mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 16:26 
Cytuj  
Oyci3c jestem za. Pamietam czasy ze sphere gdy poznawalo sie swiat i mechanike gry, to byly najlepsze chwile spedzone przy UO, potem przyszedl NOX, bylo dobrze ale nie to samo co na sphere. Kolejny byl POL92 i tu juz mi sie zaczynalo nie podobac UO, a jak juz zostalem GM to po tygodniu mialem dosc gry ale zostalem w tym bagnie bo fajnie czasami pogadac z kims o starych czasach


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 17:35 
Cytuj  
Zagadajcie z Szerszeniem, wypierdolcie niechcianych ludzi z ekipy, a zrobi sie cos co nie wymaga roboty (grzebania, srania przy skryptach i bugach), a bedzie rzadzilo na calej lini. PvP, one char, only brit guard, invite account :smile: Yeah, to by bylo cos.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 19:04 
Cytuj  
Cytuj:
I jeszcze taka mala dygresja specjalnie dla Yarpena:
Klimat RPG i ogolnie klimat twoza gracze - STARZY GRACZE - ci co juz troche graja nie zoltodzioby i "nowi". Twoza go ci ktorym sie znudzilo zabijanie, makrowanie , gwalcenie itd ... szukaja innej rozrywki i znajduja ja pod postacia swinskich kawalow opowiadachy przy kufelku w tawernie, podrywania barmanki itd(npc - wiem ze to sie nie uda)(...)


Na soa to nooby robily rzemiesnikow, zajmowaly sie normalnym jak na fantasty zycie, mowili mi "witaj" i "bywaj" a vety to tylko killowaly wszystko co sie ruszalo i nieruszalo ogolnie target= all {GM} i w sumie na soa vet=red, poza paroma wyjatkami. A w karczmie nigdy ich nie widzalem.... a troche tam czasu przy kuflu spedzilem, choc elfem jestem.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2002, 19:13 
Cytuj  
Czy ktos wogule przeczytal moje "wypociny" ?:P


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 08:03 
Cytuj  
ja z calej mojej przygody na noxie bylem tylko trzy rzy z kims w karczmie. Teraz nawet niepamietam kto to byl. Mial byc czwarty raz ale jak weszlismy do karczmy to byl down :smile:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 09:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-12 20:04, Garf napisał:

Na soa to nooby robily rzemiesnikow, zajmowaly sie normalnym jak na fantasty zycie, mowili mi "witaj" i "bywaj" a vety to tylko killowaly wszystko co sie ruszalo i nieruszalo ogolnie target= all {GM} i w sumie na soa vet=red, poza paroma wyjatkami. A w karczmie nigdy ich nie widzalem.... a troche tam czasu przy kuflu spedzilem, choc elfem jestem.

Na nox to vet robili rzemieslnikow i vet byli red i vet sie zabijali, a nb ktore zostawaly redem konczyly w klatce w brit :wink:
tak samo jak ci co zabijali nb.
NoX mial wielu redow, ale raczej malo bylo bezsensownego mordowania.
A najwiecej NB zucalo wiachami i zachowywalo sie idiotycznie.
Sorry ale wiem co mowie bo wiem kto mial kowali i tailorow na NOX, kto robil poty a kto zbroje i kto mordowal kazdego kto sie nawionol a kto byl blue i byl glowa gildi order. A wracajac do tych VET z SOA to sorry ale niewielu tam zostalo graczy z NoX-a a wiekszosc tych co zostali zostala na koniec GM wiec co za vet byli na SOA redami ????


_________________
Rishnak Uruk - COY Europa

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-09-13 10:09 ]</font>


Posty: 28
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 14:26 
Cytuj  
Ja tam wole kasacje postaci i gre bez lagow i tak czestych padow postac mozna wytrenowac a przy lagach sie nie jestem na TAK

*

Posty: 97
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 18:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-12 10:17, Scorpio napisał:
Cytuj:
2002-09-11 23:05, Yerpen napisał:
blah... ile to ja juz razy slyszalem te brednie z nox == klimat... wtedy grali ci goscie, graliby tez gdyby to byl UOX, Sphere itp itd, a sytuacja jaka wtedy zaisntala zrobila z noxa majacego kilka ciekawszych rozwiazan jakies bostwo emu... nieslusznie zreszta, bo teraz nikt nie pamieta bugow takich, ze wlosy spadaly z glowy... mi spadaly jak oddawalem 50 raz w weeken statsy/skille/bank itp itd..


