mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:54 
Cytuj  
A ja powiem jedno, jak sie przeniose na NOX'a to z postacia z POL'a i juz :wink:

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:55 
Cytuj  
No to ja sie na Gunafa obrazam nie pochwalil sie kolegom ze dostal GM'a :sad:
heheh wiekszosci nie znam ;PPP
A tak w ogole to moze by zablokowac ten temat bo i tak dalsza dyskusja nie ma sensu i do niczego nie doprowadzi (raczej)
Pozdr. Ogr :}

_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :grin:DD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ogr dnia 2002-04-24 14:58 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:12 
Cytuj  
Scorpoio ---> Swieta slowa [ pamietam przyspieszenie na noxi podnosilem i odkladaem zloto w ciele trola z 5 razy i str + 2 ]

UnknOwn ---> Profian , nie rob sobie jaj glaciala brales do raczki maja wypitego grated str , a Bayu mugl nosi normalnie no i jeszcze taunisek ktory mnie nim dwa razy pacnol i ja mu na to ''OOOOOOOOOoooooooooOOOooooooo'' ...

All ---> Moze od razu wolfpack ?

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:14 
Cytuj  
Taunis glacialem walczyl?!? on przeciez nie mial mace fight! (tak mi sie wydaje)


Posty: 11
Dołączył(a): 24.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:19 
Cytuj  
Jezeli pojdziemy na noxa to bez postaci z pola(raczej)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:01 
Cytuj  
heh wlasnie sie dowiedzialem:P
i powiem krotko.. jest sporo osob ktore by wrocily na postacie z noxa..wiem to z wlasnego doswiadczenia.. jak to juz mowili robienie tych postaci zajmowalo sporo czasu zanim mozna bylo poczuc sie kims a nie tylko nastepnym wojem czy magiem.. wtedy dopiero zaczynala sie gra. Oczywiscie kazdy mial inny styl, ale to juz inna sprawa.. cwiczenie skilli wygladalo tak samo nie zaleznie od gracza.. Pozatym naprawde wielu dobrych graczy zrezygnowalo z gry w uo.. bo mieli wlasnie dosc robienia wymarzonych postaci po to by je skasowac.. I nie uwarzam zeby to byla jakas duzo dysproporcja w stosunku do nowych graczy.. w koncu trudno zeby stara gwardia byla slabsza.. Niom ale decyzja nie nalezy do mnie:( Pozdrawiam all starych znajomych i do zobaczenia na noxie(mam nadzieje:P)

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:12 
Cytuj  
Nie wazne czy mial meacy czy nie bo przy wysokiej taktyce i tak cie trafial, a nie liczyly sie obrazenia zadane kijem tylko to ze glacial Corp Porami wali.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:14 
Cytuj  
Undead wies zze cie lubie drabie gdzies sie podziewal?:D ale szuja jestes ja sobie na POL'u tez jzu zrobilem postac:P i czulbym sie tak samo jakby mi ja teraz zabrali jak ty czules sie spowodu swojego krawca.Doszly mnie sluchy ze sie uczysz?:DD oszalales?:DD

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 16:12, Eldorn napisał:
Nie wazne czy mial meacy czy nie bo przy wysokiej taktyce i tak cie trafial, a nie liczyly sie obrazenia zadane kijem tylko to ze glacial Corp Porami wali.



ja mace "zdobywalem" od 0, jak mialem 40% (przy 100% taktyki of corz) to trafialem ledwo co... no ale glacial odbieral ok 30-50 hp za 1 ciosem to chodzby trafial raz na dziesiec to cie powali szybciej niz ty go mieczem :wink:

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:31 
Cytuj  
Ja go prubowalem pika , :smile: potem wyzwalem go na pojedynek zeby wziol miecz zabralem mu max 4hp i zdechlem :smile: , bandazy nie zdazylem uzyc :smile: :oops:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:33 
Cytuj  
Eh. Dobra niech Karanira po obadaniu glosowania i po przeczytaniu wypowiedzi zdecyduje. Bo dalsza dyskusja niema sensu jezeli ja nie bedzie obchodzilo to cale glosowanie. Postawi na swoim i tyle. Wiec Karaniro powiedz co postanowilas. Bo nie wiem czy czekac na NOX czy odejsc z SC na serwerek na kturym zrobie jedna postac i bede ja mial na wieki.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:35 
Cytuj  
wow 17 osob za polem. Ciekawe kto to taki. Z tych co sie wypowiadalo znalazl bym z 6 gora

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 15:40 
Cytuj  
Ehm..... Raistlin oszalales tobie chodzi tylko o postac nie o cala reszte pamietasz te bugi z magery moge ci wszystkie powiedziec i ci obrzydzic nox'a na forever ...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 16:05 
Cytuj  
Bede cytowac graczy ze starych topicow z noxa , jak ja was nie moge przekonac przekonajcie sie sami :

