mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:13 
 
quest byl fajny
szkoda ze mam tylko rekawiczki i maske :smile:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:14 
 
no, no z tego widze ze pan/pani? Pirotess to oszustka, nie znam sie na sprawie i nie chce sie duzielac za mocno ale jezeli wszytko co tu powiedziane zostalo przez Raistlina (ktorego slowa sa ZAWSZE prawdziwe) (no chya ze by mi mowil ze ten fire wall jest bezpieczny jk postoje 2 minuty w nim :smile:) i slowa Ogra, ktory wydaje mi sie przyajcielem Raista a wiec godnym zaufania to Pirotess nie tlko zmienil/a plec ale takze jest niezla lama/lamerka. To jest moja opninia o sprawie jako czlowieka obiektywnego poniewaz nie znam tej sprawy dokladnie, bazuje na tym co tu zostalo powiedziane, a pozatym to nie widze przeciwskazan zeby GM'owie grali zwyklymi postaciami. Znam paru GM'ow (Szerszen, Oyci3c, Toll i inni) ktorzy jakby mieli zwykle posatcie majace 80 sily i dex, i 700skilli razem a wiec max i by mi mowili ze to LEGAL to BYM UWIERZYL, bo wiem ze nie sa debilami i ze by sobie zabawy nie psuli podrasowujac saobie bezzensowinie postacie. To blyo moje IMHO :smile: :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:29 
 
Dobra poczytalem, posmialem sie i jest git :]
Moze po kolei:
  • jesli Rastafa rozmwawial w ten sposob z Pirotress (nie wiem czy to baba czy facet, moze bisex jakis) to za sam fakt takiej rozmowy powinien sprzedac bana. Nie wiem czemu on/ona/ono jeszcze gra na SC.
  • My jako gracze czasami musimy grac, bo jak ja odkryje buga kasowego/skillowego/statsowego to go zglosze i on zniknie. 90% graczy tak nie zrobi.
  • Rastafa grajac jako gracz nie krecil postaci tylko siedzial godzinami i trenowal (na przyklad tinkering od zera). Wiec sie odchrzancie.
  • Karanira kochanie, szczegoly, konkrety a potem fantazjowanie. Swojego czasu rybak byl w stanie WYLOWIC pelen komplet full plate + shield z shadow + viking sword of vanq na przyklad. Teraz juz tego nie ma, wiec moze wtedy skorzystal.
  • I kiedy wy sie w koncu nauczycie lazic dalej niz CM w Brit. To juz nie jest smieszne tylko zalosne.

Jakies pytania? Pytac a nie chrzanic glupoty.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:16 
 
Ja laze gdzie sie da. Ostatnio bylem w Shame i Ice. Ale Ice puste a Shame prawie puste. Forty orkow sa pelne ale nie oplacalne wcale. Bo sa bardzo silne a korzysci znikomw. Pozostaje coventeus i cmentarze w miastach. No jest jeszcze despire ale tam sa scorpiony tez silne i bezuzyteczne. Destard byl calkiem ladny tyle ze jakos mi zawieszal klienta i z tego co pamietam jest zamkniety. Mam wiec prosbe. czy mozecie napisac na stronce co jest zaludnione?? No i jeszcze calkiem ladnie jest potworkow na tej wyspie barbarzyncow.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 22:19 
 
Ice... moze dzisiaj.. moze jutro.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:13 
 
Oycz3 -> ja nie fantazjuje. Napisalam tylko o tej zbroi i nic wiecej. Skad moglam wiedziec, ze rybacy wylawiali zbroje od razu w komplecie? i od razu z dopiskiem "forged by" i tu imie rybaka.
O takich cudach to mi sie nawet nie snilo.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karanira dnia 2002-01-06 23:16 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:46 
 
To sie nazywa zbroje wyjatkowej jakosci ale czy wy mozecie zrozumiec ze ktos moze trenowac skille w takim samym czasie np wybiera sobie na poczatku przy wyborze postaci 50 Blacksmith 50 Fisher... tyle ze Fisher szybciej rosnie niz Blacksmith i dopiero pozniej sie ma GM Black .... no ludzie zrozumcie to ze sie nie trenuje jednego skilla zeby miec dobra postac
zeby miec dobrego woja trzeba miec GM Anatomy Gm Tactics Gm Parrying i Wybrany skill Fencer/swords/mace...
(Taki przyklad) :>
Ide spac bo ledwo zyje i patrze na oczy :razz:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:47 
 
Pozatym tatko ma racje :}


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 23:55 
 
O ile znam obce jezyki to forged znaczy wykute. A moze sie myle?

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:08 
 
W tym pzrypadku pewnie znaczy "wylowione z wody przez" :lol:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:18 
 
echhhhhhhhhhhhhhh...


