mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 16:12 
 
Obcy: To nie chodzi o to... po prostu chlopaki jak zreperuja jedno to drugie im sie rypie i tak w kolo macieja :P nie bede mowil co sie wczoraj dzialo - tak czy inaczej pracuja ostro i napewno nie wydaliby gry ktora nie byla by w pelni grywalna.. to nie polska (czyt. iacs, celina itp. itp.).

Afaik premiera gry nigdzie nie zostala zapowiedziana oficjalnie.. to wszystko to sa spekulacje sklepow, takze..


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 17:04 
 
tylko nie obcy tylko nie obcy :) Odsylam do slownika jak juz chcesz byc dokladny i tlumaczyc moja ksywka na nasz jezyk panie smoking'u .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 17:07 
 
FFXI - warto. Gra ma najlepsze polskie community jakie widziałem - sam nie wiem czy bym nie wrócił gdyby nie WoW :) Do tego ludzie są już na high level więc miejsca gdzie kiedyś padaliśmy jak betki co 5min (Eldieme Necropolis co mi się później po nocach śniło a na wszystkie słowa na literkę E reagowałem nerwowym tickiem ;) byłyby teraz łatwe i do zrobienia w godzinkę zamiast cały miesiąc. No i te screenzorki z nowego dodatku wyglądają smakowicie - ale ja tam czekam na WoW-a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 17:57 
 
Tuxedo napisał(a):
... A mi malkontenci (delikatnie powiedziane) naprawde nie przeszkadzaja dopoki nie >flamuja< EQ2 w ktora juz nie graja na forach >community EQ2< bo sobie nie potrafili poradzic w grze albo im sie znudzila.

Hehe czyżbyś miał i mnie na myśli? W takim razie, malkontent to taki któremu WIECZNIE sie coś nie podoba a mnie sie nie podoba EQ2, a to tylko z tego powodu ze bardzo bylem duzym jego fanboyem, ale ZANIM tą grę zobaczyłem :P Dlatego tez tu siedze i pisze na tym podforum... a propos - ciagle w nią gram jednak bardzo sporadzycznie, ot wpadam żeby zobaczyć zmiany, być jak to mówią "na czasie"
Tuxedo napisał(a):
Nie widze tu zadnej osobistej wycieczki z mojej strony, raczej mala dygresje apropos tego co zdzialales na tym forum.. :/

Moim zdaniem była wycieczka jak cholera... Mark o grze, ty o Marku - to jak to nazwać?
Tuxedo napisał(a):
.. O co mi chodzi? Poczytaj co Mark zrobil z tego forum - przeciez to jest smietnik! Zamiast typowych dyskusji community, o mechanice gry itd. to forum powinno sie nazywac "dlaczego markowi i 2-u innym osobom EQ2 sie nie podoba

Tuxedo odnoszę wrażenie że Tobie po prostu przeszkadzają osoby po prostu myślące i mówiące inaczej niż ty. Jestem na tym forum już długo i jedyną rzecz jaką mogę o Marku z całą pewnością powiedzieć to to, że bardzo celnie punktuje i wyjątkowo spokojnie opowiada o błędach/mechanice/contencie w grach oraz przejawach debilizmu/gowniarstwa/falszywej lub udawanej dyslekcji u ludzi. Mimo że był mieszany z gównem przez wiele osób właśnie za swój odmienny sposób myślenia jest tutaj nadal i ja osobiście bardzo się z tego cieszę...
Od razu spieszę donieść że nie jestem jego fanboyem :) po prostu cenię go. Gdyby Mark kiedykolwiek wypunktował mnie za moj post lub grę którą ja bym wynosił pod niebiosa - nigdy nie powiedział bym o nim że robi śmietnik z tego forum...


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 18:11 
 
Sathorn apropos twojego podpisu , daj mi swoj numer bo chetnie bym sie w koncu dowiedzial kim jestem :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 19:31 
 
Strangerr, ale ostrzegam ze wyroki jakie feruje sa troszkę trudne do przyjęcia :P


_________________
Sathorn#2230

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 19:41 
 
hmm mowisz nie dla ludzi o slabym sercu ..:P to moze odpuszcze bo jeszcze uslysze jakies dziwne rzeczy i potem beda mi sie po nocach snily :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 20:35 
 
Tuxedo napisał(a):
Afaik premiera gry nigdzie nie zostala zapowiedziana oficjalnie.. to wszystko to sa spekulacje sklepow, takze..