-Druss:
Witajcie
Bylem na Cmentarzu w Britt i nagle spadla na ziemie moja skrzynia bankowa i oczywiscie wszystkie rzeczy tez wypadly ... w środku bylo 47.5k zlota ...Prosilem graczy o pomoc w przewiezieniu mojego dobytku , ale wpadl Xivier i zabral zloto bo ja nie moglem podniesc ...co o tym sadzicie ?
Czekam na Gm'a ...
Aha dzieki za wsparcie od Gruntina

-Lobo_17:
Teraz to juz przesada. Stracilem majatek za 300k, potem staty poszly o 6 w dol, teraz majatek za 100k i wkoncu kamien gildii. Cos jest chyba nie tak? Jezeli jest teraz o godzinie 1:30 oglada to jakis GM to prosze o interwencje bo tak dalej nie da sie zyc na SC.

-Anrawar:

Witam,
mam kilka pytan:
1. Dlaczego nie moge pisac pergaminow z czarami z innych kregow oza pierwszym?
2. Magic Arrow - w ksiazce stoi ze potrzebuje tylko lecz w zeczywistosci potrzebuje siarki i belladonny (tak jest tylko z tym czarem czy podobnych kwiatkow jest wiecej).
3. Dlaczego vendor chce kupowac magic arrow a niechce kupic weaken.
4. A po jakim czasie juz w ogole nie moge pisac pergaminow, chociaz mam potrzebne

-Sameal:
Tinker to nie oplacalny zawod na tym sie nawet grosza nie da zarobic Gm wylaczyli w vendorkach skupowanie rzeczy na ktorych zarabialem wiec na carpentry tez nie dorobie ,Skill nic nie rosnie ,podobno ma rosnac przy robieniu rzeczy ktore nie wychodza ,w ten sposob aby wzroslo o 0.1 trzeba zniszczyc okolo 500 materialu.Myslalem ze chodz na sprzedarzy mebli graczom zarobie ,a tu bach sa do kupienia w sklepie i juz po interesie ale vendorom im sie nie da sprzedac tak jak drewnianych tarcz na ktorych zarabialem ,w ten sposob wylecialem wogule z obiegu,nie ma blank keys,nie ma blank scrolls ,lumber rosnie jak szalony mam 50% a ani punkta Sily za to.wciaz pojawiaja sie nowe bugi w tinkerze: to czegos nie mozna wyciagnac z plecaka lub tez wychodza jakies pierdoly z tinkerowania.Ogolnie Kaplica zasanawiam sie czy nie dac se spokoj........i nie zajac sie innym zawodem bo tkwie w miejscu

-Pivoo:

Głupio, ja też zawsze gram tinkerem-carpenterem, na SC tylko zacząłem grać i już wiedziałem ze nic nie zarobie. GMi!!! szybko to zmieńcie, bo już znalazłem serwer na ktorym jest wszystko super jak sie gra cieślą, ale ja chce grać na SC cieślą!!! grrrrrrrrrrrrrrrrr

-Mastyl:

poprzedni taki topic poszedl w odstawke. Czas nowy zaczac:

1. Jeden z bugow, na ktorym mozna zarobic- jak wiadomo przedmioty "do reki" jak np. mlotek maja tendencje znikania, potem pojawiania sie. I zdarza sie, ze po pojawieniu sie, dubluja sie. Ktoregos razu zauwazylem ze mam w plecaku 11 mlotkow i 20 fartuchow kowalskich. Same sie pojawily.
Inna sprawa, ze proba sprzedazy ich u vendora moze nie wyjsc. Stos majacy 11 mlotkow moze u vendora byc widoczny jako majacy 0 (zero) przedmiotow... a moze dzialac dobrze.
2. Po smierci wszelkie ustawienia okienek sie resetuja. Trzeba od nowa ustawiac... ktos to juz zglaszal, ale przypominam o tym.
3. Przedmioty polozone na ziemi potrafia znikac normalnie albo zbyt szybko. I dziala to losowo i dziwnie. Podzielilem kupke 20 rudy na dwie po 10 i jedna zniknela po 2 sekundach druga lezy do teraz (no, lezalaby ale serw padl...). Tej co zniknela nikt na pewno nie bral. 4. Aha, jeszcze jeden, ale nieszkodliwy: kon stojac na terenie pofaldowanym potrafi zapasc sie pod ziemie... ale po przywolaniu go komenda "come" wylania sie znowu na powierzchnie. 5. I znowu: pewnych przedmiotów, które da się oglądać z bliska, na SC się nie da. Np: tabliczek sklepowych, książek, półek. Interakcja szwankuje.
6. Drewniana szkatułka po otwarciu ma wyglad plecaka a nie szkatułki.
Ad. 4- kon utanal raz w miescie, a jak wsiadlem na niego, to ruszyl i nie moglem go zatrzymac. Dopiero zalogowanie ponowne pomoglo.
Ad. 5- wiekszosc przedmiotow jednak da sie obejrzec- teraz sprawdzilem dokladniej, i doszedlem do wniosku, ze moja pomylka. Zwracam honor. Cos mi wtedy myszka sie psula
Ad. 7- ja mam ustawiony pod ekranem In Lor, i zawsze po wejsciu mi sie pojawia. Jak i wiekszosc interfejsu (tylko zwoj "update" nie chce sie miejsca trzymac). No chyba ze sie zginie. Wtedy wszystko znika, i ustawiane od nowa.

