mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 00:37 
Cytuj  
Ktoś się z takim błędem spotkał? Wywala mojego znajomego z L2 po kilku minutach... Z tego co mówi to wcześniej grał bez problemu i nigdy się nie zdażało, a ostatnio ja byłem świadkiem - po 2-3 min ma błąd i dowidzenia.

CRITICAL ERROR
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1806 MHz with 767MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (6177)

Assertion failed: MipmapSize <= Length [File:UnCanvas.cpp] [Line: 602]

History: UL2TextureFactory::FactoryCreate <- UFactory::StaticImportObject <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=PledgeCrestPack <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Jeżeli ktoś spotkał się z tym błędem to prosze o info jak sobie z nim poradzić...
Pozdrawiam.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 01:28 
Cytuj  
moze zmienil cos w systemie, zaistalowal nowsze stery/latki/programy albo bawil sie plikami gry.

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 07:58 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Ktoś się z takim błędem spotkał? Wywala mojego znajomego z L2 po kilku minutach... Z tego co mówi to wcześniej grał bez problemu i nigdy się nie zdażało, a ostatnio ja byłem świadkiem - po 2-3 min ma błąd i dowidzenia.

CRITICAL ERROR
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1806 MHz with 767MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5200 (6177)

Assertion failed: MipmapSize <= Length [File:UnCanvas.cpp] [Line: 602]

History: UL2TextureFactory::FactoryCreate <- UFactory::StaticImportObject <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=PledgeCrestPack <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Jeżeli ktoś spotkał się z tym błędem to prosze o info jak sobie z nim poradzić...
Pozdrawiam.


Mialem cos podobnego tylko w miejscu gdzie pisze MipmapSize bylo NPCQuestion czy cos takiego, a wyswietlalo mi sie to gdy nie mialem przedmiotowego questa i gadalem z NPCem ze mam....... Wzial go ode mnie wczesniej i nie wiedziac o tym kliknalem raz jeszcze, a ze quest byl taki ze mozna bylo go wykonywac wiele razy tak mi sie zdarzylo.... Nie wiem od czego to zalezy. Moge dopowiedziec ze gralem na BnB.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2005, 15:04 
Cytuj  
Mnie się wydaje że to wina jego procka, a raczej temperatury!
Mieszkamy blisko siebie, więc dzisiaj 'skoczyłem' do niego i działało normalnie...
Dopiero dzisiaj wyszło że wczoraj (wcześniej) miał allert temperatury z CPU (ustawiony na 50st. C.) Dzisiaj temperatura była 43st. (chłodniejszy dzień) i działało wszystko OK. Także w PN musi pomyśleć nad jakimś lepszym chłodzeniem, niestety AMD są dość czułe na tym punkcie...

Sorki za off-topic i dzięki za sugestie.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 03:04 
Cytuj  
Poszukuje dobrego serwa c1 z duza iloscia uzytkownikow i malymi lagami. Piszcie gdzie gracie.

/zastanawiam sie nad sciagnieciem nowych tekstur, ktore sa lepsze? te z c2 czy te c3?

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 13:42 
Cytuj  
Oxidize: Najlepszy serv do C1 to Ultima - bezapelacyjnie! Reszta z trudem dociąga do standardów Ultimy. W miare dobry jest jeszcze noobwars. A propos twojego pytania o teksturki to moim zdaniem C1/C2/C3 nie różnią się jakoś drastycznie. Oczywiście lepsze oferuje C3 od C2 i C1, ale da się grać z piękną grafiką nawet na C1! W tych teksturkach chodzi głównie o lepszy wygląd broni, skili, itp. niż o poprawę wizualnego otoczenia PC.

Teraz gorąca prośba:
CZY KTOŚ MOŻE ODSTĄPIĆ KONTO NA SERVIE EXTREME DLA MOJEGO ZNAJOMEGO?
Napewno są ludzie którzy skończyli swoją przygodę na extreme, a mają dane nieużywanego konta. Będę ogromnie wdzięczny za kontakt, PM bądź mailowy: [email protected]

Pozdrawiam...


Posty: 44
Dołączył(a): 1.12.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 15:53 
Cytuj  
Elo. Zajrzalem po jakims czasie. Zna ktos moze linka do Ultimaro? Bo tamten stary juz nie dziala.

Pozdro.

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 17:29 
Cytuj  
Wiem z ultima jest najlepsza. jestem na niej prawie od poczatku, niestety ok kilku dni nie moge sie dostac na serwer.
adres ultimy: http://www.ultimal2.com/

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 17:58 
Cytuj  
Ultimaro nie jest taki dobry. Ja proponuje noobwars. Niski rate maly drop, sprobuj jesli jestes hardkorowcem ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2005, 20:48 
Cytuj  
co sie dzieje z hsclan i forsaken? czy te serwy nadal naleza do tych hmmm lepszych?

edit.
ktory z serwerow l2 jest waszym zdaniem najlepszy:
-hsclan
-forsaken
-noobwars
-bb lineage 2
-lineage 2 romania
-ultimaro (nie moge sie dostac)
a moze jakis inny? podajcie + i -

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 15:59 
Cytuj  
Mam pytanko, czy na L13 servie w Giran (lub innym mieście) jest GM_SHOP z dualami, itemkami questowymi, Soulami XX-Grade, itp... ? Czy trzeba szukać u graczy i w dropach co ciekawszych itemków?

