mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:11 
Cytuj  
Ja mam male pytanko!Victoria to w rzeczywistosci kobieta czy mezczyzna?Bo zauwazylem ze wyraza sie jak meszczyzna np.
poszedlem,wziolem itp.


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:26 
Cytuj  
To tajemnica :smile:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 16:29 
Cytuj  
Wez Evantis poraz drugi mowie nie wal mi tu glupot!
I nie mowcie ze mozna sie dogadac! Nie mozna nawet porozmawiac nie dajecie tylko zabijacie!
Grabicie biednych krawcow z ich obronnego oreza...
Jestescie banda kretynow, nie widze nic klimatycznego w zatruciu i zabiciu piorunami w srodku miasta biednego krawca bez pieniedzy...
Ale widocznie GMi tak sie wsciekli juz na graczy ze postanowili stworzyc chaos



Amen

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 16:49 
Cytuj  
ejj czlowieku Vici sie pytala ciebie czy bedziesz tak uprzejmy i jej oddasz dobytek ale ty sie uparles a potem jak cie zatrula to tez sie pytala grzecznie czy jej oddasz jak cie odtruje ale tez nie chhciales no coz to jakos chciales umrzec od tej truty , a co do dogadania to juz jest kilka osob ktore sie moga poruszac po papui i fire bez obaw i nie jest to tajemnica a po za tym zawsze sie mozna dogadac :smile: jak to oni zauwazyli tylko trzeba to z glowa zrobic :smile:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 17:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-17 17:29, Cers napisał:
I nie mowcie ze mozna sie dogadac! Nie mozna nawet porozmawiac nie dajecie tylko zabijacie!


Ehh Cers nie mow ,ze sie nie mozan dogadac skoro mozna sie dogadac.dzis sam bylem swiadkiem jak jeden z drwali dogadal sie z nimi. porostu troche kultury nigdy nikomu nie zaszkodzilo.No i przekonujaca oferta. :wink:

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 17:28 
Cytuj  
I tak mi zabierze dobytek i tak.... jaki sens oddawac?.... I zauwazylem ze teraz nie mozna nawet pochodzic i pokazac ze sie ma nowa zbroje trzeba sie ukrywac zamknac nic nie mowic zeby ciebie nie napadli.

I CZEMU NAPADAJA W SAMYM SRODKU MIASTA?

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 17:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-17 18:28, Cers napisał:
I tak mi zabierze dobytek i tak.... jaki sens oddawac?....


hehe sens jest bardzo prosty . otoz jak nie oddasz to giniesz, jak giniesz to masz statloss.nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie to jest argument. po co tracic doswiadczenie zyciowe jak mozan starcic tylko kilka gp, ktore i tak nie sa najwazniejsze...

Cytuj:
I zauwazylem ze teraz nie mozna nawet pochodzic i pokazac ze sie ma nowa zbroje trzeba sie ukrywac zamknac nic nie mowic zeby ciebie nie napadli.


hahah pochodzic i pokazac ze ma sie nowa zbroje, no padam ze smiechu :smile: sorry, ale jak ja mielm kiedys het het dawno nowa zbroje i sobie w niej chodzilem zeby pokazac innym to tez sie tak konczylo ,ze ktos przychodzil i mi zabieral. ale potem sie nauczylm, zeby nie pokazywac sie w pieknej zbroi , zanim nie bede mial odpowiednich argumentow -doswaidczenie w walce i znajomosc sztuki wojennej .a jeszcze pozniej stwierdzilem ze to i tak nie jest waze i lazilem w zelazie jko ze jest tanie i latwe w obrobce.

Cytuj:
I CZEMU NAPADAJA W SAMYM SRODKU MIASTA?


wybacz, nikt nie mowil,ze Papua lub Delucja to bezpieczne miasta... a pozatym straz ma chyab klapki na oczach.. dopoki jej nie zawolasz to nie zareaguje. a pozatym chyab nie oczekujesz ze bedizsz uprzedzany o miejscu i czasie napadu? logicze jest chyab to ,ze napad odbywa sie w miejscu w ktorym sie tego nie spodziweasz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2002-04-17 18:49 ]</font>

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 18:33 
Cytuj  
Tak niech szaleja w calym kraju i 3/4 ludnosci to bandyci

A tak wogole to skladam bron i nie wychylam sie ponad Nujelm bede tam siedzial i gnil poki sie nie naucze pozadnie czarowac

Pozdrawia

Cers


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 22:50 
Cytuj  
zawolajcie mnie jak bedzie gdzies kolo was przechodzil mag z zakonu :smile: jestem ciekaw co z nim zrobicie. Heh oj moze sie burza rospetac oj moze :smile: <BR>
pomysl ciekawy ale tak jak to juz nie raz wspomniano ryzykowny i trzeba to naprawde z glowa robic :smile: Ale podoba mi sie.<BR>
gratulacje!


_________________
Wszyscy chca naszego dobra.
Nie dajmy go sobie zabrac!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 23:21 
Cytuj  
Cers, w Nujlen mowisz? A gdzie dokladnie bedziesz? :smile:

A tak powaznie, nie wiesz jak trudno sie dostac do tak strzezonego miasta. Dla wielu to prawdziwe wyzwanie. Sprobuj z Crimem wyminac 6-8 skrazakow, a sam sie przekonasz, ile wysilku wlkadamy w to, zeby.. ups, prawie sie wygadalem :eek:

Zeiram - 200% right i jednodniowy darmowy glejt do Fire od Herszta Bandy :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-17 19:33, Cers napisał:
Tak niech szaleja w calym kraju i 3/4 ludnosci to bandyci

A tak wogole to skladam bron i nie wychylam sie ponad Nujelm bede tam siedzial i gnil poki sie nie naucze pozadnie czarowac

Pozdrawia

Cers


Wycieczka po Nujlem z crimem jest najtrudniejsza ale jak sie wie co robic to mozna sie przedostac gdzie sie chce. Niestety raz na 6 poleglem.


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 18:19 
Cytuj  
A ja proponuje zebbysmy jakas liste spozadzili co piwinien nosic przy sobie kazdy mieszkaniec. To mamy juz niezbedny sprzet ,regi ,ja dozuce jeszcze tak chociaz z 1k pare butli , juczna lamka zapchana ruda, Diacon potrzebujesz jeszcze czegos to sie dopisz zeby nie musieli wracac do banku jak nas spotkaja :grin:


Posty: 49
Dołączył(a): 12.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 18:20 
Cytuj  
A ja proponuje zebbysmy jakas liste spozadzili co piwinien nosic przy sobie kazdy mieszkaniec. To mamy juz niezbedny sprzet ,regi ,ja dozuce jeszcze tak chociaz z 1k pare butli , juczna lamka zapchana ruda, Diacon potrzebujesz jeszcze czegos to sie dopisz zeby nie musieli wracac do banku jak nas spotkaja :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.