-Bodokan :
Zaczalem grac na SC jako drwal i mam problem.
Postac niby rabie drzewo, ale nie ma zadnych bali, ani w plecaku, ani na ziemi.
Czy to jest jakis bug, czy cos zle robie ?


-Moby7777:
- Czy zawsze bedzie mozna kupic czary 8 kregu u miejskiego maga? I to za 120gp?!?!?

- A poza tym rybak to chyba troche za duzo zarabia...

Mam nadzieje ze ta sytuacja potrwa niedlugo i jest wprowadzona aby ulatwic starym wyjadaczom odzyskanie dawnej potegi...


-Aplegatt:
Heh o obu tych sprawach mowilem ale szczerze mowiac wole zeby ten mag kuil juz sobie te wszystkie czary a rybak zarobil na czwarty dom tylko zeby serv byl stabilniejszy

-Pirotess:
Czekam az zostanie usuniety
mianowity bug jako mag moge rzucac wszystkie czary majac np. 50 mageryc czy to ma jakis sens?

-Raistlin Majere :

Prosze wszystkich magow aby wszystkie bugi wysylali przez formulaz. Jest ich ...MEGA DUZO delikatnie mowiac. Miala zostac naprawiona polimorphia (cena bylo moje dziewictwo i obiecano ze sprawa polimorphi zostanie jak najszybciej zalatwiona a minely 3 dni i nic a wargi od laski nadal szczypia bo byla mega). Invisibility nie dziala, elementale oprucz air sa okrutnie slabe, paralyze trwa cale 5 sekund Przez energy field da sie przechodzic, flame strike zabiera okolo 45 a z tego co czytalem zabiera w granicach 80. Protection nie podwyzsza armora. To tyle z tego co na teraz zauwazylem i zglosilem to juz no i co najwazniejsze typ co ma 50 % magery moze uzywac wszystkich kregow!!!. Piszcie wiec jesli znajdziecie jakies nowe bugi zwiazane z magia na http://www.uo.netla.pl Pozdr

-Taunis:
czemu on sie kurwa wiesza? dlatego ze jakis debil nie spatchowal?

to jest bez sensu! nie da sie jakiegos skrypta postawic, zeby nie laczylo z innym clientem, albo bez patcha??? GMi - zrobcie cosik

-Aplegatt:
Taki problem
Na alchemi nie da sie zarobic
To co mozna zarobic za sprzeadnie 1 potionka trzeba wydac na reagenty.
Np. Greater agilty (3 blood moss) przy sprzedarzy kosztuje 9gp a blood moss potrzebny na zrobienie 18gp
Zwykly heal (nie lesser) przy sprzedarzy 9gp a na zrobienie tez 9gp

Hmmm teraz jk na to spojrzec to ceny potionkow sa smieszne, gry gralem wojem to wydawalo mi sie ze tak powinno byc ale sie okazuje ze jednak nie bo nawet 1gp sie nie zarobi na nawwet stracic mozna.

-Raistlin Majere :
Wiele razy byla juz poruszana ta sprawa. Zastanawaim sie cz nie mozna by bylo zrobis ankiete czy jakis rodzaj glosowania odnosnie jej. Szersen mi mowi ze strarz jest po to zeby byc skuteczna. Ale czy nie lepiej ograniczyc choc troche jej 'nad skutecznosc' . Jestem pewien ze wielu graczy sie ze mna zgodzi. Pozatym obszar ochronny jest o wiele wiekszy niz na starym SC. Niema mozliwosci by przejsc ze strony cmentarza do moonegatea bez wchodzenia na teren chroniony przez strarz. Prosze zeby jak najwiecej graczy sie wypowiedzialo w tym poscie bo w koncu to oni graja . Pozdrawiam

