mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 18.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 20:30 
 
Anu wtedy jeszcze nie grales tam (chyba) gdy robilismy ten pamietny nalot, tak zajebiscie to wygladalo ze J-kin, tubylec tukacy obok mage orca uznal ze jestesmy pkami gdy zbieralismy martwych kumpli, fajnie bylo (jakies 2 miechy temu) teraz kolo Cove sa tylko zlodzieje (polscy of corz) chyba gmi na soa zbanowali wielu "nadgorliwych" graczy i ci przeniesli swa dzialalnosc tam
Cove na tarze nigdy nie bedzie takie samo:(:(

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Jonathan dnia 2002-09-29 21:32 ]</font>

*

Posty: 85
Dołączył(a): 22.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2002, 20:52 
 
Aj Jonah, byłem przy tym i sam zaatakowałem J-Kina. To była akcja, a teraz J-Kin jest GM najlepszej gildii na TAR. Aktualnie Cove nie przypomina niczym tamtego Cove ( jezscze mi się bardzo podobało jak hiszpanie zaczęli mówić ze Cove jest ich :razz: ). Trudno, było, minęło...

Ale może niemówmy tu na ten temat ;D.


_________________
"Target practice" two words, fourteen letters
Best described with exclamation points instead of
A period, the wheel turns when you're steerin it
Slow down on the road, we hit a deer in it
<Evidence from Dilated Peoples>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 00:50 
 
ekhem. znam shinjiego od kiedy zaczal grac w uo i uwazam... nie, jestem wrecz pewien, ze sie wcale nie zmienil. dla takich ludzi jak wiekszosc z was (vide DeeGenerate) powinna zostac zlamana odwieczna zasada: brak rygoru. za takie manewry: jail na 24h, a za recydywe ban i koniec. nie ma sie co pierdolic. teraz ja pozwole sobie zacytowac gma:
<Shinji-Ikari> gadałem z GM z DM ;P
<Shinji-Ikari> ja sie pytam czy jego tez nachodza na prv i sie pytaja zeby gdzies ich przeniesc albo inne głupie pytania
<Shinji-Ikari> :razz:
<Shinji-Ikari> a on mi nato
<Shinji-Ikari> "za takie cos juz by mieli bana"
...
...
<Shinji-Ikari> gadalem z Dipolem ;P
<Shinji-Ikari> mówił ze teraz mniej niz 48 godzin paki niedaje :grin:
<Shinji-Ikari> z tego wynika ze tylko u nas taki luz mają gracze ;D

i koniec. czasami warto brac przyklad z innych.


""Ja twierdze ze to reskill i mnie wali co myślicie..... " -imho za tą wypowiedz GM powinien ci byc juz dawno odebrany... "

a ty powinienes dostac bana za zakladanie takiego topiku. jak ci sie nie podoba to e-mail do admina. ktos musi ci uswiadomic, ze nie gracze tutaj decyduja, tylko wlasnie admini...

_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gallahad dnia 2002-09-30 01:51 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 09:35 
 
Niestety zabraklo Szarego i sie nam bydlo rozpuscilo troche. Uwazam, ze po zmnianie lacza i kasajci trzeba bedzie powaznie pomyslec nad rygorem...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 12:24 
 

Krytyq skoro tak jedziesz po kazdym to podaj swoj real nick a nie pod fake sie ukrywasz...


Niemam zadnego obowiazku sie ujawniac poprostu to jest forum i wyrazilem swoje zdanie a ze bylo trafne to inna sprawa :wink:

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Krytyq dnia 2002-09-30 14:25 ]</font>

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 12:26 
 

Wiem co zrobilem i zostalem za to ukarany Soran Taka prawda. Za duzo sie graczom pomagalo.


Graczom a twoja lamerska postac Shadow do ktorej czarowales rude a spider robil sobie gm smitha ? a zakazdym razem jak zginoles (bo nie trudno oto bylo) robiles restarty...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: krytyq dnia 2002-09-30 14:24 ]</font>

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 12:43 
 
WOW

I love you Krytyq :grin: mówisz to co każdy z nas myśli :grin:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 14:16 
 
Hmm ciekawych rzeczy tu sie mozna dowiedziec... :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 14:28 
 
Z czasem dowiesz sie owiele wiecej to zobaczysz jak wyglada prawdziwa twarz wielu ludzi...

