mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:17 
Cytuj  
Noooo w końcu raz się z chaosem mogę zgodzić :grin: Trzeba naprawdę cos z tym logoutem zrobić. Po to jest order żeby bronic tych słabszych i klasy pracujące. A jak jest taki logout to komu my jesteśmy potrzebni????? To wreszcie by nadało jakiegoś smaczku poszukiwaniom i pościgom. Po co na kogos polowac skoro ten gdy nas widzi robi logouta i gra sobie dalej inna postacia !? Więc uważam iż wylogowywanie się powinno byc teraz głównym priorytetem naszej kochanej ekipy GM'ów.

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-04-10 23:18 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:20 
Cytuj  
A Anavil i Forge??????????

Co z moim Anavil i Forge???????????

:sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:21 
Cytuj  
Eeee tam, niech mi oddadza dex i srobia opadanie skillcapa :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 23:24 
Cytuj  
Eldorn czytaj imiona dokladnie. nie DART tylko DARK KREDA. Darta to ty sie nie czepiaj. co do KREDY to sam go chyba zaczne tepic. pajac jeden wykorzystal to iz mialem spadek dexa i walczylem z 52 dex a on 70 pare(czy moze 60). ciekawe jak teraz bedzie spiewal jak juz odzyskalem straty.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 09:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-11 00:24, lobo_17 napisał:
Eldorn czytaj imiona dokladnie. nie DART tylko DARK KREDA. Darta to ty sie nie czepiaj. co do KREDY to sam go chyba zaczne tepic. pajac jeden wykorzystal to iz mialem spadek dexa i walczylem z 52 dex a on 70 pare(czy moze 60). ciekawe jak teraz bedzie spiewal jak juz odzyskalem straty.




Sorry juz to naprawiłem wszystkich których wprawadziłem w blad rtez przepraszam a szczegulnie DartMoora Z którym mogło sie to kojarzyc.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 10:19 
Cytuj  
Jako Orderowiec nie powinienem tego robic, ale wkurzyło mnie to na maxa.

Dopisuję:

I must kill you <jakis kretyn tak się nazwał> - za głupie imię i zachowanie <notabene to chyba każdy kto go zobaczy to bedzie go tępił>


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:12 
Cytuj  
Widziałem go myslałem ze ktos tak krzyczy, hehe ale jełop, jak go spotkam znowu to zobaczymy kto kogo musi. :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:19 
Cytuj  
Ludzie nie zabijajcie go bez powodu :smile:

Jak coś zrobi , obrazi , zabije :grin:

A jak nic nie zrobił to ja stanę w jego obronie , jak prawdzwy Orderowiec :cool:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:19 
Cytuj  
Ludzie nie zabijajcie go bez powodu :smile:

Jak coś zrobi , obrazi , zabije :grin:

A jak nic nie zrobił to ja stanę w jego obronie , jak prawdzwy Orderowiec :cool:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:26 
Cytuj  
Shinji jako orderowiec to ty go w pierwszej kolejności powinieneś zabić :grin:


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
Wlasnie, nazywanie sie jak debil to postepek chaosu - wprwadza do stwiata zamet i chaos, Shinji, musiusz go zabic :grin:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 15:30 
Cytuj  
Shinji staniesz w jego obronie i zginiesz. tylko nie wiem czy jak prawdziwy orderowiec bo taki powinien walczyc do konca a nie uciekac z pola bitwy. tylko tchorzliwy chaos tak robi :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 15:42 
Cytuj  
To ja jeszcze do dam Shogusa i Greeda lamy jak chuj sami to zabijaja a jak ktos il leje to log out :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 19:33 
Cytuj  
Dobra. Oto przyklad lamy na max.
Death--> spotkalem go dzisiaj i go chcialem ubic. oczywiscie polecial do strazy. ale najlepsza to byla rozmowa przez .msg. napisze pokrotce jaki byl przebieg rozmowy
on: Czemu mnie scigasz?
ja: bo mnie zwyzywales
on: zwyzywalem cie bo mnie zaatakowales
ja: nie chodzi o samo wyzywanie tylko o to jak to zrobiles
on: czyli?
ja: schowales sie za straznikiem i groziles mi
on: poczekaj tydzien to ci pokaze
ja: i co ci da ten tydzien? ja tez bede cwiczyl a nie tylko ty
on: jestes damski bokser
ja: LOL
on: jak bedziesz mnie scigal to nasle na ciebie kumpla
ja: kogo?
on: Butchera
w tym momencie przestalem z nim gadac. nie dosyc ze koles sie chowa za straza to jeszcze szczuje szefem gildii. nam miejscu Butchera to bym takiego kolesia wywalil z gildii na kopach i jeszcze wyznaczyl nagrode za jego glowe.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:04 
Cytuj  
Qrcze ale dzisiaj zarypisty dzień był. Najpierw Lobo wykonał samobójczy atak na nas < nie wylogował się , TO SIE CHWALI >. Fakt że nie miał szans 5v1 , no ale cóż naszą słabośc musimy nadrabiać ilosćia.... No hmmm nawet tydzień nie minął a lobo poległ zabity z rąk orderowców.
Heheh ale najlepsze było dopiero pote. Ktos miał mape skarbów wiec psozliśmy szukać skarbów na miejscu okazało się że nie rozszyfrowali wcześniej mapy. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na miejscu była masa potworków <Spectre, Assasini, Wraithy> oraz jakis dopakowany boss co sprzet fajny zostawil po smoerci. Najgorsze tylko ze jak pad usunął nam statek to ejstesmy uziemieni. :smile: Poczekamy na powrót serva i zobaczymy :smile:


