mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Czy Polacy w grach Online są pomocni ?
Tak 51%  51%  [ 64 ]
Nie 49%  49%  [ 61 ]
Liczba głosów : 125
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 19.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 21:09 
Cytuj  
Jak grałem w astrowars to nigdy na polaków nienażekałem.
Wszystkie polskie sojusze o ile wiem mają klauzulę o nieatakowaniu a niektóre nawet o pomocy polakom :D
Zaś podczas gry w Conqer Online wielu polaków poza tymi należącymi do gildi polskiej raczej przeszkadzało niz pomagało :(

Hmmm właściwie to zależy od "społeczeństwa polskiego" danej gry i od ilości noobów :]

A w KO jeszcze tak z pare miesięcy temu w rejestracji nie dało się wpisać "Polska"... I wiekszość dobrych graczy grała pod innymi "sztandarami", a przynajmniej ci co bardziej uparci :lol:

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 21:13 
Cytuj  
WSZYSCY grali z wkreta w rejestracji bo inaczej sie nie dalo :wink: .


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2005, 23:23 
Cytuj  
Hehe ale teraz jest 'Republic of Polish People' co ma chyba znaczyć Rzeczpospolita Polska hehe. :D


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 18.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 11:34 
Cytuj  
Na serwerze L2 (infinity). Są często walki polaków z bugarami. I jak ktoś pisze na ogólnym, że "zabił mnie bugar pomocy" to zawsze przychodzi dużo polaków i idziemy im pokazać kto tu żądzi :D. Nie zawsze wygrywamy (jest i ich więcej na serwie) ale zawsze walczymy do końca. Dlatego nie można nażekać na polaków.


_________________
http://tondruk.pl

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
fajnie identycznie jak w Korei, gdzie cała kafejka pomaga jednemu jak go ktoś zabije.. :lol:


Posty: 4
Dołączył(a): 14.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 16:44 
Cytuj  
Siema. Ja to w co bym nie gral online wstydze sie byc polakiem... Zwlaszcza w q3. Juz nie raz widzialem jak kumple z innych krajow gadaja o polakach i doslownie wszyscy wiedza co znaczy "kurwa" czy "spierdalaj" No wiocha na maksa. Pozdro;)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2005, 08:45 
Cytuj  
A w Knight Online, po dłuższym przypatrzeniu się tak sobie myśle że polacy to wielka potęga, Na Xigenonie bynajmniej, Eternal_Knights ten klan jest na 25 miejscu w rankingu. Może jest tam nie tyle samo użytkowników co np. Turków, ale nie są noobami, zawsze pomagają, zawsze jest ktoś kto ci odpowie na pytanie, da jakiś itemik, ale najlepszy z nich wszystkich jest Gandzjalf, pozdro dla niego. No i właśnie dlatego zaje*****e jest być Polakiem.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 1
Dołączył(a): 21.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 11:50 
Cytuj  
Niektore wypowiedzi ludzi na temat Polakow sa wrecz zboczenie smieszne.. obwiniacie innych ze sa chamscy ze kurwami sypia ze nie pomagaja.. a poweidz czy jak kogos na ulicy sie spytasz czy ci pomoze zawsze ci odpowie?? niby nie to samo ale tak jest z mmorpgami i jak jestem zajety a jakis typ mi po 10 razy pisze to co mam napisac?? idz prosze?? spierdalaj sie pisze zeby sie odpierdolil.. nie mowie ze nigdy nie pomagalem ludziom bo gralem w USKO dlugo na aresie i bylem w w najlepszym klanie polskim na aresie(domyslcie sie)i sie levelowalo Polakow i innych i nie mozna powiedziec ze Polacy to same nooby czy takie tam, sa ludzie i ludziska jak sie wstydzisz ze jestes z Polski to spierdalaj z tego kraju lamusie pierdolony!! Pisze tu do wszystkich pierdolonych imbecyli co sie wstydza ze sa Polakami, badzcie Rumunami Turkami Armencami Kurdami a nie Polakami jak sie wstydzicie frajerzy jebani

A co do Turkow to jak ktos napisze ze Turkowei to tacy cacy lala to powiem ze gowno wie o tej grze.. Turkowie na USKO to najgorsza zaraza!! to takie lamy (sa wyjatki np. klan Town na aresie oraz inne) ale duuuuzo jest takich jebanych dzieci co nawet angielskiego nie znaja.. general jak jest z Polski pisze komendy po angielsku a jebany turek pisze cos po kurwa turecku!! ludzie gralem w to dlugo i mialem wrazenie ze ta gra jest dla turkow i dla reszty swiata tam jest druga ojczyzna tych lamusow i nie ma ze Polacy sa najgorsi bo nie pomagaja. lub kurwami sypia.. ilu jest tam Tureckich noobow to jest glowa mala..

