mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:04 
 
nie grales nigdy na cl i dz? oto nasz kochany pol...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:05 
 
Kloodi... co nagle to po diable, teraz sa chyba wazniejsze rzeczy do poprawiania, pokatuj jakies woodpeckery itp, z tym ze tez lepiej uwazaj, kto wie czy nie przypakowaly podczas zmiany serva... :grin:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:07 
 
Mam pytanie:
czy na SC mozna grac w UO third dawn?
jesli tak to jakie pliki trzeba sciagnac zeby odpalic. A wogole co trza zrobic


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:08 
 
Cytuj:
2002-02-23 00:04, Moo-Zoon napisał:
nie grales nigdy na cl i dz? oto nasz kochany pol...


No ale skoro tyle ludzi gra np na CL, to chyba do wszystkiego da sie przywyknac? To kwestia czasu...


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:12 
 
z tego co zdolalem spostrzec to nie oplaca sie tu grac aby uzyskac dobra postac bo co 2 miechy jest kasacja i zmiana emu. pierwsza w pazdzierniuk/listopad, jakos przezylem. pozniej w grudniu, tez przezylem to ale teraz to juz kurwa przesada. czwarty raz tworze postac. to chyba przesada. proponuje powrocic do noxa bo wole bugi niz tworzenie postaci od nowa
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:24 
 
Lobo popieram w 100000% to jest bez sesu !!!!!!!!!!!
Bo nikt nie wie kiedy bedzie znowu zmiana emulatora i jak sobie wypakujesz postac i sei bedziesz cieszyc 2 tygodnie a tu Gm powie no mamy nowy emulator server bedzie za tydzien gotowy wszyscy happy a tu wchodza i kurwa nie ma nic musisz konto zakladac od nowa no to sorry to jest chamstwo bez obrazy i z szacunkiem dla pracy GM wiem ze to byla ciezka praca ale trenowanie do poziomu lobo lub mojego wymagalo tez bardzo duzo wysilku :sad:(

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:27 
 
Nieprzesadzajcie znowu - czasmi nie ma innego wyjscia. Po co trzymac zbugowany i kulejacy swiat, lepiej odrazu zmienic. GM'y pewnie czekali aż możę ekpa NOX'a poprawi to i owo ale nie poprawili no i mamy to co mamy czyli nic nie mamy chociaz mamy nowy swiat.
Mam jednak nadzieje, że skille i statsy nie bedą rosły baaaaardzo wolno jak i również nie bedzie baaaardzo szybko - tak ytroszke szybciej niz na NOXie to by było ok.
No i w sumie przydało by sie troche stabilizacji.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:27 
 
A mi sie podoba, ja juz mam 82 sily :lol:


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:28 
 
Cytuj:
2002-02-23 00:12, lobo_17 napisał:
z tego co zdolalem spostrzec to nie oplaca sie tu grac aby uzyskac dobra postac bo co 2 miechy jest kasacja i zmiana emu. pierwsza w pazdzierniuk/listopad, jakos przezylem. pozniej w grudniu, tez przezylem to ale teraz to juz kurwa przesada. czwarty raz tworze postac. to chyba przesada. proponuje powrocic do noxa bo wole bugi niz tworzenie postaci od nowa
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Lobo Twoja sytuacja musi byc krytyczna, ale odrzuc mysli samobujcze... Moze odpocznij jakis czas od UO i nabierz "glodu gry"? Po takiej separacji (jak w starym malzenstwie qrde hehe:), zapragniesz powrocic i tworzenie nowej postaci z nowymi perspektywami, moze wcaleni nie bedzie takie zle. Kazdy musi przezyc taki kryzys :razz:
Ale badz dzielny, zlosc wyladuj ... no gdzies ja wyladuj (tylko nie na mnie;).


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:31 
 
Cytuj:
2002-02-23 00:28, Alith Anar napisał:
Cytuj:
2002-02-23 00:12, lobo_17 napisał:
z tego co zdolalem spostrzec to nie oplaca sie tu grac aby uzyskac dobra postac bo co 2 miechy jest kasacja i zmiana emu. pierwsza w pazdzierniuk/listopad, jakos przezylem. pozniej w grudniu, tez przezylem to ale teraz to juz kurwa przesada. czwarty raz tworze postac. to chyba przesada. proponuje powrocic do noxa bo wole bugi niz tworzenie postaci od nowa
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Lobo Twoja sytuacja musi byc krytyczna, ale odrzuc mysli samobujcze... Moze odpocznij jakis czas od UO i nabierz "glodu gry"? Po takiej separacji (jak w starym malzenstwie qrde hehe:), zapragniesz powrocic i tworzenie nowej postaci z nowymi perspektywami, moze wcaleni nie bedzie takie zle. Kazdy musi przezyc taki kryzys :razz:
Ale badz dzielny, zlosc wyladuj ... no gdzies ja wyladuj (tylko nie na mnie;).


kurwa, rozumiem raz ale cztery razy to naprawde wkurwia.
a co do sily Conrada to z tego co widze bedzie jak na sphere ze kazdy chodzi ze statami na max ale gozej ze skillami. A jak znam szczescie to zanim dostane konto to juz bedzie pozmieniane na wolniejszy przyrost i znow sie kurwa nie zalapie.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:36 
 
Cytuj:

A jak znam szczescie to zanim dostane konto to juz bedzie pozmieniane na wolniejszy przyrost i znow sie kurwa nie zalapie



Dla tego uwazam ze powinny byc skasowane postcie co zostały teraz załozone i po naprawieniu bugów wszystko od nowa.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:39 
 
ja tam chcem zeby wrocic na NOXa ze starymi postaciami. teraz to nie chce mi sie juz grac na SC. juz na CL i DZ mam lepsze postacie(a gram tam lacznie 1 dzien) niz teraz bede mial na SC na tym jebanym POLu.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:39 
 
kurwa, rozumiem raz ale cztery razy to naprawde wkurwia.
a co do sily Conrada to z tego co widze bedzie jak na sphere ze kazdy chodzi ze statami na max ale gozej ze skillami. A jak znam szczescie to zanim dostane konto to juz bedzie pozmieniane na wolniejszy przyrost i znow sie kurwa nie zalapie.

