mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:37 
 
Huh, Ach te odswiezanie popieram Taunis :grin:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:39 
 
No ja tez cie popieram :}

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:41 
 
Tak w ogole tez zrobcie tez Kochani GMowie cos z tym OFF'em bo to przesada...echhh
Nie musze tlumaczyc dlaczego. Poprostu taka sama sytuacja co Taunis mial i z ta samo osoba...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:50 
 
W ogole to co ja sie bede Odzywal nie ? Wkoncu jestem lamą/lame/lamusem (Skreslcie co nie potrzebne) czy jak to mowia te nie lamy/lame/lamusy (Skreslcie co nie potrzebne)
I nie najezdzajcie tak na Raistlina bo ma racje i jedyne co jak narazie jest potrzebne magom to Skill ucieczka bo naprawde trudno zabic Wojownika ktory ma Dwiescie butelek Greater heal i mysla ze sa panami a jeszcze ta Medytacja przy GM Mystic mana rosnie tak szybko ze to az glowa boli/mala(Skreslcie co nie potrzebne) normalnie 10 many w piec minut (Tutaj przesadzam lubie przesadzac i jestem w tym dobry chyba :grin:)
Hargus Miśku wez sie przejdz po Britt zbierz troche scrolle (Byle nie za duzo bo bedziesz oskarzany za wykorzystywanie buga!) i zaatakuj wojownika tylko nie jakiegos Novice i go pokonaj ok? i powiedz jak poszlo Misku
Do nastepnego watka Słonka
Nie, to nie byla Ironia ani troche niema tutaj Ironi
Przyszedl powiedzial i wyszedl Wielki(a) Lama/lamus/lame


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 19:52 
 
I powiedzcie jakby byly jakies bledy stylistyczne gramatyczne bo nie zamierzam czytac tego co napisalem.... :>


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2002, 22:57 
 
Sluchaj.......ja wiem ze flame strike zabiera 2x wiecej many. I nie mowie ze chce pokonac kogos 1 czarem. Ale wymadrzasz sie nie grajac a to zle.Pomysl sobie chopcze. Jak taki wojownik na ciebie leci a ty mu walisz combosoa to wiesz co z ciebie zostaje?? nic......... Zreszta jezeli nie zabije woja jak najszybciej a mu sie skoncza butelki co bardzo zadko sie zdaza moze zawsze zwiac do miasta a tam nie moge czarowac........ Zreszta jezeli uwazasz ze nie umiem grac to wejdz i pokaz klase bo madrzysz sie a gowno wiesz jak jest na serwku. Ostatnio straznik zabil mnie poza terenem miasta po wpisaniu guards......A zreszta co ja ci bede opowiadal. I do jasnej cholery wiem ile co many zabiera, co sie oplaca a co nie!!!!!!!!!! Jest jedyna skuteczna technika pokonania woja i jak na razie jest nia teleportopwanie sie bo niewidzialnosc nie dziala. A kombosy moge se w dupe wsadzic bo czasu nie ma podczas walki. I pewnie myslisz ze nie uzywam skrutow. Ale mylisz sie . Uzywam wszystkiego co sie da. Wiec nie oceniaj mnie jak nie wiesz o co chodzi. Kombosy mialy by ses gdyby dalo sie czarowac chodzac a tak zanim cos wypowiem wojownik juz jest przy mnie i 1 chlastniecie i 50% zycia............dobra dalej nie bede sie rozdrabnial......

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 01:26 
 
hehehe
no wiec z dobrze zlozonymi czarami to rozwalasz woja (tylko nie stoj jak pien biegaj troszke) aha o wielki (Raist) masz ty cos takiego jak wrestling?????
bo jak nie to co ty kurde sie wypowiadasz??
a jak jest na SC to dosyc dobrze wiem....... moze nawet lepiej niz ty :smile: i jakis orgus czy inny chujek :grin:
kurde i moze troszke wiecej pokory jak wam ktos radzi to moze sie posluchajcie
bo do prawdziwych pkasow to wy nawet niedorastacie
a jako ze na SC nie ma disturba to sytuacja jest piekna dla maga :grin:
z gm wrestlingu mawet gm woj ma tylko 50% zeby cie trafic twoje czary wchodz na czysto
zyc nie umierac :smile:
fakt ze trza sie leczy ale to chyba oczywiste
i wiezcie mi nie pomiatam ludzmi z darmowek :grin:
zlosci mnie czasami jak komus sie probuje pomoc a on swoje i tylko ma do wszystkich pretensje :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 01:54 
 
No dooobra Panowie PK a teraz pytanie kontrolne... - przyznam sie nie mam czasu sprawdzic ale sprawdze...

Przyszlo zgloszenie bledu... przy zabiciu czarami mag nie dostaje criminala.

