mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 09:53 
Cytuj  
ObrazekObrazek

Wcale nie jest tak trudno Mark ;)
Co nie zmienia faktu, ze robe jest crapowaty i dalej chodze w starej szacie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 01:11 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 15:04 
Cytuj  
Wczoraj pierwszy raz poszedlem na instancje do Gunbad (choc powinno sie raczej mowic dungeon, bo to nie jest instancjonowana zona) i wypadly mi 3 fiolety:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogolnie nawet fajna zabawa jesli sie to robi 2-3 razy, poziom trudnosci niewielki przy srednio rozgarnietym skladzie, choc wipnac tez sie da. Jakis total zerg raczej sie nie sprawdza.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 15:24 
Cytuj  
Po 3 razie się nudzi dość mocno. Ale sam design insta fajny.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 23:52 
Cytuj  
http://screenshot.xfire.com/screenshot/ ... 173fff.png

hmmm WP overpowered? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:21 
Cytuj  
Nie, to normalne liczby dla wp. Po prostu reszta teamu byla beznadziejna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lis 2008, 00:59 
Cytuj  
Na niskich levelach WP ma naprawde power bo klepie jeszcze dosc mocno, ladny defence + leczenie.
Na wyzszych juz ciezko mu cokolwiek wyklepac a leczy jakos tak kijowo. Zobaczymy po patchu - z notes wynika ze chca go jeszcze przesunac w kierunku "tanka" a nie healera.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 5
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 lis 2008, 11:56 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
No moze nie az tak bardzo jak bysmy chcieli, ale jest kilka dobrze rokujacych gildi ;)

Licze, ze Twierdza przyciagnie do Orderu jeszcze troche rodakow i ze reszta mniejszych gildi uformuje jakis alliance. Wtedy dopiero bedzie ciezka przeprawa ...mniam :D



Nie jest źle. Srednio 80 osób logujących sie co najmniej raz w tygodniu;) Z czasem zmieszamy was z blotem Warcry..

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 00:04 
Cytuj  
Moj pierwszy set - annihilator 5/5:

Obrazek

btw ktos moze mi wytlumaczyc na czym te wardy polegaja?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 00:16 
Cytuj  
Jeszcze pare dni temu podalbym ci link do grabbaga i tyle. Niestety tam to jest troche zle wytlumaczone.

Oficjalnie kazdy ward zmniejsza damage received o 10%, do -50%. Wardy maja pewien zasieg dzialania, i tak:

Annihilator/bloodlord (mozna mixowac kazdy "pairing")- fortece, city instances.

Sentinel/conqueror= lost vale, invasion pq.

Darkpromise/invader= subking pq.

Warlord /( brak odpowiednika pve) = king encounter.

Sovereign= ultimate set;]

Kazdy set wyzszy ma wszystkie wardy nizsze.

Teraz kwestia dmg: Niby oficjalnie jest -10% per ward, ale tak naprawde to dziala tak, ze bez wardow boss dostaje na ciebie +200% damage. I kazdy ward zdejmuje z tego bonusa po 40%. Ziom z gildii gdzies to znalazl, zrodla nie znam ale mu wierze bo mam to przetestowane jak mialem po 4 wardy, a pelny set. Roznica jest kolosalna, czasem to jest kwestia 1shota albo przezycia. Takze jako tank, a widze ze grasz swordmasterem, posiadanie wardow to top priority. Co imho jest strasznym failem ze strony mythica, no ale widac ze poszli w stone wow v0.9....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 08:30 
Cytuj  
straszliwym to malo powiedziane.
to juz nie jest niestety gra dla casualowych graczy.
chcesz raidowac stolice? idz najpierw pofarmuj pare godzin rvr, miej wystarczajaco duzo szczescia do dropow to wtedy masz szanse.
nie kurwa, nie daje rady :-)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
straszliwym to malo powiedziane.
to juz nie jest niestety gra dla casualowych graczy.
chcesz raidowac stolice? idz najpierw pofarmuj pare godzin rvr, miej wystarczajaco duzo szczescia do dropow to wtedy masz szanse.
nie kurwa, nie daje rady :-)


Jesli to by byla kwestia "pofarmowania paru godzin w rvr" to nikt by sie nie czepial ale przy normalnej grze to idzie w tygodnie.
Tym bardziej ze za cholere nie moge namierzyc jak sa liczone punkty przy np. zdobywaniu keepa - zawsze jestem na szarym koncu choc "optycznie" udzial mialem calkiem spory.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:34 
Cytuj  
Te annihilatory to mi wpadly tak przy okazji. Wcale jakos zbyt duzo czasu nie spedzilem na keepach.
Udzial jest liczony jakos bardzo dziwnie. Czasem walilem ze zbuffowanego taranu i mialem +50, a innem razem dolaczalem do WB na drugich drzwiach i mialem +450.