[/quote]

No nic Lobo, ja juz nie mam argumentow... Moge tylko "powiedziec" zebys nie tracil nadziei :razz: To co ze nadzieja matka glupich, sadze ze teraz prawie kazdy gracz ma nadzieje na polepszenie rozgrywki, ale wszystko wymaga czasu... I serio powinienes odpoczac, przez pare dni graj w tetrisa, to rozluzniajaca gra i na niej zbyt czesto servow nie zmieniaja :razz: Potem bedzie lepiej, frustracja minie i spokojnie przezyjesz jeszcze z 5 takich akcji (czego oczywiscie nikomu nie zycze:). O Boze 5 takich akcji doprowadzilo by czlowieka nad krawedz przepasci... potem juz tylko gleboki wdech i... koniec wszelkich problemow :grin:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:42 
 
nie no ludzie dajcie ten topic na flames bo nie wytrzymam. Alith ty grasz od niedawna na SC wiec nie wiesz co to znaczy stracic wymarzona postac. a tetrisa to se mozesz wsadzic wiesz gdzie. :evil:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:43 
 
Jesli chodzi o moje refleksje o tych bugach to prosilbym o wyzerowanie licznika kazdej postaci w statsach bo niektorzy to sobie ich niezle nabili ( a wiec od poczatku)
po drugie to jak ktos wczesniej powiedzial zeby skillsy rosly nie tak wolno jak tu lecz odrobinke szybciej jak na noxie.
No i oczywiscie predkosc cwiczen statsow pomniejszony powinien byc ale zeby troche bylo wieksze niz dawniej (trzeba w koncu od nowa sie podpakowac)
eh jeszcze jedno:
ressurector glupi nie wskrzesza poprawnie


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:46 
 
walic reset statow. niech przywroca NOXa. tam magia przynajmniej dzialala porzadnie. a na POLu to nawet nie stamujesz zwierza jak sie schowa za drzewo.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:47 
 
Od SC odszedlem wlasnei przez kasacje posataci, ale jako juz gracz z pewnym doswiadczeniem (ale jestem skromny :razz:) to powiem wam pare rzeczy:
emu POL jest najlpeszy CL (chyba takze NL) stoi na POL'u i trzeba przyznac ze CL gdyby nie ten sztuczny klimat bylby dobrym serwem, bo POL m duze mozliwosci, oprocz tego armageddonow przezylem 3 (w tym mialem jeszcze niezle 2 posatcie, wiec tez wliczam jako strate) i tez marudzilem, ale godzilem sie z tym, gdy 1 raz zagralem na nowym SC na nox'ie to az mi sie zygac chcialo - dziwny system rud, szybkie niszczenie sie itemow itd. ale GM'owie ciezka praca doprowadzili to do pozadku i stal naprawde dobry serw, teraz bedzie tak samo, a poniewaz narazie zaden serwer na POL'u kasacji posatci nie mial, to mozecie miec nadzieje ze SC tez nie bedzie mial. Zycze powodzenia GM'om w ciezkiej pracy, graczom cierpliwosci i sukcesow w grze zycze, a sam moze kiedys wroce do domu...., do SC.....

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:50 
 
Cytuj:
2002-02-23 00:42, lobo_17 napisał:
nie no ludzie dajcie ten topic na flames bo nie wytrzymam. Alith ty grasz od niedawna na SC wiec nie wiesz co to znaczy stracic wymarzona postac. a tetrisa to se mozesz wsadzic wiesz gdzie. :evil:



Lobo mylisz sie, kiedys gralem na SC i mialem jak na swoje mozliwosci w miare niezla postac, a nawet bardzo dobra, potem ja stracilem w wyniku pewnych zajsc i zniechecilem sie do gry w UO tak jak 60% graczy w obecnej sytuacji, jednak powrocilem do gry po 2 tygodniach, glodny rozgrywki ;] A nad tamta postacia tez troche pracowalem, nalezy rowniez rozwazyc ze meczylem sie na modemie..., jednak masz racje nie zdaje sobie sprawy z Twojego "bolu" i sorry za komentarz odnosnie tetrisa... jestem gotow poniesc tego konsekwencje (jednak pomine punkt z wsadzaniem sobie tetrisa, gdyz to mogloby byc niemile doswiadczenie...:smile:. Ja tylko probowalem zaiskrzyc w Was plomyk optymizmu, jednak jestem tylko czlekiem, popelniam bledy (duzo;) i spieprzylem sprawe :smile:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:50 
 
Mennel, jesli chodzi o wyzerowanie licznika to great idea. Ten kto teraz nie zdazyl sobie nabic szybko statow to juz pewnie ich nie nabije po poprawie. To bedzie zatem niesprawiedliwe dla innych. Niektorzy ladnie juz podpakowali, maja lepsze staty niz po miesiacu grania na NOXie.
Po drugie - predkosc cwiczen, rowniez popieram w 100%
Po trzecie to trzeba wiedziec jak sie wskrzeszac, trzeba miec wlaczony war mode i poczekac kfilke.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 00:51 
 
Drizzt gdybym mial policzyc stracone postacie to hoho. a tak na samym SC stracilem tak z 5, nie wliczam w to GO i innych.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 53  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.