mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 00:48 
Cytuj  
Jestes fanboyem WAR Mendol i to jest fakt, nie tylko moje zdanie. Nie jest to oczywiscie nic strasznego - raczej niegrozna przypadlosc. Wyrosniesz z tego.

Co do sensownych postow, to napisalem ich wiecej, tylko dosc czesto umyka Ci sens moich wypowiedzi - nie dziwi mnie to specjalnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 01:31 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Po kolejnych 10 pojawi sie Ębe i napisze, ze WoW jest do dupy, ze u niego na serwerze jest wszystko wporzadku i ze on ma tyyyyle funu ze swoja gildia, ze caly czas cos sie dzieje i w ogole jest prawie tak fajnie jak za czasow fanboyowania pod sztandarem AoC...


Przekrecanie nickow to poziom onet chata lub conajwyzej komentowania na pudelku, jestem twoim fanbojem Buka bo wiesz wszystko o mnie i naszej gildii.

Nie czytales pewnie moich postow i wiesz ze bylem fanbojem AoC ale do WAR-a to ja podchodzilem dosc sceptycznie, w AoC z gildia osiagnelismy wszystko co gra oferowa w PvP i zakonczylismy przygode dzieki funcom.

Dobrze ze RvR mnie wciagnelo w WAR i moze cie to zdziwi ale wlasnie gralem od 22:00 i jak zwykle mialem fajne RvR ponad 50vs50, potem obrona 2 keepow, nieudany atak na keepa i w malutkiej grupie przejmowanie objektow.

Co tu wiecej oczekiwac od gry, to chcialem i to mam, inni wola pve, scenario, pq, grind, zbieranie itemow, ich sprawa jesli maj przy tym fajna zabawe.
Nie wchodze dzialu FFXI czy nawet WoW by zameczac ludzi tym ze te gry dla mnie sa do dupy, a ty Buka nie dosc ze to robisz to jeszcze przywalasz sie do ludzi ze maja czelnosc pisac ze WAR im sie podoba.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 02:35 
Cytuj  
Co by nie powiedzieć, to oRvR się rozkręca, przynajmniej na bardziej zaludnionych serwerach. Na K8P w T4 ostatnio naprawdę zadyma non-stop. Szkoda tylko, że Mythic praktycznie zablokował możliwość dostania się do Altdorfu, bo te pierwsze oblężenie to jeszcze nie było to.


Cieszy fakt, że drastycznie spada ilość graczy w scenarios, jednak ta forma rvr w endgame bedzie miała marginalne znaczenie, ludzie chodzą tam bo jest z tego xp i sporo golda.


_________________
. . .

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 02:40 
Cytuj  
embe napisał(a):
Przekrecanie nickow to poziom onet chata lub conajwyzej komentowania na pudelku, jestem twoim fanbojem Buka bo wiesz wszystko o mnie i naszej gildii.


Masz racje - przekrecanie nickow jest fe - jakos tak nie moglem sie powstrzymac (moj blad). O Tobie wiem niewiele, troszke wiecej wiem o Warcry (troche u was gralem i mam/mialem u was kilku znajomych - w WoW, Aoc i WAR). To, co napisalem, to taki zarcik odnoszacy sie w pewnym stopniu do problemow organizacyjnych Warcry w AoC. Jak zabolalo, to wybacz - nie chcialem ranic Twoich uczuc.

embe napisał(a):
Nie czytales pewnie moich postow i wiesz ze bylem fanbojem AoC ale do WAR-a to ja podchodzilem dosc sceptycznie, w AoC z gildia osiagnelismy wszystko co gra oferowa w PvP i zakonczylismy przygode dzieki funcom.


To zdanie srednio trzyma sie kupy, ale dam rade ;) . Czytalem wiekszosc Twoich postow w dziale AoC i wiem, ze do wara podchodziles wiecej niz sceptycznie w czasie milosci do AoC. Ale nie mnie Cie oceniac - Twoja sprawa jak podchodzisz i do czego. A co do osiagniec w AoC - gratuluje.

embe napisał(a):
Dobrze ze RvR mnie wciagnelo w WAR i moze cie to zdziwi ale wlasnie gralem od 22:00 i jak zwykle mialem fajne RvR ponad 50vs50, potem obrona 2 keepow, nieudany atak na keepa i w malutkiej grupie przejmowanie objektow.


