mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 10:39 
 
KONIEC!!!

Skonczmy ten topic i go zablokujmy jako przykład dla przyszłych pokoleń graczy :grin:

Prawda jest taka ze GM powinien byc przykładem , a gracz powinine dązyc do przykładnego zachowania GM , jest jak jest :sad:

Stało sie i koniec , kiedys jak Yerpen zrobi czystke to połowa szardu dostanie bany a połowa GM straci uprawnienia :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 10:42 
 
Uprawnienia w sensie licencja na .kill :lol:
ale czemu mamy go konczyc niech jakis [Nowy] bedzie sie mogl wypowiedziec zeby to lepiej zrozumiec bo nie kazdy wie co to sa "regi" co znaczy brb albo jak sie czaruje z ksiegi :/


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 11:17 
 
Wiesz hmm ze tak powiem... No jak sie wczoraj dowiedzialem o 'wycieku' hmm, kto wie to wie czego :/ ...
To po prostu wszystkie dotychczasowe numery GMow odpadly... Eh szerszen, szerszen... kogos na GMa wzial :sad:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 11:21 
 
btw jak gm gra jakas posacia to nie ma prawa jej sobie dopakowywac.... tak tylko zeby sie stalo za dosc

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 13:28 
 
Stego co bylo w regulaminie to ma prawo ale nei moze zdradzac statusa Mistrza Gry

Btw: dlaczego znikly 4 wpisy z tego tematu ?


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 16:53 
 
tiaa, zniknely jak juz, watpie zeby cokolwiek zniknelo ale baroo ty wszedzie potrafisz wrzucic swoje :smile: moze yerp jakies idiotyzmy pousuwal :smile:

gm nie moz epakowac swojej postaci :/

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:20 
 
Co do postow to jak mi net bedzie wmiare chodzil to powiem i policze dokladnie bo wiem ze napewno 4 znikly.. ;p


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 22:39 
 
to zapewne robota decado


_________________
THC RULES

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:45 
 
Hmmm nie uwarzacie ze to wszystko to wielka bzdura . Za krutko gram i nie wiem co sie dzieje ale po przeczytaniu forum o gm'ach .
Doszłem do wniosku ze spoko jak gm ma ochote sie zabawic stworzyc super kolesia i se pokosic , jakoś trzeba podbudowac swoje męskie ego no i rozładować agresje i złosc .
Wszyscy wiemy ze jak sie troszke pokosi to daje satysfakcje noi zabawa . Ale takie cos jak podladowanie nawet nie wielkie swojego kolesia znajomego , to graniczy z hamstwem na maxa takich gm trzeba wypierdalac z funkcij bez pytania i yerpen powinien o to dbac. Bo to zajebista chamuwa grasz uczciwie jakis czas mozesz byc dumny he byle łachmyta cie nie zjedzie:) . A ty wyskakuje ci koles 1 ras widzisz go na oczy a on ci napierdala nie wiedoma za co i czemu ja padam po 1 strzale ? . Kurwa jest sens grac na tym servie jak tu takie zeczy sie dziejoł . Zaras poleci tekst karaniry "jak sie cos nie podoba to droga wolna " Ludzie wy sie zastanowcie czy chcecie miec server czy szmate ? .


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 11:20 
 
Narazie cie nie sluchamy bo czekamy wezmiesz sie za ortografie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.