Nie wiem na ile ciezko zdobywa sie wyzsze sety. Jesli to bedzie wymagalo jakiegos mocnego farmowania to pewnie nie bede ich mial, bo farmowac niczego juz mi sie nie chce w mmo...


Ostatnio edytowano 10 gru 2008, 10:17 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:36 
Cytuj  
contribution jest zjebane grając healerem raz przez caly dzień , leczę na maksa, rezzuję pomagam DD na bramy i nic - miejsca na szarym końcu (np. 4 razy 21-22) a potem odwrotnie nie robię dużo tylko dosłownie parę heali i bah 3x miejsce 1-3 nie ma żadnej reguły.
Sprawa z anihilatorem komplikuje się dodatkowo jeszcze dlatego , że są duplikaty nawet w różnych keepach np. w piątek miałem 3x ani vest z 2 rożnych zon.
generalnie zebranie calego setu to w moim przypadku bylo jakieś 12 gold bagów (2 tygodnie) ale kolega zrobił to w jeden dzień... 5xgold i 0 duplikatów...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 09:56 
Cytuj  
Ano niestety.

Moje party robi juz lost vale ( 6 bosses down, a co :D /flex). Ale nadal jako tank nie mam pelnego sentinela. Ward byl uzupelniony rekawicami conqueror, i powinien byc butami na ktorych drop czekalem jedynie miesiac. Fajny cockblock co? Nawet blizz tak nie potrafi. No ale teraz itemy jest dostac latwiej bo bedzie super upgrade dropow w 1.1, przy czym mieli zmniejszyc drop sentineli z 3 na 2 per boss. Szkoda ze zmniejszyli juz. Teraz zebranie seta z mega farta stalo sie prawie niemozliwe. O gratach z pvp conqueror i wyzej nie mowie, bo buty sa bop ( brawo), a reszta z fortu ktory zrobilismy raz od startu gry. Ogolnie z itemami strzelili sobie w stope i tyle. W 1.1 paradoksalnie bedzie gorzej bo sety nie beda tylko takim dodatkiem z wardami, a stana sie na prawde konkretnymi itemami dajacymi przewage w pvp. Wiec z statusu "chcesz to przyfarm" beda "musisz miec je wszystkie".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 02:17 
Cytuj  
Obecnie farmimy Lost Valley od tygodni. O ile w przypadku bloodlorda czy sentinela kompletowanie setu trwalo relatywnie nie dlugo ( lock na 3 dni, zaleznie od szczescia średnio około 3 tygodni) to farmienie darkpromisa przy tej frekfencji dropu setu potrwa dobre miesiace.

Obrazek


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 10:31 
Cytuj  
Jednego nie kumam - wy jakis fizyczny przymus posiadania tych rzeczy macie? :)

IMO jesli robienie tych bossow jest fajna zabawa to ok ale jesli ktos siedzi godzinami gdzies, gdzie sie nudzi i tlucze costam "bo MUSZE miec seta" to znaczy ze jest niezle pojebany :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 10:54 
Cytuj  
problem w tym, ze np tank MUSI miec set zeby zrobic cos tam cos tam.
to dopiero jest pojebane.

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 11:11 
Cytuj  
Mendol - MUSI? musi to mieć wardy aby iść na trudniejsze instancje (do zdobywania kolejnych setów i rzadkich itemków) , do zabawy w rvr (co podobno jest esencją tej gry) nie MUSI mieć żadnego pełnego setu. Owszem sety pomagają przy zdobywaniu fortec ale nie jest niezbędny pełny set.
No ale wiadomo: "ja koniecznie muszę mieć wszystko co najlepsze i najrzadsze i najlepiej teraz, natychmiast".
Co to za frajda z posiadania wypaśnego setu gdy wszyscy wokoło biegają w takich samych kompletach?
Najprawdopodobniej sytuacja zmieni się po patchu 1.1 gdy podpakują sety, no ale wtedy tym bardziej ich zdobycie powinno być trudniejsze...

Sirian - też mieliśmy takiego pechowca, co to nigdy nie był wyżej w contribution na keepie niż 10 miejsce. Marudził strasznie z tego powodu...Do wczoraj... wczoraj zrobił dwa keepy i trafił dwa gold bagi. To jest kwestia losowości i niczego więcej... farmuj keepy w końcu zdobędziesz to co chcesz...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2008, 11:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
straszliwym to malo powiedziane.
to juz nie jest niestety gra dla casualowych graczy.
chcesz raidowac stolice? idz najpierw pofarmuj pare godzin rvr, miej wystarczajaco duzo szczescia do dropow to wtedy masz szanse.
nie kurwa, nie daje rady :-)


Ojej juz ci sie przestalo podobac war:P? Co za niespodzianka! Graj w wowa tu jest kupa contentu dla casual graczy teraz:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.