mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 20:54 
 
skoczylo sie - od teraz kazdy offtop i flame bedzie karany tygodniowym banem, a dodatkowo kazdy offtop, flame = 24h zamkniecia tego tematu


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 19
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:09 
 
Cos cicho tu ostatnio ;)
Odswiezam temat, gra ktos na Candia? Wlasnie zaczalem tam przygode i szukam, tak jakby, "ekipy" do gry :)


_________________
Obrazek
Konono, za toba chodzby w stado dziewic!

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:00 
 
Ja gram na roocku :D ale ostatnio niegram bo mi padł twardziel :(


Posty: 5
Dołączył(a): 17.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 20:42 
 
Tibia jest grą dla ludzi którzy dopiero wchodzą w świat Tibi :wink: A ja sie tak wciągałem może jakies pól roku. Ale tibia jest bardzo fajną i przyjemną gierką tyle że najbardziej wkurza to siedzenie w krzakach i skillowanie albo Trenienie magica MOJ NAJWIEKSZY LVL TO 40 Thann Neff świat Silvera juz sie zmulilem i szukam gier typu Mu I Lineage


_________________
Wierzę w drużynę swą
dla mnie zwycięża Miedź
najlepsza w Polsce jest
legnicki MKS .

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 21:40 
 
zielu14 napisał(a):
Tibia jest grą dla ludzi którzy dopiero wchodzą w świat Tibi :wink:

no offence ale to zdanie mnie powalilo na kolana :lol:


_________________
nie lubie konserw


Posty: 5
Dołączył(a): 17.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 21:49 
 
Tibia jest grą dla ludzi którzy dopiero wchodzą w świat Tibi
[
Sorry za ten błąd to mialo by tak
Tibia jest grą dla ludzi którzy dopiero wchodzą w świat fantasty


_________________
Wierzę w drużynę swą
dla mnie zwycięża Miedź
najlepsza w Polsce jest
legnicki MKS .


Posty: 4
Dołączył(a): 18.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 10:50 
 
Tibia to chodzące piksele, strata czasu i jeszcze ktoś za to płaci.OMG!!!

*

Posty: 51
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 11:39 
 
Kurde nie wiedziałem że to ktoś gra.Nie wierze.Nie widać na wet jak gościu wali.FEEEEe,

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 15:28 
 
Ależ widać, te 5 pixeli krwi wylatujacych z przeciwnika czy jakiś krzaczek z różdżki. Niby nic, ale widać ;) Nie no, ja tam do Tibii nic nie mam, to ,że 80% ludzi grających w tibie to dzieci/nooby jest niważne, wystarczy sie zadawać z pozostałym 20% ;p


_________________
+1 Own3d

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 16:15 
 
Tibia mniem siem bardzo spodobala, ale potem zaczal mi LAN siadac :/ i lagi mam non stop :/ Teraz sie chyba znow przerzuce na Knight albo KalOnline...
W Tibii najlepszy lvl mialem druidem 16lv :( nie wiem moze niekiedy wejde do tibii ale dopiero jak bede mial lepszego necika.

btw: jak mi ktos chce nowego knightka pomoc (8lv, potrzebuje devils helmeta)
Xenozio -> Askara -> moje GG 8505081 pisac :)


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 22:40 
 
Ja bym pomogl, ale niestety na Calmerze mam postacie (35sorc 20pal 23 knight)


_________________
+1 Own3d

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 22:45 
 
Gdybym ja mial tyle czasu zeby grac niz zeby sie gapic na ur 999999 on waiting list. Please wait.... 50 hours. to bym juz dawno z mpa i magic swordem latal.... jednak tibia to nie dla mnie gram :(:(:(:(


_________________
Free your brain of your mind


Posty: 22
Dołączył(a): 17.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 21:59 
 
jesli chcecie zobaczyc moja postac to prosze bardzo
http://www.tibia.com/community/?subtopic=character
gram nia 3 latka i jeszcze mi sie nie znudzilo


Posty: 2
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 14:23 
 
max121 napisał(a):
Mówicie, że osoby, które nie grały w Tibię mówią, że ona ssie ? Jestem zawiedziony... Grałem w Tibie i powiem, że po prostu : "SSIE!". Trzeba zauważyć, że Tibia jest to najczęściej 1 spotkanie nowicjuszy z MMO.


