mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:02 
Cytuj  
Ja proponuje zrobienie jakichs naprawde mocnych npc magow ktore walczyly by wlasnie czarna magia i np. jezeli zabilo by sie takiego npc , to zeby mial wlasnie taka ksiege czarnej magi (pelna). Ale zeby to nie bylo jak smok na ktorego wystarczy puscic vortexa albo jak ice fiend na ktorego wystarczy posion field , tylko niech to bedzie tak mocne ze trzeba by bylo na to chodzic w przynajmiej 5 osob. Bo np. taka czarna magia mozna przyzwac 4 draki wiec napewno pokonanie takiego npc nie bylo by prosta sprawa. No i jeszcze jedna zecz , a mianowicie , zeby nie dalo sie takiemu npc puscic pare vortexow i po sprawie , tylko zeby uzywal np. mass dispel i tak jak proponowal jaschoor , niech te potwory sie lecza. A tak na marginesie to czemu czarna magia wogole zostala wycofana ? Wojowie za duzo narzekali ?


_________________
oderint, dum metuant...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:05 
Cytuj  
Jest zasilna na ten stan serwa [ niech wojowie sie podciagna ] , mozna bylo przywolac ice emenetal + blood elemental lub poison elementka wiec .... :grin: :grin: :grin:

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:13 
Cytuj  
Hefajstos , no zeczywiscie byla silna , ale dalo sie jej uzywac od 95 magery , a to nie jest taka prosta sprawa wytrenowac tyle. A pozatym jezeli wyczarowalo sie elementale lub draki to one atakowaly kazdego w poblizu , nawet maga. Zreszta ja proponuje zeby dalo sie jej uzywac od 95 magery ale i od 100 evela , no i niech jeden czar najslabszy zabiera 45 many,a najmocniejszy 70.


_________________
oderint, dum metuant...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:20 
Cytuj  
co do many to i tak nic to nie zmieni, bo popatrz dajesz link -45 many w tym momencie dajesz gdziesz recalla medytujesz i dajesz jakis czar za 70 many i przeciwnik dead


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:25 
Cytuj  
Na TAR była taka akcja ze spotkalismy kolesia , MEGA PAKER wyskoczył Lord Licze ten sie niebał , Draki i Ogr lordy tez sie niebał , White Wyrymy zabijał sam , Ice i Snow elemki :smile:

Ale jak zobaczył Blood Elementa to tylko krzykną "RUN!!" i zaczął spierdalac :grin: wiec jak cos takiego ma byc przyzywane za 70 many :/ to ja dziekuje :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:28 
Cytuj  
eee Shinjii wszystko zalezy od serwera i przerobki potworow np. na SC pol92 zabijalem blooda a nie mogem ubic licza(pozniej moglem ale na poczatku tak bylo)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:34 
Cytuj  
Ja pamietam jak sie wypuszczalismy cala gromada do... hmm.. ice sie chyba ten lad nazywal... i te walki z bloodem to az takie ciezkie nie byly, ale walczylismy woj & mag ( pozdrowka dla Thaxa :wink: ), a ten jeszcze kusza dobrze operowal...

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:36 
Cytuj  
Lobo to niech czar link zostanie zlikwidowany i niech bedzie jak w zwyklej magi , rzucasz czar i wskazujesz kursorem na gracza ktorego chcesz atakowac. To napewno bylo by nizle rozwiazanie , no i mozna bylo by wtedy jeszcze bardziej podniesc wymagania many do rzucenia czaru. Z tego co widzialem w ksiedze czarnej magi na aw (bo wiem ze to ta sama) to sa tam dwie pelne strony niech po jednej beda slabsze czary ktorego zabieraja po 60 , a po drugiej mocniejsze, ktore zabieraja po 85 many.


_________________
oderint, dum metuant...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:42 
Cytuj  
Link moze trwac krocej to nie problem . Ale link ma byc utrudnieniem bo jak walczysz z 2 to drugiemu nic nie zrobisz uzywajac czarnej magi rozumiesz chyba ze zmarnujesz 5sek. na rzucenie Break Link .

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 19:59 
Cytuj  
Astaroth teraz czarna ma 4 strony, poza tym juz podeslalem Yerpenowi pomysla na oslabienie czarnej magii


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 1
Dołączył(a): 18.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 20:49 
Cytuj  
ooo Hawarel , Hawarel Lupus z ZS? Znowu zalozyles ten swoj smieszny Legion Pokoju? pff. Pewnie znowu sobie narobisz dlugow na 500k i uciekniesz na nastepny shard tak jak to zrobiles na ZS. Wiec ja was ludzie ostrzegam , nie pozyczajcie mu kasy wogule bo to jest jebany oszust i lamer lol :razz:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:15 
Cytuj  
1. no nie jaka invigilacja, grzebac nam w skrzyneczkach :smile:
2. czarna magia nie byla az taka silna - jeden czar zabijal od reki (niestety mimo kilku prob nigdy nie udalo mi sie go rzucic), jeden chyba bral 80 hp a reszta to max 40-50hp, przywolania to tylko przywolania zawsze mozna uciec, pozatym blood elemelek po rzuceniu niekoniecznie atakowal zlinkowanego gracza, i wcale ten blood elemelek nie byl taki dopakowany, chyba duzo grozniejszy jest teraz vortex ze swoim ogluszenie i disarmem
3. jedynym przegieciem byl link ktory sie nie zrywal sie po smierci ofiary, mozna bylo kogos gnoic w nieskonczonosc :smile:
a i jeszcze to ze nie zrzeralo wogole many
4. i tak najlepszym czarem bylo consume light, najlepsze do meczenia noobow :grin:


