mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:39 
 
SwenG napisał(a):
@inside
pooglądaj sobie na yt filmiki z X3 Reunion

X3 to ja mam. IMO to dalej nie jest to :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:40 
 
buff chcialby ;-)
ale niestety nie jest osoba, z ktora mozna dyskutowac. swoje komentarze opiera po przeczytaniu tego tematu, nie zwracjac uwagi na caloksztalt.
takze srednio ma to sens.
po raz kolejny udowadnia, ze w jakiejkolwiek dyskusji brak mu argumentow, a jedyne co potrafi napisac to 'nie grasz w wow'a od 3 lat to nie masz o nim pojecia'.


hm a x3 z modami probowales?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:46 
 
No niestety, na twoje poziomy argumentowania jeszcze sie nie wspialem, ale sie staram :d

Teraz ide zwrocic uwage na caloksztalt, adieu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:49 
 
Cytuj:
hm a x3 z modami probowales?

Moze jeszcze nie zauwzyliscie, ale X3 nie przedstawia tak okretow (kamera).
Radze wam poprostu zagrac w Nexusa i samemu zobaczyc. Mozna albo sciagnac albo kupic za 5$ na Steam :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:49 
 
btw. czy ktos gra w wara uzywajac zboard fang?

cypis: jak chcesz sobie nabijac posty to moze idz do dzialu wow pisac o tym co robisz w pracy, dzieki.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:07 
 
Po co czytasz dział WoW-a ? :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:11 
 
zaraz zrobie co mi kazał cypis tylko skoncze jeść :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 17 paź 2008, 13:11 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:11 
 
Fetysz. Albo chce sie podszkolic. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:12 
 
szykuje sie do napadu na wasze wlosci :-)
wy tu, ja tam!

swoja droga ciekawe dlaczego nikt do tej pory nie zrobil privateera 3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:15 
 
Mendol napisał(a):
swoja droga ciekawe dlaczego nikt do tej pory nie zrobil privateera 3.


Cytuj:
Privateer 3

Origin aborted several attempts to continue the Privateer franchise between 1995 and 2003, by either developing a sequel (Privateer 3) or an online game (Privateer or Wing Commander Online). Only one of these was formally announced. The March 1998 issue of Computer Games Strategy Plus featured a cover story on Privateer 3. Origin announced that development of the game had been cancelled shortly after the magazine was published.


Ostatnio edytowano 17 paź 2008, 13:16 przez Szlam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:16 
 
Mendol napisał(a):
szykuje sie do napadu na wasze wlosci :-)
wy tu, ja tam!

swoja droga ciekawe dlaczego nikt do tej pory nie zrobil privateera 3.

Eee tam jest chce Nexusa 2 ver MMO :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:23 
 
Tera ja rune priest 32/32 - to sa moje subiektywne wrazenia (chyba ze mowie o konkrecie jak nie dzialajacy skill).

Grafika calego terenu jest bardzo ladna w war, szczegolnie podobaja mi sie drzewa i generalnie tereny zielone, nie ma co tego porownywac do wowa bo to roznica klas. Siola greenskinow wymiataja, dwarfow sa okropne. Lokacje niby sa takie otwarte, nie ma smiesznych loadingow miedzy zonkami, a jednak czlowiek nie czuje tak swobodnie.

GRafika postaci (animacja tez ;)) jest bardzo zroznicowana, podobal mi sie w becie shaman, black ork, reszta (elfy, dwarfy, ludzie) jest jakas taka ch...wata, jak dwie rozne gry. Zwalone sa tez efekty niektorych spelli (a moze wszystkich), czesto nie widac po postaci ze cos z nia nie tak poza tym ze na na sobie smieszna ikonke i nie mozna sie ruszyc (rooty?). W wow znam kazdy efekt na pamiec, w koncu zagralo sie te niezliczone ilosci bg/aren, wiec staram sie jakos nie demonizowac tego ze w war nie wiem jeszcze co jest co, ale przydalyby sie efekty do takich pierdolek.

Projekt map scenario, ekhem to takie troche wieksze areny wowa. Bardzo podobne do aren w GW, zazwyczaj nudne jak flaki z olejem i najczesciej gra sprowadza sie do stacia dwoch ekip i wybijania sie (moze powinni zrobic jak w GW, zabic all i again). Moze to tez takie glupie wrazenie, ktore mam przez to ze idzie zazwyczaj jedno scenario na tier.
W wow bg sa duuuzo fajniejsze niz sceanrio w war.
Technicznie od pewnego czasu juz mi przestalo tak lagowac na scenario, nie narzekam juz tam na wydajnosc.

PQ mi sie podobaja, zwykle questy generalnie nie roznia sie od kazdej innej gry mmo, plus za to ze nie spotkalem questow z 1% drop na quest item, wyczyscielm dwarfow t1/t2 i kawaleczek t3 elfow i mi wystarczy pve. Dziwi troche pustynia w okolicach PQ, niby zawsze mozna isc ekipa, ale litosci, czasem nie ma znajomych online, albo robia cos innego, a PQ18/19 campuje od paru dni i tam zywej duszy nie widzialem (dobrze ze sobie influence mozna wyfarmic solo).

