mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2007, 12:12 
Cytuj  
Moje zdjeci przecież masz :) A jak chcesz innych to pogadaj. Zresztą z większością nie ma się nawet wymionionych numerów gg i nie zna się imion :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:22 
Cytuj  
Arvena,co ci nie pasuje przecież to dobry popmysł : :]
Każdy bedzie wiedział jak inny wygląda w realu:P przydatne:P


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 15:57 
Cytuj  
Taboo, może byś tak dał najpierw swoje zdjęcie? :P I nie nabijaj sobie takimi głupotami liczby postów, skoro ci wcale nie zależy na konkretnym temacie (w tym przypadku zdjęciach).


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 27.10.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2007, 08:37 
Cytuj  
Witam wszystkich. Właśnie pobieram Shadowbane'a i z nudów zastanawiam się jaką wybiorę klasę postaci. I tu mam pytanie do Was, interesuja mnie głownie klasy leczące i wspomagające. Czy istnieją takie w Shadowbane? Czy da się nimi dobrze grać w PvP? Bo głównie dla PvP odważyłem się zagrać w Shadobane'a.
Z góry dzięki za odpowiedź i do zobaczenia na serverze Braialla (dobrze napisałem? :P)


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2007, 15:35 
Cytuj  
Hm...chcesz grac w Sb wlasnie dla pvp? To zle wybrales server ( jakby ktos cos mial do tego zdania, to od razu pisze- mozna lubic klimat braialli, i nie mam nic przeciwko tym, ktorzy tam graja. Po prostu jest tam za malo ludzi, zeby pvp moglo istniec w tak rozwinietej formie jak np na wrath). Co do klasy- rob co ci wpadnie w oko w czasie tworzenia postaci. I tak twoja pierwsza postac bedzie do niczego, zaden dobry build tego nie zmieni. Wiec wybierz sobie jakas ladna rase, potem klase ktorej nazwa ci sie spodoba i lec sie uczyc grac :)
PS Moja pierwsza postacia byl aracoix, bo mial fajne skrzydla^^ Zrobilam go rogue, zeby mial dwa miecze, a potem chcialam zrobic go warriorem, ale sie nie dalo, wiec zostal barbarianem ( noobowska logika-"co to za roznica?"^^ ) Powodzenia :)
PPS Jeszcze jedno- na Wrath takze gra mnostwo Polakow, jesli chcesz sie przekonac, zajrzyj na gamecenter.pl


_________________
There are no girls in SB :)

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 19:57 
Cytuj  
tak, wrath rules. tylko tam mozna sie czegos nauczyc w pvp (oczywiscie na innych serwach tez sa swietni gracze, ale na wrath jest ich po prostu wiecej). na poczatku neph/vamp wiz, z petem do 50 lvl dojdziesz bardzo szybko. i nie martw sie ze ktos Cie zabija... potem Ty to bedziesz robil :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.