mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 20:21 
Cytuj  
Zmiany w bonusach dla niektorych serwerow:

"We've closely monitored populations and population balances on our servers and we have now applied the following new server population bonuses.

Burlok – Bonus for Order and Destruction (previously no bonuses)
Dragonback Mountains – Bonus for Order (no change)
Eltharion – Bonus for Order (previously no bonuses)
Karak Eight Peaks – No bonuses (no change)
Karak-Azgal – Bonus for Order (previously no bonuses)
Karak-Hirn – No bonuses (no change)
Karak-Izor – No bonuses (previously had bonuses for both Order and Destruction)
Karak-Norn – Bonus for Order (previously had bonuses for both Order and Destruction)

In addition we have removed any bonuses that were still left on Origin servers.

We will of course keep monitoring the numbers very closely and update you on any changes to the bonuses as soon as we apply them."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 02:04 
Cytuj  
No jak sie Orderowcy wzieli do roboty, to jeszcze bonusa dostali na Elth. Nie masz sprawiedliwosci!
I Burlok dostal bonusa....

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 14:27 
Cytuj  
Menda jaki nick tego twojego WL? Będę musiał pamiętać by uciekać w razie jak byś biegł w moją stronę :P.

Ja na razie hasam sorcą. Nick: Mykinky. Jestem w szoku co ta klasa potrafi zrobić na 100 Dark Magic z Focused Mind + Shattered Shadows :o. Idzie zabić samemu pół rajdu strony przeciwnej, masakra. Echo of Power po disruptcie czaru tez robi nieziemskie dziury. Chyba znalazłem swojego maina w końcu :).
Btw. mógł by ktoś opisać sytuację na k8p w t4 (balans sił, orvr etc.)? W pierwszych trzech tierach dzieje sie coś cały czas (chociaż t3 już trochę mniej niż wcześniej - co mnie trochę martwi). I czy jedynym scenario jakie wyskakuje nadal jest Serpent's :P?


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 15:11 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Btw. mógł by ktoś opisać sytuację na k8p w t4 (balans sił, orvr etc.)? W pierwszych trzech tierach dzieje sie coś cały czas (chociaż t3 już trochę mniej niż wcześniej - co mnie trochę martwi). I czy jedynym scenario jakie wyskakuje nadal jest Serpent's :P?


W tej chwili order ma chyba lekka przewage. Zdobylismy fortece nawet. Destro wydaje sie byc jakies chaotyczne, podobno troche hardcore graczy zawiesilo subskrybcje.
W oRvR sie caly czas cos dzieje prawie cala dobe.
Jak sie zapisuje tylko na serpent to sie odpala od czasu do czasu, jak na wszystkie to bardzo rozne sc sie odpalaja.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 01:28 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
I czy jedynym scenario jakie wyskakuje nadal jest Serpent's :P?


Jak Dragonwake jest zalockowane to serpent wogole nie ma szans sie odpalic.
Inna sprawa, że to chyba najciekawszy scenariusz (ludzie psiocza na niego glownie dlatego, ze za duzo go bylo).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 02:25 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
(ludzie psiocza na niego glownie dlatego, ze za duzo go bylo).

Dokładnie tak. Złe nie jest, chociaż w sumie bez rewelacji również. Pamiętam, że całkiem fajne było to na którym można było wypuszczać helikopterki do bombardowania ze środka :D. To śnieżne gdzie sie na środku można tłuc na moście też jest ok. Był jeszcze jakiś w jaskini (w którym nie wiedziałem wtedy zbytnio o co biega :P) - dosyć średnie i krasnoludzkie z kowadłami - fatalne. Drugiego ludzkiego jak grałem w t4 po premierze nie miałem szczęścia uświadczyć.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.