mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Ktora z wymienionych niżej gier jest najlepsza?
Ankieta wygasła 5 maja 2005, 21:39
Conquer 1%  1%  [ 1 ]
Darkeden 9%  9%  [ 7 ]
Kal online 1%  1%  [ 1 ]
Knight online 24%  24%  [ 19 ]
MU online 10%  10%  [ 8 ]
Project a3 1%  1%  [ 1 ]
Rubies of eventide 4%  4%  [ 3 ]
Supreme destiny 10%  10%  [ 8 ]
Tibia 19%  19%  [ 15 ]
inne (jakie?) 19%  19%  [ 15 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 15:28 
Cytuj  
)v(ario przeciwnie, ja zaczynałem od FF, jak miałem z 12 lat myślałem, że to standardowy RPG, zobaczyałem baldura i sie zdziwilem "co to?"
Pierwszy moj mmoprg to wbrew pozorom tez siekanka, chcoazi wiedzialem ze UO buszuje w sieci, to mialem zupelnie inne wyobrazenie o niej, myslalem, ze to wyglada jak morrowind (ktory wtedy byl w bardzi wczesnej fazie produkcji) tylko ze pprzez neta :D
W UO zaczalem grac pierwszy raz w tym roku, a przed nimi bylo kilkadziesiat innych pozycji. I moge z pewnoscia powiedziec, ze nic sie nie umywa do UO, z darmowych oczywiscie.

PS Ktoś tam wspomniał, że ROE ma dobra animacje i modele...
bez takich żartów ^_^


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 18:19 
Cytuj  
Porownujac do darmowek zdecydowanie tak. Animacja RoE wyglada u mnie bardzo plynnie. Modele tez mi sie podobaja, maja lekko orginalnei zdeformowany styl, ogry sa zwaliste i ruszaja sie inaczej niz ludzi, ludzie maja z kolei dziwaczna budowe ciala, przeropsniete stopy itd. To jest ciekawe i orginalne, w 100 koreanskich klikankach typu KO czy LO modele sa niemal identyczne, w RuE zaprojektowane sa z pewna doza orginalnosci i przypadly mi do gustu. Ale caly urok zabija jak juz napisalem nedzarne dopracowanie, krzaczneie sie miedzy strafami, lagi, freezujaaca i zapetlajaca sie animacja... czyli niedopracowanie.

Takze moby przeciwnikow, porownujac z takimnp MU czy KO wygladaja fajniej... to oczywiscie moje zdanie, ale mi sie ta maniera w designie potworkow podoba bardziej niz perfekcyjne techniocznie plastikowe laleczki z Lineage 2. ( tak samo jak wsrod platnych MMO proeferuje WoW nad zdecydowanie bardziej zaawansowanym technicznie EQ2 ).

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 18:29 
Cytuj  
Na mój gust modele postaci są lepsze w RoE zaś animacja zdecydowanie w KO.Postacie w RoE sztucznie skaczą,pływają,animacja biegu tez kuleje... a w KO jest o niebo lepiej to rozwiązane...
Co do mobów mozna sie kłócic w obu grach są niezłe...
Co do lagow... jest ich zdecydowanie za dużo!(w RoE)
Podsumowując RoE ma duuże zapędy (które sie nie spełniły[mimo to fajna gierka]) a KO nie ma wielkich ambicji ot taka siekanka...(ale bardzo przyjemna)

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 18:50 
Cytuj  
Możliwe że masz racje Quetzacotl. Ja co prawda zaczynałem od Ultimy, miałem więcej czasu i naprawdę mnie wciągnęła. Ale wtedy grafika w stylu Diablo była urzekająca i piękna. Teraz Ultima zostaje w tyle biorac pod uwage tekstury i grafike.
A swoją drogą cieszy fakt, że ludzie mimo wszystkich fajerwerków graficznych ewoluuja w strone gier z jakims sensem zamiast siekanek typu Muonline :-)

Pozdrawiam...

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 22:06 
Cytuj  
To moze u mnie cos nie tak z KO, ale animacja dziwnie szarpre, chociaz gra ma sporo fpsow ... albo np przy duzej ilosci obiektow, gra spoznia sie z dogrywaniem ( jak np szybko sie obrocimy,m nie nadaza z renderowaniem ). To jeszcze poglebia efekt szarpania. Moby przynajmniej na pcozatku KO wygladaja jak dla mnei fatalnie - te "glizdy", czy bandicooty - dziadostwo. ogolnie RE koajrzy m isie z plynnoscia, a KO z szarpaniem i kanciasta animacja. I chyba nei jest too kwestia sprzetu, bo starcza na obie gry.

Wzorem dobrego enginu graficzneog jest za to Lineage - nawet jelsi nie podoba sie design postaci , to zmodyfikowany silnik UT2003 rypie piekne i bogate przetsrzenie, tekstury sa ladne i szczegolowe, zielen zywa, budynki duze i szczegolowe... i to wszytsko chodzi mi nawet na high detail, choco dziwo duzo brzydsze gry rypia. I dlatego Lineage ma u mnei duzego plusa. Gdyby jednak bylo bardziej urozmaicone... a nie tylko siekanie mobow.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 01:00 
Cytuj  
racja, KO ma beznadziejne moby... az wymiotowac sie chce ;)
/rubies ma za to duze lagi<a moze mam za slaby sprzet?> ..no i bohaterowie sa troszke smieszni
/ok, bez offtopikowania juz

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 10:04 
Cytuj  
W RoE bardzo podobał mi się crafting, taki sam jak w WoW'ie. Świetnie było zrobione górnictow, herbalism, hunting itp. Jednak walka była troche uciążliwa a gra była nie dopracowana (freezy, pady podczas zmiany zone).

KO ma bardziej naturalną animacje postaci, płynną. Walka była dobrze rozwiązana.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2005, 15:30 
Cytuj  
ROE to popis koderów ( chociaz tez nie d konca, a to ze wzgledu na system walki ktory mi sie nie podoba ), ale napewno nie popis grafików,
widać to od razu.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 26
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 13:23 
Cytuj  
ale RoE jest płatne, przy rejestracji pyta o sposób płatności :har: :cry:
jak sie myle to poprawidz

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 13:48 
Cytuj  
Za RoE mozna placic ale nie trzeba cos jak pacc w Tibii


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 14:05 
Cytuj  
aha, a jak mam ominac kwestie rodzaju płatnosci?? bo sie nie przygladalem

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 14:26 
Cytuj  
Kiedy ja gralem zaznaczalo sie opcje bez oplat


_________________
Obrazek


Posty: 26
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2005, 09:15 
Cytuj  
zobacze, moze znajde. ale narazie gram w KO


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 17:15 
Cytuj  
Z wszystkich w ktore gralem najlepsze bylo MU i RYL ... chyba

*

Posty: 53
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 18:22 
Cytuj  
Jest nowsza ankieta z wieksza iloscia tytułow. Po co odkopywales ta z czasow faraonow?

viewtopic.php?t=14668

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.