I to żle, że jak ludzie spotykają sie z MMO to zaraz pierwsza jest Tibia. Potem ludzi uważają ze jak coś innego nie jest jak tibia to jest źle ( przynajmniej umie w klasie :/ )

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 15:23 
 
Zavisha napisał(a):
jesli chcecie zobaczyc moja postac to prosze bardzo
http://www.tibia.com/community/?subtopic=character
gram nia 3 latka i jeszcze mi sie nie znudzilo


cośtam jeszcze trzeba wpisać, a mianowicie twój nick, którego nie podałeś (no chyba, że to Zavisha - 120 lvl)


_________________
Obrazek

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 15:25 
 
Zavisha napisał(a):
jesli chcecie zobaczyc moja postac to prosze bardzo
http://www.tibia.com/community/?subtopic=character
gram nia 3 latka i jeszcze mi sie nie znudzilo


cośtam jeszcze trzeba wpisać, a mianowicie twój nick, którego nie podałeś (no chyba, że to Zavisha - 120 lvl)

Avi napisał(a):
max121 napisał(a):
Mówicie, że osoby, które nie grały w Tibię mówią, że ona ssie ? Jestem zawiedziony... Grałem w Tibie i powiem, że po prostu : "SSIE!". Trzeba zauważyć, że Tibia jest to najczęściej 1 spotkanie nowicjuszy z MMO.

Tibia była moim drugim MMORPGiem - pierwszy MU, potem właśnie ona, i potem coś przy czym najdłużej zostałem- KAL Online, potem (po shackowaniu konta na KALu) XIAH, i cośtam jeszcze, potem znowu KAL, potem Trickster, a teraz nic, bo mi się te MMORPGi znudziły :)
Czekam na Huxley'a


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 27.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 15:32 
 
Bart668 napisał(a):
Tibia była moim drugim MMORPGiem - pierwszy MU, potem właśnie ona, i potem coś przy czym najdłużej zostałem- KAL Online, potem (po shackowaniu konta na KALu) XIAH, i cośtam jeszcze, potem znowu KAL, potem Trickster, a teraz nic, bo mi się te MMORPGi znudziły :)
Czekam na Huxley'a


Mi też konto w KAL schakowali, a o tibi to nie mówie

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 05:06 
 
Gralem w tibie... a raczej probowalem i jak ktos wczesniej nap0isal jest to gra dla zfrustrowanych 12latkow;/, wiem bo moj mlodszy brat w nia gra bo nie ma za bardzo wyobru - slaby komp, slabe lacze, brak kasy na platne mmorpg... Kiedy przychodzi do mnie czasami na weekend albo cos i widzi jak gram w wowa to mu sie oczy swieca... Szkoda mi sie go robi i daje mu pograc w wowa:), jak sam mowi tibia ssie ale gra bo nie ma wyboru, podejrzewam jak 90% "fanow tibii"


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 12
Dołączył(a): 29.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 12:57 
 
W sumie może masz racje ale niektórzy gracze qpują Premium accounty (pacc) nawet na 360 dni to jest 250 zł co świadczy ,że napewno mają pieniądze i sprzęt żeby grać w inne giery.
Tibia to jedna z najbardziej dostępnych MMORPG na świecie mało waży szybko sie zakłada konto nie potrzeba tych wszystkich informacji co w tych chińskich grach, dlatego nowicjusze mmo tam pokazują co potrafią xD
Co prawda gra ta jest darmowa ale nie w 100% i tak Cipsoft zarabia :/. Niby tibia jest free ale na wyższym lv MUSISZ płacić lub skończyć grać bo ciężko jest wbić troszke expa na facc zone ...
W tym mmo musisz polegać na qmplach których lepiej poznajesz masz z kim gadać i jest co robić ,ale wszystko co dobre szybko sie nudzi :P po dłuższym czasie na Free Account zdajesz sobie sprawe z tego ,że na twoim lv nie ma tu dla ciebie expa ;/ .
Na Premium Acc wygląda to troszke inaczej nie ma tylu noob pk i jest wiele więcej potworków a także nie zajęte miejsca w ,których sie ładnie expi i dlatego wszyscy faccowcy wqrzają sie na Cipsoft ponieważ od 50 lv bez pacc'a poprostu nie da sie grać :har:
PACC na 90 dni kosztuje 90 zł NIEWARTO!
Ta grafika ,ten dźwięk niewarto...
Masz dużo pieniędzy :> ? Qp sobie Guild Wars ze wszystkimi dodatkami lub WoW'a z wielkim abonamentem przy ,którym będziesz sie super bawił ale po co marnować pieniądze na gre ?
Lepiej pograc na darmowych servach w l2 albo na globalnych za free w flyffa 8) pozdro :]


_________________
only God can judge


Ostatnio edytowano 1 gru 2006, 13:24 przez Dantje Aligheri, łącznie edytowano 3 razy

Posty: 2
Dołączył(a): 1.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 13:01 
 
Tibia ownz ?? :wtf:


_________________
To Be oR noT to Be...... This iS a Question

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.