Ponawiam moją prośbe o ODSTĄPIENIE KONTA NA EXTREME...
Moja dozgonna wdzięczność jest zapewniona. :-)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 16:03 
Cytuj  
Na l13 nie ma duali, ani zadnych rzeczy z c2. Zapasowego konta niestety nie mam =/


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 07:32 
Cytuj  
No coz ktos napisal ze niema dobrych servow C2 ... tak niema i ktos kto tak twierdzi to klamie...wiec ja sklame server L2 Bratva nie wiem czy ktos z was tam gral ja troche gralem ale nie duzo bo to mlody server i troche zbugowany i ostatno padl bo admin ma problemy ale ma serv ma wrocic badz co badz jest tam najwiecej rzeczy C2 ze wszystkich servow..nowe tereny full working(tak to nie zart),moby na terenach C2(tak to nie zart,mobyC2),stridery wyrmy i mozliwosc ich dosiadania(tak to nie zart),miasto Hirian(czy jakos tak)dziala w pelni sa tam npc z itememi quetsami(tak to nie zart),itemy C2 etc. bielizna itp.(tak to nie zart) i niestety troche bugow,fajni GM 2 z nich to polacy.I niestety serve down niewiem na jak dlugo mam nadzieje ze server wroci bo jest to narazie najlepszy serv C2 i z najwieksza iloscia C2 na jakim do tej pory gralem a oblecialem chyba wszystkie servy z top 200 i Hp Zone
Co do extreme zeby tam grac to niewystarczy samo ini. trzeba zainstalowac calego patcha wiec nie bawcie sie w wwysylanie sobie nawzajem plikow ini. bo to nic wam nieda

Zycze milego grania w L2

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 11:05 
Cytuj  
Link do w/w serva:
http://www.l2bratva.cjb.net/
na którym znajduje się jak narazie jeden obrazek :|

Dziwi mnie twoja wysoka opinia na temat tego serva Danthe. Nie zrozum mnie źle, nie krytykuje ani nie neguje twoich słów bo nie mam podstaw. Przyznam się bez bicia że pierwszy raz słysze o tym servie właśnie od ciebie. Natomiast mała liczba głosów na Hopzone, a co za tym idzie prawdopodobna mała ilość użytkowników jest jak dla mnie dużym minusem. Nie wspominając o tym że jak na dzień dzisiejszy serverek jest DOWN.
Oczywiście jeżeli serv posiada to co wymieniłeś to bez wątpienia będzie w niedługim czasie w czołówce! Tak więc sumując - dzięki za info...

Jak wiesz coś więcej o tym servie, albo znasz termin kiedy serv będzie znowu UP to podziel się :-)

Pozdrawiam.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 13:32 
Cytuj  
Jak bys dokladnie przeczytal mojego posta to bys wiedzial dlaczego server ma tak mala ilosc ludzi ale chyba sie niedoczytales wiec powtorze to jeszcze raz SERVER JEST DOSC NOWY a co zatym idzie malo ludzi o nim slyszalo i tak samo bylo z kazdym innym serverem ktory powstal po HSC lub ULTIMARO
sa servery ktore maja juz wyrobiona renome tak jak wyzej wymeinione bo sa od dawna a kolejne inne po nich rownierz mialy mala ilosc ludzi na poczatku. Niebede nikogo namawial na granie na Bratva bo to nie jest moja sprawa i nieplaca mi za to ktos nie wiezy zapraszam do galerji zdjec na http://www.lwieserce.glt.pl/ do galerii
60% scrennow pochodzi z bratvy zreszta jak server ruszy o ile jeszcze ruszy a mam nadzieje ze admin postara sie o to, to sami sie przekonacie co jest prawda z tego co napisalem a co nie reszte ludzi odsylam do extreme na server pvp pk griefing i milego polowania na innych graczy :)
Co do L2 13 to jest to fajny serverek ale Admin to totalny noob i idoita odradzam ganie na tym servie bo tylko popsujecie sobie samczek L2

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 00:37 
Cytuj  
Danthe napisał(a):
(...)nie wiem czy ktos z was tam gral ja troche gralem ale nie duzo bo to mlody server i troche zbugowany i ostatno padl bo admin ma problemy...

