mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 16:34 
Cytuj  
Przez świeta miałem okazje przyjrzec sie tibii (kuzyn gra). Ta gra polega na wchodzeniu do jaskini tłuczeniu troli do bólu, potem do miasta - sprzedajemy itemy - wyższy lvl to na wilki. Itd Itd. Owszem są gildie, guild house rozbudowany czat itp, ale gra i tak odstrasza - polacy w stylu"Zeus Rozpierdalacz" albo "niktmnieniezabije_pl" do tego dochodzą teksty na kanale tradew stylu "miszczu_wymiatacz_pl: pliz fri itemz". Wiekszosc społeczeństwa to dzieci 7-12lat (moze sie myle ale takie mam wrazenie), z którymi sie nie da normalnie pograć. Owszem - w takim KO jest b. podobnie tylko ze tam grafika nie odstrasza i jest tam sporo ciekawych ludzi, z którymi mozna pograc w party. Ktoś napisał, ze dużą zaletą tibii jest to ze jest mała - owszem, ale klienty mudów tez są niewielkie, a mudy są ciekawsze.
Evar napisał(a):
WEZ DZIECIAKU KUP ZYŁKE WĘDKARSKĄ ZAWIAŻ NA SZYJI i wszelkich przeszczepach jakie posiadasz zawiąż na supelek do Pylona mostu Swietokrzyskiego i skocz z niego.... Twoja śmierc podwyzszy średnia krajową IQ.....

I kto to mówi...

Pozdrawiam.. I niech Moc będzie z Wami...


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 16:42 
Cytuj  
@Khoga

Tak, masz racje takie imiona odstraszają ale... chwila stop czy przypadkiem nie widziałem w dziale World of Warcraft tematu z dziwnymi imionami?

Kojarzy Ci się:
  • OjciecRydzyk
  • MokraCipka
  • etc.


W sumie to co podałeś nie jest zbyt dobrym dowodem. Bo takie imiona można też znalesc w ww. WoWie, AO, MU itp.

A co do MUDa... no tak masz racje, klienty mudowe zajmują o wiele, wiele mniej (nie licząc telnetu który jest standardowo w wingrozie)... a co do imion na MUDach... wiesz tam takie rzeczy są po prostu karane.

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 17:00 
Cytuj  
Przywoluje was do porzadku. Bez wycieczek osobistych.


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 17:22 
Cytuj  
---to bylo bez sensu---


Ostatnio edytowano 20 kwi 2005, 15:05 przez ciocia eusta, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 22:20 
Cytuj  
Cytuj:
Większość graczy Tibia gra w tą grę z bardziej prozaicznych powodów. Po prostu nigdy innego mmorpga nie widzieli, nie mają z czym tej gry porównać więc w to grają i uważają, że gra jest extra. Bezpłatność Tibii to raczej znak zapytania niż pewnik - nie na darmo nawet przez allegro jakieś cwaniczki sprzedają premium account dzieciakom pogrywającym w Tibię, których przerasta proces płatności. Sądzę, że znaczna większość która gra po kilka miesięcy buli kasę.

prawda
Cytuj:
no właśnie i tak jak napisał Evar a o czym ja zapomniałem - gra jest bardzo prosta, więc każdego wciąga bo inne gry potrafią być dla nich za trudne

prawda

Opowiem wam historie. W moim miescie jedna z najwiekszych "plag" sa cyganie (tzw. romowie), z gatunku tych co powroza, sprzedadza zagarek, obija pysk za darmo i kradna w sklepach. Jest ich naprawde dosc duzo, ludzie boja sie chodzic po perku wieczorem przez nich, etc, etc....
Ci romowie maj dosc duzo gromadke dzieci w wieku 8-15 lat, dzieci te nie chodza do szkol czy przedszkoli i wlocza sie cale dnie po miescie, sa naprawde malo inteligentne i takie tam rzeczy. Pozatym sa niewychowane, wiele z nich ma za soba sprawy w sadzie dla nieletnich o codziennych kradziezach w sklepach nie wspomne (wiem jaka sa plaga bo 2 lata robilem w sklepie spozywczym).
Dzieci te nie potrafia przewaznie same wlaczyc komputera, o obsludze czegokolwiek nie wspomne. I zgadnijcie w co graja (dosc czesto) jak przychodza do kafejki w ktorej czasem pomagam kumplowi ?
W Tibie (trzeba im bylo pozakladac konta i wszystko zrobic ale graja)
I sie dogaduja z innymi ktorzy graja w te gre w cafe (srednia wieku tez 8-15 lat) klnac przy tym z czestotliwoscia OGROMNA po rumunsku i polsku.
Ogolnie przez zachowanie dzieciakow grajacych w Tibie kafejka chyba upadnie bo normalni ludzie jak wejda i zobacza bande dracych sie malolatow to po prostu wychodzi.

