z 2 mln. :] ) czemu tak sie dzieje??


Tez bym kcial wiedziec ^^ Ogolnie, jak sie to robi niechaotycznie jest ok .
Mam tu na mysli kliknac zmiane i poczekac, a nie od razu pruc do przodu :P Moje badania wskazuja rowniez na zaleznosc dlugosci klikniecia do udanej zamiany . Jak klikam zamiane i przytrzymam lewy mychy dluzej to prawie zawsze mi sie odmienia :P

Necroshian Deamon napisał(a):
-ile trzeba miec inta zeby zabawa "czarami" zasiegowymi wiecej jechala przeciwnikom niz tobie??


Ogolnie mobki zawsze zadaja wieksze obrazenia swoimi czarami Tobie niz ty im :P Jesli chodzi o vampa to i tak bedziesz paralizowal, swampa , ew death i lapkami machal do mniej wiecej 9ktoregos lev :P Ja mam hmm 2cos inta wiec penwie juz bardziej ranie blood warlockow niz oni mnie lecz nie kce mi sie sprawdzac ^^

Necroshian Deamon napisał(a):
-ile max mozna miec "kont bankowych"??

Trzy ; Pierwsze 100 k , Drugie 1 mln , Trzecie 10 mln

Necroshian Deamon napisał(a):
-czym sie roznia od swych slabycxh qmpli potworki "cale pomaranczowe" lub "cale czerwone"?? daja lepszy sprzet czy cos?? a moze to z nimi sa te hunting quest??


Hmm na pewno wiekszy exp...duzooo wiekszy :P Poza tym moje obserwacje pozwalaja mi wnioskowac ze z takich panow czesciej wypada cos ciekawszego niz ze zwyklych :> Te pomaranczowe = zlote sa silniejsze od swej czerwonej wersji


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 00:00 
Cytuj  
A co z tym bankiem?? Gdzie to jest i z czym to się je??.. Ponawiam pytanie.. Mam takie pytanie.. Czy to takie badziewie co lata i puźniej się odmienia z nietoperka w takie coś w płaszczu wyglądające jak wampir to wampir?? Walczyłem z takim w zamku niedaleko bazy SLAYERÓW... Wygląda mi to na wampa.. Wypada z tego Moble Head ale z tym różnie bywa.., Czasami wypada co innego... Głowy o innej nazwie.. Czy to wampiry są?? Odrazu mówię że niechodzi mi o tą babeczkę co lata i się zowie wdowa:)


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 01:30 
Cytuj  
Nie wiem gdzie jest "bank" u slajerow . To w ogole nie bank tylko skrzynka jak w diablo 2 ;] Popatrz u siebie w miescie , albo najlepiej w ktorejs gildii czy jakis npc nie ma inskrypcji "accesory managment"

Co do twoich dalszych problemow :P
Ogolnie tylko wy slajerzy jestescie tam normlani , ludzcy i takie tam .
To co lata , wszedzie po mapach, sa ta wampy-mobki czyli miesko do zbaijania ;] Fabularnie jest to wytlumaczone mniej wiecej tak ze te wampy sa bekartami, powstalymi wskutek niokontrolowanej nadprodukcji wyzszego gatunku ( czyli nas szlachetnych wapierzy of koz ;P )
Jako ze sa to jednostki niegodne miana bycia wampirem ^^-konieczne jest wyrwanie chwastów :].

Poza tym wiekszosc ( bo nie wiem czy wszystkie ) wampy mobki potrafia sie zmieniac w nietoperka i odmieniac aczkolwiek trobia to schemtaycznie.