no hmm, to ja ci teraz zacytuję moją wymianę zdań z Soulcatcherem...
Cytuj:
------------------------------------------------
15.10.2004 | 09:57 SwenG [ Chorąży ]
Soulcatcher i ty w to wierzysz ? IMO bedzie obsuwa i to znaczna, chyba nie puszczą czegos w takim kształcie jaki jest...
------------------------------------------------
15.10.2004 | 10:06 Soulcatcher [ Prefekt ]
SwenG ---> szanuj się człowiek, nie rób z siebie pajaca
------------------------------------------------

i gdzie tu fanboje WoW robiący zadymę, a cała ta sytuacja o której mówisz, tzn. syf na forach, kasowanie postów etc. wzięła się od jednego fanboja a jedynym błędem było przeniesienie tego na TO forum...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 23:41 
 
Sven w tej dyskusji naprawde nie chodzi o to co sie dzieje na GOL i z tego co mi sie wydaje przeniosl to Mark do pogawedek w formie listu kondolencyjnego ;)

Imho jesli Soul chcial zrobic sobie kompletnie pozytywny topic o EQ2 a ktos mu wchodzi i robi cos czego >wyraznie< sobie nie zyczy.. nie wiem kiedys to sie nazwalo brakiem taktu..


Dlaczego z forum zrobil sie smietnik? Hmmm w kazdym topicu w ktorym ktos probowal o czyms rozmawiac jest po kilka postow ze to nei dziala albo tamto nie dziala i tak zamiast community forum [patrz EQ1 (notabene ciekawe ze dopoki prowadzilem tylko tamto forum nawet nie wiedzialem co to panel moderacji heh...) lub jakiekolwiek inne tu] zrobilo sie cos na krztalt free heh.. Coz jedyne wyjscie jakie widze wipe forum razem z retailem - mam nadzieje ze do tego czasu bedzie WoW i coniektorzy odnajda sie w tamtejszym community ;)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 23:59 
 
to nie brak taktu to sie nazywa totalitaryzm :)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2004, 23:59 
 
Jeszcze Sathorn..

Bardzo mi przykro ze sie zawiodles.

Moja wypowiedz dotyczyla tego co M. powiedzial o EQ2, wycieczki osobiste wygladaja inaczej.

Tak bardzo przeszkadza mi jak ktos z forum ktore mialo sluzyc do kontaktow ludzi grajacych w ta gre robi "i flame eq2 for..." (i dziwic sie soulowi ze chcial miec jeden taki topic, a jusci kto by mu dal..)

Ciesze sie ze cenisz marka za to co wymieniles, ciesz sie tez bardzo ze nie jestes jego fan'em...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:02 
 
Strangerr napisał(a):
to nie brak taktu to sie nazywa totalitaryzm :)


Ja bym to porownal raczej do prawa wlasnosci - jesli stawiam rower na placu defilad i daje sie ludziom przejechac to nie znaczy ze ktos moze go pomalowac markerem skoro sobie tego nie zycze - banalne, nie? Nie dla wszystkich :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:07 
 
Tuxedo, ale ten dział wygląda ok, ja tu nie widze flamowania EQ2, sam na początku czytałem to z 'lekkim zmrużeniem oka'. Tylko, że jak pograłem sobie trochę na pożyczonym koncie to zgadzam się z powiedzmy 60% negatywnymi opiniami n/t tej gry. Forum służy do wyrażania swoich opinii, niezależnie od tego czy są pozytywne czy nie. Chyba nie chcesz, żeby ten dział wyglądał tak jak na GOL-u, gdzie mogą być tylko pozytywne opinie, a za jakiekolwiek negatywy albo dostajesz bana a w najlepszym razie jestes obrażany.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:18 
 
nie do konca Tux . Rower jest twoja wlasnoscia a forum sluzy do wyrazania opini na dany temat i nie wazne czy sa one dobre czy zle o ile podaje sie powody na swoja opine . Inaczej sama istota forum nie miala by sensu. (odsylam do przeczytania co oznacza slowo forum) . Proste co nie? .... nie dla wsyzstkich .

Edit: literowka

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:28 
 
Tzn. rozumiem ze negujesz fakt ze Soul mogl postawic na >swoim< forum topic gdzie mogl ustalic >swoje< zasady? Strasznie zbladziles na lewo kolego , z reszta w tym kraju nie jestes sam :P

To jest tak jak na dyskotece, bramkarz (ktory reprezentuje wlasciciela) moze cie nie wpuscic (mimo iz jest to impreza otwarta - t.j. dla wszystkich) tylko dlatego ze mu sie nie podabaja twoje czerwone buty.. Jak chcesz mozesz mu nawrzucac jak chcesz mozesz go zbic z kolegami ale i tak racja jest po jego stronie :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:31 
 
ok jeszcze raz .... W takim razie to nie powinno sie nazywac "Forum" . Albo niech oswiadczy duzymi literami ze za kazdy post ktory bedzie nie po jego mysli osoba dostaje bana .I tyle . Bo albo ma sie forum gdzie sa rozne opinie i nie raz klutnie o to a mod tylko nadzoruje zeby sie nie wymknely poza jakies racjonalne granice , albo ma sie stronka gdzie jest uber God ( czyt moderateor) ktory banuje lub kasuje posty ktore nie sa wedlug jego wizji ... Bo wedlug ciebie to powinenes kasowac posty na tym forum ktore nie pasuja do twojej wizji jako mod.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 00:55 
 
Ehhh, dobrze, inny przyklad..

