mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 15:26 
Cytuj  
Baroo wlasnie udowodniles ze jestes wiekszym debilem odemnie gratuluje bo nie wiele osub to potrafi.
A powiedziec nie powiem zasady to zasady

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 15:53 
Cytuj  
OK mozecie odlozyc Viagre bo aferka skonczona.
PS TO SAMO BYLO ZE SKILAMI :lol:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 17:22 
Cytuj  
To teraz widac ze skille tez ci tszeba przegladnac i tylko ty tutaj pokazales swoja glupote bo mogles to zrobic tak ze nikt by nic nie wiedzial a wysztstko bylo by naprawione ale ty robiles z siebie kogos wielkiego kim nie jestes i nigdy nie byles !

Nagle w 2 dni zaczeles super walczyc wyzywac najlepszych na serveze a wczesniej byle nb by cie pokonal ze sposobem...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2002, 20:10 
Cytuj  
Baroo nie 2 dni znalazlem tego buga tydzien temu WIEC NAUCZ SIE LICZYC cieciu.
pozatym NIE chcialem powiedziec o bugu poniewaz jak moj brat powiedzial (w troche dziwny sposub) tO obnizono mu staty JA sie rowniez tego balem.


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 03:12 
Cytuj  
Aheron za to ze sie teraz przyznales ze specjalnie nie powiedziales to powinienes bana dostac. to co mowil Szary jak wam bug nie pasuje(typu nie ma straconych rzeczy w potworku) to od razu z kurwami na GM, ale jak jakis bug dodaje skille, staty lub kase to cii zeby go przypadkiem nie poprawili.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 05:05 
Cytuj  
jezeli do jutra nie bedzie zadnej zmiany plikow po ktorych znikna spawny to dungeon kolo obozu orkow niedaleko Aldegrin jest pelny(uwaga na pajaki i gazery)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:12 
Cytuj  
Ej fajnie ze powiedziales ze znalazles to tydzien temu juz wiadomo kiedy tszeba ci w save zajrzec i poprawic skille i staty bo teraz napewno niemasz takie jak powiny byc bo jeszcze przedtym jak rozmawialem z erpenem gadales z moim bratem i mu mowiles ze masz 69 a to bylo jak sobie nabiles lecz Yerpenowi sciemniles ze tyle miales ponoc skille tez natom mozna bylo nabijac (tak mowiles) wiec prosze jeszzce raz Yerpen zajzyj w save sprzed tygodnia i zobacz czy sie wszystko zgadza bo mnie bardzo zdziwilo jak on wczoraj rozwalil Tengu bez utraty ani 1 hp gdzie tengu poprostu wymiata... gosc ponoc nabil sobie 90 szermierki (ja tego nie powiedzialem tylko ktos na turnieju..)

A nic nie szkodzi zagladnac w save troszke eczesniej by miec pewnosc bo gosc napewno niemial nawet 65 sily a co dopiero 69 !


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:19 
Cytuj  
Baroo na przypusczeniach to ty mozesz sobie przypuszczac czy jutro na dobranocke beda teletubisie czy muminki. A nie " za zagadam to ci wgraja sabve z przed tygodnia to nie bedziesz kozaczyl" co ty mi kurwa grozisz ze znasz GM .


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:22 
Cytuj  
Ale ty ejstes jakis dziwny gdzie ja napisalem ze znam gm ?.
Co do dobranocek przepraszam nie ogladam sam sobie sprawdz.
A co do save to sie okaze jak bedzie potezna twoja postac jesli gm wgra/sprawdzi ze starym...
I poco prowadzisz dalej dyskusje ja ja uwazam narazie za skonczona i przestan namnie naskakiwac ja che jedynie udowodnic czyczysto grasz.... (wco szczerze watpie *lecz kazdy mzoe sie mylic* ale wszystko sie okaze jesli gm'i sie zgodza)
_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-07-07 11:23 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:22 
Cytuj  
A co do Tengu to sam kurwa nie liczylem na takiego fuksa a pozatym on mial gorszy pancerz (chain tunice a ja plate) a to jest roznica ar. (a reszta to raczej normalny w swiecie fart)
ps pozniej mnie fart opuscil i jakis tam Midian Zlootowal mi cialo z 2 zestawow plate (2 razy)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:29 
Cytuj  
Baroo to ze ktos przezyl twoje 2 Durra cos tam to nie znaczy ze jeste oszustem bo dla ciebie kazdy silniejszy od ciebie jest oszustem bo tak nie moze byc. A przezto zem znalazl i wykorzystal buga to cytuje
"ZJEBALES NAM CALY SERWER" oczywiscie jak by to mialo wieksze znaczenie ze 2 osoby zaczely bic najlepszych i ich okradac (chociarz i tak sraja kasa)
A pozatym oco ci teraz chodzi co chcesz udowodnic ??? wytlumacz prosze bo ja nie wiem (moze to ze jestes boski kozak i nikt nie moze cie zabic raz bo jest oszustem)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:31 
Cytuj  
LOL Midian zlootowal on nawet na turnieju sobie nie odpusci niewiem dlazcego tylko wybrani go tempia :razz:

Gosc raz zabili mnie w 3 poszedl pod helera i kolo niego, zabil mnie dokladnie 17 razy zamknol drzwi magicznie do banku bo wiedzial ze jak sie uzbroje to niema szans i tak pozniej bylo wszystko sie odbywalo o 5:30 wiec zaden gm sie nim nie zajol...

