mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 10:13 
Cytuj  
kilka pytań.. czy kukły są tylko dla premium? jeżeli nie to jakim skillem bić żeby ten pasek rósł.. bo zostawiłem na noc wypakowany po brzegi potkami i nic mi prawie nie urosło (albo wogóle nic). Drugie pytanie: polacy grają raczej na mercury czy na marsie?. Trzecie pytanie: jakie zrobiliście największe combo, bo ja zrobiłem 16 i nie wiem czy mam być z tego powodu zadowolony czy nie ^^.


_________________
Obrazek

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
Cabal to jedna z najlepszych darmowek a troche ich juzwidzialem trust me. Grind to moze 10% gry reszta to questy. Do tego dochodzi crafting(bez zadnych rewelacji ale jest)i bardzo przyjemny system walki(Combo, aury, battle modes).


Moze i najlepsza ale gralem prawie 1,5 roku w WoW (na orginalnych serwerach oczywiscie) i to jest moj pierwszy mmorpg po WoWie i niestety nie mam sily w takie cos grac


Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 12:52 
Cytuj  
Ja na CABAL OnLine przyszedłem po tym jak l2 mi sie znudził ponad 2 lata grałem ^^' i grafika świata i postaci odstraszyła mnie początkowo w cabal'u ^^' ale animacje ataków rewelacja. w l2 brakowało mi tego typu bajerów jak combo czy właśnie battle mode. kukły treningowe ( trening dummies) działają wyłącznie dla premium userów ale premium to 10Euro wiec raczej stać polaków by je opłacać. sam mam zamiar kupić premium sobie na sierpień ^^' jeśli różnica będzie faktycznie spora to się zastanowie nad pozostaniem premium user ;) w KO premka dawała sporo ;)


_________________
A My Z Wiecznego Niepokoju,
Przelotów Wiatru, Garści Cienia...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 18:24 
Cytuj  
imo 10Euro to lepiej wydac na jakiegos dobrego platnego

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 20:33 
Cytuj  
Gralem troche nic ciekawego, tylko bicie lvl caly czas, questy lipa idz pogadaj idz zabij na tym wszystkim to sie opiera nic specialnego, no moze jedynie ciekawe skille to wszsytko.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 20:53 
Cytuj  
A czego wy się po free mmo spodziewaliście? Następcy WoW'a?
1,5 zł dziennie i gracie w WoW'a.


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 21:01 
Cytuj  
Cabal to fajna gierka, spróbujcie porobić duże Combosy, jakie piękne animacje skilli, chce się grać aby mieć jeszcze ładniejsze, ale chyba i tak wracam do WoW-a (albo do MS-a, taki badziew a tak wciąga)...


Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 23:13 
Cytuj  
pograłem tydzień w cabal w sumie, mam 54 lv bladera, wkurza mnie fakt ze prawdziwe mass pvp dopiero od 95 lv jest ... gra jest fajna na jeden raz ... ale na dluzsza mete to jest gra przeznaczona dla Tibijczykow chyba ... BTW: questy w kazdym mmorpg to jest znajdz cos, przynies, pogadaj, zabij :P gdy grałem w KO juz bardziej mnie to wciagało .... dark lunar war na 45 lv assasinem ... 2x mirage dagger +6 i fp +7/12dex kroisz wszystkich i wszystko jesli masz potki mp xD ten kto gral i zna minor combo wie o czym mowie :) przedewszystkim wieksza dynamika walki, moze nie animacjami ale szybkoscia wymagana od gracza, szybsza reakcja, stala czujnoscia w CZ ;D z free mmorpg dla farmerow = cabal dla pvp minded ppl = KO. z platniakow niestety jedynie mialem przyjemnosc w l2 na offku i to c4 jeszcze xD no i GW ale tylko podstawke mam bo mi sie nie podobal styl rozgrywki. sorki za offtopa lekkiego ^^'


