mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy Polacy w grach Online są pomocni ?
Tak 51%  51%  [ 64 ]
Nie 49%  49%  [ 61 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość
***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 20:59 
Cytuj  
a ja tam sie w KO do polakow nie przyznaje - najwieksze chamy i nooby zawsze sa (no moze poza turkami, ktorzy sa istna plaga tej gry -<swyyyyftt plzzz> sni mi sie po nocach :] )


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 11:33 
Cytuj  
Obi-Wan napisał(a):
Siemka wszystkim gralem w pare MMOGPRG-ow i powiem tyle. Jest wielu polakow grajacych normalnie ale sa tez takie masakryczne noby (ktorych niestety jest stanowczo za duzo).Polacy nigdy niebeda grali dobze poniewaz nie sa graczami polacy graja zle poniewaz polacy podciecaja sie: wodka,piwskiem,faja i podniecaja sie trym ze zabijaja innych graczy (masakrycznych nobow)
i mysla ze sa dobzy ale tak niejest .Polacy cieko znaja angielski i graja w MMORPG-i na pale bez robienia questow napierdalaja tylko krity. POLACY TO OGOLNIE NOBY i wole grac z ludzmi z zagranmicy bo latwiej mi jest sie dogadac z kims kogo nierozumiem za dobze niz z POLAKIEM :)

Ps.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH GRACZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech moc bedzie z wami :P


Człowieku, nie uwierze że umiesz gadać po angielsku, nie umiejąc rozmawiać w swoim ojczystym języku. Chyba że to- podpócha.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 18:08 
Cytuj  
Moja opinia o polakach jest rozna

1. W KO tylko 2 odpowiedzialo na przywitanie, na pytanie odpowiadali glownie "********* noobie" (mam 24 lvl Clerica (aura\heal)i gralem dopiero 2-gi dzien)

2. w Kal 60% polakow jest spoko, pomoga, doradza itp. i wiekszosc zagranicznych graczy dobrze spotrzega polakow

3. w Mu roznie bywa, albo pomoga albo obrzuca Ciebie Polska lacina ;]

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 18:35 
Cytuj  
khoga napisał(a):
a ja tam sie w KO do polakow nie przyznaje - najwieksze chamy i nooby zawsze sa (no moze poza turkami, ktorzy sa istna plaga tej gry -<swyyyyftt plzzz> sni mi sie po nocach :] )

zdrajca ojczyzny takich to powinno się wieszać, a mi właśnie obywatele Turcji (Turki, Turcjanie, Turkowie ciekawe które słowo jest poprawne) pomogli.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 21:18 
Cytuj  
Nightclaw napisał(a):
zdrajca ojczyzny takich to powinno się wieszać,


To mnie rozbawiles przed snem :] :] . A moze nie mam racji?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 06:28 
Cytuj  
Ja myślę że to jest bardzo proste zjawisko: jaka gra tacy gracze <polacy w tym wypadku> np: Im bardziej gra skomplikowana tym wiecej polakow ktorzy cie zeszmaca o byle co a potem beda prosic o itemy(KO), a np. w RoE praktycznie nie spotkalem zadnego chama polaka a wrecz przeciwnie wszyscy sobie pomagali ogolnie w RoE ciezko kogokolwiek chamskiego znalesc :)... A teraz porownajcie stopniem skomplikowania RoE i KO...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 09:03 
Cytuj  
to jest gra RPG i nicki nie powinne mieć nic wspólnego z narodami, wyznaniem czy orientacją sexualną, bo nie ma to żadnego znaczenia w grze. I tak w sumie to mnie mało obchodzi czy gość jest z Brazyli czy z Czadu.

A moze nick: Destroyer_pl_katholic_gej(like_passive_looking_for_active) ?


Posty: 11
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 10:10 
Cytuj  
Ja nie mam dopisane pl ale gdy sie zapytalem na czacie czy jakis polak mi wyjasni cos o grze to odrazu kilku sie odezwalo.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:25 
Cytuj  
Cytuj:
To mnie rozbawiles przed snem :] :] . A moze nie mam racji?

nie ma sprawy zdrajco !! :evil: [/quote]


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 15:37 
Cytuj  
Zdolny człowiek :]


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.