Potem gosc sie podyszywal ze ejst (unas) w DA a Eldi mowil ze go wywalil zato ze zachwouje sie jak 12 latek (a ma ich 15) , na nastepny dzien twierdzil ze jest w TH lecz Tengu mowil co innego a wczoraj ze jest z RM a tak naprawde to moze isc do wlasnej 1 osobowej gildii LOOTEROW i dobijaczy!

TEPCIE GO JAK SIE DA MOZE NAUCZY SIE GRAC NORALNIE!


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:34 
Cytuj  
Baroo i tu sie z toba zgadzam ZAJEBAC LOOTERA!!!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-07 11:29, Aheron Mc Knee napisał:
Baroo to ze ktos przezyl twoje 2 Durra cos tam to nie znaczy ze jeste oszustem bo dla ciebie kazdy silniejszy od ciebie jest oszustem bo tak nie moze byc. A przezto zem znalazl i wykorzystal buga to cytuje
"ZJEBALES NAM CALY SERWER" oczywiscie jak by to mialo wieksze znaczenie ze 2 osoby zaczely bic najlepszych i ich okradac (chociarz i tak sraja kasa)
A pozatym oco ci teraz chodzi co chcesz udowodnic ??? wytlumacz prosze bo ja nie wiem (moze to ze jestes boski kozak i nikt nie moze cie zabic raz bo jest oszustem)


Wez juz przestan nigdy nie uwazalem sie najlepszy wiadomo kto jest bdb magiem i wojem a ja moge sie conajwyzej do srednich narazie zaliczyc lecz ty nigdy nie byles taki jak teraz bo to niemozliwe!
Moj kumpel ma 97 miningu 80 bs i 70 mace od tego all rosnie sila ty twierdzisz ze masz 85 (nie pamietam dokladnie) walczysz szermierka (gdzie nie rosnie sila ani 1) i masz tyle samo co on...

Ej zakonczmy ta dyskusje bo niema sensu!

Wszystko sie okaze...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 10:39 
Cytuj  
powiem ci jakie mialem skile od poczatku gry
zaczolem z 45 10 10
50 bs 50 mining
doszlem do 60 bs(a chyba wiesz jak szlo kiedys BS na SoA) zmienilem na Tailoring (bs skasowalem)
mining mam 85%
mace fighting cwiczylem na poczatku doszlem do 60% i skasowalem dla fenca
wresling 30% bo sie na piesci nawalalem z magami.
a pozatym mi statow nie zabralo (gdy kiedys byla takie cos ze staty poobnizano) mi ni obnizono (nie wiem mialem moze za male staty) ALE twierdzisz ze nawet 60 nie mialem a jusz prawie miecsiac chodze w plycie *dziwne nie*

_________________
I GO !
DEATH WILL FOLLOW!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-07-07 11:46 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 11:00 
Cytuj  
Dobrze niechce sie stoba klucic che jedynie dowiesc ze czysto walczysz (twojej niewinosci) jesli bedzie wszystko ok to cie nawet przeprosze... lecz jesli nie bedziesz musial poniesc jakies konsekwencje...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 16:25 
Cytuj  
Tylko kilka slow:
Baro0 - zamknij sie, niewiesz o czym mowisz, niemasz najmniejszego pojecia na temat dzialania POLa, najmniejszego poejcia o grze, wszystko co potrafisz to zadyme, a twoje wypowiedzi ograniczaja sie do bezsensownych obelg, krytyk i ponizanie wszystkich i wszystkiego, wiec prosze, zamilcz.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 16:52 
Cytuj  
ja powiem tylko jedno takei sprawy to na chacie rozwazajcie, jak gracie tylko dla skilli to pograjcie w diablo na to samo wyjdzie


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2002, 20:15 
Cytuj  
Gdzie ja tu kogos obrazalem obelgami krytykami ?!.
Nie chrzan ja mowie jak ejst co tu ma dzialanie POLa do tego ? bug byl i POL nic do tego nie mial... to ty lepiej poczytaj dokladnie oczym ja pisalem...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2002, 12:00 
Cytuj  
A powracajac do kwesti Guardow tych z ksiezyca.
TO czemu chaos nie moze mic np Palladynow Mroku albo cus co by bylo odpowiednikiem tych z ksiezyca ale ze nie atakuje PK tylko Order :smile:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.