mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 21:25 
Cytuj  
Lobo to obnizaj obnizaj. Jestem z toba :lol:

Kreda nie marudz nie mam ochoty wysluchiwac juz rozmawialismy na ten temat.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 21:29 
Cytuj  
Lobo lepiej by bylo gdyby sie zwolnilo rosniecie magery a nie od razu zmniejaszac obrazenia. Wiem co to jest ganianie za szkieletem i ladowanie w niego 3 Corp Porow zeby pad. To nie bylo mile przezycie. Jakby troche wczesniej obizylo sie szybkosc wszystko by bylo spoko. Ja gram dlugo (w sumie od nowa ) i nawet teraz nei mam GMa ( bo mi sie nie chce cwiczyc ) ale wiem w tym wszystkim o co chodzi. Zwolnijcie magery i zabiezcie troche tym ktorzy od niedawna graja magami i juz maja wysoki poziom tego skilla. Wiem ze to troche bez sensu ale tak powinno byc.

NERKA :grin:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 21:30 
Cytuj  
ej,kredas,wiesz co,zabic czarem,naprzyklad aperto libro(blyskawica),rozumiem,zabic w walce wrecz,rozumiem,zabic orezem,rozumiem,ale zabijac demonem??!!,dla mnie taka osoba ktora zabije druga osobe demonem jest poprostu tchorzem,a pozniej jeszcze uwaza ze to on zabil,jak ja chce kogos zabic to najczesciej uzywam magi,ale nie przyzywam demonow i demonami nie zabijam,a pomyslcie tak logicznie,ze z demonem moze wygrac tylko bardzo ale to bardzo dobry wojownik,a to jeszcze bezbronnego kowala atakowac demonem,bez komentarza....


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 21:39 
Cytuj  
Juz takie glupoty pieprzycie ze sie plakac chce... Tamera tez nazwiesz tchorzem bo uzywa smokow to zabijania?? Bo ciezka praca zdobyl sobie zwierzaka? Przyzwanie demona to umiejetnosc jak kazda inna. Przestan zazdroscic i inaczej spojrz na ta gre...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:00 
Cytuj  
nie zaztrosszcze bo nie ma czego!


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:05 
Cytuj  
Mardaag to troche nie fer zabierac ludzia ktorzy maja GMa, jakies procenty uczciwiej bedzie, zmiejszyc obrazenia, a najlepiej przyspieszyc rezista bo na potwory bedziesz mogl isc a wojownicy beda sie czuli bespieczniej.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:20 
Cytuj  
Ehhh jak zwykle tylko sie zaczol quest juz zwis, bedzie dobrze jak nie padnie, ja sie pytam p co te questy moze sobie odposcic narazie?? Bo ja zazwyczaj na questy nie biegam i jak tylko widze te napisy to odrazu moge uo wylaczyc bo albo bedzie zwis albo serw padnie i bedzie cofka, albo jedno i drugie.
Proponuje jakies inne rodzaje zabawy np ze czeba cos znalesc w jakims miescie wyobrazacie sobie jak kolesie szukaja, wskazuwek a potem danego przedmiotu po clym miescie albo po kilku, ten kto znajdzie dostaje nagrode. przynajmniej zwisuw moglo by nie byc?? Moze??


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:24 
Cytuj  
hehe eldorn chyba cytasz w moich myslach. wlasnie gadalem zeby zrobic taki quest z zagadkami zamiast ciagle walki.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:30 
Cytuj  
spojrzmy prawdzie w oczy. czarami ofensywnymi typu en. bolt czy lightning wielu potworow mag nie zabije, bo mu many po drugim braknie. owszem, magia jest silna przeciw graczom, ale nawet jak oslabicie sile czarow, to i tak mag bedzie mogl przyzwac demona czy elemka, zeby zabic delikwenta. przychylam sie wiec do sugestii mardaaga, zeby zwolnic wzrost magery, bo jak oslabicie czary, to mag bedzie korzystal tylko z summonow, bo reszta stanie sie bezuzyteczna.


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:37 
Cytuj  
Wiesz Gall demon demonowi nie rowny jak sie oslabi czary to demonki tez beda slabsze.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:39 
Cytuj  
gall cos ci powiem. magowie maja przesrane z potforkami bo te maja wysoki resist a magowie maja niski eval. a obnizyc dlatego ze np taki Kreda w 70h ma mastera i zabija kazdego gracza a jak opoznimy to znow nie beda wyrownane szanse dla poczatkujacych.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:41 
Cytuj  
nie koniecznie eldi. nie znam sie na tym, ale mysle, ze sila demona nie zalezy od ilosci mag czy od innych czynnikow. z tego co czytalem na uostratics( a moze gdzies indziej, nie pamietam), to jest kilka rodzajow demonow rozpoznawalnych przez imie. mysle, ze one posiadaja wlasne staty i skille. o ile dobrze zapamietalem, to najsilniejszy jest baal, a ilosc magery wplywa tylko na dlugosc dzialania tego czaru


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:41 
Cytuj  
No prosze i byl pad ehhh szkoda słow.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:45 
Cytuj  
akurat ten pad to bloob zrobil :grin:. co do demonow. staty i skille sa losowe od magery zalezy dlugosc jego zywota a od evala czy nie zje swojego pana :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2002, 22:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-02 23:39, lobo_17 napisał:
gall cos ci powiem. magowie maja przesrane z potforkami bo te maja wysoki resist a magowie maja niski eval.

Ja znam paru co maja po 70% a nie znam nikogo kto ma wiecej niz 55% rezista.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 00:59 
Cytuj  
Znasz.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 03:12 
Cytuj  
I stalo sie. Oto duch niespokojny zapragnal powrocic do swego ciala. Niestety zostal on przeklety a jego cialo pochowane w nieznanym miejscu. Tylko jedna osoba zna jego polozenie. Niestety aby do niej dotrzec nalzey uzyskac pomoc pewnego nekromanty, ktory jak kazdy szanujacy sie mag nie sprzeda swej wiedzy za darmo a w szczegolnosci wrogom. Ten ktory odzyska cialo dla upiora przeszlosci zyska niewyobrazalne bogactwa... lub spotka go smierc. Czy zdolasz stawic czola przeciwnosciom losu i odzyskasz materialna powloke?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 03:14 
Cytuj  
Dzisiaj Spider Du Luve zobaczyl ducha (nie nic nie pil), duch mial wyrazny klopot ze swoja egzystencja i szukal krwi.. nawet calego ciala.. Spider Du Luve jak o czlowiek uczynny i skory do pomocy, wypytal szybko pierwszego spotanego maga o miejsce... mag wpadl w trans a Spider szuka wyspy... I napewno szuka kompanow podrozy...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 03:25 
Cytuj  
Razem z nim byl Mersen. Obaj chcieli najpierw zabic ducha lecz gdyby tego sprobowali upior spopielilby ich szczatki a ich kosci by zbielaly w jego siedzibie. Na szczescie opanowali swe mordercze popedy i przezyli. Postanowili rowniez pomoc duchowi w odzyskaniu straty jakoze skusila ich obietnica ogromnej nagrody.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 3 maja 2002, 07:21 
Cytuj  
O jaki bajer :smile:

2 osobowy Quest :grin:

Reszta graczy pewnie się ucieszy :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.