-Zajec :
Latalem sobie po cmentarzu i zbieralem kase. Po zabiciu wraz z innym wojownikiem takiego pol-latajacego potworka na "S..." podnioslem kase. Jednak po odlozeniu jej na kupke w plecaku znikla calkowicie. Okazalo sie ze jest w ciele potworka. Nie bylo by jeszcze az tak zle, gdyby nie to ze nie moglem jej podniesc. Nie byla to duza suma - 950gp ale jednak. Nie wiem czy to dlatego ze jednoczesnie probowalismy podniesc pieniadze ( 50gp ) z potworka czy co, ale stalo sie jak stalo. Nastepnie poprosilem o przyjscie GMa wybierajac opcje problemu z przedmiotem. Jednak zaden sie nie zjawil przez 10-15 minut, a potem musialem juz konczyc. Tak wiec :
1. Czy to bug i czy mozna cos z tym zrobic
2. Jak to jest z tym wolaniem panow Gmow


----------------------------------------------------------------------------------------
Wiecej mi sie nie chce. :smile: Nie mieszam sie juz .
Pozdrawiam.

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 16:15 
Cytuj  
hehehe, Dobra dajcie se spokoj.
Pozdr. dla wszystkich :DD
Ogr.


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 16:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 17:05, HEFAJSTOS {WK} napisał:
Bede cytowac graczy ze starych topicow z noxa , jak ja was nie moge przekonac przekonajcie sie sami :

-Druss:
Witajcie
Bylem na Cmentarzu w Britt i nagle spadla na ziemie moja skrzynia bankowa i oczywiscie wszystkie rzeczy tez wypadly ... w środku bylo 47.5k zlota ...Prosilem graczy o pomoc w przewiezieniu mojego dobytku , ale wpadl Xivier i zabral zloto bo ja nie moglem podniesc ...co o tym sadzicie ?
Czekam na Gm'a ...
Aha dzieki za wsparcie od Gruntina



Ja tylko dodam ze Xiver oddal mi zloto :smile:

A co do pol/nox to gram od 1 stycznia wiec gralem na noxie przezylem armagedon jak widac gram teraz na pol.W sumie mi wszystko jedno na czym bedzie stal serwer i czy beda stare postacie ... wazne jest jedno zeby ADMINI / ADMINKI , i GM'i radzili sobie w miare i mieli jakis plan .Jakby wrocila stara gwardia bylo by tez bardzo milo i sami gracze potrafili by zrobic super klimat jaki zawsze pamietam z SC.
Ludzie widac ze wiele osob chce starego SC , sprobojmy jeszcze raz ...
Moze ozenimy SZAREGO z KARNIRA ?
Moze to im pomoze ? We 2 ADMINOW zawsze razniej :razz:
Gm'ow tez dobrze ze jest kilku wiecej .

Nadszedl czas gdzie waza sie losy "naszego" SC.
Wezcie sie wszyscy w garsc.

Pozdrawiam


_________________
____________________________
- Co robisz? - zapytała.
- Czekam na śmierć - odparł.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 17:08 
Cytuj  
Hefajstos nie pier......... . Cytujesz ludzi za czasow gdy Nox non stop padal. Ale to zostalo naprawione. Bugow z magia juz nie ma na noxie. A byly jakies ? Moze nazekalem na polimorphie ale byla tak nie dla tego ze to byl bug a dla tego ze Szerszen tak chcial. tyczy sie to samo strazy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raistlin Majere dnia 2002-04-24 18:10 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 17:15 
Cytuj  
Ja tam jestem za NOX'em ale 3 skille hcce z POL'a :grin:, za duzo trenowalem, na NOX'ie zarywalem nocki kowalem i poszedl sie yebac delikatnie mowiac, potem juz gralem magiem ale to nie to samo, teraz nzow zarywalem nocki kowalem i nie chce zeby znow si poszedl yebac, zwlaszcza z tgo kowala z NOX'a poprostu nie mam, wiec jak co to ruzcam SC, jedni wroca inni odejda, taka prawda, IMHO 3/4 ludzi che NOX'a bo ma swoje posatcie i teraz chce zaczac grac nie od 0, nie mowie all ale duzo osob, jak ktos nie gral na POL'u to wiadomo ze chce z NOX'a gorzej jak ktos by mial na POL'u swietnego charaktera...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 17:58 
Cytuj  
Tyle ze na Polu nikt jeszcze niem ma az tak silnej postaci.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 18:31 
Cytuj  
Wiesz nie sama sila sie liczy. Ja mam juz prawie GM kowala i niezle na niego tyralem. Nie chcialbym zeby teraz to wszystko poszlo w pizdu. Drizzt ma podobny problem. Ale jesli przniesiecie mi do starej postaci(z Noxa) ten jeden jedyny skill, to ja nie mam wiecej pytan. NOX NOX NOX :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.