mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-29 15:52, Jazon napisał:
wchodzac powiedzialem zebys odeszedl zeby nie bylo zadnych nieporozumien ze nie ostrzegalem!


Co za bzdura.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-29 15:53, Jazon napisał:
A zreszta jestes magiem i nie nosisz zbroi!wiec sie nie czepiaj



A zreszta jestes w bledzie, nosze zbroje, zdziwil bys sie jaka....


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:03 
Cytuj  
Wniosek nasuwa sie sam :
- jest za malo gildii brakuje gildii barbarzyncow ktorzy beda sie rzucac na wszystkich nie patrzac czy zly czy dobry :grin:
moglo by do niej przejsc kilku pretow :wink:
- brakuje gildi dla samotnikow to ja :smile: Oj to sa niezapomniane kilkugodzinne wyprawy bedzie opowiadac co w karczmach :smile: juz sie doczekac niemoge az Zeragis karczme otworzy.
i prawde mowiac brakuje nam czasem przyjaciela maga od leczenia odtruwania i magii ale nic moze kiedys ktos sie zdecyduje przejsc od miasta do miasta i spowrotem. Chetnego do uciekania lub walki maga zapraszam ale musi nas przekonac ze jest godzien imienia ktorym sie posluguje.

Zaczynaja mnie irytowac wasze przepychanki ci zli dlatego ze ci sa gorsi. Dlatego nie przylacze sie ani do jednych ani do drugich, niestac mnie na takie nerwy. Prawde mowiac bez urazy mogli byscie sie przymknac i rozwiazywac swoje problemy prywatnie albo wysylajac mejle ze screenami do Visenny lub GMa po jaki grzyb psuc humor i przyjemnosc innym. Walkujecie to kolejny post ktory nic oprocz nerwow nic nie wnosi do gry. Juz chyba wiadomo ze preci i banici to wrogowie wiec prosze wezcie juz przestancie pieprzyc, ze ten mnie zabil jak stalem na golasa :wink: zemscicie sie w grze.
Odpusccie juz sobie szkoda zdrowia
Jestem tylko ciekaw ile po moim poscie bedzie takich : -ale on mnie upierdolil jak bylem w majtkach bo Zywiolak mnie kopnal i wpadlem na drzwi w banku na ktore inny smok okrutny zalozyl pulapke . Buuuuuua wszyscy sa pzeciwko mnieeeeeee...

Zlosliwy tym razem Dying Stars

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:04 
Cytuj  
No to widocznie masz oczy tam gdzie mowilem!A ja nie bede lazil i sie Cie pytal czy pod suknia masz zbroje czy nie!


_________________
Peace and love :P

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:08 
Cytuj  
No i Ty Cie hitman popieram!
Ja juz przestaje!


_________________
Peace and love :P

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
Vici, nie mowie o tym spotkanku kiedy bylo nas 3/1. To nie mial byc pojedynek tylko egzekucja :wink: Jakis czas pozniej bylas (bede mowil jak to Victorii bo troche ciezko mi sie przestawic :wink: w banku tylko ty... i akurat szedlem po skladniki. Zaproponowalas pojedynek (odmowilbym, ale nie rzecz w pojedynku) i akurat to banku wpadl straznik. Akcja zakonczyla sie twoim recallem. Nie bylo zadnego chodzenia po miescie czy krzykow 'straz'/'zginiesz'. Pulapki ile mi zabraly to juz nie wazne, chodzi o sam fakt. Ja sie nie czepiam do samej sytuacji. Techniki walki kazdy ma jakie uwaza. Przedstawilem tylko przyklad przy ktorym bylem od poczatku do konca (w innych sprawach staram sie nie wypowiadac nie znajac szczegolow) na mala kontre przeciwko tym ciaglym nazekaniom na honor. Poprostu smieszy mnie to. Wszyscy wiedza (w tym ja i 'wy') ze jestescie 'ci zli'. 'Zli' wcale nie znaczy gorsi, wiec nie wiem po co te plamki kompleksow na serduszkach i niepotrzebne tlumaczenia. Grajcie swoje postaci i lejcie jak ktos powie 'jestescie niehonorowi'. W koncu zalozenia nic nie mowia o honorze (chyba ze sie myle?) wiec w czym problem...

co innego kiedy umawiacie sie na pojedynek PvP 1/1 fair play, ale nie slyszalem o przypadku w ktorym w takiej sytuacji gralibyscie niehonorowo, wiec znowu nie ma problemu...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:22 
Cytuj  
Fizban etam zaraz nie honorowo kamikaze mi zaproponowal pojedynek. Nie powiedzialem nie, prawde mowiac nic nie powiedzialem :wink:
krzyknal Zabic, zabic, zabic i zaatakowal.
a potem mu zrobilem ze dwie miksturki zeby nie stracil doswiadczenia bo jeszcze cios i by wykitowal :grin: Dobrze ze Dahl powiedzial ze to nie na smierc, de facto chyba sie Diacon troche zdziwil :wink:

ja uwazam ze bylo honorowo :smile: i sympatycznie
przeciez grunt to dobra zabawa :smile: nawet z czerwonymi. Kilka razy bylem napadany ale jak narazie radze sobie. Grunt Panowie i Panie to Myslec :smile:

Dying Stars

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 15:45 
Cytuj  
Fizban tak, przypominam sobie... pulapki dalem za nim zaczelismy rozmaiwac. Straznik nam przerwal i niestety nie skonczylismy konwersacji :smile: moze nastepnym razem.
Hitman ma racje nie ma co o tym dyskutowac.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 20:38 
Cytuj  
Hitman ja wlasnie o tym mowie ze to sprawa podejscia :wink:

Vici milo mi ze doszlismy do porozumienia...

