mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Czy zamierzasz kontynuować grę po darmowych 30 dniach?
Tak, gra jest dobra i na pewno będę kontynuował grę. 26%  26%  [ 64 ]
Tak, jednak grze brakuję kilku rzeczy, szlifu liczę na kolejne duże patche. 31%  31%  [ 76 ]
Wciąż się zastanawiam. 22%  22%  [ 54 ]
Nie, zawiodłem się na grze, liczyłem na coś innego, lepszego, ale na pewno będę śledził losy gry i być może kiedyś do niej wrócę. 13%  13%  [ 33 ]
Nie, gra jest słaba, nie dostanie ode mnie II szansy. 8%  8%  [ 20 ]
Liczba głosów : 247
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 11:24 
Cytuj  
nr 2 ze wzgledu na to ze gra oferuje dobra zabawe, na rynku nie ma nic ciekawego lub sa gry, ktore sie dawno wypalily ewentualnie zostaly zniszczone przez producenta.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 12:34 
Cytuj  
Ja się zastanawiam, w sumie wiem na pewno że nie dam rady uciągnąć dwóch gier na raz. Z jednej strony chcę zobaczyć wotlka a i w konto WoW zainwestowałem już sporą ilość czasu, a z drugiej strony wydaje mi sie że grywalność WARa jest większa niż ta w WoW. Grywalność z kolei zależy od tego czy usuną błędy i doprowadzą grę do poziomu no-cięcie... zobaczy się jeszcze...

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 19:45 
Cytuj  
ja nie chce widziec wowa. WO mi sie nie podoba. Plemiona rulezzzz omg omg omg


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2008, 20:37 
Cytuj  
Grałem w wowa od premiery ,teraz gram w WAR'a i gra naprawde mi sie podoba,jest dużo osoby ,jest duża róznorodność i stanowczo przedłuze subskrybcje;p


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.