Nie zdziwi mnie to, przez wiekszosc czasu tez sie niezle bawie w WARze, co nie zmienia faktu, ze PVP w tej grze jest, jak to ktos okreslil "pod kloszem".


embe napisał(a):
Nie wchodze dzialu FFXI czy nawet WoW by zameczac ludzi tym ze te gry dla mnie sa do dupy, a ty Buka nie dosc ze to robisz to jeszcze przywalasz sie do ludzi ze maja czelnosc pisac ze WAR im sie podoba.


To zdanie tez sie srednio trzyma kupy, bo wynika z niego, ze latam po dzialach FFXI i WoW i zameczam ludzi tym, ze te gry sa dla mnie do dupy. Domyslam sie, ze chodzi Ci o to, ze siedze tu, w dziale WAR i zameczam ludzi, piszac, ze WAR jest do dupy.
Po pierwsze: gram w WAR, wiec wydaje mi sie, ze ten dzial jest tak samo dla mnie jak i dla Ciebie, nie przyszedlem tu z zadnego innego dzialu - jestem tu na tych samych zasadach co Ty. Po drugie: nie przypominam sobie, zebym pisal, ze WAR jest do dupy. Tak jak napisalem kilka postow wczesniej uwazam, ze gra jest przyzwoita i godna uwagi pomimo wielu niedorobek/bledow/brakow.
Co do "przywalania", to przywalam sie do ludzi, ktorzy przywalaja sie na kazdym kroku do tych, ktorzy "maja czelnosc" pisac, ze war im sie nie podoba, badz, ze cos jest z nim nie tak.


Posty: 46
Dołączył(a): 23.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 08:33 
Cytuj  
buka ma podobne odczucia jak ja

pvp pod kloszem...

trochę szkoda...

ale klimat jest wypasiony

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 09:06 
Cytuj  
buka nadal czekam, az wyjasnisz mi swoja definicje 'fanboja' .
bo jak na razie troche jej naduzywasz a nie potrafisz uargumentowac dlaczego.
skoro wiec chcesz korzystac ze slow zaslyszanych gdzies, ale nie wiesz co oznaczaja to moze faktycznie powienienes przeniesc sie na mniej wymagajace forum.
co do sensownych wypowiedzi to nie stwierdzilem takowych w twoim wykonaniu. ale staraj sie staraj, moze cos jeszcze z ciebie wyrosnie tutaj.
pvp pod kloszem. hehehe dobre. tak sie tylko zastanawiam czy ktos kiedykolwiek zrobi gre, ktora was zadowoli?
bo jak juz nie bedzie pvp pod kloszem (dfo) to bedziecie narzekac na chujowe pve. albo na to, ze po smierci was okradli i jak tak w ogole mozna.
taka mala niekonczaca sie historia placzu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 10:48 
Cytuj  
mendol ja ci wyjasnie:
gra ma pełno błędów/niedoróbek/chujowizn, które normalny człowiek widzi i wie, natomiast dla fanboya wszystkie wady tej gry to nawet zalety którymi należy się wręcz zachłystywać.

Gdybyś pisał to mi się w WAR-ze podoba, natomiast to i to jest takie sobie byłoby ok. Natomiast ty wręcz wrogo reagujesz i rzucasz się na ludzi którzy odważą się coś "złego" napisać na WAR-a.

Źródło: wikipedia, hasło "mendol fanboy WAR-a"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:08 
Cytuj  
LOL !
Jak ja Was kocham za te Wasze wypociny :D Zawsze mozna sie posmiac ;)

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:31 
Cytuj  
są błędy, bugi, niedoróbki. ok.. gra ma dopiero miesiąc, więc lżenie jej z tego powodu trochę mija się z sensem, szczególnie, że te błędy/bugi/niedoróbki nie są aż tak irytujące (dla mnie), żeby się przyjemnie grać nie dało (vide AoC).
Rozumiem, że tylko WoW pod tym względem był wyjatkowy? Zero bugów/niedoróbek.błędów przy starcie.. świetnie zbalansowane klasy, etc?:D nie wiem, nie znam się, grałem parę godzin i uciekłem... zatem pytam..