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:09 
Cytuj  
ZGadzam sie ze jest za duzo tych postow jacy to nie jestesmy wspaniali bandyci a jacy inni kiepscy. Mam tylko jedno pytanie co sie tak Ziemniego uczepiliscie??

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 16:58 
Cytuj  
Ja prawie nic nie mam do niego... tylko bede go probowal zabic jak spotkam ale to inna historia. Wiem ze kiedys zadarl z Evantisem. Tyle.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 21:16 
Cytuj  
No chcialem bardziej konkretnej odpowiedzi ale taka tez mnie zadowala :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 21:20 
Cytuj  
Konkretna wypowiedz jest taka, ze Ziemniak baaardzo dawno temu zaatakowal mnie koniem, jak sobie spokojnie lowilem..

A od dzis obowiazuje oficjalna wojna Zakon vs Bandyci, ktora zostala wypowiedziana po zabojstwie naszego przyjaciela, Onharda.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:02 
Cytuj  
Nyshak ja ci wyjasnie dlaczego ja go nie trwie. Dwano temu znalazłem na ziemi ciało jakiegoś kolesia wiec zgodnie z tym co pszecztałem na forum o zbieranu ciał ludzi zebrałem je sobie do. Był to mag jego regi dostał Evantis a torbe mu oddał. Ja wziołem reszte gratów. Potem Ziemni i owy mag zaatakowli nas pod bankiem Ev niewiedziec czemu zginąz rok strażnika. Jakiś czas potem Ziemni atakuje mnie pod bankiem w Papui ja wieje nie bede urzadzał pojedynku woj vs łucznik Dahl'Amahr pogadał z kolesiem i był spokuj. Gdy stałem sie czerwony wszystko wruciło jak bumerang. Jego teksty mnie poprosu miarzdzą.

Mam do niego szacunek jako do woja ale jego postepowanie według mnie pozostawia wiele do życzenia.


_________________
This is who we are.

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:15 
Cytuj  
Re Spown. Ja ciebie nie trawie zupelnie. Bo to cialo bylo moje, a postac ktora je okradala nazywala sie Frost (a spowna i spawna tez widzialem wiec stad moj wniosek ze to nie ty). Pozatym stalem sobie obok tego ciala widoczny jako duszek i delikatnie mowilem ci bys sie odessal od mego trupka. szczegolnie ze zginalem 30 sekund wczesniej i razem z tym Frostem uciekale przed lelemkiem. Evantis podczas rozmowy nad woda (przy ktorej byles) nie zginal w ogole tylko jesli dobrze pamietam wszedl Zaan i wytlumaczyl mu dlaczego zostal zaatakowany wczesniej przez Ziemniego. Ty zas Spownie (wtedy pod imieniem Spawn) zostales zabity pieknym lightingiem za teksty typu 'frytka' oraz za floodowanie jakims 'hahahaha'. Piekne screeny z tego wyszly, zaiste sliczne.
Widze ze przeinaczanie faktow wychodzi wam doskonale. Powiem wrecz ze macie w tym gma. :grin:

Khraan

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alien dnia 2002-05-07 00:18 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 02:58 
Cytuj  
Ja pamietam że Evantis sie przewrucił koło banku. Nie pmietam Zaana zeby interweniował za moje ^Frytek^ tylko to był automat za smiech a raczej za jego nadmiar. Ciebie przy ciele nie widzialem moze tam byłeś może nie wkazdym badz razie po tym fakcie Ziemni mnie wk... niemiłosiernie a raczej jego teksty.

_________________
This is who we are.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Spown dnia 2002-05-07 03:59 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 08:44 
Cytuj  
Te Spown, powstrzymaj juz swe jadaczke, bo klamiesz na kazdym kroku. I wiedz, ze trzeciego ostrzezenia nie bedzie, tylko odrazu wylot. Zaczynasz mi podpadac w grze coraz bardziej. A ludzi, to mysla ze klimat to tylko wyzynanie wszystkiego co sie rusza, wywalamy za zbity pysk.

X.

PS. Nie lubie cie, miej to na uwadze.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 08:55 
Cytuj  
ja mam uwage do SPOWNA jezeli grales ostatnio czyli wczoraz na SC to lepiej jak masz zamiar czasem wpasc na SoA to lepiej sie nie pokazuj bo masz od wszystkich wpierdol jesli to ty byles Spownem wczoraj na SC a JESLI TAK to na prawde nie pokazuj sie juz na SoA pod tym nickiem bo cie wszyscy na miecho przerobia

i mam pewne podstawy by ciebieo to podejrzewac bo nie kazdy nazywa sie spOwn

i jak widze tutaj rowniej nie jestes lubiany bo pieprzysz glupoty jakj najety a wczoraj po grze wszyscy gracze wraz ze mna chodzili po wszystkich miastach by cie znalezdz i zajebac lamko.

pozatym pozdro dla GM;ow ZS dzieki za tego bana jednego na acc :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Testament dnia 2002-05-07 10:03 ]</font>

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 09:19 
Cytuj  
do Evantisa

Evantis ile masz juz magery jak dostalem bana miales 76% a teraz ? :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 09:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 10:19, Testament napisał:
do Evantisa

Evantis ile masz juz magery jak dostalem bana miales 76% a teraz ? :smile:


Hmmm.... to chyba nie miejsce na takie informacje. Watpie zeby Evan chcial sie tu o tym rozpisywac :smile:

Tak wogole po co Nyshak odgrzebales ten topic? Byl juz spokoj, topic spadl na dol a tu zonk i znowu wszyscy po sobie jada. Dajcie spokoj.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.