mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 22:36 
Cytuj  
Hmm.. zagonilismy was daaleeko.. ale ze sie rozbiegli wszyscy to doopa :/

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 22:57 
Cytuj  
Seka zabiliscie ? nie wieze... wogule do Czego to dochodzi Brata mi bija .. wrrr zakopie w ziemi i kwiatki posadze... tylko jakas dobra lopate potrzebuje... :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 23:08 
Cytuj  
obawiam sie ze jesli padl to zakopywac nie zakopiesz... bo lata jako ozywieniec..
tak pieknu jak za zycia :razz:
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 07:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-16 23:57, NinjuS napisał:
Seka zabiliscie ? nie wieze... wogule do Czego to dochodzi Brata mi bija .. wrrr zakopie w ziemi i kwiatki posadze... tylko jakas dobra lopate potrzebuje... :grin:
Pozd.



Niestety musielismy wiecej niz raz bo probowal sie mscic. Ale szacunek za podjeta (chociaz samobujcza) walke

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-16 20:53, Aiku napisał:
nie mowia juz o tym jak zaczeliscie prosic o zawieszenie broni


Yh. jesli cjodzi ci o moj posta to chyba nie umiesz czytac. Ale mam nadzije ze nie. Nie bylo mnie na wyprawie do Papui, wiec nie wiem o czym gadalisci i nie bede tu komentwal.

Celem mojej wypowiedzi bylo to ze przydaloby sie ustalic jakies regoly wojny, bo prowadzic ja to nie sztuka. sztuka jest prowadzic ja kultoralnie i z zachowaniem dobrej zabawy, bez hamstwa, "ujow", bicia ludzi w togach etc...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 09:28 
Cytuj  
Hmmm.... Jedynaola powinno byc to ze nie bijemy tych co nie maja nic i dopiero sie wskrzesili, ale jak wskrzesi sie zbyt blisko pola walki to niech na litosc nie liczy. Istnieje prawdopodobienstwo ze za chwile wroci do walki...


Posty: 1
Dołączył(a): 8.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 10:35 
Cytuj  
Hmm. Szkoda ze przegapilem taka walke, pewnie bylo na co popatrzec :smile: Wlasciwie podoba mi sie to ze Pretorianie beda wreszcie musieli zapracowac na dobra slawe, wreszcie maja jakies prawdziwe wyzwanie no i sa potrzebni :smile: Wlasciwie taka wojna mi jak najbardziej na reke :smile: Tylko pamietajcie - nie zabijac kowali bo nikt nie bedzie mial zbroi jak sie zniecheca do gry :grin:


_________________
"To co nas nie zabja czyni nas silniejszymi"

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 11:45 
Cytuj  
Aiku tudziez Victorio jak moglas mnie napasc sam przeca cie poisoningu uczylem, ale wiesz mistrza nie przegonisz i dlatego dziekuje ci za woreczek z regami ktory mi zostawilas przy banku w swoim scierwie aha wiedz ze twoj ozywieniec byl rowniez slabiuchny :grin::D:D

...a mowilem wojami Panowie i Panie bandyci wojami...

Dying Stars

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:05 
Cytuj  
Podziekuj koledze w srebrnej plycie :smile: bo bez niego nie bylo by tak kolorowo. Po poisonie i ligcie 3/4 zycia juz zeszlo. miales odtrute ale z nastepnym lightem mial bys klopoty :razz:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:07 
Cytuj  
Acha poz tym musialem sie dostac z Nujlem do domu a jako czlowiek trwalo by to troche i nie mialem kasy na przewoznika. Chcialem zarobic...


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 12:45 
Cytuj  
to nie mogles wyzebrac ze na przewodnika nioslem troche ponad 5k z piratow.
3/4 zycia ? jeden eliksir i mialem juz full,
a tych odtrutek to przy sobie z 10 nosze :grin:
aha moj miecz jest zatruty bardziej niz myslisz :grin: niemasz takich odtrutek :grin:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:30 
Cytuj  
Wez Evantis mi tu nie wal glupot. Ide sobie w srodku Papui do przewoznika a tu ta Victoria truje mnie i zabija.
100 % klimat
LOL

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:38 
Cytuj  
Oh Cers... Pytaleam o pieniadze... Hitman zobaczymy czy nie mam :smile:

_________________
Mejk lof nou łor!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aiku dnia 2002-04-17 14:39 ]</font>


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Coz banici tak? Jacys jestescie ubodzy zlodziejaszki jesli zabieracie wojownikom kolczugi. Pomylilem sie to nie banici z was tylko zwykle slabe rzezimieszki. Banici, rozbojnicy maja kodex kochani a wy tego nie macie chyba. Zabijacie i okradacie wszystkich. A gdybyscie zosatli banitami? To juz doozo fajniejsze i klimatyczne, zabieracie bogatym czesc dla siebie a czesc dla biedakow. To byloby nawet do przyjecia, ale zeby wojownika ze zbroi okradac?? Dziecinada, to jest zalosne...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:41 
Cytuj  
Wyobraz sobie ze nasi wojownicy tez musza w czyms chodzic. Pamietaj tez ze to nie Robin Hood... Poza tym mozna sie z nami dogadac o czym wiedza zainteresowani :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:47 
Cytuj  
Wiec dlaczego nie stworzycie czegos na zasadzie gildii z rzemieslnikami i w ogole, nic nie stoi na przszkodzie. Poza tym uwazajcie bo ktos sie moze na was zezloscic i zrobic wam maly wjazd na meline:)) Poza tym to co sie z Pret'ami dzieje nie powinni miec jakis patroli (straznicy drog)? I pamietajcie o lucznikach kochani ani sie obejrzycie jak strzale w tylku mniec bedziecie :smile:) Ogolnie fajnie jest bo to klimat daje, ale robcie to jakos z glowa. Zeby to nie bylo zwykle okradanie itp...


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:49 
Cytuj  
Wiec dlaczego nie stworzycie czegos na zasadzie gildii z rzemieslnikami i w ogole, nic nie stoi na przszkodzie. Poza tym uwazajcie bo ktos sie moze na was zezloscic i zrobic wam maly wjazd na meline:)) Poza tym to co sie z Pret'ami dzieje nie powinni miec jakis patroli (straznicy drog)? I pamietajcie o lucznikach kochani ani sie obejrzycie jak strzale w tylku mniec bedziecie :smile:) Ogolnie fajnie jest bo to klimat daje, ale robcie to jakos z glowa. Zeby to nie bylo zwykle okradanie itp...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:52 
Cytuj  
hmm preci robia chyba swoje przynajmniej sie staraja :smile: wczoraj bylo ostre starcie byo gitowo :smile: a poza tym to pare osob juz jest szcesliwych z okazji porozumienia :smile: byle tylko dotrzymali umowy i bedzie git nawet bedziemy ich chronic i pomagac w niektorych zakatkach swiata im :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:55 
Cytuj  
Mardogg uwazasz ze kady dostanie preta zeby mu z dupy wlos nie spadl bo banda na drogach i potwory? Wczoraj byly potyczki. Raz oni na wyjezdzie a raz u siebie :smile:
Kady musi tez sam na siebie uwazac.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:56 
Cytuj  
Wszystko jest robione "z glowa" i klimatycznie, nie ma akcji bicia jednego gornika z Paralizem na sobie w dziesieciu. Z niektorymi zreszta mamy juz odpowiednie umowy, prawda Sek? :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.