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:27 
 
Dobra zakonczmy to bo Ogr juz ledwo zyje i musi isc spac :smile:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 00:39 
 
Oyci3c -> czy Ultima to RPG, czy nie?
Czy jakis ON nie moze grac kobieca postacia?
Czy dla ciebie to jest dewiacja ?
Bo moim zdaniem twoje "on/ona/ono a moze jakis bisex"(a wiesz choc co to biseks?) moze byc dla kogos obrazliwe.
Mozesz kogos skrzywdzic wyrazajac takie opinie.
To jest tylko GRA !!! Wiec bawmy sie dobrze grajac wspolnie, a nie obrazajac nawzajem.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 01:20 
 
Cytuj:
2002-01-06 23:13, Karanira napisał:
Oycz3 -> ja nie fantazjuje. Napisalam tylko o tej zbroi i nic wiecej. Skad moglam wiedziec, ze rybacy wylawiali zbroje od razu w komplecie? i od razu z dopiskiem "forged by" i tu imie rybaka.
O takich cudach to mi sie nawet nie snilo.



No i slusznie, ale wiesz tez przy okazji teraz, czemu juz ich nie wylawiaja... - na szczescie znalazl sie ktos, kto powiedzial ze jest to przegiecie i na szczescie udalo sie to ograncizyc dosc mocno.

Przy oakzji - do wszystkich co wysylaja ze czasem jest komunikat o wylowieniu skarbu lub obrazu i nic nie ma - to pozostalosc po owych ograniczeniach, nad usunieciem tego komunikatu (zbednego) rowniez pracujemy.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 01:27 
 
Dla niezorientowanych bisex oznacza pociag sexualny do obydu plci. :smile: Jak ma ktos jeszcze jakies pytania tej natury to prosze smialo do mnie sie zglaszac :smile:. Milych snow

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 09:55 
 
A propos przegiec, to:
-kopiac na CM w grobie, mozna sobie wykopac fajny, podniszczony komplet plytowki, w czasie dosc krootkim.
-draki, ogre lordy i inne takie maja po 300gp :smile: (mam nadzieje ze Thax juz podjal odpowiednie kroki)
-chainmal tunic z merkite daje mniejszy AR od chainmal tunic z zelaza! :grin:
-mozna sie OFFowac dalej :sad:
-gargoyle za slabe? gazery maja przesadzone pierdolniecie?
-nie ma smokow w depise :sad:
-murder nie schodzi w 2h :grin: :grin: :grin:
-i jeszcze gazer - nawet jak sie ukryje, a on mnie wczesniej widzial, to jest w stanie mnie zabic (LOL), ale tego chyba nie jestescie w stanie poprawic :smile:
dobra koncze bo i tak pisze tylko o tym co mi nie pasuje, bo reszty jakos nie moge sobie przypomniec :grin:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:15 
 
Ja jestem Bisexem :grin:DDDDDDDDDDDDD (Spoko sprawa)
Co do gazerow nom sa przyjebane troche i maja ladny zgryz
O to inne przegiecia wg mnie:
-Poison zucony przez Bone Magi Spectre czy jakies inne pipki nie mozna wyleczyc Buteleczkom ozezwiajacego Cure
Wg mnie tak to niema przegiec moze to ze: (Prawie nikt sie nie rusza gdzies dalej np do Fire na te potfory w Lost lands i w ogole
(Oprocz Raista, mnie :razz:, Taunisa i Gunafa)
W ogole tak jakos...
Wiecej Questow typu Jelenie i te sprawy :grin:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:19 
 
No nic kazdy musi pomarudzic =]]]


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 14:35 
 
Cytuj:
2002-01-07 14:15, Ogr napisał:
Co do gazerow nom sa przyjebane troche i maja ladny zgryz


Co do zgryzu sie zgodze, ale moim zdaniem gazery sa akurat ZBYT łatwe.

Cytuj:
-Poison zucony przez Bone Magi Spectre czy jakies inne pipki nie mozna wyleczyc Buteleczkom ozezwiajacego Cure


Tez mnie to wkurza. Ale może wyszy poziom alchemy dałby cos?

Cytuj:
Wg mnie tak to niema przegiec moze to ze: (Prawie nikt sie nie rusza gdzies dalej np do Fire na te potfory w Lost lands i w ogole
(Oprocz Raista, mnie :razz:, Taunisa i Gunafa)


Na Lost Lands i wyprawy na smoki jestem za cienki, ale sporo podróżuje, zwłaszcza na trasie Yew-obóz orków- labirynt pod Skara Brae-Trinsic-Brit-Cove



_________________
Didżej przy konsoli
Spoko robi oli
Zrobi jeszcze lepsze
Gdy łono se ogoli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-07 14:37 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-07 14:37 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 sty 2002, 15:53 
 
Co do Cure, to ktos sie wypowiadal ze potrseba greater cure, ale sie nie nzma wiec moge cie mylic, jezeli to was ciekawi poczytajcie wczensniej, niestety nie pamitem gdzie dokladnie :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.