O keepach to wiem najmniej, niestety mam z nimi bardzo zle doswiadczenia w przeciwienstwie do wiekszosci (z tego co tu czytalem).
For example: Biore udzial w obronie Altdorf (z murow widze niezla cholote destro), piekna szarza orderu, zero przyciec, adrenalina skacze, przeciez to dopiero poczatek zaraz bedzie walka i wogole czlowiek podjarany - 5 minut pozniej nie mozna juz w okolicy znalezc nikogo z destro :/. Warbandy sie dziela ida obijac keepy (godzina kolo 22), zadnego keepa nikt nie broni, a wiec door/door/lord, co ciekawe przy kazdych drzwiach i lordzie 1fps (a pod altdorf przy kilkudziesieu zapierdalajacych graczach na mountach bardzo plynnie). Emocje siegaja zenitu, 23 a mi juz powieka drga i zieeewaaamm. Destro gdzies sie dobiera do naszego keepa ktory pozostal bez obrony. Ja wiem ze to nie jest wina gry (a moze), ale smierdzi mi tu taktyka ala AV, wy naszego bossa my waszego, bierem honor i cya (tutaj itemki z lorda). Zbliza sie 24 (dlugo sie lazi od keepa do keepa ;)) widze tylko logout, logout ... i nie ma ma nikogo online :D. Nie wiem , moze powinni jeden keep na cale T4 zrobic ;).

Sama walka priestem nie rozni sie za wiele od priesta w wow (poza dlugoscia walki), czy (jak juz pisalem gdzies tam) od monka w GW, troche przypomina to takie wziecie jednego builda z GW i mamy postac. Przy rune priescie , taki z wowa to jest superman. Jezeli chodzi o dlugosc walk to mi to przypomina wowa preTBC, mialem priesta z 2.8k hp (taki golasek), przylazil melee i albo ktos pomogl albo sie umieralo. TEraz w wow to raczej sie healerem nie umiera vs dps (nie sie umieralo miesiac temu, nie wiem co przyniosl patch) - chociaz w war duza wine za kipeska walke ponosi to ze czasem nie masz szansy zareagowac bo nie wiesz ze cie bija. Podejrzewam ze juz niedlugo healerow zamkna w rezerwatach.

NIe rozumiem zupelnie tego ze czesc skilli mi nie chce dzialac w pewnych momentach, najczesciej skili defensywnych, efekt identyczny jak na morale, klik i not ready, nie dyskwalifikuje to gry dla mnie (narazie), ale na pewno nie umila rozgrywki. Jako postac defensywna nie mam wielkiej przyjemnosci z zabijania, wiec chcialbym miec mozliwosc obrony gdy jestem atakowany, zdecydowanie za czesto wpada na mnie ktos z tylu, padam, a w combat logu mam 2 metry wpisow o atakach na mnie, wtf.

Samo starcie jest fajniejsze w wow niz tutaj.

A jezeli chodzi o akcje typu ide do wrogiej strefy i ganiam po mapie szamana to takie "cuda" mozliwe sa tez w wow, jest wiele miejsc gdzie ludzie cos farmia i wystarczy zaczac ich lac.

Generalnie to moze z opisu nie wynika ;), ale mila gra, zeby combat poprawili to by byla super.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:26 
 
Mendol napisał(a):
swoja droga ciekawe dlaczego nikt do tej pory nie zrobil privateera 3.

bo Frontier>Privateer
x)
podobno powstaje Elite 4

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:32 
 
Mendol napisał(a):
btw. czy ktos gra w wara uzywajac zboard fang?


Ja gram, ale tez sie nie znam, wiec nie bede sie wypowiadal na tematy, o ktorych nie mam pojecia ;)


Ostatnio edytowano 17 paź 2008, 13:46 przez Buka, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:42 
 
To jak to, to wlasnie w warze pada sie w klilka(nascie) sekund, podczas gdy w wowie ogarniety healer może utrzymać się vs dps pare minut ?

Serio pytam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:49 
 
Shadhun napisał(a):
Fakt, źle przeczytałem.

Zauwaz mendolku że ja Cie nie obrażam, prosiłbym o to samo.


nie wymagaj za wiele


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:52 
 
Serio odpowiedziec bym Ci mogl gdybym mial 40lvl i w miare porownywalny gear do moich przeciwnikow :].

Chodzi o to ze w tutaj duza role odgrywa tank, sam healer to polowa sukcesu, jak grasz z tankiem ramie w ramie to defense jest niesamowity, jak Cie nie broni tank, to dostajesz od sorca 1000,1500,1000 "channelingiem" w troche ponad sekunde i sie nie wyleczysz. Podobne akcje sa z we, wsiada i cie zabija, chyba ze zdazysz podbiec do tanka.

Niepodoba mi sie cc, w tej grze, za dlugo trwaja wszelkiego rodzaju rooty, silence etc. 5s silence przy takim dmg jak dostajesz wystarczyloby na dwoch, rooty to juz wogole masakra, a nie mam mozliwosci odskoczyc, dobry skill defensywny ma cooldown 3minuty i w 50% przypadkow nie dziala, knockback dziala jeszcze gorzej. Ale w tej chwili to takie walki jak w wow miedzy ludzmi w zielonym gearze na roznych levelach. Moze pozniej jak wezmie sie staty defensywne to bedzie to jakos wygladac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:53 
 
shahray napisał(a):
... Biore udzial w obronie Altdorf (z murow widze niezla cholote destro), piekna szarza orderu, zero przyciec...


Lepiej siedz cicho bo bedziesz nazwany fanbojem i marginesem, ktoremu cos dziala plynnie bo calej rzeszy 99% osob wszystko sie tnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:54 
 
1v1 dps w koncu zje healera.

W grupie jest tak jak powinno, jak ci nie pomoga to padasz. Jak pomoga a jestes focusowany przez duzy burst to czesto tez.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 14:01 
 
Shadhun napisał(a):
To jak to, to wlasnie w warze pada sie w klilka(nascie) sekund, podczas gdy w wowie ogarniety healer może utrzymać się vs dps pare minut ?

Serio pytam.


Chyba druid ;], jak jest ogarniety dps to ogarniety healer i tak nie ma szans


_________________
Praise The Lord and Pass The Ammunition

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.