mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 08:47 
 
Niech cos zje.A co do MU to zly przyklad dales


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 16:21 
 
ale Tibia to i tak jedna z najlepszych mmorpg na ziemi, bo co lepszę? jedynie wow, gw, l2i jeszcze z 1o takich bym wymienił... Tibia to chyba najlepszy darmowy mmorpg? Bo co lepsze Kal-online, Silkroad? Napewno nie!

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 17:20 
 
Powstrzymuje się od śmiechu. Tibia to najgorsza rzecz jaka spotkała ten świat. Aktualnie Tibia wygląda tak: H&S, bez grywalności i klimatu, szczególnie dzięki noobkom w stylu "PlZ GiVe mE MoNeY!!!!!!1111"

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 18:48 
 
@UP
Tibia jak kazda inna gra tego typu posiada swoj specyficzny klimat i swoich ludzi.
W kazdej darmowce znajdzie sie jakies dziecko...W tibi ich nie ma duzo, Ba!! jest ich mniej niz w jakimkolwiek innym darmowym mmo (a gralem w dosyc sporą ich ilosc ;))... Gralem ostatnio i nie widzialem hasla typu Give me money or stuff plz... poprostu niewidzialem...
I nie nazwalbym wszystkich tibijczykow za noob'ow lub umyslowo chorych bo graja w gre, ktora porostu im sie podoba i im sie nie dziwie bo ludzie rozne gusta mają. A tacy ludzie jak sa w tibi to brakuje w kazdym innym mmo... przynajmniej tych kumpli co tam jeszcze ich mam i ktorzy pomagali mi w sytuacjach takich jak Hunt, badz inne tego typu akcje, natomiast jezeli nie sprobowales to nie oceniaj... ludzie ktorzy tak gadaja to jeszcze wieksze nooby niz tych ktorych wysmiewaja. Stwierdzam fakt ,iz ty Tidus musiales na TIBI (jezel grales) dostawac niezle baty i patrzysz na nia sceptycznie... co ja sie tu bede rozpisywal :P


Tsunami

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 20:58 
 
Taa grałem, nie dostawałem batów, mówie o grze a nie o ludziach w nią grający. Pozatym jak chcesz się dowiedzieć co to jest klimat to zagraj na globalnym serwerze w WoW'a lub L2

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 14:53 
 
Grałem w Tibie, doszedłem do 7 lvl (czyli nie wyszedłem z nooblandu, dawno to było, może się coś zmieniło, tak czy siak z wyspy nie wyszedłem na main), i powiem: to kupa jest nie gra imho.
To już Runescape jest 1k razy lepsze.
Jest naprawdę sporo gier mmo bez abonamentu fajniejszych niż Tibia


_________________
O.o


Posty: 29
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 19:27 
 
Gralem w to 2 ostatnie dni, bo jestem chory i nudno bylo... Doszedłem do 7 lvl ktory robilem caly dzien i potem otoczyla mnie cała zgraja kosciotrup.ów i zabili mnie... tibia wciaga ale potem odechciewa sie grac jak ciebie zabija...:( Teraz mam 6lvl i juz nie bede w to gral bo nie chce mi sie caly dzien robic ten 8lvl! Tibia suX! Co za free moorpg jest lepsze od tibi i duzo ludzi w to gra tak jak w tibie?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 21:09 
 
Ale chodzi ci ludzi w wieku takim jak gracze tibii? Bo jeśli tak to z taką ilością graczy poniżej 13 lat nie znajdziesz gry, nawet płatnej.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 lut 2007, 23:15 
 
Tidus napisał(a):
Pozatym jak chcesz się dowiedzieć co to jest klimat to zagraj na globalnym serwerze w WoW'a lub L2


Nie stac mnie... to raz. 2 - nie wydam na zadna gre ( chodzi o abonament ) nawet polskiego grosza. Wole kupic wormsy i grac free 4 life niz placic za godziny Swietnej (napewno taka jest) zabawy i nie miec z tego nic. Wole kupic sobie cos do zarcia niz przegrac w gre... Przynajmniej na nie swoich swoich dochodach tak bede robil. Jak bede sam na siebie zarabial to wtedy kupie sobie i "posmakuje" tego klimatu jaki ma np. WoW czy Lineage 2.


Posty: 29
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 13:52 
 
ja moge wam zaproponować Silkroad Online! Fajna grafa, pełno ludzi w nia gra, można na niej zarobić, grywalna...

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:17 
 
@UP

Gralem... i stwierdzam:
PLUSY:
-grafika
MINUSY:
-LAGI!
-gameplay
-nudne to
-przeludnione servery
-i cala masa innych dyrdymałów.

Ciekawe jak mozna zarobic :) chyb a tak jak na tibi... sprzedasz chara za worek pszenicy i słoik smalcu :lol: pozdro

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:28 
 
Tsunami napisał(a):
@UP

Gralem... i stwierdzam:
PLUSY:
-grafika
MINUSY:
-LAGI!
-gameplay
-nudne to
-przeludnione servery
-i cala masa innych dyrdymałów.

Ciekawe jak mozna zarobic :) chyb a tak jak na tibi... sprzedasz chara za worek pszenicy i słoik smalcu :lol: pozdro


Potem najesz się smalcem i będziesz miał siłę żeby rozrzucić pszenicę po polu... polazisz, podbasz troche o pole i urosnie Ci nowa. Zetniesz sprzedasz i bedziesz mial na dwa worki... i tak w kolo macieju... widzisz? Mozna jednak zarobic.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 23:03 
 
He he... nie dzieki jednak nie skorzystam :) nie gram teraz w nic za wyjatkiem Coruma.


Posty: 4
Dołączył(a): 2.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 13:57 
 
Tibia to syf lepij pograj sobie we Flyffa.
www.flyff.gpotato.com
A tak nawiasem mówiąc to już Daimonim lepszy niz Tibia, ponieważ w Daimonim potwory nie uciekają tak jak w Tibi.

ale twój wybór :har:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2007, 23:54 
 
@up

To, że nie uciekają znaczy, że jest łatwiej.

A co to takiego Daimonim? Takiej gry nie ma.

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 00:06 
 
Jest taka gra ale pod nazwą Daimonin... http://www.daimonin.net/ prosze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 00:10 
 
@up

Ja o tym wiem, tyle, że nie lubie jak ktoś kaleczy nazwy.

Byłem jednym z jej testerów dawno temu.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 3.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 09:10 
 
Mowicie ze tibia to syf ? A te inne gry ktore podaliscie to wiekszy syf niz tibia poniewaz :
Te cos na D ma grafe jak diablo 1 co jakos nie przypada do gustu tylko odrzuca a to na F to wogule nie ma dobrego linka wiec jakos tego zobaczyc niemoge . A jesli sadzicie ze tibia to syf to zobaczcie ile osob gra w to a ile w te wasze gry w ktore gracie . Dla mnie tibi zalety to :
grafika
zadania
duzo broni , setow itp
duzy swiat
Wady :
debilni gracze ( nooby)
killerzy
zalezy na jakim servie sa lagi

*

Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 10:50 
 
tibia jest nawet spoko, mozna nawet ja nazwac klasykiem tego gatunku...jesli ktos umie grac, i nie natrafi na "stado noobow" to naprawde moze liczyc na dobre przezycia :)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2007, 10:51 
 
Hmmm.... no Tibia ma sporo graczy, WoW tylko 8 milionów :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.