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 16:00 
 
Cytuj:
2002-09-27 23:37, DeeGenerate napisał:


Sytuacja byla nastepująca:
wlaze do Zgierza sobie ,patrze a tam w banku stoi Rycerz(riot czy jak mo tam w uo) ,pisze mu witaj ,nic nie odpowiada ,napisalem jeszcze cos i dalej go nie ma ,no to od razu skojarzylem ze makruje na vendorku bankiera -to go zabilem ,stalem sobie obok miejsca gdzie sie wskrzesza.. puszczalem sobie demonki itd ,po 5 minutach ozywa rycerz... (to chyba juz dowod ze go przy pc nie bylo) zaczyna sie rzucac i brzydko do mnie mowic -to go jeszcze raz zabilem ,potem sytuacja znowu sie potworzyla ,uleczylem go by go znowu zabic ,wtedy rycerz grozi mi ze zna GM-ow i oni mi zycia nie dadzą ,i ze powinienem sie wyniesc z tego sharda ,no to go znowu zabilem .Nie lubie jak ktos mi grozi i mnie wyzywa od leszczy wienc znowu go zabilem ,wydaje mi sie ze mialem do tego 100% prawo i nie bylo to reskilem ,zaznaczam ze rycerz nie mial statusu [nowy] i mial szanse uciec ,stoje sobie potem dalej w zgierzu i mowie ze zabije go ,a co sie chlopak menczyc bendzie na tym swiecie :] dalem mu pare minut na ucieczke ,nie chcial to nie ,jak chcial zginąc to prosze bardzo.
Po paru minutach wpada Shinji i mnie zabija po czym kasuje moje cialo abym nie odzyskal swoich itemow ,mowie mu o przebiegu calej sytuacji jaka zaszla ,on ignoruje mnie i odchodzi . <---- to niby niejest reskill????


Stoje sobie w banku na 2 poziomie cmentarza w adel ,reskiluje mnie caly czas blood elemental ,no to pisze na GMpage o problemie ,przychodzi shinji ktory zabija elementala blablablablabla... <---- a to niby jest reskil???


Zastanow sie co piszesz a jak napiszesz to przeczytaj ze 100 razy :]


Posty: 35
Dołączył(a): 21.06.2002
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2002, 21:04 
 
Co do rygoru to uwazam ze jest on potrzebny bo gracze (niekturzy ) to poprostu przesadzaja ...co gorsza niekturzy GM (niemuwie tu o wyzej wymienionym) tez niewiedza gdzie jest ich miejsce


_________________
Ciesz się że nie szczekasz !!!
Taka impreza była !!!!!

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 16:06 
 
A ja powiem tak ekipa się sypie cieszcie się że ktokolwiek zostanie kto ma jakiekolwiek pojęcie KRI, Yerpen, Shin, Wilk, Cyan, Wind liczymy na was bloob tesh był mistrzem ale odszedł.... to źle. czemu odeszłeś? było za ciężko? nie pasowały ci kłótnie czy co innego
?


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2002, 16:21 
 
Wilk niema netu :wink:
Wind i Yerp teraz maja mało czasu bo sie uczą (kujony :grin:)
Zostałem Ja , Kri , Cyan i J4RR3 ale on tez ma mało czasu :wink:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 03:19 
 
a adminka zlozyla dymisje? czyzbym cos przeoczyl?


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:26 
 
Shinji nie powinien byc GM on jest ze tak powiem nienormalny sytuacja wyglada tak: jakis Avwegner[NOWY] okrad mnie gdy mnie straz zabila wiec zabulem go i czekalem na kosci a ten chcial ciagle zebrac cialo to go reskilowalem a shinji pszyszed do mnie i powiedzal ze mam kasacje banq paka na 48 godzin on jest nienormalny x
za to ze mnie nowy okrad i chcialem odzysakc itemy?i za to mnie do paki i usunol caly bank? Zdejmijcie go ze stanowiska GM albo ja odchdoze z tego SoA

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:36 
 
TeDe

zacznijmy od tego ze ty juz kiedys naz zwyzywales i odszedles wiec niewiem dlaczego straszysz nas ze odejdziesz bo nam naprawde to nie przeszkadza jednego debila bedzie mniej...

Mam ciekawe pytanie dlaczego tylko ludzie w stylu Xareo, TeDe, Dee., maja pretensje do GM zawsze uwazalem ich za takie cos co sie omija i niezaczyna rozmowy bo to niema poziomu a tu tylko oni maja ciagle pretensje...


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:37 
 
Adminka ma sie dobrze ale teraz niema czasu by aktywnie wspomagać SOA :smile:

TeDe niemusze sie tłumaczyc....


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 106
Dołączył(a): 29.09.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 08:41 
 
Shinji Ikari

Wreszcie obrales prawidlowa postawe :wink:


_________________
ZAPRASZAM !> TU <!

*

Posty: 71
Dołączył(a): 25.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 09:34 
 
krytyq zauwaz ze ja mam pretensje tylko do 1 GM ,nigdy nie komentowalem zadnych dzialań innych GM ,wienc cos w tym musi byc chyba?

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 paź 2002, 10:01 
 
Dee bo innych prawie niewidziałes na Servie :grin:

A co do moich uprawnien , wkleje tutaj Przepisy z SOA :smile:

1)"GM ma prawo zabic postac przeszkadzajaca publicznie innym graczom."
2)"Dręczenie GMów, którzy wydali niepodobającą nam sie decyzje też jest zabronione :grin:"

Jak niewieżycie to sami sprawdzcie http://uo.netla.pl/index.php?id=zasady

EOT


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.