mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 08:36 
Cytuj  
wg mnie gierka fajna, moje pierwsze mmo w jakie gralem... probowalem pograc w inne darmowki, 2moons znudzil mi sie po tygodniu, reszte wywalalem po zainstalowaniu i zassaniu update'ow...

co prawda w pewnym momencie gra sie nudzi, ale i tak jak na darmowke bardzo, ale to bardzo daje rade. podstawa i jedyna opcja do szybkiego lvlowania to grind w 8-osobowych party w dungeonach ale i tak spoko. :)

jak mi sie nudzi, siedze w miescie i kupuje itemy, i sprzedaje drozej az znowu jakies dobre party sie znajdzie. ogolnie polecam. :)

A do kogos tam co pisal ze w tej grze trzeba placic zeby cos osiagnac... nieprawda! w tym momencie mam na sobie cloaka ktory mozna kupic w itemshopie lub od innych userow, helm tak samo, StaminaSavery czyli przyspieszacze expa tez kupuje w grze... nigdy bym nie wydal prawdziwej kasy na darmowa gre. omg rozpisalem sie, starczy, pozdro.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 09:31 
Cytuj  
GRIND GRIND GRIND I JESZCZE RAZ GRIND-Dla masohistów pozycja obowiązkowa :>

~~Za ewentualne błędy przepraszam~~

*

Posty: 167
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 11:23 
Cytuj  
A global jest za free? i ile osób gra?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 11:38 
Cytuj  
Jest za free i gra duzo ludzi, nawet bardzo duzo, super gra :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 12:02 
Cytuj  
Dużo ludzi wielki grind ... i super gra? chyba super grind!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 12:19 
Cytuj  
eeee tam, super jest


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 19:29 
Cytuj  
KOL, KE:

Bez 8osobowego party nic nie zdzialales ale tam mozna bylo sie stac Kimś... Byly questy, a widze tu duzo podobienstwa

Jakbym mial wybierac miedzy KE z .com przez te 3 dni a tym Rapplez bym wybral KE.


_________________
Free your brain of your mind

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.