Nie wiem jak jest w innych grach ale zastanowcie sie.. sa madrzy Polacy, chamscy Polacy, pomocni Polacy, pojebani Polacy, zajeci Polacy, i to trzeba zrozumiec.. ja w swojej grze trafilem na wszystkich takich.. a co do lewelowania to duzo ludzi mi pomagalo.. i to mowie ze nie zlosliwosci ale z faktu ze zaden Turek jebany mi nie pomogl bo oni tylko umia pisac "turk munsum takie swyft plzz" i takie tam

Wogule ten topic jest zdeka powalony... bo mozna zalozyc czy np. Francuzi, Hiszpanie, Belgowie, Kanadyjczycy... bla bla bla..

Zmoderowany fragment zawierajacy czyste wycieczki osobiste. Wyraz swoja opinie o koncowkach "PL" przy nicku nie obrazajac ludzi, ktorzy maja odmienne zdanie.

Dziekuje za zrozumienie.. niektorzy z was sa zalosnym przykladem braku poszanowania dla wlasnej narodowosci..


_________________
szukam czegos nowego bo Knight Online mi sie juz znudzil:/


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:20 
Cytuj  
Popieram w 100 % P.S może pamiętasz niejakiego Sweet'a ? z KO :)

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2005, 13:38 
Cytuj  
Ja tam lubie turków, kocham ich swyyyyyfft plzz, albo baba, lub tym podobne, są noobami to prawda, ale ich "kocham". Są tym typem sukin***a którego kocham nienawidzieć :D


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 4
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 14:55 
Cytuj  
Ja gram w DarkEden(kto niegrał niech żałuje) zawsze pomagam polakom i przewarznie polacy pomagają mi jak mogą np. party spuszczają z ceny (a przedmioty są naprawdę drogi u obcokrajowców). Ale takie MU to szkoda gadać syf chamstwo niewarzne czy global czy prywatny. dla zainteresowanych darkeden oto adres http://www.darkeden.com.en/ pomoge wam! Łowca ksywa "mataus" .

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 17:10 
Cytuj  
Dla kogo pracujesz ??!! Gadaj !!!!


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.


Posty: 4
Dołączył(a): 24.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 17:54 
Cytuj  
Jakim tonem? Jak ty do mnie muwisz? Zobaczymy jak będziesz w darkeden grał. Bprzepraszać mnie bedziesz żebym cie a party wzioł!!

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 18:15 
Cytuj  
a propos DarkEden, nie moge otworzyć strony, a jak wpisuje www.darkeden.com to wyskakuje mi strona po japuńsku.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 22:19 
Cytuj  
rudy561 napisał(a):
muwisz

Aaaa my eyes are buring... this payin I can't take it any longer

Sorry, poprostu nie wytrzymałem :wink:


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 23:20 
Cytuj  
Varlus to nie chodzi o to ze sie masz wstydzic czy nie ze jestes polakiem dopisujac pl czy tez nie. Dopisek pl jest po prostu nie na miejscu/glupi/dziwny (no offence) . Chcesz sie zaprezentowac jako polak daj se ksywke polska (Batory, Jadwiga, Wolowina :P ) czy cos a te pl dziwne takie jakies... No i sa ludzie ktorzy od razu czlowieka klasyfikuja wiedzac z jakiego kraju on pochodzi. i tak ktos widzac twoj nick pl moze cie uznac z miejsca za spoko/idiota/itd. A tak jak ktos cie pozna zawsze bedzie szansa na zmiane opinii (lepsza lub gorsza ) Na koniec w l2 jeszcze sie nie spotkalem ze zlym nastawieniem do polakow innych nacji a wrecz przeciwnie. Najsmieszniejsze jest jak amerkance chca zaimponowac ze umeija po polsku i wala teksty w stylu "jak che czujesz" czy cos dokladnie nie pamietam :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2005, 23:52 
Cytuj  
Eeeeee.... co tam polska xywa, ja na przykład bardzo lubie Forgotten Realms i mam xywe Morik, ale w ten sposób ludzie nie czają z jakiego kraju jestem, więc dodanie PL jest w sam raz. Bo bycie np. Władysławem z leksza nie pasuje, a Morik_PL jest bardzo klimatyczny, a do tego gram łotrzykiem (rogue). I szafa gra.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 08:04 
Cytuj  
a wlasnie ze imo wszelkie znaki _- i dodatki typu PL BR sa strasznie nieklimatyczne.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 09:13 
Cytuj  
No racja, mogłem się nazwać Morik_z_Polski


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2005, 09:40 
Cytuj  
no i dalej nie trzymasz klimatu bo uzywasz znakow _-
Druga sprawa czemu az tak bardzo ci zalezy zeby sie afiszowac z tym pl?
sorry ale to glupie dla mnie. Na samochodach przykleja sie nalepke ale nie w grze w nicku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.