Ja podziekuje za takie community i za taka gre, naprawde.
A reszta community pewnie podobna bo ci jakze "zajebisci" mlodzi ludzie doskonale sie w tej grze odnajduja i radza a kurwa jak czytaja to sylaba po sylabie (niektorzy).
Sama gra nie jest niczemu w sumie winna (chociaz patrzac obiektywnie na grafike, dzwiek :D, i to za co ocenia sie gry komputerowe wypada mizernie) ale wszelki syf ktory ja wokol tej gry widzialem bardzo skutecznie odrzuca mnie i od gry i od kazdego kto mowi ze grajac w nia dobrze sie bawi.
PS. Dosc troche z tych dzieciakow ma PACCA czyli placi za gre (oczywiscie trzeba im bylo pomoc bo samodzielne zrobienie tego przerastalo ich zdolnosci) dokladnie tak jak pisal Mark24. Gra na platnym koncie nie zmniejsza (no moze troche) syfu.


PS2. Do administratorow: Ten post nie ma celu obrazania romow ani zadnej innej nacji, ani nawet graczy z tego forum tak naprawde wyglada sytuacja w tej kafejce.
Napisalem to aby sprobowac pokazac Tibie taka jaka ja codzieniie ja widze i chce mi sie od niej rzygac. To jest prawda a nie flame.


PS3. Przegladajac ten topic widze pare osob ktore reprezentuja dokladnie taki poziom wyslawiania sie i inteligencji jak "moje" tibiowe community.
Zreszta kazdy to widzi i sami wystawiacie swiadactwo waszej "wspanialej" grze.
Pozdrowienia dla wszystkich grajacych w Tibie, wiedzcie chociaz ze mam o was swoje zdanie i rzygam na calego na ta gre, gdybym mial mozliwosc to zabilbym jej tworcow bo oni rania ta gra nie tylko wciaz (powoli) rozwijajacy sie rynek gier massive online ale rynek gier wogole i (chyba najbardziej) spolecznosc internetowa ktora musi znosic (min. na forach wlasnie) zalew 8-15latkow ktorych juz teraz (tak sie przynajmniej zapowiadaja) wyslalbym do kopania rowow a nie przed komputer bo szkodza i sobie i innym.

EOT o Tibii bo mi sie rzygac chce naprawde.

PS4. Do moderatorow: Jesli przegialem to przepraszam, nie to bylo moim celem, poprostu ta "zajebista" gra byla przyczyna wielu moich nerwow i bolow a moje doswiatczenia z jej community na zywo sa gorzej niz tragiczne wiec chcialem sie tym podzielic bo powiedzialem ze bede zwalczal ta gre jek tylko moge (takie slubowanie). :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 06:04 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
[...](chyba najbardziej) spolecznosc internetowa ktora musi znosic (min. na forach wlasnie) zalew 8-15latkow ktorych juz teraz (tak sie przynajmniej zapowiadaja) wyslalbym do kopania rowow a nie przed komputer bo szkodza i sobie i innym.

Bardzo slusznie prawisz. Tak jak mowilem wczesniej wiekszosc tematow na tym forum o ile nie wszystkie, schodza na Tibie. Niektorzy juz po prostu maja dosyc sluchania o Tibi! Kurde Tibia tu Tibia tam, kur**cy mozna dostac.