A glowy wypadaja zawsze te same z tego samego rodzaju mobka ;]


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami


Ostatnio edytowano 31 paź 2004, 22:46 przez Ravnos, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 01:43 
Cytuj  
aha:))) Czyli bank to skrzynka.. ten bank ma niskie oprocentowanie:)... Czyli zabiłem wampirka skoro z dwóch podobnych potworów w płaszczach wypadły dwie inne głowy.. może to od lewelu się dzieje?? Może im lepszy wampir tym lepsza głowa??... Wy wampy mnie wqrzacie bo stoicie wszędzie przy naszych wyjściach z bazy i nas masakrujecie a waszym celem numer jeden są kolesie z 1 rangą:).. Naszczęście mam już 5 hahaha gram tydzień i mam 5 range i to mi się podoba że wszystko wolno idzie:) Ale z kasa marnie.. Panie wampir może byś mi dał parę głów albo kasę??:D Umówilibyśmy się w jakimś miejscu na mapie:))) Tylko ciężko z dogadaniem:))


Posty: 12
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 17:41 
Cytuj  
Ponowie najwazniejsza czesc pytania...

O co chodzi z "Monster Hunting Quest"? Jak go wziac? Jak go wykonac? I w ogole o co w tym chodzi...


_________________
End of hope,
End of love,
End of time,
The rest is silence...


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 22:55 
Cytuj  
OPRAVCA napisał(a):
zabiłem wampirka skoro z dwóch podobnych potworów w płaszczach wypadły dwie inne głowy.. może to od lewelu się dzieje?? Może im lepszy wampir tym lepsza głowa??...


Z roznych wampow wypadaja rozne glowy . Nie zalezy to od levelu .
Z pewnoscia im lepszy wampir tym lepsza glowa ;>


OPRAVCA napisał(a):
Wy wampy mnie wqrzacie bo stoicie wszędzie przy naszych wyjściach z bazy i nas masakrujecie a waszym celem numer jeden są kolesie z 1 rangą:).. Naszczęście mam już 5 hahaha gram tydzień i mam 5 range i to mi się podoba że wszystko wolno idzie:)


Ech to jakies lamy Cie zabijaly ;] Jaosobiscie omijam takich jak ty. Bo po co pic jabola kiedy w twoim zasiegu jest cos lepszego ? :>

OPRAVCA napisał(a):
Ale z kasa marnie.. Panie wampir może byś mi dał parę głów albo kasę??:D Umówilibyśmy się w jakimś miejscu na mapie:))) Tylko ciężko z dogadaniem:))


Nie dam Ci pare głow bo nie zasluzyles :P Zreszta najpierw naucz sie je odrozniac bo chyba masz z tym problem :>


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2004, 22:56 
Cytuj  
Necroshian Deamon napisał(a):
Ponowie najwazniejsza czesc pytania...

O co chodzi z "Monster Hunting Quest"? Jak go wziac? Jak go wykonac? I w ogole o co w tym chodzi...


To jest jakies zrypane :P W zasadzie to wersja beta wiec nie wymagajmy zbyt wiele ^^


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2004, 12:14 
Cytuj  
hahahaha dobry ten post.. W takim razie dompadnę cię zacny wampku:).. Wczoraj namieszaliśmy w waszym legowisku trochę:).. Jak mi levelek podskoczy to was wypatrosze i powiesze u siebie w garazu..:).. A jak trzeba zdobyc zaufanie??.. Znaczy jak zasłużyć??... Ejj ale łowcą się gra bardzo wolno i do tego strasznie trudno.. A te lamy to najczęściej MASTERZY są.. Więc wampy to lamy wydało się:)...Ale oczywiscie szacunek dla ciebie Ravnos za to ze jestes z polski.. I tylko dlatego gdy cie spotkam to oszczedze Ci cierpien:).. Pochwal sie ktory masz level??.. J


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 22:51 
Cytuj  
E nie dopadniesz ^^

Masterzy to nie lamy - Tobie jak komar usiadzie na ramieniu to tez go rozgniatasz ^^

A lev mam nie pamietam 93 chyba, to jeszcze 7 i bede sie swiecic ;P


A tak btw. ktos wie po ile chodza itemy dmg +4 itd..powiedzmy taki anty-cross albo jera +3 dmg

To samo odnosnie itemkow hp steal , jak to sie mniej wiecej ceni ;)


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2004, 23:40 
Cytuj  
a jak to jest z rzeczami Luck +2 i +1... po ile są.. i czy chce ktoś kupić??