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:09 
Cytuj  
jak to sie mawia "I Gunaf dupa gdy ludzi kupa" ale nie cieszczie sie tak. macie teraz na glowie cala gildie chaosu(i nie tylko). poza tym jak spotkam kogos samego to moze od razu kierowac sie do healera.


_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
więc trzymaj się blisko wrogów,
tylko oni zostaną przy tobie.
_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-04-11 22:14 ]</font>

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:17 
Cytuj  
Trzeba było nie zaczynać. My se stoimy w banku przygotowujemy sie do wyprawy. Wpada Gunaf < czyli lobo dla niezorientowanych >
Gunaf: Wypad z banku bo wszystkich pozabijam - Jako iz element terroru nie poskutkował ( może dlatego że było nas 5) nikt się nie ruszył. Gunaf powtórzył stanbowczo sentencję po czym zaczął okładać Tytusa chyba. No to my przez chwilę przyglądając się temu procederowi nic nie mówiąc przystąpiliśmy do tępienie robactwa :smile:

Notabene nie wiem czy spokasz któregos z nas samego. teraz widze że jest sezon na Order, więc moje ukochane expy odkladam do banku.

Chyba że się umówimy, że wy nas nie okradacie a my was nie okradmy. My też możemy dorwac któregos z was samego. A i z expami ciekawsze walki będą. Tak na marginesie to my naprawdę twoich rzeczy nie bralismy...... TYlko zwłoki posiekalismy aby zniszczyc wypelnić zło z twoiego ciała. Wiesz takie Katharsis :smile: hłe hłe

_________________
..Fear of the dark...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Toma$$us dnia 2002-04-11 22:19 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:21 
Cytuj  
moje zlo to moja dusza :grin:.
co do rzeczy vide topic LOGOUT!CO Z TYM ZROBIC???
w banku powiedzialem tylko: POLOWA WYJSC ALBO POZABIJAM POLOWE.
ktos tam krzyknal ze polowa zabije ale jakos cala wataha sie rzucila na mnie.
poza tym zadnej umowy nie bedzie.
i jeszcze jedno. mi na waszych expach nie zalezy. bardziej na glowach. bedzie co powiesic na kominku w zamku.
_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
więc trzymaj się blisko wrogów,
tylko oni zostaną przy tobie.
_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-04-11 22:29 ]</font>

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:13 
Cytuj  
QRde zajebiście. Poległ kumpel co miał łódź i teraz jesteśmy na wyspie uwięzieni :smile:
A wszystko przez PAd servera. JAk wychodził to żył a jak wrócił to już był martwy ehhhhhhhh JAk to czyta jakis GM to ustawcie Healera na wyspie Horseshoe island. Albo niech ktoś po nas przypłynie :smile:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 22:15 
Cytuj  
O właśnie Nowy Quest Chłopaki, uwolnijcie Order aby ten mógł was wyzwolic od Chaosu :smile: jest na Jhelom...... jak ktos po nas przypłynie to nie ominie go nagroda
:smile:


_________________
..Fear of the dark...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.