mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 16.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 17:53 
 
@3up
widac ze grales w duza ilosc mmo stwierdzajac ze zaletyto grafika 2d zadania tez sa super... a setów to nie moge zapamietac wszystkich bo tyle ich jest -.-
zal..
zagraj w jakiegos normalnego mmo to sie przekonasz coto jest grafika questy i sety...

*

Posty: 173
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 18:13 
 
tajor napisał(a):
duzo broni , setow itp
duzy swiat


Rly?
Setów i ile się nie mylę jest kilkanaście -.-
Ooo duży świat tak? Muszę Cię rozczarować bo np. WoW ma dużo większy...


Posty: 6
Dołączył(a): 3.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 17:19 
 
Ziomster piszesz ze tibia to nie mmo rpg ??? To jestes w bledzie i nalezysz do tych co lubie gre dla tego ze jest "ładna grafika " . A wogule grafika to nie wszystko . A co do setow to soory moj blad duzo pancerzy moim zdaniem .

Kuba13 ale my mowimy o DARMOWYCH MMORPG a nie o platnych . A jesli ktos powie ze sa priv servy to one sa niedoskonale i zazwyczaj slabe (przynajmniej polskie i niektore zagraniczne wiem bo gralem ) .
I raczej nie powinniscie porownywac WoWa z Tibia bo Blizzard wypuscil ta gre z gory wiedzac ze wyprzedzi ona inne gry i wogule firma ma wieksze mozliwosci niz Clipsoft .

Widac ze niektorzy z was nigdy w tibi nieprobowali robic zadan i co gorsza grac w tibie do min 15 lvl

A grafika 3d niezawsze jest zaletom bo ona czasem ogranicza swiat itp bo moze za duzo wazyc do sciagniecia .

Tibia ma przynajmniej duzo mozliwosci a nie tak jak np. Mu Online gdzie tylko kupujesz naprawiasz bron i zabijasz

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2007, 21:07 
 
Ja nie widze że on napisał że tibia to nie mmorpg. Sporo darmowek ma większą mape, a tibia nie tylko ma słabą grafike, ale też zero klimatu. A zadania, wprost świetne ma tibia! Idź zabij xx potorów!/idź przynies xx rzeczy wypadających z potworków! Kurde po jednym takim quescie chce sie następnego co nie?

**

Posty: 314
Dołączył(a): 6.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 00:16 
 
@UP
1.Każda gra ma jakiś swój specyficzny klimat.
2.Nie znam DARMOWEGO MMORPG'a który ma inne questy niż zabij xx mobków i przynieś xx mleczy z łąki.
3.Tibia jest już klasykiem, więc nie porównuj jej do Płatnych, Nowych gier.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 08:44 
 
1. A Tibia ma graczy typu: PLZ buff me! give me money!
2. Widzisz, sam potwierdzasz to co mówie
3. Znajdź mi w moim poście porównanie Tibii do płatnych mmo

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 10:15 
 
Tidus napisał(a):
1. A Tibia ma graczy typu: PLZ buff me! give me money!
2. Widzisz, sam potwierdzasz to co mówie
3. Znajdź mi w moim poście porównanie Tibii do płatnych mmo


A WoW ma graczy typu: PLZ buff me! FRE EPX PLX! GV SOM GLD

Stary, czytam sobie Twoje posty i mam wrazenie ze Ty piszesz zeby pisac. Ktos rzucil Ci komende 'szczekaj na Tibie' to Ty szczekasz, jest to smutne bo wiekszosc rzeczy ktore naskrobiesz po prostu mija sie z prawda.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 10:31 
 
Powiem ci ze moze wkreci ci sie tibia ale potem zygac ci sie bedzie chcialo na te beznadziejna gre ...


_________________
W razie wypadku skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 12:55 
 
Badzmy szczezry tibia obecnie jest najlepszym darmowym mmorpg poniewaz:
1)Nie ma tu mas skosnookich nabijajacych max lvl w tydzien i spamujacych swoimi dziwnymi znaczkami czat.
2)Serwery jakos ciagle nie gina, nie psuja sie itd.
3) Ma jakis swoj specyficzny klimat
4)Jest po angielsku.
5)Nie ma lagow
Sam gram i w tibie i w WoW, kiedys jeszcze w Eve gralem, niestety nie stac mnie na ciagle przedluzanie WoW, Eve wiec musze tez pograc w jakies darmowe mmorpg, a jedynym z nich ktere jest w miare stabilne nie wiesza sie, nie ma lagow jest niestety/stety tibia. Nie jest ona jakas doskonala albo co, ale wciaga.

Pare postow wyzej ktos polecal flyffa, coz ja tez w niego gralem i dobila mnie ta cukierkowa grafika, lagi i pelno bugow (np. deski od 5 lvl z questu).

Teoretycznie alternatywa jest Lineage II na privach, ale niestety privy maja to do siebie, ze lubia byc zbugowane i czesto sie wieszac.

