mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 14:54 
Cytuj  
ednego z najlepszych mmorpg w historii.

najlepszego :cry:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 14:57 
Cytuj  
Ha jak to gralem kiedys z belem intensywnie na free jakims pre aos i bylo fajnie nie powiem tam nawet dobra ekipka byla swego czasu i pogralismy tam z pol roku :)

fakt faktem pomnik by postawil, labedziom stawiaja to UO nie postawia "roni leske" :P

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 17:31 
Cytuj  
Nad czy mówisz o def ? :) Swego czasu grałem tam z toba, belem i nathem ale się posypało i przestaliśmy. Ostatnio gdy się tam logowałem miałem straszne lagi ale nie wiem czy to nie wina mojego lacza. Zastanawiam się czy gdyby na osi zrobili serwer pre-aos to ktoś by wrócił, niejednokrotnie ktoś pisze na różnych serwach, że mogli by zrobić i jak świetnie tam było ale jestem ciekaw ile osób zdecydowało by się tam grać.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 17:35 
Cytuj  
wróciliby, ale osi nie zrobi pre aos, to tak jakbvy sie przyznali ze zjebali wszystko :)

ja jestem otwarty na propozycje grania na free


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 17:47 
Cytuj  
Podaj mi swój numer gg na priv :) . To może coś wymyślimy. Jeśli ktoś ma ochote pograć na serwie pre:aos i po pkowac jak kiedyś niech pisze do mnie

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 16:42 
Cytuj  
no ja jestem za pogral bym przypomnial sobie jak to bylo tylko ze ja za duzo czasu nie mam, no ale po kilka godzinek w tygodniu mysle ze bym znalazl :P dajta namiar na serverek na ktorym jest spoczko moze jakis polski serverek opanujemy i bedziem bic poor polish noobs :P :P wsumie polskich serverkow jest sporo teraz ja chyba sie za takim rozejze :P :P

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 17:05 
Cytuj  
Nad tak się składa, że już jest nas 3 i gramy sobie na tym serwie co kiedyś z toba grałem. Jak jesteś zainteresowany to podaj mi numer gg na priv bo zapomnialem moje icq :D . Albo napisz do Smashie :) .

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 17:06 
Cytuj  
jo, gram na dfi wlasnie jest cool :Z


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 17:18 
Cytuj  
zainstalowalem se uorunaway ale musze leciec ale jak bede wieczorkiem to se uo zainstaluje hihihi A co mi tam my name in defiance = Nadrion lub Vem :P

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 17:22 
Cytuj  
Nad skontaktuj sie ze mna to Ci wszystko napisze co i jak :) . Damy Ci hajs i w ogole. Będzie nas 4 jeśli ktoś ma jeszcze ochote pograć na pre:aos to walic do mnie na PW :).

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 19:57 
Cytuj  
daj mi gg bo nimam :<

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 20:03 
Cytuj  
Odezwalem się do ciebie na gg

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 20:11 
Cytuj  
na ten sie odezwij bo tamten nie dziala :/
to lunki gg wiec luz :)
34196 43

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 20:16 
Cytuj  
Ludzie jak odpaliłem uo kilka lat temu grafa super :D odpalam uo dziśaj jaka tibia :( Moje zdanie brzmi następująco: powinna byś lepsza grafa :)

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2006, 21:15 
Cytuj  
grafa w niczym nie przeszkadza jeśli się wie czego się w grze szuka ;) . Tak jest z uo.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 11:58 
Cytuj  
:wtf: jaka grafa liczy sie miodnosc ot co gry z wyjechana grafa a bez grywalnosci sa do dupy i kazdy sie z tym zgodzi UO to przeszlosc imo lecz swego czasu byla uber gra do ktorej trzeba bylo cos wiecej niz tylko wypasionego kompa i xxx godzin spedzonych na formowaniu lvl czy golda UO dalo nam przyjemnosc ktora trwala "w moim przypadku" 4 lata a i dalej z checia bym wrocil i nadl bym gral gdyby nie aos i porazka za porazka "pub za pubem"
W UO nie liczy sie grafa bo jesli szukasz gry ktora ma nieskonczenie wiele mozliwosci tworzenia postaci i rozwoju jej na wszelkie fronty to UO jest ta gra. Oczywiscie EA teraz a wczesniej Osi chcialo podazyc za sukcesem Diablo 2 i dodali pare niepotrzebnych pubow no ale cuz.