Zalozmy ze masz parcele gruntu przy osiedlu ale nie za bardzo masz co z nia zarobic, mowisz sobie "eee zrobie dzieciakom plac zabaw" wszyscy mieszkancy sa happy. Pewnego dnia postanawiasz zrobic na czesci tego gruntu garaz, usuwajasz >jedna< hustawke pod garaz.. Nastepnego dnia przychodzisz i widzisz ze mieszkancy spalili garaz bo byli zli ze usunales ta jedna hustawke.

Zalozmy ze ta hustawka to prawo do swobodnego wypowiadania sie w jednym topicu.. kto ma racje? Mieszkancy czy Ty?

---

Dalej...

Nie mam wizji postow - mialem bardzo skromna nadzieje ze to bedzie community forum a nie forum gdzie byli "obecni" i "prawie juz nie" gracze beda sie wyzywac, ale na community to tu juz nie ma miejsca :/

Niestety dalem sie wciagnac w cos czego nienawidze - drama :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 01:11 
 
Tuxedo problem w tym, że już się wciągnąłeś ;)
A co do forum, to nie masz racji, i przykład z placem zabaw jest nie na miejscu. Po to zostały ustalone zasady forum, żeby każdy wiedział jakie są granice jego używania. W regulaminie nigdzie nie jest napisane "nie będziesz podważał zdania Soulcatchera" lub "EQ2 jest najlepszą grą na świecie i złego słowa powiedzieć o niej nie można". Ot i tyle. No chyba że mamy różne pojęcie słowa 'forum'.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 01:26 
 
SwenG dziekuje za to ze chociaz ktos widzi i rozumie o co mi chodzi ..

Tux : Sorry ale nie masz racji , wedlug ciebie moderator na forum moze robic co mu sie podoba .. A tak nie jest , chyba ze faktycznie w zasadach forum jest napisane ze "nie masz prawa podwazac zdania moderatora" ale to juz inna bajka bo to wtedy juz NIE JEST forum.. Tux ja nie wiem czy ty usilnie nie chcesz przyznac ze Swen i ja mamy racje czy po prostu masz jakas dziwna wizja forum . Powtarzam jeszcze raz , wyszukaj sobie skad pochodzi slowo "Forum" i co ono oznacza , albo lepiej skad sie wzielo slowo forum ..

Edit : ja rozumiem ze mod na forum ma wladze absolutna ale wykozystywanie jej do usuwania postow i banowania kogos kto po prostu sie nie zgadza z jego wizja jest nie na miejscu .

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 paź 2004, 08:01 
 
SwenG napisał(a):
Tuxedo problem w tym, że już się wciągnąłeś ;)


Wiem, i tak zamiast miana moda mam teraz "zaszcytne" miano strony.. coz, jak widac duzo moglbym nauczyc sie od Beasta ;) Coz, nastepnym razem sie poprawie ;)

Co do forum to w topicu byla napisana prosba.. :/ Czy uznasz to za wiazace to juz kwestia jak liczysz sie ze zdaniem innych, pownienes skoro chcesz aby ktos liczyl sie z twoim? ;)

---

Jeszcze obcy ehhh...

Bardzo sie ciesze ze masz slownik J. Polskiego i nie zawachales sie go uzyc :D gratz!

Najwyrazniej wychodzi na to ze w tym kraju nie mam racji i to wlasnie mnie boli :( Nno tak bo jesli soul stworzyl forum dla wszystkich a chce zeby w jednym malym topicu ludzie czegos nie pisali - do tego prawa juz nie ma.. Nie mowie o czyms tak banalnym wdziecznosc (za to ze stworzyl to forum) - mowie o zwyklym szacunku dla zdania innego czlowieka.. proponuje troche empatii (masz slownik J. polskiego pod reka - mozesz sobie wyszukac ;) )

Co robi mod? Hmm, wpadnij np. na forum L2 i zaloz topic w stylu "L2 ma za duzo mangi i jest za zolta i wogole" wtedy sie pewnie tego dowiesz ;)

---

...co do tego forum i smietnika na nim - juz i tak spelnia zalozenia, nowy ktory przyjdzie w poszukiwaniu informacji od razu przejdzie do konkurencji, i chyba o to chodzilo? Coz nie popisalem sie jako moderator tu.. :/ Po prostu na forum EQ1 mialem doczynienia z innym typem i guess i tak mi zostalo.. :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.