Posty: 19
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 18:44 
Cytuj  
Oczywiscie odpowiedzialem na NIE. Dlaczego?? Podam 2 przyklady.
1 Przyklad - KO: Majac 20 lvl ciezko strasznie mi sie expilo, wiec chcialem poszukac sobie gildii zeby organizowac latwiej jakies party. Jak juz znalazlem lidera polskiej gildii to uslyszalem taka odpowiedz: "Wez wogule wyp***** nobie, nie mamy miejsca na takich cieniasow jak ty!!" (specjalnie zostawilem literówki).
2 Przyklad - Tibia( :D ): Gdy probujesz pogadac z polakiem ktory ma 50 lvl+ to albo ci nie odpowie albo zacznie cie wyzywac. :P Osobiscie mam na Tibii 66 lvl i staram sie pomagac ludziom.

Ale sie rozpisalem. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 21:59 
Cytuj  
Jubei is my homie, man !


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 15:37 
Cytuj  
Od 2 wojny światowej za granicą polacy uważani są za naród cwanych kombinatorów. Nauczyliśmy się tego podczas okupacji. Kiedyś może było to zaletą, teraz w większości przypadków jest wadą.Często to kombinowanie można zobaczyć w grach internetowych. Przewodzi im hasło "Jak tu zarobić, aby się nie narobić?". Są poprostu za wygodni, aby sami (lub z odrobiną pomocy, ale bez przesady) dojść do wszyskiego. Zauważyłem również, iż ludzie z innym stosunkiem podchodzą do pytań "looking for hunting grp", niż "free item's pls". Moim zdaniem, niektórzy polacy są poprostu chamscy, a niektórzy bardzo pomocni, i to nie w zależności od wieku. Czy każdy młody polak musi palić blanty i wyrywać staruszkom torebki? Odpowiedźcie sobie sami.
Co do dopisku _PL. Moim zdaniem jeśli ktoś nie wstydzi się swojego kraju oraz gra w gre, w której nie jest wymagany nick odpowiadający universum gry, może go sobie dopisać, co nie uczyni go automatycznie n00b'em w moich oczach. Niestety w oczach innych narodów może to wyglądać "troche" inaczej :) Jedyne co pozostaje to mieć nadzieje aby ta wciąż mniejszość (ufff) przeprowadziła naturalną ewolucje. Jednak obawiam się iż może to zająć miliony lat :) Dlatego nie odpowiadam w ankiecie.
P.S. Jak ktoś przeczyta tego posta to będe wdzięczny :D

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 15:51 
Cytuj  
przeczytałem :] . Z tym cwaniactwem podczas okupacji to niezle porownanie :wink: :wink: .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 15:53 
Cytuj  
Dokladnie, nie ma sie co obnosic z buractwem jesli sie jest polakiem, ale z drugiej strony nigdy nie bede sie wstydzil tego, ze jestem z Polski.

Mark24 w Czadzie nie ma internetu. ;)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 16:43 
Cytuj  
Przeczytałem, poparłem, tyle. Sama prawda.
P.S.Niemcy do domu, rozwale im Reichstag i spale brame Branderburską.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 16:46 
Cytuj  
A tak teraz z innej beczki, jeśli gracie w K.O. to na jakim serwerze, chciałbym was spotkać.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 2
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 20:44 
Cytuj  
Ja gram w mu online, od paru miesięcy ale gdy jeszcze noobem byłem po polsku na czt pisałem że pomocy itp. no i mi podpowiadali, dawali party (większe expo dzięki temu miałem) a jeśli ktoś mnie PK-ował(zabijał) robili rewanż na duelu, dawali mi ekwipunek i teraz gdy sam mam wysoki lvl wszystkim polakom pomagam a nie odpisuje tak jak niektórzy (niestety są i tacy) spie****aj!!

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 21:12 
Cytuj  
@up - typowy ziomisław_pl (i zmakrowane "fri itamz pliz) :]


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2005, 22:52 
Cytuj  
Szkoda że wszyscy nie mają takiego szczęścia.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.