Po pierwsze nie mowie ze niebylo bugow - bylo od zajebania
Po drugie mowie ze byl klimat SC == nie KLIMAT tylko klimat SC
Po trzecie sa juz nowe NOX majace poprawione niektore bledy od strony servera np poisoning itd ....
Po czwarte od kiedy zmieniliscie skill/stat gain na Nox bylo wiecej utraty bank box i wlosow
Po piate - utracie bank box mozna bylo przeciwdzialac samemu do czasu jak nie wprowadzono limitu i glupiej skrytki - poprostu trzeba bylo ograniczyc ilosc przedmiotow w glownym boxie - a suma nie miala znaczenia
Po 6 Nox stal ok 3-4 miesiecy( w miare normalnego grania) - to ciupenke za malo zeby poprawic wiekszosc baboli i zrobic dobre skrypty
Po 7 w pewnej chwili na Nox zlazlo sie kupa bydla z CL i skonczyl sie czesciowo klimat
Po 8 - ci co chcieli grali klimatycznie (RPG) i zaczynalo sie robic fajnie gdyby nie pkt 7
Nox nie jest zadnym cudem emu - POPROSTU - ludzie ktorzy grali na nim od poczatku znali sie i lubili ( w wiekszosci) a jakie byly poczatki to sam wiesz i po ile razy sie kroilo te same ryby i jak sie kase zarabialo
Powiem wiecej - na NOx byla kupa spawnow i byly skile ktore nie rosly i zjebane skille i inne rzeczy ale bylo fajnie



Na noxie nieda sie zrobic "dobrych skryptow" to co tam jest to nieda sie nazwac skryptami (pomijajac 2-3 small-scriptsy) sa to jak gdyby same pliki konfiguracyjne...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 18:41 
Cytuj  
Prawda :smile:

Widziałem jak to wygląda , w polu od razu wszystko mozna modyfikowac i tworzyc nowe :/

A w noxie jest tak jak mówi Hans :wink:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"


Posty: 26
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 18:52 
Cytuj  
no to zostaje to o czym mowil oyci3c czyli sphere. :grin:


Posty: 22
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 21:15 
Cytuj  
Uważam że powinniście brać system najbardziej stabilny ażeby uptime był chociaż 90% pozatym wprowadzmy trochę rygoru co do klimatu bo głupotą jest jak koleś rzuca kurwami na prawo i lewo...


_________________
Plus ratio quam vis - sztuką nie jest walczyć ale walczczyć mądrze...

Arysthoteles

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2002, 22:04 
Cytuj  
Mam takie dziwne wrazenie, ze cie nie polubie, nie wiem czemu?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 00:00 
Cytuj  
Pewnie ci sie podswiadomie jego xywa nie spodobala :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 01:06 
Cytuj  
A ty to sie kurwa z CL Sir cos tam urwales czy jak? :eek:

A Sphere jest najbardziej stabilny i juz.


Posty: 22
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 06:59 
Cytuj  
Zobaczymy co panowie gm wymyślą...


_________________
Plus ratio quam vis - sztuką nie jest walczyć ale walczczyć mądrze...

Arysthoteles


Posty: 22
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 07:00 
Cytuj  
Apropo nikt nie musi mnie lubieć fajnie jest mieć dużow wrogów najlepiej potężnych...


_________________
Plus ratio quam vis - sztuką nie jest walczyć ale walczczyć mądrze...

Arysthoteles


Posty: 26
Dołączył(a): 28.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 07:06 
Cytuj  
Sirius no to dobrze trafiles. :smile:
A co do sphere zgadzam sie z oyc3m i proponuje zrobic jakas sonde czy cos takiego na stronce. :grin: Bedzie najlepiej jak kazdy zaglosuje. Bo jednym to sie podoba a innym nie. :sad:


Posty: 22
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 07:13 
Cytuj  
Uważam że gmowie nie powinni przeprowadzać tak istotnych rozmów w swoim wąskim gronie...


_________________
Plus ratio quam vis - sztuką nie jest walczyć ale walczczyć mądrze...

Arysthoteles

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 10:36 
Cytuj  
A ja uważam ze to wlasnie GM powinni decydowac o tym jaki emu, choc mogli by sie czasem przychylic do zdania innych - w koncu to oni odwalaja cala robote a my/wy mozemy sie tylko bawic ( badz sadzic qrwami pod niebiosa)


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 11:31 
Cytuj  
Prawda jest taka ze my wybieramy co najlepsze , my na tym pracujemy nie gracze , gracze nie znaja sie napewno lepiej od nas na emulatorach wiec ich sie o zdanie pytac nie bedziemy bo to My piszemy scr'y [ Yerpen i Kri :wink: ] i to im ma sie latwo pisac .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.