mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sie 2002, 19:09 
Cytuj  
Tak zlinkować może ale chodzi link to mnie wali widziłem jak kowale byli masakrowani przez jakies ognie i wybychu a potem na nich sie lawa wylewała a przecież kowale słyną z tego ze maja dużo hp to taki czar 22 sekundy zeby wsyscy zwiali do strefy ewakuacyjnej ;] a tak na serio chodzi o to ze taki czar wykozystany w walce to ma niszczycielską moc a wiec te 22 sekundy dyzo by zmeinily nawet 18 sekund duzo by zmeinilo więc jestem za aha to że mag czerpie moc z racji tego kim jest to wykasujcie regi lecz z drugiej strony kto wtedy bedzie chcial byc rolnikiem .

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 19:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-31 20:09, Gorr_Grimwolf napisał:
Tak zlinkować może ale chodzi link to mnie wali widziłem jak kowale byli masakrowani przez jakies ognie i wybychu a potem na nich sie lawa wylewała a przecież kowale słyną z tego ze maja dużo hp to taki czar 22 sekundy zeby wsyscy zwiali do strefy ewakuacyjnej ;] a tak na serio chodzi o to ze taki czar wykozystany w walce to ma niszczycielską moc a wiec te 22 sekundy dyzo by zmeinily nawet 18 sekund duzo by zmeinilo więc jestem za aha to że mag czerpie moc z racji tego kim jest to wykasujcie regi lecz z drugiej strony kto wtedy bedzie chcial byc rolnikiem .



To ze mag czerpie sile z umyslu to prawda , ale gdyby tak bylo to kazdy byl by magiem bo mogl by bez regow czarowac i latwiej bylo by wytrenowac maga niz woja. No tak szczeze mowiac to mi i pewnie wielu innym maga taki pomysl by sie podobal ale wszyscy dobrze wiemy ze nie wejdzie do obiegu bo to by bylo zbyt duze uproszczenie gry...

Ps. A i jeszcze jedno , mowiles ze zabijalem kowali , udowodnij mi chodz jedno takie morderstwo.

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-08-31 20:43 ]</font>

PostNapisane: 31 sie 2002, 19:48 
Cytuj  
Z tym to nie będzie problemu mam postać kowala Kominiarz i był :kominiarz masz coś ice, tak mam 30 ore, Enomia lichelia cremofte, oOoooOOOOoooooo, (lootowanie ciała z magicznego ice). Tak to wyglądało :(

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 19:53 
Cytuj  
Asta bys sie wstydzil zaraz na gg cie zjebie ;P

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2002, 19:56 
Cytuj  
Heh co wy tam mozecie wiedziec o zabijaniu kowali... Jedno Wam powiem, Ast nigdy nie zabil zadnego kowala bo pewnie czasu nie mial, albo nie mial ochoty/potrzeby/kaprysu itp. Tego mozecie byc pewni ;o


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2002, 13:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-31 20:48, Gorr_Grimwolf napisał:
Z tym to nie będzie problemu mam postać kowala Kominiarz i był :kominiarz masz coś ice, tak mam 30 ore, Enomia lichelia cremofte, oOoooOOOOoooooo, (lootowanie ciała z magicznego ice). Tak to wyglądało :sad:



Muehaha ale przeciez ty mogles sobie to wymyslec , udowodnij mi to tak zebym uwierzyl (np. pokaz mi screena) a i przypomniala mi sie jedna akcja w adelgrim a mianowicie zaczales atakowac aseatrema po tym jak uslyszales ze ma 100ice w plecaku. Ale ja go szybko zebralem i zaplacilem mu potem za nie. A tak na marginesie to on jest moim qmplem z klasy i mogl by mi pewnie dawac ice za free wiec nie gadaj takich glupot jesli nie masz jak tego udowodnic...


_________________
oderint, dum metuant...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.