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:24 
Cytuj  
Wcale nie od 95 mam mnuiej i tez czasem wychodza, i many wogole nie zera, niestety zapas krochy wiec nie wiele sobie porzucam :sad:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 21:57 
Cytuj  
najpierw rzucalo sie od 80, a ostatnio od 92


_________________
THC RULES

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 23:16 
Cytuj  
" ...o wjazdach do kopalni i wyrzynaniu gornikow itd, w koncu trzeba jakos zdobywac sprzet) " [jashchoor]
Jest wiele sposobów zdobywania przedmiotow, a w ostatecznosci mozna je kupic :grin:

Co do sily potworow; to przez to ze na soa tak szybko rosna statsy latwo sie zabija nawet kilka stworkow (chociaz na innych shardach nawet gm woj mialby problem z takim smoczkiem) wiec jednak mozecie polepszyc te potwory (chociaż bede mial wtedy z nimi problemy :sad: )

Medytacja.... moglibyscie ja polepszyc bo jesli taki mag zmarnuje mane a woj dalej bedzie zyl to mag moze juz mowic oooOOooOo :wink: . Jednak czary niech zostana takie slabe jak sa (chyba ze zescie znowu zwiekszyli ich sile).

Astaroth ty tak gadasz o tej czarnej magii ze ona wymaga wysokiego poziomu skilla ktorego bardzo trudno wytrenowac :razz:

Co do linku niech bedzie tak jak mowi hefajstos. I to zupelnie bez sensu zeby czar zabijal odrazu lub zabieral 80 zycka, jakos nie przypominam sobie gry gdzie tak bylo (no chyba ze cos sie za taki czar traci, ale to naprawde duzo).


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 23:25 
Cytuj  
Asth ma tyle magery bo gra od poczatku serwera. Do tego poziomu naprawde ciezko jest dojsc dla kogos kto nie zna mechaniki gry ani nie wie jak kase na regi robic.

Jakis czas temu jakis koles powiedzial ze jak przez tydzien zrobi 60magery w tydzien to bedzie wyczyn bo kasy nie ma. No i luz jak takiego slysze i sie pyta skad kase wziasc, nastepny luz. (ale to tak poza tematem ) :cool:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 23:42 
Cytuj  
1. wszystkie te czary byly rzucane ze zwojow, jeden zwoj 340gp wymagaly min 92 magery, chociaz niektore chocby ten co zabijal przy 95 za psa nie chcialy wychodzic
2. czarna ksiega sie chyba nie pojawila jeszcze, z zalozenia ma byc bardzo bardzo ciezko osiagalna podobnie jak poganskie regi, skoro do scroli potrzeba 92 magery to pewnie z ksiegi bedzie trzeba miec gm i tak nie beda zawsze wychodzily - tak przynajmniej ja tak to widze - przciez nie bada magowie non stop biegali i pruli z czarnej tylko gora pare czarow na dzien
3. a co do czasu trwania linka to chyba smierc rzucajacego lub ofiary jest dobrym rozwiazaniem (z tego co pamietam jeszcze logout rzucajacego zrywal linka, a takze pad serva) i w koncu tracil by sens czar przerwania polaczenia
4. czarna magia ma byc poterzna bo dostepna tylko dla nielicznych, wzorowana jest chyba na voodoo, a tego raczej nikt nie przezywa


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 23:50 
Cytuj  
coby niepowiedziec magery zaraz po resistcie jest najciezej rosnacym skilem a i fortune trzeba niemala na niego przeznaczyc - mysle ze 250k moze byc malo na gm
z tego co wiem tylko jedna osoba na servie ma gm magery
_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-08-19 00:50 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 01:24 
Cytuj  
widzialem juz 2(nie liczac gm)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 01:27 
Cytuj  
hmmm..... to naprawde niezle bo ja nie slyszalem o zadnej.. no coz tylko moge sie domyslac.... a teraz pozwole sobie zacytowac tekst ktory moj kolega gdzies chyba znalazl lub sam wymyslil: "Ludzie ktorzy chca zostac PK musza byc bezwzgledni i nie liczyc sie z konsekwencjami". Przemyslcie to.... bo wiecie... PK to nie typ ktory musi chodzic po kilku miastach zeby zabic sobie kogos.... PK powinien zabijac jkazdego.... kto mu sie nie spodoba..... a na SoA jest tak ze wiekszosc sie zna i zabiajaj tylko tych.. nowych


_________________
Kończąc odchodzi w ciemność nocy....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.