Moim skromnym zdaniem UO to zywa legenda mmorpg i tak zostanie przetarli szlaki innym firmom i chwala im za to.
IM BACK = DEFIANCE HERE I COME :P

POZDROWIONKA :)

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2006, 19:49 
Cytuj  
Dlatego naprawde jeśli ktoś dobrze się bawił kiedyś na osi i ma ochote to powtórzyć walcie do mnie. Dam wam namiary na serwer i pogramy :) .

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 00:16 
Cytuj  
Co do grafiki , mi się podoba.
Mogliby ewentualnie wprowadzić więcej klatek , ale nic więcej.

Wszystko "było" wyraźne , wiadomo kogo lali , każdy wyglądał jak chciał i naprawdę można było ubierać się unikalnie - rzadko kiedy spotykało się dwóch chociaż podobnych do siebie graczy.
Z drugiej strony , gra cholernie długo wytrzymała , i to nie przez grafikę , tylko właśnie przez samą mechanikę.

To co wg. mnie było najistotniejsze to community.
Sama gra była ogromną nowością , nie zjednywała tylko wyjadaczy MMO , bo to było pierwsze MMO ; ) W szoku byłem gdy gadałem z ludźmi po 40stce , 50tce mający przeróżne zawody i np. grali ze swoimi znajomymi z innego zakątka świata.
Można było spokojnie z nimi pogadać , dowiedzieć się o nich sporo , wymienić ICQ , spotkać się w wakacje : P
Czegoś takiego już nie będzie , bo wg. mnie to co przyciągało to była fascynacja jednocześnie grą , ale też internetem i możliwością takiego porozumiewania się.
Nie było dokąd się śpieszyć , ludzie często więcej spędzali czasu na gadaniu niż na samym "zdobywaniu" ( przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie przypominając sobie pierwsze kroki w UO ). A i zdobywać właściwie nie było czego.
Każdy miał inne ambicje związane z grą , i każdy inaczej się realizował , każdy czego innego próbował - a ci co mieli dużo czasu i cierpliwości spróbowali wszystkiego ( o ile się dało ? )
Nie było powiedziane miej kupę hajsu , dużo itemów to jesteś uber.
Nikt sobie nie wchodził w drogę , może tylko PK - ale to też był element jakiegoś zagrożenia które potem zostało wyeliminowane.

Grałem jakiś czas na free serwerach PvP , ale to nie był ten klimat mimo że to właśnie ten element mnie najbardziej przyciągał.

Sam jestem zdziwiony ile sytuacji pamiętam , ile mam wspomnień. Po expowaniu w WoW'ie mam "lekką" pustkę =/ i właściwie zaprzestałem grania w jakiekolwiek gry ; p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 00:45 
Cytuj  
Lex staruszku dzieki ze o mnie pamietales ale nie wiem ...WoW zabiera mi caly przydzial na zabawe , wpadalbym tam okazyjnie co przy grze jak UO jest bezsensowne , chociaz...ilu was tam biega? jest troche ze starej ekipy?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sie 2006, 08:28 
Cytuj  
Aldatha nie wiem czy nie bieżesz mnie za kogoś innego ;) . Na osi grałem chwilę i to dzięki nathowi jednak na moje nieszczęscie późno zaczałem bo był już zaawansowany aos :) teraz poprostu szukam ludzi, którzy maja ochote pobić się we frakcjach, po pkować, stworzyć guild i grać w swoim gronie czyli to co kiedyś było esencja uo. Gra nas obecnie 4, Ja, kolega Smashiego, Nadrion i chyba zacznie Asmax ale może nas być znacznie więcej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.