_________________
A My Z Wiecznego Niepokoju,
Przelotów Wiatru, Garści Cienia...

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 09:55 
Cytuj  
w Topicu o Cabalu troszkę za bardzo się rozpisałeś na temat KO... poza tym przestańcie porównywać darmowe gry do płatnych, przecież to jest bez sensu. Wszyscy wiemy że płatne gry mają więcej zalet i koniec kropka - po co ciągnąć to dalej. Co do Cabala - fajnie się gra, 6 klas postaci, fajne battle mody, animacja skilli też świetna, możliwość robienia nieskończonych combosów. Questy są - nie wiem czego poprzednik się czepia, przecież w KO questy polegały na tym samym - zabij x potworków i przynieś y sztuk z i zanieś to do .. zabrakło mi literek :P. PvP jak to PvP.. bijesz bijesz bijesz ;X. Możliwość inicjacji własnych pojedynków. Rozwijanie skilli i postaci, ulepszanie broni i pancerzy. W grze jest również crafting, pelerynki, deski antygrawitacyjne :]. Party może składać się maksymalnie z 4 osób - przynajmniej na moim lvlu.. nie wiem jak to będzie dalej. Gildie również są więc jest community. Teraz małe przedstawienie zalet gry bo nikt się jeszcze o to nie pokusił...

Postacie:
Warrior - Wojownik, bije oczywiście wręcz, jeśli chodzi o zaklęcia to jest raczej słaby w tych sprawach. Opór skili Sword, możliwość korzystania z zaklęć trochę mnie niepokoi, ale w sumie widziałem mało wojowników którzy korzystają z tej szkoły. Zalecane korzystanie z ciężkich pancerzy, a w walce wręcz Daikatany lub Great Sworda.

Blader - Korzysta z lekkiego opancerzenia co umożliwia szybkie poruszanie się. Zaletą tej postaci jest właście szybkość zadawania ciosów. Posługuje się w walce dwoma ostrzami. Jest to najszybciej bijąca z klas przy czym obrażenia są również całkiem wysokie ;). Również rzadko kiedy używa magii w walce. Zalecane korzystanie z lekkich pancerzy i Blade'ów lub Katan (lub tego i tego) w walce wręcz.

Wizard - ;) Magia, magia, magia.. Tą postacią dla odmiany nie należy walczyć wręcz. Dużo czarów zarówno offensywnych jak i defensywnych ;]. Nieodłączny element jeśli chodzi o szybkie ubijanie stworków w party. W walce używa magii żywiołów, można rzucić również buffy nadające pięściom magicznych właściwości i wtedy można prać z bliska :]. Korzysta z lekkich pancerzy i dwóch orbów.

Force Archer - Zaczynają się postacie Force, czyli posługujące się magią. Nie muszę chyba mówić że Force Archer używa pięści tylko w wypadku gdy nie ma many i nie może korzystać ze skilli ;). Najszybsza postać jeśli chodzi o ataki z dystansu. Uzbrojony w średni pancerz i dwa kryształy używane do przywołania łuku astralnego.

Force Shieler - Odmiana wojownika uzbrojonego w ostrze jednoręczne (Blade) i tarczę astralną przywoływaną za pomocą kryształu. Swojej tarczy używa zarówno do obrony jak i w ataku. Posługuje się magią, ale raczej woli walkę wręcz ;). Potrafi leczyć xD. Oczywiście korzysta z ciężkiego pancerza.

Force Blader - Postać którą osobiście gram bo wydała mi się największym paradoksem ze wszystkich :P. Posługuje się zarówno mieczem jak i magią. Zarówno z walki wręcz jak i z magii korzysta bardzo często. Kontroluje żywioły, których używa do wzmocnienia swojej osoby lub miecza którym włada. Korzysta ze średnich pancerzy, Katany i orba.

Są 3 miasta:
Green Despair - miasto Force Archerów i Force Bladerów.
Desert Scream - miasto Bladerów i Wizardów.
Bloody Ice - miasto Warriorów i Force Shielderów.

Dalsze mapy do odkrycia :D. Zachęcam za gry.

Crafting jest ale chyba od 50 lvla, bo ja jeszcze nie mogę się nim bawić ;).


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 6.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 02:02 
Cytuj  
gra zwieszala kompa bo byl wlaczony drugi monitor ;-) oraz antyaliasing. po wylaczniu obu gra sie wlacza. ALE:

http://img294.imageshack.us/my.php?imag ... 590le4.jpg


:| cos sie da z tym zrobic?


_________________
Gudowski & Deeburn pres. Disco Mob - Dirty Dishes [Audioholics Anonymous, AA002] 07.2007
Gudowski - Carrot Fields [Pure Substance Records, PSR009] 06.2007
Gudowski - Check Out [Praesul Records, PRA016] 12.2006

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 05:45 
Cytuj  
Eeee.. z takimi pierdołami to radziłbym Ci iść na polskie forum o grze Cabal a nie tutaj....