To jak to jest... pytam sie was bo jak na razie z calej listy magow w tym temacie to sie mi odzywaja same (ukamieniuja mnie za nazwanie was tym szlachetnym tytulem) PK'sy


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 11:47 
 
Raist --> Odpowiedz szerszeniowi, bo ja nie maguje zaduzo :razz:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 12:11 
 
Hergart, Szerszen Sliczne ulubience moje ja nie jestem PK... bo przeciez jestem za lame/lamus/lama wkoncu to Harart jest Mastah
tutaj i wie co i jak
Mistrzu czekamy na rady...
Pozdr Ogr...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 12:14 
 
Po drugie herart czy ja cie wyzywam od chujkow ?:P


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 12:20 
 
Cytuje:
Cytuj:
fakt ze trza sie leczy ale to chyba oczywiste
i wiezcie mi nie pomiatam ludzmi z darmowek

Nawet o tym nie pomyslalem dopiero jak zasugerowales...
Napewno niektore z "Darmowek" osoby graly na OSI i to jest ich wlasny wybor gdzie i co beda robic nie kazdy lubi poziom "Dwie godziny i jestem GM Warrior"(i ide pk'owac bo mysle ze jestem Mastah=]) ehhh, wogole to po co ja sie tutaj odzywam...
Komentarze zostawiam wam Mastahy ;>

_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :grin:DD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ogr dnia 2002-01-05 12:22 ]</font>


Posty: 11
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 13:07 
 
Taaak.....tylko ze polimorphia wlasnie jest poto by sie maskowac.Tak przynajmniej myslalem:P

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:35 
 
panie o napisalbym co o tobie mysle ale coz....
zaraz by sie to wsio znalazlo na flamesach :smile:
zastanawia mnie tylko jedno skoro ta gierka jest taka tandetna to po co w nia gracie????
albo idzcie sobie na inny serwerek CL?? :grin:
napewno tam (gdziekolwiek) jest lepiej i tacy wielcy gracze zostana docenieni

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:41 
 
Lol, to wez czlowieku napisz co myslisz? a kto mowi ze tandetna ?


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 14:46 
 
A i jeszcze jedno tak czesto uzywasz usmieszkow w notce ze moze uwazasz ze jestes smieszny? A moze czujesz sie niedoceniany?


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 15:10 
 
Szerszen z zabijanioem uzywajac czarow jest tak ze nie wykakuje komunikat o tym ze sie popelnia przestepstwo. Ale zostaje sie criminalem bez obaw :smile:. A odnosnie wrestlingu mam prawie 100% i Panie na H.. nie chce przekrecic nic znowu sie wymadrzasz. Zaraz zapytasz sie ile mam Eve. I przyjmij do swej lepetyny ze nie da sie biegac czarujac . A jak rzucam czar to wojownik ma wystarczajaco duzo czasu na siekniecie mnie bo ruszyc sie wtedy nie moge.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 17:51 
 
Cytuj:
2002-01-05 14:35, Hergar napisał:
panie o napisalbym co o tobie mysle ale coz....
zaraz by sie to wsio znalazlo na flamesach :smile:
zastanawia mnie tylko jedno skoro ta gierka jest taka tandetna to po co w nia gracie????
albo idzcie sobie na inny serwerek CL?? :grin:
napewno tam (gdziekolwiek) jest lepiej i tacy wielcy gracze zostana docenieni


powiem ci tak: na OSI jest masoofka i nie powiesz mi ze nie mam racji. Na darmoofkach, jest ciekawiej i przede wszystkim trudniej! A 5k graczy to przesada lekka...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 19:34 
 
Cytuj:
2002-01-05 17:51, Taunis napisał:

powiem ci tak: na OSI jest masoofka i nie powiesz mi ze nie mam racji. Na darmoofkach, jest ciekawiej i przede wszystkim trudniej! A 5k graczy to przesada lekka...


No wiec coz masowka....
no nie wiem
jest duzo ludzi (czasem bardzo :smile: ) ale nie wiem czy to zle a raczej dobrze
a na darmowych jest trudniej - no tu masz racje chociaz nie zawsze i nie we wszystkim
a te 5k graczy przeciez nie siedzi na sobie tylko w calym swiecie - w miastach , podziemiach itd..... :smile:
ja tam nie mowie ze darmowki sa tandetne i nalezy je zamknac
zaczelo sie od tego ze chcialem troche zdenerwowac Raistlina zeby jego szare komorki zaczely pracowac
a tu sie wielka dyskusja wywiazala :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 20:05 
 
Cytuj:
2002-01-05 15:10, Raistlin Majere napisał:
A odnosnie wrestlingu mam prawie 100% i Panie na H.. nie chce przekrecic nic znowu sie wymadrzasz. Zaraz zapytasz sie ile mam Eve. I przyjmij do swej lepetyny ze nie da sie biegac czarujac . A jak rzucam czar to wojownik ma wystarczajaco duzo czasu na siekniecie mnie bo ruszyc sie wtedy nie moge.

no to normalne ze nie mozesz biec i czarowac jednoczesnie nie wiem o co ci chodzi
wiec kurde odbiegnij troszke sparalizuj, rzuc inny czar znowu sparalizuj itd itp.
a jak bedziesz mial 100 wresta to pogadamy
:smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.