mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 08:53 
Cytuj  
cieszy mnie to że ci się tak podoba, pewnie na official serwie posrałbyś się ze szczęścia (szukałem jakiegoś innego określenia, ale nic mi do głowy nie przychodzi, co byłoby równie dobitne, jednocześnie przepraszam za takowe ;))


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:19 
Cytuj  
Hehe SwenG Masz w 100% racje blizardowskie serwery to jest dopiero zabawa :) Grałem w warcrafta, starcrafta i diablo 2 i się grało zajebiscie no ale cóż musze się meczyć tak bo nie mam kasy na oryginał ani na klucz 170zł na 3 miechy :)

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 13:52 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
cieszy mnie to że ci się tak podoba, pewnie na official serwie posrałbyś się ze szczęścia (szukałem jakiegoś innego określenia, ale nic mi do głowy nie przychodzi, co byłoby równie dobitne, jednocześnie przepraszam za takowe ;))


Czyzby zazdrosc i wstyd ze sie racji nie mialo ? :P


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:16 
Cytuj  
Dlaczego zazdrość ? Gram na oficjalnych więc zazdrościć nie mam czego (uprzedzam zarzut - oglądałem jak wyglądają free serwy). Wstyd ? Skąd to wyczytałeś ? No może tylko taki, że nie potrafiłem znaleźć innego określenia ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 14:50 
Cytuj  
hmm tak jak się głębiej zastanowić to w Polsce:

człowiek bogaty się wstydzi, często ukrywa swój stan majątkowy, człowiek biedny afiszuje się ze swoją biedą, chwali się tym, że go na nic nie stać - to chyba nienormalne..

Drugi przykład człowiek biedny usprawiedliwia swoje złodziejstwo własnym mizernym stanem majątkowym i sądzi, że to spokojnie wystarcza - też mało normalne, a spora część ludzi tak myśli. Do tego za głupków uważa tych pracujących i płacących za oryginalny towar, a samego siebie uważa za cwaniaka nad cwaniakami - złodziejaszka z pustymi kieszaniami.

No i trzeci przykład - polak nie pracuje na swój sukces, drogi do życia "na poziomie" w Polsce są dwie - kraść, oszukiwać i nie dać się złapać, urodzić się bogatym (czyt. tatuś, dziadek kradli, oszukiwali i nie dali się złapać). Nikomu absolutnie nie przychodzi do głowy, że wystarczy zakasać rękawy i zabrać się do pracy - zresztą to niehonorowe tak zapierdalać, łatwiej ukraść. Myślenie "ja to mam przejebane a inni mają dużo łatwiej bo.." cały czas jest na topie.

No i związane z punktem 3 bezrobocie - nikt w Polsce nie pójdzie do pracy za XXXzł woli siedzieć na dupie i narzekać, że pracy nie ma oraz podkradać co się da i komu sie da. A nisko czy średniopłatną pracę można znaleźć dosyć łatwo.


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:08 
Cytuj  
WoW ale ten WoW zajmuje, jego waga zmusza mie do rezygnacji :) ŁOŁ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:13 
Cytuj  
Mark a reszta ma niestety taka opinie jak twoja o nas samych.. :(
i gdzie tu nadzieja na przyszlosc.
ale
1. znam mase ludzi co chca pracy jakiejkolwiek ale jej znalezc nie moga bo nie ma.
2. znam sporo ludzi co potrafia zakasac rekawy i wziasc sie do roboty i zamiast narzekac po prostu robia swoje.
3. widuje zuli co nic nie robia ale maja kase na wino i to jest zagadka :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 14
Dołączył(a): 31.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 23:29 
Cytuj  
Wszystko pięknie i cudownie giera wypasiona ale nie ma to jak oryginalne serwery, pograłem jeden dzień i doszedłem do wniosku ze dalsza gra nie ma sensu, albo serwer ma lagi, albo gra max 5 ludzi, albo co chwilka jakies błedy, to wszystko zniechęca, hyh poczekam aż dadza wow-a pełną wersje w jakiejś gazetce heheheh :D (min.10lat) a jak narazie wracam do starego i poczciwego Helbreath :] Pozdro dla wszystkich

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2005, 06:37 
Cytuj  
No i potrzeba 4 stronowego topicu zeby powiedziec to co wiekszosc mowila od razu.

DO WSZYSTKICH: Nie ma darmowych serwerow WoW ktore choc w 10% mozna porownac z Blizzardowskimi (no pod wzgledem czestych padow to chyba mozna). :D


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 15:52 
Cytuj  
Spokojnie. Dajmy tworcom "darmowych" servow troche czasu. Niech zrobia wszystkie pliki dokladnie (bazy ze stworkami itemami i npcami) dopracuja troche i za kilka miesiecy bedzie mozna grac. Jedynie sie martwie czy znajdzie sie osoba z odpowiednim kompem i laczem.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 16:52 
Cytuj  
Viri napisał(a):
Spokojnie. Dajmy tworcom "darmowych" servow troche czasu. Niech zrobia wszystkie pliki dokladnie (bazy ze stworkami itemami i npcami) dopracuja troche i za kilka miesiecy bedzie mozna grac. Jedynie sie martwie czy znajdzie sie osoba z odpowiednim kompem i laczem.


Tak jest dajmy im troszkę czasu, tym naszym bohaterom.. a później cali i szczęśliwi będziemy się mogli oddać radosnemu złodziejstwu ;)

I Vitri nie martw się na pewno znajdzie się jakiś wspaniały i szlachetny człowiek, który takie łącze zapewni :wink:

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:55 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Viri napisał(a):
Spokojnie. Dajmy tworcom "darmowych" servow troche czasu. Niech zrobia wszystkie pliki dokladnie (bazy ze stworkami itemami i npcami) dopracuja troche i za kilka miesiecy bedzie mozna grac. Jedynie sie martwie czy znajdzie sie osoba z odpowiednim kompem i laczem.


