mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 12:42 
Cytuj  
to znaczy ze maja niezly burdel, kazdy taki suprise dzien to straty finansowe

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 12:58 
Cytuj  
U mnie tak samo swoja droga musze umowe po czytac zeby sie nie okazalo ze moga nam wstecznie naliczyc te dni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 13:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Za co sie kupuje Capitol Sety ?
Bo jest tam jakas smieszna ikonka ale jak na nia najezdzam kursem to sie zadna nazwa, nic nie pokazuje.

anyone ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 13:07 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
U mnie tak samo swoja droga musze umowe po czytac zeby sie nie okazalo ze moga nam wstecznie naliczyc te dni.

No powinienes przeczytac.

Tylko jeszcze napisz jakie postnowisz przedsiewziac kroki jesli sie okaze ze moga. Pojedziesz im spalic te bude czy bedziesz gral o te kilka dni krocej?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 13:14 
Cytuj  
Po co ten cynizm. Normalne stwierdzenie. Chcialbym przypomniec ze blizzard kiedys zbanowal pare osob za ich wlasny blad systemu billingowego kiedy to nie naliczal i ludzie grali za darmo.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 13:31 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
Po co ten cynizm. Normalne stwierdzenie. Chcialbym przypomniec ze blizzard kiedys zbanowal pare osob za ich wlasny blad systemu billingowego kiedy to nie naliczal i ludzie grali za darmo.


A potem im odbanowywał i jeszcze przepraszał, bo 3 sprawy miały zakończenie w sądzie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2008, 13:33 
Cytuj  
Swen o ile sie nie myle to trzeba miec gildiowa taverne odblokowana czyli chyba stolica na lev 2 i gildia na odbowiednim levelu.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:40 
Cytuj  
mam pytanie odnosnie zalogowania sie do gry...

kupilem gre w wersji pudelkowej, wlasnie zainstalowalem, nastepnie zalozylem konto, na ktore zalogowalem sie na stronie war-europe (kliknalem we wszystkie linki z emaili).

teraz z okienka logowania chce sie zalogowac do gry, ale login, ktory dziala na stronie nie dziala w grze!!!? "Authentication Failed" - o co chodzi? czy wymagane jest wpisanie klucza aktywujacego? bo chwilowo nie chce go wpisywac, poniewaz najpierw chce sciagnac patche (a tych sciagnac nie moge poniewaz nie dziala logowanie), a samo granie musze odlozyc do poniedzialku...

mial ktos podobny problem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:48 
Cytuj  
Jak sama nazwa wskazuje: "klucz AKTYWACYJNY" :). Patcher działa gdy działa login i hasło. Login i hasło nie działają, jeśli konto nie jest aktywne/opłacone.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:55 
Cytuj  
W sumie brzmi rozsadnie, dzieki za odpowiedz.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 21:02 
Cytuj  
sikth napisał(a):
mam pytanie odnosnie zalogowania sie do gry...

kupilem gre w wersji pudelkowej, wlasnie zainstalowalem, nastepnie zalozylem konto, na ktore zalogowalem sie na stronie war-europe (kliknalem we wszystkie linki z emaili).

teraz z okienka logowania chce sie zalogowac do gry, ale login, ktory dziala na stronie nie dziala w grze!!!? "Authentication Failed" - o co chodzi? czy wymagane jest wpisanie klucza aktywujacego? bo chwilowo nie chce go wpisywac, poniewaz najpierw chce sciagnac patche (a tych sciagnac nie moge poniewaz nie dziala logowanie), a samo granie musze odlozyc do poniedzialku...

mial ktos podobny problem?


hehe sam tak chcialem zrobic :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 22:38 
Cytuj  
Jutro zamierzam śmignąć po swój egzemplarz Wara.Może mi ktoś powiedzieć których klas najbardziej brakuje ? Ofc wale w ciemno w destruction.Czy dobrze myśle i brakuje Healerów ? A jeśli tak to czy Zealot bedzie strzałem w dziesiątke?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 22:46 
Cytuj  
Jesli Destruction to szczerze to nikogo nie brakuje. :-)

Brzydkich jest az za duzo.

Graj tym co ci najbardziej siadzie bo w WARZE nie ma syndromu "trzeba grac hilerem albo tankiem bo wtedy mnie wezma do party a rogue to wogole jest na raidach niepotrzebny". Rozumiesz o co mi chodzi. :-)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 00:42 
Cytuj  
Po stronie destro odczuwalny jest brak :
Magusów ( Very rare)
Sorcerów ( rare )
Shamanów ( uncommon)

Tanków, maruderów, witch elfek jest opór.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 08:49 
Cytuj  
Witam.

Od wczoraj gram w WHO udalo mi sie wbic 12 lvl PvE i 11 Rank PvP. I teraz mam taki problem bo nie moge sie podlazcyc do zadnego scenario PVP. Gdzie mam teraz szukac takich scenario? Czy pozostaje mi juz tylko to outdorowe pvp ?

Thx za any help

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 08:58 
Cytuj  
Przejdz do nastepnej zony tier 2 bedziesz mial dostep do nowych SC tego Tieru :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 11:26 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Po stronie destro odczuwalny jest brak :
Magusów ( Very rare)
Sorcerów ( rare )
Shamanów ( uncommon)

Tanków, maruderów, witch elfek jest opór.


Na Axe Bite Pass widac brak Marauderow, Chosenow i Squig Herderow, jest sporo sorcow i shamanow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 13:56 
Cytuj  
Czy jest inne źródło z ktorego mozna sciagnać patch niż te zajebany stream? Bo to sie sssa pare godzin ;/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 16:00 
Cytuj  
Mozna jakos ustawic, zeby wyswietlal mi sie 'target of target'?

Precyzujac: zaznaczam cel i widze, co on ma zaznaczone.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D


Posty: 28
Dołączył(a): 29.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 paź 2008, 16:39 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Po stronie destro odczuwalny jest brak :
Magusów ( Very rare)
Sorcerów ( rare )
Shamanów ( uncommon)

Tanków, maruderów, witch elfek jest opór.


Też to zauważyłem na kilku serverach. Tanków i marud jest bez liku.
Ja wstrzymałem granie marudą, podczas oblężeń nie ma co robić, poza napieraniem na bramę(strefa t3). Oczywiście można pobiegać tu i tam, ale po chwili 3-4 doty od BW i szybka śmierć. Jak ktoś lubi może napierać na bramę ale po kilku sekundach doty+smoła na głowie i w bereciku dziurkę wypala, w głowie zresztą też, lol.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.