A czy ktoś by odstąpił konto z postacią ( tak troche wyższy lv- 20+ ) bym mógł sobie pograć i zlookać gre?

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 05:47 
Cytuj  
tgrxr napisał(a):
gra zwieszala kompa bo byl wlaczony drugi monitor ;-) oraz antyaliasing. po wylaczniu obu gra sie wlacza. ALE:

http://img294.imageshack.us/my.php?imag ... 590le4.jpg


:| cos sie da z tym zrobic?

Przecież masz napisane co trzeba zrobić. -_-


Posty: 14
Dołączył(a): 6.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 09:28 
Cytuj  
Sucre napisał(a):
tgrxr napisał(a):
gra zwieszala kompa bo byl wlaczony drugi monitor ;-) oraz antyaliasing. po wylaczniu obu gra sie wlacza. ALE:

http://img294.imageshack.us/my.php?imag ... 590le4.jpg


:| cos sie da z tym zrobic?

Przecież masz napisane co trzeba zrobić. -_-



chyba bym nie pisal gdyby to sie udalo nie?


_________________
Gudowski & Deeburn pres. Disco Mob - Dirty Dishes [Audioholics Anonymous, AA002] 07.2007
Gudowski - Carrot Fields [Pure Substance Records, PSR009] 06.2007
Gudowski - Check Out [Praesul Records, PRA016] 12.2006


Posty: 14
Dołączył(a): 6.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 09:30 
Cytuj  
PEYTHON napisał(a):
Eeee.. z takimi pierdołami to radziłbym Ci iść na polskie forum o grze Cabal a nie tutaj....

A czy ktoś by odstąpił konto z postacią ( tak troche wyższy lv- 20+ ) bym mógł sobie pograć i zlookać gre?


temat o grze, wiec pisze o grze. do tego sluzy forum.


_________________
Gudowski & Deeburn pres. Disco Mob - Dirty Dishes [Audioholics Anonymous, AA002] 07.2007
Gudowski - Carrot Fields [Pure Substance Records, PSR009] 06.2007
Gudowski - Check Out [Praesul Records, PRA016] 12.2006


Posty: 14
Dołączył(a): 6.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2007, 13:33 
Cytuj  
wiec tak:

aby dzialaly gry z tym debilnym game guardem zrobilem tak:

1. pierw gra sie nie uruchamiala

wylaczylem drugi monitor
wylaczylem antyaliasing sprzetowy

2. gra sie wlacza, ale pluje sie game guard/wylacza gre

odinstalowalem firewalla, w moim przypadku outpost firewall

3. gram jak popieprzony :D i w Cabala i w ta bijatyke ala tekken, KwonHo :D


_________________
Gudowski & Deeburn pres. Disco Mob - Dirty Dishes [Audioholics Anonymous, AA002] 07.2007
Gudowski - Carrot Fields [Pure Substance Records, PSR009] 06.2007
Gudowski - Check Out [Praesul Records, PRA016] 12.2006

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2007, 19:37 
Cytuj  
A wogóle fajnie by było wiedzieć kto prócz mnie gra ;). Ja gram na serwerze Mars, zwykle kanał 20. Mój nick w grze to Bijuu i gram Force Shielderką :P.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 18:14 
Cytuj  
A jest moze jakeis forum Z ta gra Jak co sie robi itp ??

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2007, 22:23 
Cytuj  
http://forum.cabalonline.com/

a polskie tutaj:

http://forum.cabalonline.com/forumdispl ... 1107a&f=54


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 18:16 
Cytuj  
Moglby ktos napisac cos o systemie kupowania itemkow za real kase? I o kontach Premium.

Chodzimi o to czy jest sens grac bez inwestowania realnej kaski. Czy be placenia mozna miec naprawde fajna postac i zrbic wiekszosc questow, itp...

Jednym slowem czy ItemsShop i roznice miedzy np. szybkoscia levelowania Normal/Premium nie wypacza sensu gry tak jak w wiekszosci darmowek z takim rozwiazaniem.


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2007, 18:29 
Cytuj  
Mam pytanie czy Cabal jest płatny??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.