Jak bys dokladnie przeczytal kiedyś swojego posta to wytłumacz mi jak to zdanie miało mi nasunąć że mała ilość graczy spowodowana jest tym, że SERVER JEST DOSC NOWY. Powyższe zdanie bardziej nasuwa myśl że mała ilość graczy jest spowodowana bugami i niedociągnięciami technicznymi (pady i DOWN servera). Poza jakimikolwiek problemami to i tak jeżeli serv do L2 nie ruszy "przebojem" i nie przyciągnie na początku XXX graczy to nie ma raczej szans na powolne budowanie dobrej opinii, takie moje zdanie.

Danthe napisał(a):
(...)SERVER JEST DOSC NOWY a co zatym idzie malo ludzi o nim slyszalo i tak samo bylo z kazdym innym serverem ktory powstal po HSC lub ULTIMARO.

Przesadzasz. L13 i Extreme nie mają wcale tak mało graczy i dalej przyciągają nowych, a oba powstały po Ultimie i HSC! Swoją drogą dziwnie porównujesz servery. Stawiasz C2 zaraz obok C1 :|
Jeszcze słówko a propos tego L13. Nie jest tak źle, admin to rzeczywiście idiota, ale powiedz mi jak często go spotykasz w grze?

P.S. Ktoś ma adresy skąd ściągnąć porządne Makra do L2... ??
http://lineage2.ogaming.com/data/2165~Basicmacro4.php tutaj mamy podstawowy przewodnik. Szukam czegoś bardziej zaawansowanego...

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 18:28 
Cytuj  
Czy mógłby ktoś podać aktualne informacje z teraz (nie z czasow jak powstawaly pierwsze strony trego topicu) ktory server jest najciekawszy dla poczatkujecego gracza???

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 00:05 
Cytuj  
Ciocia: Według mnie każdy dobry serv, na którym gra dużo ludzi jest dobrym materiałem dla newbie. Generalnie im więcej graczy tym lepiej bo ci pomogą. Na dzień dzisiejszy poleciłbym ci Extrema (niestety REG jest off), L13 i Infinity. Dwa ostatnie z niewysokim ratem (ok. x5) co wydłuża gre jak się wciągniesz.
Jak wcześniej pisałem w tym topicu odradzam gre na servach z wysokim ratem. Głównie znajdowałem takie z USA i Canady, kuszą wysokimi statami, ale nie mają nic więcej do zaoferowania. Poza tym, żeby dobrze sobie pograć (nie tylko przez 1tydz.), zrobić questy, dorobić się jakiegoś porządnego stuffu to jednak RATE'y nie powinny przekraczać x15 według mnie.

A teraz prośba. Kto w ostatnich dniach update'ował klienta C2 ???
Poprzednio update leciał mi tylko standardowym Launcherem do wersji C2 także spokojnie gram (grałem) na L13 i Extreme. A teraz Launcher w czasie update'u zmienił się na taki kolorowy (nawet niezły) i na nim jest animacja Lineage2 C3 + info o C3
:wtf:
Trzeba ten update wyłączyć w jakiejś konkretnej chwili, czy po FULL UPDACIE da się grać dalej na servach C2? Mam dziwne wrażenie że update skończy się na ver C3, która będę mógł sobie w d$#* wsadzić...
Dark side I sense in this Launcher... :[

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 02:34 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Czy mógłby ktoś podać aktualne informacje z teraz (nie z czasow jak powstawaly pierwsze strony trego topicu) ktory server jest najciekawszy dla poczatkujecego gracza???

do c1:

escape - polecam, bardzo male lagi, noca 400osob, za dnia ok 800
http://www.escapeserver.com/

bnb - znany serwer, gralem przez chwilke bo mialem tam duze lagi
http://forum.bnb.gr/ - nie pamietam linka stronki z regiem wiec daje do forum

http://www.ultimal2.com/ - bardzo dobry serwer.. :( to od niego zaczynalem przygode z l2. Teraz nie chce mi ruszyc.

http://www.katsuchronicles.org/downloads.php - nie testowalem

http://lineage2.dexternet.ro/ - l2 romania, nie testowalem

http://l2.hsclan.com/ - hs clan, serwer spoko

http://l2forsaken.no-ip.org/ - nastepny znany serwer

http://www.gamesites200.com/lineage2/ - lista serwerow

http://l2.hopzone.net/ - lista serwerow

hsclan, ultima, noobwars, escape -wybierz jeden z nich

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2005, 13:05 
Cytuj  
1. Jest na chwilę obecną jakiś shard L2 na którym działają macra i nie dostaje się DC przy ich rejestrowaniu?
2. Ktoś posiada adresy skąd za friko można zassać boty do L2?
3. Co z tym updatem? Wyłączyć w odpowiedniej chwili czy zasysać całość aż do ver.C3?
4. Ponawiam prośbe o odstąpienie nieużywanego konta na L2.Extreme...

:-) Pozdrawiam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 946 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.