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 09:46 
Cytuj  
o ile pamiętam luck+1 się nie sprzedaje.. itemy z luck+2 sprzedane z rana (koreańcowm) schodzą za 500k, a wieczorem (brazylijczykom) nawet za 1,5 mln.

dmg+3 nie są drogie .. jakoś 1,5~2 mln, zależy od dana. Anty cros może nawet za 2,5 pójśc. Kiedyś był strasznie duży popyt na itemy z dmg+3, ale teraz to chyba ucichło :/ a za damage+4 buman zażyczyłbym sobie ze 20 mln :)

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2004, 20:33 
Cytuj  
Mam już 4 pierścionki Luck+1 i jedną BRACET Luck+2.. No i co?? Nic... Trzeba mieć wysoki level aby cokolwiek z tych Lucków było.... Macie jakiś plan jak by tu SLAYEREM zarobic trochę kasy??... Wszędzie te wampy lamy co stoją pod naszymi bramami i w kanałach...


Posty: 8
Dołączył(a): 25.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:24 
Cytuj  
mogłby mi ktos powiedziec czy serwer International jest za free, bo dopiero sciagnąlem gre :-?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 21:38 
Cytuj  
Jest za FREE..... Dzisiaj sobie grałem i grałem i nagle zamieniłem się w wampa... a co za tym idzie... wszystko straciłem.. zbroje pierścionki.... miecz:(((((.... wszystko:(((((


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2004, 17:45 
Cytuj  
No to nic tylko pogratulować (głoopoty :P ). możesz wrócić do postaci frayera (sorry: slayera) u jakiegoś kolesia w limbo SE. poprostu zagadaj a on cie przemieni. Mnie ta gra już znudziła.. nawet tajlandzka wersja nudzi.

Może jest jakiś dobry slayer, ktory chce zamienić konto na wampira? Bo mam wampa na 116 i chętnie bym pograł jakimś gunnerem :) jak coś to walić na PM


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 08:48 
Cytuj  
Ano jak nie ma gangu to sie nudzi ^^

Działajac w grupie można ustalic monopol na bathory lair :]

I znowu Btw : Ma ktos do sprzedania jakies lepsze itemy niz w sklepie dla low lew slayera bo mam duzo kasy a nic konkretnego kupic nie moge :P Zreszta jak widze u slayerow transakcje typu 50 k za cos tam to mnie zwala z nog ;]

Podpowiem ze ring +20 spid albo braceletka by sie przydala :]

Jak cos to nick w grze : "Czarownica"


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 09:41 
Cytuj  
Ravnos, jakim grasz rodzajem slayera ?? bo może też zaczne slayerem pykać :) tylko musze najpierw instalke ściągnąć :P I jak coś to zapodasz troche kasy, no nie ? hyhy. .

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 13:32 
Cytuj  
Ravnos
u slayerów transakcje konkretne liczy się w milionach:)...


Posty: 46
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:44 
Cytuj  
Ravnos zostały ci jakieś moje itemki? :D wracam na int 8) 8)
th jest do bani.. nawet po angielsku sie nie dogadasz :P


Posty: 19
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2004, 14:52 
Cytuj  
Jarduf napisał(a):
Ravnos, jakim grasz rodzajem slayera ?? bo może też zaczne slayerem pykać :) tylko musze najpierw instalke ściągnąć :P I jak coś to zapodasz troche kasy, no nie ? hyhy. .


Wlasciwie to przedwczoraj zaczalem ^^
23 Enczant jestem , ale mam tez heala bo sam rosnie chyba na 19 i bladem torche mam zamiar pomachac to mi sie szybciej sila wycwiczy :P
A ty chyba masz slayerke prawda ? :> To po co robic nowa? ;]

Ogolnie to mam zamiar grac enczantem , ale moze te trzy domeny bede rozwijac niejako symetrycznie do ktoregos tam lev ,a potem to juz tylko enchant ;]

Kasy mam z 2 miliony ale to po jednym przerzucie , dzisiaj Ketna poszukam itemkow na lucku przy okazji glowy sie zbierze ^^


_________________
Poprzez higienę mózgu wystrzegam sie przede wszystkim kontaktu z durniami

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.