_________________
Suffer not the witch to live!!!


Ostatnio edytowano 29 paź 2008, 11:35 przez sivar, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:31 
Cytuj  
Marti brakowało mi Ciebie;) Widzę że się ogarnąłeś nieco w jukeju i wracasz do formy sprzed lat:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 11:45 
Cytuj  
marek ty mi nie tlumacz bo sie tylko pograzasz mate.
idz poczytaj moze watek whine&placze, zapoznaj sie z wieloma moimi postami gdzie pisze co mi sie nie podoba i wkurwia w war'ze.
takze prosilbym abys sie zastanowil troche nad tym co piszesz nastepnym razem.
czytasz wyrywkowo jeden temat i na nim opierasz swoje zdanie.
ten temat sluzy do wyrazania opinii odnosnie rvr.
i jesli dla ciebie rvr w war'ze to pvp w klatce a dla mnie nie to gdzie tu widzisz bledy/niedorobki? bo, ze dla ciebie to chujowizna to ok.
a ja nie widze w tym problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 12:32 
Cytuj  
WAR musi miec troche czasu, zeby okrzepnac na rynku. Jest troche bugow do poprawienia, wiecej ludzi musi wejsc do t4 i pewnie zacznie sie zabawa. Najlepsza opcja to nie spieszyc sie z levelem. Grudniowy pacz powinien sporo poprawic. WAR jest jak najbardziej gra rvr, chociaz mapy nie sa najlepiej zaprojektowane. Wybor serwera ma duze znaczenie, ale w kazdej grze jest tak, ze na jednych serwerach dzieje sie wiecej na innych mniej.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:26 
Cytuj  
btw. jeszcze jeden bug (przynajmniej myśle że to bug a nie intended) który zabija free open PvP czy tam wasze RvR.
Za zabicie gostka 2 raz dostajemy tylko 60% renowna, 3 raz 60% z 60% itd. Po kilku razach jest to 0 rp.
I co więcej jeżeli zabijemy gostka który sobie gdzieś tam leje mobka w open swiecie, potem spotkamy go na scenario to dostajemy OBNIZONY renown. Wczoraj na scenario za niektórych orderowców miałem renown w okolicach 0 (a na scenariach jednego się zabija ~5-10 razy więc strata rzędu ~1000rp za człowieczka) dlatego dzisiaj odpuszczam free open rvr i czekam tylko na scenaria...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:29 
Cytuj  
nie to nie jest bug.
w ten sposob eliminuja ludzi, ktorzy np tak jak ty na lvl40 ustawialiby sie gdzies w pizdu i zabijali w kolko nabijajac exp i renown.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:34 
Cytuj  
i to nie jest bug, ze na scenario dostaje obnizony rp?

na lvl 40 nie dostaje sie juz expa..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:44 
Cytuj  
moze i bug. a moze tez proba ograniczenia farmienia przez graczy.
serio marek przestan grac w war'a bo widze, ze skupiles sie na wadach a zalet jak dla ciebie nie ma.
na chuj ty sie tak meczysz?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:47 
Cytuj  
ja tylko piszę że gra super hiper hardcorowo PvP a szczerze mówiąc mniej tu PvP niż w WoWie 4 lata temu... ba jak zabijesz kogoś na serwerze Open PvP to dostajesz karę na następnych 10 scenariach wieczorem..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:48 
Cytuj  
a gdzie ty wyczytales, ze to super hiper hardcore pvp gra miala byc?
bo ja nie widzialem nic takiego. z gory bylo wiadomo jak to ma wygladac.

mniej pvp niz w wowie? prosze cie, przestan mnie oslabiac.
albo zmien server. serio.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:51 
Cytuj  
serio mniej, o free open world pvp mi chodzi, nie o jakieś areny/scenaria i tym podobny syf.
przeciez tu nie ma terenów contested do wspolnego levelowania i pvp jak zajdzie ochota. TU masz tylko zergowanie keepów i scenaria.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 13:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
btw. jeszcze jeden bug (przynajmniej myśle że to bug a nie intended) który zabija free open PvP czy tam wasze RvR.
Za zabicie gostka 2 raz dostajemy tylko 60% renowna, 3 raz 60% z 60% itd. Po kilku razach jest to 0 rp.
I co więcej jeżeli zabijemy gostka który sobie gdzieś tam leje mobka w open swiecie, potem spotkamy go na scenario to dostajemy OBNIZONY renown. Wczoraj na scenario za niektórych orderowców miałem renown w okolicach 0 (a na scenariach jednego się zabija ~5-10 razy więc strata rzędu ~1000rp za człowieczka) dlatego dzisiaj odpuszczam free open rvr i czekam tylko na scenaria...


Ty grasz wylacznie dla punktow ?
Widze kalkulacje co sie oplaca robic sa najwazniejsze dla ciebie, jesli twoim celem jest napierdzielanie solo dla punktow to chyba latwiej ci sie bedzie gralo w innej grze bo to meczarnia, ja bym dawno juz na twoim miejscu nie gral w WAR-a, naprawde nie warto.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.