mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:57 
Cytuj  
Ehhh kiedys bylo powiedziane, ze bedzie jaka mozliwosc zapomnienia skillow i pewnie taka bedzie ... Wiec nienarzekac tylko czekac co przyniesie los ... ROzumem jak ktos jest gornikiem i go pacnie kilka razy na lagu zywiol i dostanie wrestling czy cos tam to bym sie wqkurzyl i takie cos bym wyeliminowal, ale jak ktos kopie do plyty potem fencinguje do 60 dexa, a potem jeszcze magi sie uczy by mu bylo latwiej to juz przegiecie i tego nierozumiem ... Pozatym jak ktosa chce byc czlowiekiem orkiestra co to uszyje sobie ubvrania, zrobi bron, zbroje, zegar i co tam jeszcze to niech bedzie tai, ale potem jak mu sie znudzi to co ma to zapomniec ? bez przesady ... to jest wprowadzone by utrzymac klimat i tyle ... Jak ktos pol zycia kopie do plyty to potem trudno to zapomniec ...

Moim zdanie trafdiony pomysl, tylko wymaga kilku zmian ...

Pozdrawiam.


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 12:00 
Cytuj  
Tylko ze w zyciu zawsze uczyc sie mozesz nowych rzeczy.


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:06 
Cytuj  
Ktos juz kiedys o tym wspomnial. A co z tymi graczami ktorzy chciali przetestowac ZS jako nowy shard, jako nowy swiat ?
Niektorzy testowali i zdazyli skasowac sobie skille , aniektorzy nie zdazyli i maja 600%... I co teraz maja zrobic ? Czekac ? Ile ? Dokad ? ehhh :sad:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-09 22:15, naiL napisał:
No, ponoc nie mozna robic bo krool zabronil wyrabiania trutek(poison potionkuf) i zatruwania.. czyli tego Dzemu jagodowego(alHemia)no i zatruwanie(poisoning).
A co do hilingu to mnie sie oplaca. Jak dostane w pale to sie ulecze raz dwa. TYLKO: i tu jest spora beka...
ciekawosc to pierwszy stopien do piekla wienc sobie z ze znajomym proobowalismy pocwiczyc w ten sposoob: sparing jeden leczy siebie drugi siebie ... i praktycznie moze takie cos trwac az sie skonczom bandarze (kon juczny jest tutaj wspanialym wynalaskiem).. no i sie pojawily soboftury wszystkich natlukly no i od tej pory nie mozna sie leczyc podczas walki ani skile nie rosnom na sparze(to dobrze, ale widzimy tu brak pomyslowosci GMów :cool:))) i zabezpieczaniu sie przed takimi rzeczami przed czasem.. ciekawe czy jest to mozliwe na CL.. pewnie na DZcie bylo ale ja taaak krootko gram w Ultime ze nie wpadlem na to wczesniej). Przepraszam to przez nas nie mozna sie leczyc :cool:))))). tak jak kiedys. Ale akurat to byl moim zdaniem Bug, ktoory mozna bylo wykorzystac we wspanialy sposoob. Beka jesli hodzi o to, ze zostalismy za to ukarany po prostu W BAAAARDZZOOO ZLOOOSLIWY SPOSOOB. NIE WIERZE ZE NA POLUDNIOWEj BRAMIE DELUCJI KRENCOM SIE TRZY! Klony!.. wspoolczucie...

a wracajonc do tematu nie wiem dlaczego nie mozna truc. Hoc akurat mnie to by sie tylko na orki przydalo.. bo narazie zaslaby jestem(ale to tesz jest przeciw sprytowi bo wszyscy woje mieli pozatruwane bronie.. ostatnio). :cool:
*bow down*


Nie tylko wy nabroiliscie z leczeniem ;P A zatruwac bron mozesz pod warunkiem ze jestes pretem.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:51 
Cytuj  
Lichu nieprawda ja nie jestem pretem i moge zatruwac bron :wink:
umiejetnosci mozesz sie nauczyc u niejakiej danyelle :wink:

a ze to jest niezgodne z prawem no coz dekret krolewski trudno ja postanowilem ze bede w tym najlepszy

aha jak ma na imie krol ? bo zaden pretorianin nie potrafi mi na to pytanie odpowiedziec a slyszalem ze jak sie cos robi to porzadnie :wink:


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:56 
Cytuj  
Jak chcial przetestowac to moze zalozyc nowa postac a jak ma juz 600% skilla to powqiem jedno to niebyl test tylko nabijanie statow ...


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 07:06 
Cytuj  
TO BYL TEST ! Testowalem a ze mi dex wzrosl o 4 i int o 3 to odrazu jest karalne ? Niektorzy kopia rude albo rabia dzrewo pol godziny i str wzrasta.... Ehhh zostaje tylko czekac co w tej sprawie zrobia GMi, mam nadzieje ze biednych i slabych graczy nie skrzywdza :razz:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 07:41 
Cytuj  
Zaraz, jaki test? Nie przypominam sobie ciebie w grupie betatesterow. Po drugie po testach wszyscy betatesterzy stracili postacie. Ty grales nie w trakcie testow tylkow trakcie normalnej pracy. To, ze chciales sobie potestowac, to juz twoja sprawa, nikt ci przeciez nie kazal.


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 09:20 
Cytuj  
wilk syty i owca cala.. .skills strikes back!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.