mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 22:21 
Cytuj  
No właśnie myślę, bo w sumie nie chce potem żałować :D A jak spotkam jakiegoś super miłego Polaka z „PL” w nazwie to, kto mi każe z nim Gadać? A i z tego ci piszecie to dużo nowych zaczęło grac, więc miałbym, z kim party zrobić :D Dobra się zobaczy mam 20 godzin :wink: na pomyślunek zanim mi się update skończy…….

EDIT: Mój 700 post….. :P

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 23:09 
Cytuj  
Hehe :) jak cos to ja juz mam Trubadura lvl 20 :) (Subclass Barda) ja jestem takim Suporterem :) mam mase bufow i potrafie tamowac moba :) dodatkowo lucznik + Dual Weapon :)

Ps. bede was mentorowal az dojdziecie do mojego lvl-u :) Ashton, zacznij moze juz robic Wyspe :) Scorp czeka tylko na Full Wersje i leci do miasta :)

Ps2. Jak cos to piszcie moja postac sie zwie Cirila Moonlight


_________________
Obrazek

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 11:22 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
No ja mam raczej dość duże nie miłe doświadczenia z Polakami (nigdy się nie odezwie ni pomoże a jak pisze na kanale otwartym to aż wstyd, co drugie słowo to tylko kurw…. Ja pierd…) Nie to ze wszyscy są tacy pewnie zdarzają się mili i pomocni, ale to jest rzadkość. Też się wbije na ten serwer nie jestem uzależniony od języka polskiego, więc cnie będzie chyba problemu.


Hehe. <mode type="flame"> O, wlasnie zrozumiałem różniecę między EQ2 a WoWem </mode>

A poważnie - raczej jakiegos ekstremalnego kur*nia nie ma, czasem ktos "rzuci mięsem", ale to raczej w wyjątkowych sytuacjach. Ba, ludzie nawet w miare ortograficznie piszą.
Podejrzewam, że średni wiek ludzi w RL (jak ostatnio liczyliśmy oscylujący w granicach 30 lat) ma na to wpływ.

A jak jest z pomaganiem - no cóż, moge sie wypowiadać tylko jeżeli chodzi o siebie - pomagam, ale tylko czasem - o ile pomoc nie wymaga kampienia. Aha , i mentoruję bardzo rzadko, bo przestawianie wszystkich skilli jest wybitnie upierdliwe. I o ile pomoc nie ma polegać na ekspieniu, wychodze z założenia, że do tego ludzie znajdą sobie chętnych w swoich granicach levelowych. Natomiast, jesli chodzi o jakies info do questow, czasem pomoc z jakimis heritage, czy wręcz "parę złotych^Wzłota" - bardzo chętnie.


Od.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 12:27 
Cytuj  
Nie gadaj, tylko dolaczaj. Akurat mamy ekipe ponizej 20 lvlu, to sie szybko cie wylvluje do naszego poziomu i bedziemy razem biegac :P

A co do Polakow, to ja nazywam takie zjawisko "polactwem" i faktycznie jest powszechne. Wynika to z prostego faktu, ze spolecznosc graczy w Polsce jest wciąż b. mloda. W USA, czy chocby UK specjalnie nie dziwi nikogo gracz majacy 60+ lat.

W naszej gildii wiek faktycznie jest ponadprzecietny. Jestem tu dopiero od paru dni, ale polactwa jeszcze nie spotkalem :) Zanizam, co prawda podana srednia gildii, ale Od dobiega 70-tki wiec wypelnia skutecznie luke :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
OK. Gram na Ogook :D poniżej scrren moje postaci. Na razie siedzę na wyspie i robie te super skomplikowane kuesty …. :wink: Bardzo podoba mi się rozwój postaci im więcej czegoś używasz ty jesteś w tym lepszy.

Trochę się zdziwiłem ze nie można kupić albo zdobyć jakoś łuku na początku i ogólnie, że Scout nie ma żadnego skilla w tej dziedzinie? ….

Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:21 
Cytuj  
wszystko z czasem, luck jest bardziej jako suport weapon, bedziesz mogl sie nim poslugiwac w przyszlosci :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:25 
Cytuj  
No sliczna jestes, Mirelka :D Widze, ze ciagle tkwisz na wyspie? Tam prawie nic nie ma, a rozwoj jest ograniczony. Wyspa sluzy jedynie do nauki obslugi/mechaniki gry. Zasuwaj do miasta, tam nie bedziesz narzekal na brak czegokolwiek, chyba ze czasu, hehe

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 14:59 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
No sliczna jestes, Mirelka :D


Tak żeby nie było niedomówień jestem facetem :D a gram sobie żeńską postacią, bo lubię ładne widoki jak się nic nie dzieje :D

A na wyspie zostanę dopóty dopóki nie zrobię wszystkich questów :D chce jak mój imiennik z pewnego anime robić wszystkie questy i szukać rare items :D

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:21 
Cytuj  
Witam, jestem Sylvianna i tez jestem facetem, lol! Podobnie jak Kopernik i Curie-Sklodowska. :P

Wszystkie questy na wyspie robi sie dosc szybko (jak juz wiadomo co i jak), ale to i tak strata czasu :P Natomias idac ta drogo, kiedy wyniesiesz sie z tej izolatki, to ci zycia zabraknie, a i tak nie zrobisz wszystkich questow. :P Trzeba wybierac. Nie na darmo ta gra nazywa sie Everquest :]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
.hack

GL bo teraz jeszcze trwa swiateczny event - codziennie nowy prezent, w tym sporo musicboxow ktore beda rare :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
SniperX napisał(a):
Escaflone - Nie tanio :) normalnie, tylk ze to jest sama podstawka bez Deserd of Flame, nie zeby dodatek byl potrzebny przed 40 lvl-em :) ale jak zostaniesz bedziesz musial wydac kase na dodatek :P (teraz przeczytalem dalsza czesc i powiem tyle - szczecisaz :har: )


Nie no idioty ze mnie nie róbcie (toć wpuścili mnie do Media Markt :D) mam napisane jak byk ze jest z dodatkiem :D
Obrazek


A skad jestes? Jezeli z Warszawy, to w ktorym Media? Bylem na bemowie (bo mi najblizej) i niestety nie bylo.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 15:41 
Cytuj  
Jak jestes z Bemowa, to zadzwon do Saturna w Arkadii, jakis czas temu mieli EQ2, wiec moze maja tez DoF :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 17:29 
Cytuj  
Z Bydgoszczy :D jestem a co w Warszawie nie było?


Posty: 31
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 19:14 
Cytuj  
Witam wszystkich nizszolevelowych braci w Everquest 2.
Co do EQ2, jest napewno z dodatkiem, wersja europejska EQ2 sprzedawana rowniez u nas jest wlasnie z DOF.
EQ2 w USA sprzedawane jest samo.
Jakby co, to gram na Oggok: Ayeeri 16lvl i Splitpaw: Asunta 15lvl

PS. PsyborgMJ!!! Nie wychodz z wyspy bez olbrzymiej ilosci soli i pieprzu, na ladzie nie mozna tego zdobyc!!!. Mozesz stac sie platynolierem od razu!!!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 20:17 
Cytuj  
Ehh sorki jednak bede musial na jakis czas zrezygnowac z eq2.
Powod - pogorszyla mi sie ostatnio sytuacja finansowa, wiec niemam mozliwosci grania w eq2 ani inne mmorpgi dopuki sie to nie poprawi.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 21:49 
Cytuj  
sol i pieprz jest do kupienia wpierwszej crafterskiej instancji za jakies grosze (7c albo cos kolo tego :>)

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.