Tak jest dajmy im troszkę czasu, tym naszym bohaterom.. a później cali i szczęśliwi będziemy się mogli oddać radosnemu złodziejstwu ;)

I Vitri nie martw się na pewno znajdzie się jakiś wspaniały i szlachetny człowiek, który takie łącze zapewni :wink:


Jak dla mnie zlodziejstwo to 6 dych miesiecznie, jesli gre kupuje jako orginal i wydaje na nia juz na samym poczatku 200 zybla.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:08 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
Jak dla mnie zlodziejstwo to 6 dych miesiecznie, jesli gre kupuje jako orginal i wydaje na nia juz na samym poczatku 200 zybla.

A serwery za ponad 50 mln $, dev team i cala obsluga gry beda pracowac za darmo, tak? WoW to nie jest tylko gra, to jest takze usluga, za ktora placisz co miesiac, jesli chcesz z niej korzystac. Tak samo jak np. dostep do internetu, albo telefonia komorkowa. Z czegos przeciez infrastruktura musi byc utrzymana, pieniadze im z nieba nie spadaja.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 19:15 
Cytuj  
X te rzeczy są nie do przetłumaczenia w tym dziale :]

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:07 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
rarPL napisał(a):
Jak dla mnie zlodziejstwo to 6 dych miesiecznie, jesli gre kupuje jako orginal i wydaje na nia juz na samym poczatku 200 zybla.

A serwery za ponad 50 mln $, dev team i cala obsluga gry beda pracowac za darmo, tak? WoW to nie jest tylko gra, to jest takze usluga, za ktora placisz co miesiac, jesli chcesz z niej korzystac. Tak samo jak np. dostep do internetu, albo telefonia komorkowa. Z czegos przeciez infrastruktura musi byc utrzymana, pieniadze im z nieba nie spadaja.

X.


Wiec ja z tych uslug nie korzystam bo wedlug mnie kasa nie jest tego warta...


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:17 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
Wiec ja z tych uslug nie korzystam bo wedlug mnie kasa nie jest tego warta...

Nie masz komorki, ani z internetu nie korzystasz? Aa, no tak, rodzice placa...

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:19 
Cytuj  
No cóż tak to jest

Płacisz- masz wyje**nego w kosmos servka, a wolisz oszukiwac to sie potem meczysz (ale prawda jest ze skad taki koles co postawil pirackiego servka ma miec tyle kasy za blizzard, tym bardziej ze nikt mu nie placi)

Znowu nie moge sie zgodzic z wczesniejsza wypowiedzia Marka24. Heh gdyby każdy kradł, to komu by oni kradli??(tak jak cyganie- oni tylko kradna i zeruja wiec nie maja swojego panstwa)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 07:40 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Znowu nie moge sie zgodzic z wczesniejsza wypowiedzia Marka24. Heh gdyby każdy kradł, to komu by oni kradli??(tak jak cyganie- oni tylko kradna i zeruja wiec nie maja swojego panstwa)


a gdzieś napisałem, że każdy? Ja nie kradnę bo mi szkoda czasu. Szczerze mówiąc to w ciągu kilku godzin które poświęciłbym na wkurwianie się i szukanie darmowych serwerów mogę zarobić na kilka miesięcznych abonamentów. I grać komfortowo.
Kradzież to najgorsze rozwiązanie. Gdybyście czas poświęcony na szukanie serwerów, zabawę z patchami, ściąganie kolejnych wersji, wkurwianie się, że coś nie działa - poświęcili na szukanie źródła dochodu, jakąkolwiek pracę to stać by was było na oryginalnego WoW-a dostarczonego kurierem w pudełku pachnącym farbą drukarską.

Wyznaję prostą zasadę i myślenie odwrotne: "nie oszczędzać - starać się po prostu zarobić więcej". Zresztą wszelkie moje próby oszczędzania i tak zawsze spełzają na niczym więc takie myślenie w moim przypadku to jedyna droga :/

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 07:56 
Cytuj  
Jak jesteś taki oszczędny, że postanowiłeś nie płacić z MMORPGi, to po jaką cholerę siedzisz przed kompem, zamiast się zabrać za coś pożytecznego. Zarabianie pieniędzy dla przykładu :-?

Prawda jest taka, że nie ma się co bawić w jakieś argumenty za i przeciw płaceniu.
Ci którzy nie płacą robią to głównie dlatego, że nie mają karty kredytowej. Nie moga użyć tej rodziców, bo ci gdyby się dowiedzieli, że kasa idzie na grę daliby w dupę...

I proszę mi tu nie pierdolić o braku kasy, bo widzę co się dzieje na alegro i ile kasy tam się przelewa...


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
Niestety ja musze placic za net i nie mam drugie tyle zeby placic za gre. Chetnie bym zrezygnowal na kilka miesiecy z netu zeby pograc w WoWa niestety to jest niewykonalne. Net i WoW ida w parze :(. Dlatego spokojnie poczekam na "wujka" pirata az zrobi serv i pogram troche tam ;) , albo przerzuce sie na Guild Warsa jak wyjdzie. W GW podoba mi sie ukierunkowanie na pvp i to ze wiecej zalezy od umiejetnosci i zgrania grupy. W koncu na sieci sie gra po to zeby wspolzawodniczyc z ludzmi a nie z komputerem -_-

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.