Nie oszukujmy sie co do graczy kazda gra ma dzieci neo, ktore laza i zebrza o darmowa kase, rzeczy itd., na to nie ma rady.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 14:21 
 
Eshim napisał(a):
Badzmy szczezry tibia obecnie jest najlepszym darmowym mmorpg poniewaz:
1)Nie ma tu mas skosnookich nabijajacych max lvl w tydzien i spamujacych swoimi dziwnymi znaczkami czat.
2)Serwery jakos ciagle nie gina, nie psuja sie itd.
3) Ma jakis swoj specyficzny klimat
4)Jest po angielsku.
5)Nie ma lagow
Sam gram i w tibie i w WoW, kiedys jeszcze w Eve gralem, niestety nie stac mnie na ciagle przedluzanie WoW, Eve wiec musze tez pograc w jakies darmowe mmorpg, a jedynym z nich ktere jest w miare stabilne nie wiesza sie, nie ma lagow jest niestety/stety tibia. Nie jest ona jakas doskonala albo co, ale wciaga.

Pare postow wyzej ktos polecal flyffa, coz ja tez w niego gralem i dobila mnie ta cukierkowa grafika, lagi i pelno bugow (np. deski od 5 lvl z questu).

Teoretycznie alternatywa jest Lineage II na privach, ale niestety privy maja to do siebie, ze lubia byc zbugowane i czesto sie wieszac.

Nie oszukujmy sie co do graczy kazda gra ma dzieci neo, ktore laza i zebrza o darmowa kase, rzeczy itd., na to nie ma rady.

1-Te krzaczki to ich jezyk
2-Jestes pewny?Czesto jest tak ze jest down bo sie baza z itemami zryla
3-Tak klimat w tibii do ktorego zawsze powracamy
4-Dzieki temu wiecej zarabiaja
5-Ojj tu bym sie sprzeczal.

Tibia nie jest w pelni darmowym mmorpg ;/
Co z tego ze grales w WoW, EVE jak nie grales w UO :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 19:34 
 
Słyszałem że tibia jest głupia jak się gra do 15 lvlu. Grałem z bratek 30+ lvle i nic nie znalazłem ciekawego. Tak zagrajcie w UO. Duży świat, privy NIE są zbugowane, rzadko downy,można grać na klimatycznym serwie ;), wcale nie ma dziwnych japońskich znaków. System skilli najlepszy z jakich widziałem. Gra nie jest droga. Zresztą nikt nie gra na OSI bo ledwo sie da chodzic :p (nie chodzi o lagi tylko o zaludnienie) wszędzie ludzie. I na OSI tylko PvP, a niektórzy lubią PvM(ja i dlatego gram na DM!<- polski klimatyczny serwer,nie ma noobów i ogólnie jest fajnie ;)). Potwierdzam pana wyżej, że co z tego jak ktoś grał w WoWa, jak nie grał w UO :wink:.
Minusy tibii
- grafika
- mnóstwo osób
- PACC (już bym wolał żeby było płatne, chociaż możliwość kupna pacca za pieniądze w grze i to jest plus)
- nooby (połóż item na depo i nacisnij ctrl+q i Ci sie pomnożą, albo zasypywanie depo aż zniknie)
- polscy gracze którzy piszą wogule, o boshe, dyslektycy i w ogóle mi się nie podoba połowa polskich graczy.
Plusy:
+ brak lagów

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 19:42 
 
dodge -> nie pisz bzdur o OSI jezeli nie masz o tym jakiegokolwiek pojecia:<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2007, 20:37 
 
Asmax: no cóż grałem rok na OSI, ale to dawno więc przepraszam jak coś się zmieniło xD. P.S: co tam na osi slychac? :D
Pojęcie mam :). Ale po prostu OSI dla mnie brzydko pachnie i tyle :/. Wole starą DMke.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 13:25 
 
Ja gralem kilka lat i nie przypominam sobie zeby jakiekolwiek sytuacje ktore wymieniles mialy miejsce.
Mozna wiedziec na jakim serwerze i kiedy?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 14:09 
 
dodge52 napisał(a):
bs


Co to za bzdura człowieku? Idź już graj na privach ale nie wypowiadaj się na temat OSI na którym nigdy nie grałeś, k?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 16:28 
 
bs? A może jednak grałem? na siege perilous.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 16:53 
 
I tam obijales sie o ludzi bo tylu ich bylo? HEHE.
Dziwne ze grales na SP skoro nie lubisz PvP, bylo jeszcze 'troche' normalnych serwerow.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 18:08 
 
Grałem na OSI dwa miesiące a potem już nie płaciłem bo mi się nie podobało.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2007, 19:25 
 
Czyli nie grał wcale, podobnie mój znajomy mówił jak to L2 jest lepsze od WoW, pierw mówił, że grał 5 miesięcy, potem że miech, a na końcu przyznał się, że nie grał wcale, ale słyszał opowieści o tym, że jest bajkowa grafika :D

pokolenie freeshardowców ;(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2007, 15:54 
 
free shardowiec to twoja stara :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 770 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.