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 14.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Niektorzy juz po prostu maja dosyc sluchania o Tibi! Kurde Tibia tu Tibia tam, kur**cy mozna dostac.


ignorowac , ignorowac , jak niepomoze zastrzelic :wink:


@Kabraxis

u mnie w miescie sytuacja wyglada podobnie tylko ze dzieci graja w cs-a a do pewnego czasu grali w ryl ... tu niema roznicy jaka gra , w kafejce wszystko bedzie wygladac tak samo , jeden baran pokaze drugiemu i za tydzien cala kafejka gra w jakas tam gre ... dodatkowo niemozna mowic o calym comunity po obejzeniu dzieci 8-12 lat , oni w tibi stanowia najnizsza warstwe zarowno spoleczenstwa jak i poziomowa, na wyzszych lvl gdzie niebije sie masowo troli tylko uzadza sie polowania grupowe gdzie kazdy musi liczyc na wsparcie reszty graczy niema miejsca na baranow bez doswiadczenia a co gorsza nieumiejacych sie dostosowac

@Khoga jak wspomnial Shador von Dal takie nicki pojawiaja sie wszedzie tam gdzie pojawia sie polacy ;) hail poland!!!~

Cytuj:
PS3. Przegladajac ten topic widze pare osob ktore reprezentuja dokladnie taki poziom wyslawiania sie i inteligencji jak "moje" tibiowe community.

nieno litosci ja tu sie mecze i daje argumenty a ty oceniasz topic po postach Evara ?

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja mam dwa najwiekze osiagniecia w MMO:

1. Drugi level w Tibii (odpadlem juz przy zabijaniu szczurow).
2. Wytrzymanie ok 12 godzin w kafejce pilnujac bandy rozwrzeszczanych 12-14latkow grajacych wlasnie w Tibie.

Ogolnie moje najbolesniejsze doswiadczenia zwiazane sa z Tibia. :D


To nie tibianczycy zaczęli ten temat


Posty: 1
Dołączył(a): 19.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 00:24 
Cytuj  
Wiecie, jest taka ppewna cecha tibii. Ta gra jest poprosty NUDNA. A tak pozatym jest nudna , nudna i jeszcze nudna. A tak na serjo to grałem w te gre przez miesiac :har: i zaczalem grac w DE. Pozniej czasu spedzanego przy tibii bardzo zalowalem :evil: Ta gra jest poprosty brzydka ( nie idze z duchem czasu ?) prosta, nieskaplikowana, mało urozmaicona, ma słaby system walki i rozwoju postaci ( najlepszy jest fishing- LOL ). A jak sie nie placi to jest jush ..... Czekac z 30 min na weiscie do gry :har: .


_________________
Powyższa opinia jest oficjalnym stanowiskiem jej autora. Nie ma ona charakteru rasistowskiego, ani tym bardziej nacjonalistycznego. Autor tekstu nie namawia do rzeczy niezgodnych z prawem badz niemoralnych.


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:13 
Cytuj  
Ja najwyzszy level mialem to mialem w knighcie. Po zalozeniu postaci przeczytalem ze trzeba bulic za gre i zakonczylem gre;)
P.S. jest jakis mmorpg w ktorym liczy sie skill gracza a nie to ile napierdala przed kompem i nabija levele?

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:19 
Cytuj  
Troche grubo odkopałeś ten temat... jak chcesz mmo w ktorym trzeba umiejetnosci to dobre jest GUNZ. Straszna siekanina bez głębszych refleksji ale trzeba umieć siekać :P

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:37 
Cytuj  
Breadfan napisał(a):
P.S. jest jakis mmorpg w ktorym liczy sie skill gracza a nie to ile napierdala przed kompem i nabija levele?

wiekszosc mmo po nabiciu max lvla i zdobyciu engame itemków :] .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 19:38 
Cytuj  
khoga napisał(a):
wiekszosc mmo po nabiciu max lvla i zdobyciu engame itemków :] .

Wtedy dalej bedziesz siedzial 24/7 bo bedzie coraz wiecej coraz lepszych itemkow.
Jesli chodzi o pure skill to proponuje fpsy. Np. BF2, w ktorego zagrywaja sie roball i o2 ostatnio.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:40 
Cytuj  
temat starszy odemnie a trzyma sie dalej.....
^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.